Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 15:09:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 180338 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 17, 2008, 09:13:05 »

От тук пък ние поръчахме нашите подаръчета  girl_wink

http://www.souvenir-glass.com/

Много са отзивчиви и работят бързичко, пък и на нас ни направиха фигурка, която не предлагат по принцип и цената почти не се промени и THUMBS*
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 17, 2008, 10:15:48 »

Благодаря ти, fidelia! Много са полезни линковете, които си посочила.
Gerka, как горе-долу варират цените на стъклените фигурки? И ако може да пуснеш и снимка на твоите и също така да кажеш какъв е срока за изпълнение на поръчката blush
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 18, 2008, 10:05:39 »

Наистина цени има в самия сайт и не правят отстъпки от тези цени ...... или поне аз не успях да се спазаря  blush .... но пък и те не са толкова скъпи  good

На мен ми казаха срок за изработка на 110 фигурки най - много 3 седмици.
Също има и други възможни цветове за някои от фигурките освен показаните в сайта, но за това ще трябва да попитате по телефона или на мейл .

Аз си уредих всичко по мейл - определено си отговарят на мейлите  Bravo


Снимки на моите фигурки има в галерията ми  Wink

aniiii8 , ще ти пиша за цената на моите на лични smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 18, 2008, 13:06:33 »

Много са хубавки, но ми изглеждат прекалено мънички и не знам дали няма да се изгубят някак си. Колко са големи горе-долу?
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #49 -: март 18, 2008, 13:32:12 »

gingerina малко късно се включвам,но ако все още мога да ти помогна *THUMBS*и аз съм се спряла на такива подаръчета,ако си от София,мога да ти кажа каде има такива свещички всякакви фигури могат да правят,аз например мисля за жените да са розички,за мъжете във форма на чаша,много са красиви.За цената питах жената,за поръчка на по-голяма бройка има ли отстъпка и тя каза да( 2лв. са иначе и при нея)
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 18, 2008, 14:00:24 »

d_petrovska , ако питаш за фигурките от http://www.souvenir-glass.com/ , от микро размера някои са малки, други не толкова.

В сайта има и размери на повечето и си отговарят - имам някои вкъщи.

Предположих, че на някой може да му се сторят прекалено малки .... и на мен ми се виждаха такива.

Но пък са красиви и много фини - наистина не очаквах да са направени така нежно, дори и по - дребните.

По принцип те предлагат и други размери.

Аз разглеждах доста варианти на стъклени фигурки, защото още от началото исках такива.
Намерих и по- големи на Илиянци/горе -долу на същата цена/ и на други места също /но по - скъпи/, но от прозрачно стъкло и по - дебело ..... отначало се бях спряла на тях. Но после като видях разликата в изработката и вида им като цяло в сравнение с тези на фирма Волби, окончателно реших в полза на по - малките  good

Но това е лично предпочитание .... най - важното е да отговарят на твоята представа за сватбено подаръче  girl_wink


Пък и аз съм им намерила вече и кутийки и мисля,че изглеждат много сладки  smile
« Последна редакция: март 18, 2008, 14:02:08 от Gerka » Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 18, 2008, 14:33:49 »

Момичета, да споделя една идея която имам за подаръчета за гостите, но не съм сигурна дали е удачна. Мислех си да подаря малки саксийки с живи цветенца вътре. От една страна ми харесва, защото е нещо, което хората ще гледат непрекъснато и ще се сещат за нас всеки път като го поливат  butterfly , но от друга се колебая, защото може би не всеки се спарвя с гледането на цветя и ако овехне, няма да остане нищо. Незнам, вие какво ще кажете? Или да добавя нещо мъничко, например да ги поставя в ратаново кошнички. И има ли някой, който е правел подобни подаръчета?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 18, 2008, 20:02:49 »

Bybet0, аз подарих на гостите си живи цвята. Тези които бяха семейство беше на семейство по саксийка с тъмнолилави теменужки (има ги в галерията ми) и към тях имаше картичка от типа "Благодарим ви, че..... ". НО моите гости не бяха много и не ми излезе скъпо. Даже си ги купих от цветарски магазин. Почти всички си ги гледат все още  smile Друга идея която много ми беше харесала е малка цветна саксийка и пакетче семенца за цветя, които те да си засядат. И аз много исках подаръкът да е "жив"  и нежен. Семенца или луковички, купени на едро - можеш да помислиш в тази посока smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 18, 2008, 23:06:27 »

Darling, това със семенцата и саксийките също е добра идея  Bravo. Аз намерих един разсадник близо до София и ще проверя колко парички ще ми поискат за саксийките евентуално. Иначе аз мислч да се впиша максимум към 80 човека гости. Предпочитам по-мака сватба. Ще разгледам галерийката ти!  look Определено след твоето мнение мисля да се насоча към живи цветенца! give_rose
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #54 -: март 19, 2008, 11:36:26 »

darling, колко бяха вашите гости? Аз съм почитател на естествените цветя, а още повече на живите, и тази идея да се подарят саксийки наистина много ми допадна! good
Нашите гости ще бъдат около 70, но понеже май леко зпочваме да надхвърляме бюджета, си мислехме да направим семейни подаръци. И без друго две еднакви саксийки в една и съща къща няма да вървят много...
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 26, 2008, 10:27:44 »

Ето и  една идея от мен за бонбониери  girl_wink  http://fiorlux.com/index.php?page=shop.browse&category_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=4 и  една шоколадова изненада  smile http://www.perfetta.bg/pages/gifts/weddinggifts.html
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 26, 2008, 17:43:43 »

Момичета, на мен ми е хрумнала следната идея за подаръчета: малки декоративни бурканчета с ядки( бадеми, орехи и лешници, поляти с мед). Могат да бъдат украсени с панделка в цвета на сватбата или капачетата да са с наша снимка...обаче си нямам и идея как да намеря подобни бурканчета, изобщо дали продават готови или сама да си ги направя. Някакви съвети??
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 26, 2008, 18:07:25 »

ами може да купиш от бурканчетата с ароматни листенца и да ги напълниш вътре с ядки и такива неща,но май ще ти излезе малко скъпичко,иначе съм виждала по морето бурканчета с чубрица ,които също са много интересни blush
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 26, 2008, 18:20:45 »

Mariasto - продават! Къде обаче, незнам. Ако се сетя ще питам на Жоро майка му, защото тя ни беше купила веднъж, ама не я разпитах откъде и на каква цена.
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 26, 2008, 19:08:52 »

Мерси! Аз също си бях купила, но беше в бурканче за пюре, а на мен ми се иска в по-малки бурканчета декоративни. Дано да намеря  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines