Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 21:19:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за ноктите!  (Прочетена 87982 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #60 -: юли 04, 2011, 11:55:49 »

Гелиша е много по-качествен и много по-добър от Шилака smile Не повреждат ноктите в двата си поста съм го написала, защо така мислите че ще останете без нокти smile напротив заздравяват се дори Wink Тук в България много не е разпространено или ако е от скоро, и понеже много жени още не са го пробвали а са скептични към него, първо че е по-евтин от една ноктопластика... тя унищожава ноктите smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 04, 2011, 17:52:48 »

iveto90, няма пилене, което да не поврежда нокътната плоча (не говоря за оформяне на нокъта). Имам три приятелки, които след няколко месеца с Гелиш имат проблем с ноктитие.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 04, 2011, 17:59:24 »

iveto90, няма пилене, което да не поврежда нокътната плоча (не говоря за оформяне на нокъта). Имам три приятелки, които след няколко месеца с Гелиш имат проблем с ноктитие.

Аз точно от това се опасявам. 6 месеца докато си възстановя ноктите от ноктопластиката и не ми се връща пак там.
А за Шилака пак ли пилят нокътя?
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #63 -: юли 04, 2011, 18:15:24 »

Lionelsa това пилене не е като за ноктопластика съвсем леко е на моите нокти тогава защо им няма нищо???  smile  Сигурно си зависи и от маникюристката поне при мен няма нищо на ноктите, даже си ги харесвам повече отпреди smile И за Шилака се пилят малко (съвсем леко да стане нокътя мат)  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 05, 2011, 11:25:16 »

Само да  се извиня за цифрите, пи6а през тел.
Писала съм по-назад, 6илака НЕ СЕ ПИЛИ, ако някоя се опита да го направили не е професионалист. Маха се със специален ацетон и се увиват ноктите за 10мин, след това вси4ко пада и нокътя остава здрав, стига да не се прилага с месеци. На сватбата бях така, издържа 2 седмици и стои естествено, при гели6а има удебеляване на нокътната пло4ка както при ноктопластиката. Не мисля, 4е гели6а е по-добър вариант след като се пили,за да се свали.
По-назад съм пуснала клип4е.
Аз сега нямам  време за това, заради бебка, дълги са ми ноктите, френски си правя, 4е не оби4ам съвсем без ни6то. Правя го на терасата,за да не й мири6е.  А кга ли 6те ида да ми ги направят... :-)
Активен
inetbiznes
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #65 -: юли 05, 2011, 11:58:35 »

Шилак не е ли много скъпо за много малко?
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #66 -: юли 05, 2011, 12:30:37 »

tweety bird не знам дали чете предните ми постове...Гелиш и Шилак са почти едно и също-и за двете се пилят леко ноктите но да са матирани не до месо, и двете се махат със специален разтвор и двете седят естествено БЕЗ удебеляване...разликата е че Гелиша с по-качествени съставки и не може да се ползва разтвора на Шилака за махане на Гелиш и обратното... smile

Ето Гелиш: http://www.youtube.com/watch?v=H7GlvMYr_ro

Ето и Шилака: http://www.youtube.com/watch?v=MCpXTHjYADQ&feature=related

Определено съм ЗА Гелиша-много съм доволна от него...

tweety bird снимка съм пуснала на моите нокти по-горе smile

 25-35 лева варира маникюра (педикюр не съм си правила още)  girl_wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 05, 2011, 13:34:24 »

Иве, аз 4ета, ако бе6е про4ела цялата тема 6те6е да види6 ,4е съм писла за цената, пускала съм л4ето и 4е 6илака не се пили както е показано на клип4ето. Никакво пилене както е и показано. А за снимката ти се вижда леко удебеляване.

Не пишете с 4 и 6.Следвашият пост ,в който използвате тези цифри вместо букви ще бъде изтрит
« Последна редакция: юли 05, 2011, 17:02:50 от fiibi_bg » Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 05, 2011, 14:00:41 »

От почти година поддържам маникюра си с хибридни лакове- за мен те са чудо!  give_rose Направо се родих- слагат ми го и поне 2 седмици забравям за ноктите си. Няма ги притесненията "ами сега ще се счупи нокътя", "ще ми се излющи лака, а преди 2 дни ми го сложиха"  и т.н. Не! За мен тези хибридни лакове са бъдещето на маникюра и виждам само ползи. Не само, че е красиво, ами ми заздравява и ноктите, нямам никакви негативни наблюдения в това отношение. За 10 месеца съм почивала само 2 пъти и ноктите ми никога не са изглеждали по-здрави и толкова дълги.  heart
Аз съм фен на "Гелиш" и определено са по-качествения продукт от Shellac. Веднъж си направих ноктите с Shellac...не останах никак доволна. Повърхността се надраскваше, а самия лак в ъгълчетата на ноктите се отчупваше, както при обикновен лак. Е, защо съм дала толкова пари тогава?  diablo
Наскоро маникюристката ми донесе в салона 3 нови хибридни лака на тази фирма:

http://www.starnails.bg/bg/catalog/category/165

И тя като професионалист, и аз като клиент засега сме най-доволни от тези продукти. Нанася се по-лесно, цветовете стоят просто прекрасно, ноктите са лъскави и след 15 дни. Препоръчвам и нямам търпение да купи нови цветове (защото вече пробвах и трите и се завърнах към Gelish-a).  good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #69 -: юли 05, 2011, 14:11:44 »

Lepotica добре дошла girl_wink абсолютно съм на твоето мнение smile само дето не мога сега да слагам Гелиш заради раждането но щом ми се отвори възможност отивам пак да слагам smile И аз мисля че ще стане хит и ще измести ноктопластики, гелове и тем-подобни girl_wink
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 05, 2011, 14:44:41 »

Lepotica добре дошла girl_wink 

Добре заварила   give_rose Аз сега съм на вълна сватба, та влизам в булченските теми, попаднах случайно на тази. Нямаше как да не споделя мнение  Girl_hide Радвам се, че тук цари демократичен дух, поносимост, не се нападате, не сте се хванали за косите и всеки си изказва мнението спокойно. В подобна тема в бг-мамата какво става, лелеее  angry

А ти защо сега не си слагаш "Гелиш", противопоказно ли е? Питам, защото съм виждала бременни девойки в салона да продължават да го ползват Wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #71 -: юли 06, 2011, 09:23:34 »

Lepotica не ми е проблем попринцип, но само на майка ми имам доверие а салона е далеч от мен и няма кога сега с големия тумбак напред назад girl_wink но ще си сложа пак задължително даже обмислях идеята да си купя лампата и гелиша и да си правя сама, то е много лесно girl_wink

Кога ти е сватбата?  girl_wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #72 -: юли 07, 2011, 13:48:26 »

Темата пак "спря развитие"  smile

Ето един от най-любимите ми цветове за маникюр
обичам червен лак на точно такива нокти girl_wink

И френски маникюр точно така направен girl_wink
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 07, 2011, 17:12:15 »

Сватбата ми е на 5.09 и отсега се замислям за маникюра, педикюра...не искам да ги оставям на случая! Днес отидох и си запазих час при една маникюристка, която е супер прецизна и винаги я ползвам за официални случаи (тъй като иначе не ми е много удобна като местоположение). Видях, че работи с хибридните лакове и нямам търпение да експериментираме заедно...най-вече ми е супер интересно може ли да се рисува в/у този тип лак? Казват, че може...за сватбата също искам такъв маникюр, няма такова удобство! И все пак да е по-раздвижено, с мотив от роклята...ще ви държа в течение!  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #74 -: юли 08, 2011, 07:05:50 »

Lepotica много се радвам за теб girl_wink и сигурно много се вълнуваш, а за Гелиша може да се рисува върху него на нашата сватба и аз бях с Гелиш и имах и цветя...рисуват се преди последния слой който се пече girl_wink така че съм сигурна че ще направите с маникюристката ти страхотен сватбен маникюр и ще чакам снимки girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines