Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 08:33:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 187694 пъти)
 
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 13, 2010, 15:46:43 »

Благодаря ти мила  blush Какви красоти. Ох и аз изрових целия ибей и няма насита. За сега съм се поспряла, че вече събрах 2 чифта, а и повечето модели са прекалено високи и не ми вършат работа. Иначе имам едни розови вече, както и чанта, сега се позаглеждам и за сребриста чанта за другите обувки, ама ще ми стане много вече  pardon
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 27, 2010, 20:46:46 »

rosit@  Bravo Първата и последната многоо ми харесват  good. Аз си поръчах тази, дръжката се маха и мисля да я махна,че по ми харесва без нея
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 09, 2010, 14:27:06 »

Аз си намерих чанта от същия плат като роклята и обувките. Много съм щаслива за което   yahoo
Качила съм я в галерията.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 13, 2010, 08:33:55 »

И аз да си изкажа мнението за чантата.  tease
Твърдо съм решила да нямам. Не мисля, че е нужно да ми се пречка.  pardon
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 13, 2010, 08:48:15 »

Да си призная, че и аз напоследък все повече се замислям по този въпрос  crazy Още не съм решила напълно де, но наистина като си помисля, че в едната ръка ще ми е букетът (а доколкото знам булчинските букети тежат доста), а с другата ще се държим с милото, и вариантът за чанта, ако изобщо има такава, е някоя, която да виси около китката ми, но да не е като кесийка  blum От друга страна обаче не знам дали без чанта няма да изглежда незавършен тоалетът  crazy Ще го помисля още малко и това  tease
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 13, 2010, 10:07:11 »

Тя се ползва по-скоро като аксесоар, отколкото като чанта. Аз в моята нищо не сложих, защото и без това щеше да и се развали формата. Червилото, парфюма, кърпички и всичко останало беше в чантата на мама. girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 13, 2010, 11:14:22 »

Тя се ползва по-скоро като аксесоар, отколкото като чанта. Аз в моята нищо не сложих, защото и без това щеше да и се развали формата. Червилото, парфюма, кърпички и всичко останало беше в чантата на мама. girl_wink
Именно заради това не ми трябва, така си мисля.  pardon
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 03, 2010, 17:07:07 »

lunno momiche и аз споделям мнението ти! Нали и без това ще държа букет, мисля, че чантата само ще ми се пречка, но това разбира се е мое мнение  smile
Активен
kkk
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #173 -: юни 03, 2010, 20:25:39 »

И аз смятам да съм без чанта, но още не съм много сигурна. Зависи от роклята и от аксесоарите 
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 04, 2010, 14:26:39 »

Аз си имах чантичка с малка дръжка,която сложих на китката.със Същата ръка си държах и букета от време на време.Вътре ми беше червилото и цигарите.За червилото се радвам че си беше при мен,защото постоянно целуваш някой и нямаше да е удобно все да претичвам до чантата на мама.От личен опит мога да кажа,че чантата изобщо не ми пречеше.По-скоро букета ми пречеше и все го давах на някой да го подържи. pardon
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 05, 2010, 00:29:07 »

Ева, не знаех, че сватбата ти е минала. Ами снимки smile?
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 05, 2010, 14:02:34 »

Ева, не знаех, че сватбата ти е минала. Ами снимки smile?
Ева имаше снимки но ги е махнала, сигурно скоро ще добави пак. Била е много красива нежна булка  smile
С моята чанта голям проблем преди да дойде да ме вземе Панко от къщи се скъса  cray ама е поБългарихме  blum и позакърпихме та ме изкара до края  Bravo
« Последна редакция: юни 05, 2010, 14:07:31 от veninceto » Активен
Vesseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Принцеска


« Отговор #177 -: юни 07, 2010, 10:22:12 »

От самото начало реших да съм без чанта, не ми е нужно още едно нещо, за което да мисля и да се чудя къде съм го оставила, и без това съм заплес  tease. Предупредила съм и кумата, и мама, че те ще носят каквото ми е нужно. Беше много смешно, когато се чудех къде ще си държа телефона и бъдещият съпруг ми казва: На кого ще звъниш, всички ще са там  smile
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #178 -: юни 07, 2010, 11:29:08 »

Цитат
На кого ще звъниш, всички ще са там  smile
  laugh - прав е човекът!
И все пак .... не е ли малко некомфортно за всяко нещо да се тича до приятелки, майка, кума .... blush
Активен
Vesseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Принцеска


« Отговор #179 -: юни 07, 2010, 14:30:13 »

  laugh - прав е човекът!
И все пак .... не е ли малко некомфортно за всяко нещо да се тича до приятелки, майка, кума .... blush
Със сигурност, но все пак предпочитам ръцете ми да са свободни, доколкото е възможно.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines