Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 01:22:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко, което ни интересува за новородено  (Прочетена 217104 пъти)
 
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 07, 2008, 19:20:30 »

и аз да питам за Себамед и време ли е вече да я взема  и какво да включва?Мерси  give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 07, 2008, 19:48:53 »

Аз лично мисля да пробвам с българска козметика - може би на "Лавена" серията "Бочко". Ще взема шампоанче, сапунче, мляко и крем против подсичане, а сигурно и от техните мокри кърпички ще пробвам (днес видях, че има и са в кутия)  good
За Себамед - много ги хвалят, а и са си медицинска козметика, така че със сигурност ще са хубави, но съм чувала, че на Клоран (пак медицинска козметика) са по-добри нещата! Не мога да кажа обаче с какво, както и нямам личен опит!  pardon
Според мен трябва козметиката да е купена преди да се роди бебо или поне преди да го изпишат от болницата, защото като се приберете трябва с нещо да го изкъпете все пак, нали?  pardon За това коя козметика ще понесе на кожата на бебето не мже да се каже преди да се пробва за съжаление. На някои бебета една марка действа добре, на други - не, така че не може да се каже със сигурност коя марка е най-добрата според мен!  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 07, 2008, 20:22:33 »

За Себамед съм чувала хубави неща good
Те и Мустелата много я хвалят....понеже Дани по едно време много се беше опъпчил по лицето педито ме посъветва да сменя млякото за тяло!Купих Мустела,кожата му стана много суха,а и кой е измислил бебешка козметика да мирише толкова силно,като на парфюм....на всичкото отгоре е с ужасен вкус и Дани като си оближе ръцете се цупи /и как няма/ bad Та така....изказах мнение за Мустелата Wink
Аз като му купя нещо за мазане го опитвам и на вкус как е,че то ние постоянно си ближем ръцете Wink
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 07, 2008, 20:38:15 »

Ние сме със Себамед - ароматът им не е много силен, както е при Мустела...и определено ги дават като едни от най-добрите. За сега съм доволна - имаме шампоанче за коса, сапун за тяло, превантивно кремче против подсичане и олио. Взехме я в деня, в който ни изписаха, т.к педиатрите от болницата ни я препорачаха, а и личната ни лекарка ме похвали за избора.
Знам, че ot Jonson децата много се изриват, така че по възможност я изключете като вариант!
« Последна редакция: юли 07, 2008, 20:45:48 от mirindadimi » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 09, 2008, 13:01:18 »

Момичета моята Габи от скоро или поне аз сега забелязах че предпочита да си държи главата само на едната страна,аз и я обърна на другата и тя хоп пак на неината ,аз пак завъртя на дясно и тя пак на неината любима страна незнам защо и незнам трябва ли да се притеснявам че си държи главичката повече на едната страна.

А още нещо вашите бебчета по време на сън случвалоли се е да плачат без да си отварят очите така за секунди и пшак да продължат съня,аз ако знаете как се стряскам като заплаче и скачам от леглото а тя милата пак си заспива .
« Последна редакция: юли 09, 2008, 13:03:13 от m_a_g_i_vs » Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 09, 2008, 13:21:55 »

моето съкровище също обича да си държи главата само на едната страна. споделих го с педиатърката и тя каза, че не е правилно и да й я обръщам на другата страна и при необходимост да я подпирам с нещо, така че да не се обърне пак, както ти казваш и както тя си и прави. защото в противен случай спомена нещо за физиотерапия, защото се получавали някакви неща на вратлето и трябвало да се оправят.
а що се отнася до изплакването и моята принцеса го прави. в началото и аз се стрясках и плашех, но вече не.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 15, 2008, 09:08:03 »

момичета да ви попитам какво означава когато акото е зелено blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 15, 2008, 10:13:43 »

момичета да ви попитам какво означава когато акото е зелено blush
Аз нямам опит, но ако кърмиш знам, че цвета се променя в зависимост от това, което ти си яла!  good Една приятелка като беше яла спанак, после било много зелено акото!  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 15, 2008, 11:05:19 »

момичета да ви попитам какво означава когато акото е зелено blush

според някои педиатри зеленото ако е от настинка!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 15, 2008, 12:17:56 »

да и аз знам че ако е зелено бебчето е настинало
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 28, 2008, 08:57:45 »

От ваксината Пентаксим дигали се температура ?
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 28, 2008, 12:39:22 »

Вики ми вдига за по един ден до 38 не повече но нашата ваксина е от здравната каса чувала съм че от купената не се вдига t
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 28, 2008, 13:40:48 »

От ваксината Пентаксим дигали се температура ?
ние направихме първият пентаксим на 16.07. и не ми вдигна температура,нито беше крива!Сега на 16.08. ще видим как ще е със втория прием!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 28, 2008, 13:49:15 »

Нас ни очаква на 12.08 дано всичко е наред  angry
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 28, 2008, 18:54:27 »

Моето съкровище първият път не вдигна температура, но вторият път на 21.07. ми вдигна 38, но бързо я свалихме. Нашата е Пентаксим.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines