Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 14:54:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 209354 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 26, 2010, 17:38:42 »

То не знам дали е за тука ама искам да се боядисам и искам съвет, кой цвят би ми стоял по добре  pleasantry

  -  1



 
2. -   



3.   


Гледайте само цветовете, нито прическите, нито мацките  blum  Другия вариант си ми е тъмно кестеняво  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 26, 2010, 18:55:20 »

Гери, според мен първият вариянт би ти стоял много добре!!! good good

П.П. Понеже и аз съм тъмно кестенява и съм с подобни кичури!!! Wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 27, 2010, 08:09:50 »

Гери, аз съм с две ръце за 3-я  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 27, 2010, 18:35:18 »

Номер 3
От 100 години търся подобен цвят боя
Ноемр едно сa си ки4ури..поне няколко цвятa
Ноемер две сa си един цвят основa+ един тон ки4ур
Номер три е супер просто good
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 28, 2010, 07:39:31 »

Аз имам един любим цвят на Лореал, подобен е на този от снимка номер 3, преди бях с подобен цвят на косата.

http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-creme-gloss/623-caffe-latte-blonds.aspx
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #215 -: юли 28, 2010, 13:20:21 »

Здравейте милички!Аз сега искам да си изсветля коста до шооладово кафяво и се чудя коя боя да избера или да отида на фризиор,защото ми се иска да избегна черения оттенък!Иска ми се ей такъв цвят.Някоя от вас била ли е и с каква боя мога да  го постигна!


* Cheryl-Cole.jpg (29.29 KB, 161x200 - видяно 14844 пъти.)
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 28, 2010, 13:42:36 »

Рубин, косата ти какъв цвят е сега, да не е тъмен кестен или черна, защото този цвят не е мн светъл
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #217 -: юли 28, 2010, 13:51:05 »

Поли,ами тя не ми е тъмна де.Аз няма да я исвтлявам,както се изразих,а с един тон ще доиде.Правех се от руса на тъмно русо на Лореал,ама то стана нараво тъмно кестеняво!Почти към черно!Явно се е натрупала доста,а хем с безамонячна се правих!Сега от както бях бременна не съм се боядисвала от 8 месец и сега вече почва да ми червенее,та имам направо 3 цвята на косата.И искам да си я боядисам шоколадово кафяво!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 28, 2010, 14:02:05 »

Предполагам, че тези червените оттенъци са в краищата. И с моята коса така се получава, в краищата чак рижавееше. Но аз си я правя естествения цвят. Най-добре да отидеш на фризьор за да ти изравни цвета, иначе на Loreal - Casting има точно шоколад, но да не стане пак тъмно.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #219 -: юли 28, 2010, 14:44:49 »

Точно това е,ч този на лореал ми казаха,че ставал направо черно!То на мен тъмно русото ми става тъмно,а не ми се мисли какво ще стане със шоколада!Ами и така ще направя!Отивам на фризиор и ако уцелим боя ще си я взимам,ако не ще си ходя да ме правят!То фризиора излиза по добре като се замисля,защото същите пари ще ги хвърля докато намеря моя цвят,а и ще си горя косата!Ще отида след 2 седм. и ще споделя резултата после! girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 28, 2010, 15:03:50 »

Аз седнах и помислих и реших че ще се боядисам през септември  blush Сега и без това ходя само вързана, че дребосъчи как скубе не е истина просто  angry Та от септември тръгвам на лекции, малко сред хора, говорещи различен език от "Бррр" и "Бууу, Гуууу", та за тогава ще се боядисам, тъкмо ще ми отлежи идеята  blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #221 -: юли 28, 2010, 15:38:03 »

Гери,много праилно!Септември е добре,че и без това лятото от тоа слънце цета отива бързо!Аз сега трябва да се мацам,че ще имаме кръщавка и не ми е да съм с трите ми цвята на косата-горе тъмно кафяво,по средата рижаво и долу светло кестеняво tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 28, 2010, 17:40:22 »

Аз исках тъмно кестеняво като на снимката,ходих на фризъор с какво ли не ми гориха косата и се получи,да но на следващия месец не бях в София,а косата спешно се нуждаеше от боя и купих Лореал-най-скъпата възможна  angry И косата ми вместо кестенява(а бях взела даже по-светъл цвят) стана отново черна  cray Не стига,че ми излезе по-скъпо,ами и пак съм черна ... затова моето мнение е на фризъор  pleasantry Аз моята съм решила октомври да я променям,защото преди това съм кума и ще съм с дълга коса,а екстеншъните ми са черни .
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 18, 2010, 15:56:42 »

Да споделя моята мъка. Сега излязох от банята и докато си решех косата забелязах, е не е равна. От едната страна е малко по дълга отколкото от другата. Не е много, но аз го виждам. Проблема е, че постоянно се постригвам и искам сега да я пусна, а ако отида да я оправя и край... пак ще стане къса. Почти до раменете е отзад, отпред е по-къса. Носся я постоянно вързана и искам да порасне и тогава да я оправям. Поне да ис е дълга. Ох много дълго стана, но си казах. На вас случвало ли ви се е?
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 15, 2010, 10:25:15 »

Пак съм аз. Порасна малко. Това, което намерих и започнах да пробвам е хининовата вода. Прочетох, че помага за растежа и заздравява. Някой пробвал ли е?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines