Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 15:03:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Venera  (Прочетена 20403 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« -: септември 26, 2007, 12:22:14 »

Миличка, почти не ти остана време. Желая ти незабравими, само положителни емоции в тези последни дни и най-вече на самия Ден. Много да се обичате и всеки ден отново и отново да се преоткривате един за друг! Никога да не ви минава мисълта от колко дълго време сте заедно, а да си мислите само колко малко сте били заедно и как искате да не се отделяте един от друг.   Dance

Докъде стигнаха приготовленията или всичко е готово вече и само релаксираш и чакаш да дойде датичката?! 
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 26, 2007, 12:46:05 »

Ееее и аз си имам темичка вече, супеееер  yahoo Много ти благодаря Таничка, че така ме зарадва и направи денят ми по-хубав с тези страхотни пожелания - да ти се връща всичко многократно миличка  girl_in_love

Приготовленията засега вървят добре мисля... crazy Току що ни се обадиха от ресторанта да кажат, че за съжаление има увеличение на куверта с 20 процента, ноо какво да се прави, ние го и очаквахме понеже запазихме датата и уговорихме менюто още през март месец, очакваше се да има нещо такова. Добре поне, че не е с повече и дано всичко друго да е ок. В петък след работа ще ходим да говорим с управителя на ресторанта, така че стискайте палци да няма повече изненади.
Иначе вчера си взехме и халките - много съм доволна и нямам търпение да си я нося  Wink Май най-сериозната работа, която ни остава е да направим разпределението на гостите по маси.
И така....малко ми е каша вече в главата, дано да не забравя нещо важно само  laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #2 -: септември 26, 2007, 14:43:54 »

Ей миличка и аз стискам палци всичко с ресторанта да е наред good То и нас така ни изненадаха малко ама нищо здраве да е Wink Ще видиш, че всичко ще мине чудесно, а ти само се радвай и забавлявай заедно с милото ти give_rose give_rose give_rose
И аз днес ти търся темичката половин час и нищо не виждам и си казах "хайде сега като се върна от обедната почивка ще ти направя" а те ме изпреварили  Girl_hide Миличка кашата ще се избистри към деня на сватбата,а ти действай смело и спокойно по всички задчи give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 30, 2007, 21:52:33 »

Ееее,много съм нещастна! :'(Исках аз да ти направя темичката-тъкмо щях да го направя.нямаше ме 2 седмици,а вече съм аут от всички теми!Бива ли такова нещо!
Все пак мила много се радвам за теб и знам какво е седмица преди събитието!Но за мен тя беше най-напрегната,но и най-хубава и запомняща се!Радвай й се,че после всичко ще мине като 1 миг!Целувки и ако ти трябва помощ свиркай!А,щях да забравя-в Париж е хубаво мила,но и мен ме валя дъжд и ме хвана хремата,та се върнах с неочакван армаган-Парижка хрема-колко изискано! girl_wink :laugh:Но ще разправям повече в моята тема blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 01, 2007, 08:37:26 »

Успех с последните приготовления и не се притеснявай за нищо - всичко ще бъде както трябва  give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 01, 2007, 12:09:56 »

Леле какви сте ми душички и как си ви обичкам, много би благодаря милички  girl_in_love
Тони, права си, че емоциите се повишават, няма майтап, почна вече да ми трепери под лъжичката и съм толкова разсеяна, вятър ме вее на бял кон, както се казва  laugh Днес минахме и уредихме нещата в ритуалната зала и всичко мина много безболезнено за моя изненада. Дано и в събота всичко да е ок.
Тази вечер ще редим с родителското тяло гостите по масите и се надявам да мине без много нерви smile И така....малко неща останаха сякаш, дреболийки разни....но настроението определено се подобрява  danceg Днес ще си пусна молбата за отпуска, дано да мога още от сряда да изляза, че и без това съм съвсем неадекватна  blush

Тонии и да се оправяш от тая вносна хрема, че ще те чакам в събота да знаеш  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 01, 2007, 12:23:01 »

Ха-ха,аз вече съм доста по-добре,ама още ме е яд,че не успях аз да ти направя темичката :mad_girl:А за подредбата на гостите не се тревожи!Знам,че няма да е чак такъв проблем,поне при нас не се оказа толкова проблем наистина!А за настроението-много добре ми е познато!Само дето при теб ги няма нервите с времето,при нас това беше основната тема,а вие вижте какво време хванахте-супер!Наслаждавай се на това настроение!После много ще ти липсва!Нямам търпение вече да те видя мила! girl_in_love
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 05, 2007, 14:56:01 »

Здравейте момичета, благодаря на тези, които не са ме забравили и си мислят за мен в тези последни дни преди нашата сватба  give_rose Специално благодаря на Гери, извинявай миличка, че досега не ти отговорих на личното съобщение, но точно в тези последни дни ни се попрецака и компютъра и не можех да влизам във форума.
Смятам, че всичко е наред и доколкото може организирано...моля се времето да остане така хубаво и утре! След час-два милото ще ме закара вкъщи при майка и татко....и ще го видя утре в костюм  heart  Благодаря още веднъж на всички вас, които ми помогнахте при организацията и си мислите за мен girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 05, 2007, 14:59:24 »

Успех сладуранке!тъкмо влизам и нямах търпение да ти пожелая спокойствие, но и много трепет в сърцето за утрешния ден! :girl_in_love:Вече нямам търпение да те видя и не мога да повярвам,че и твоят ден дойде!
Успех мила и утре ще се видим! kiss2 give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 05, 2007, 15:19:00 »

Venera пожелавам ти един страхотен слънчев ден  Sunshine хубаво настроение, много усмивки и танци! Забавлявайте се много, това е вашият ден!  Flower


* 8306.gif (12.48 KB, 301x356 - видяно 2577 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 05, 2007, 15:39:57 »

още броени часове DANCE
присъединявам се към пожеланията на момичетата за слънчево време good и нека бъде зашеметяваща сватба Wink
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #11 -: октомври 05, 2007, 15:57:47 »

Дано утре бъде най-незабравимия и прекрасен ден в живота ти give_rose

Много приятно изкарване  yahoo, хайде не остана  danceg
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 05, 2007, 16:50:28 »

Venera още многооо малко остана до така бленувания ден girl_in_love
Пожелавам ви утрешният ваш ден да бъде слънчев, топъл и във въздуха да се носят само усмивки, целувки, любов и добро настроение give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 05, 2007, 18:12:06 »

Много благодаря на всяка една от вас за милите думи и мислите за нас и нашият ден!!! Толкова е приятно в последните часове на очакването да седна и да прочета всички тези прекрасни пожелания, благодаря ви  girl_in_love give_rose
Вече наистина почти не остана до големия ден, дано вашите пожелания се сбъднат и обещавам преди да заминем на медената седмичка да споделя с вас снимки от една прекрасна и така чакана сватба heart Благодаря ви, че бяхте до мен виртуално през месеците на организация, че давахте безброй прекрасни идеи и добри съвети. Прекрасни сте  girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 05, 2007, 18:14:04 »

И аз се присъединявам към пожеланията за хубаво и слънчево време и много весела сватба!  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 05, 2007, 18:36:03 »

Venera, мила желая ти утре да бъде един прекрасен и слънчев ден, изпъленен само със усмивки и положителни емоции!!!!!!!!!!!!! Желая ви приказна сватба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHEERS heart girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 05, 2007, 18:50:45 »

Благодаря ви още веднъж!!! А ВаВу на теб също желая незабравим сватбен ден, дано остане в спомените ви като едно прекрасно начало на безоблачен семеен живот CHEERS girl_in_love
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #17 -: октомври 05, 2007, 20:14:57 »

Още веднъж да ти пожелая много, много любов, цялото щастие на света, а за утре нека усмивките да не слизат от лицата ви, невероятно много да се забавлявате и усетите всяка минута от празничния ден  girl_in_love girl_in_love girl_in_love give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 05, 2007, 21:29:32 »

мила желая ви всичко най-хубаво много да се обичате и да изживеете една незабравима и изпълнена с много щастие сватба give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 06, 2007, 09:35:18 »

Миличка ето,че дойде и твоят ден!този така дългоочакван празник за Вас!Толкова се радвам,че днес ще те видя в прелестната ти рокля до мъжа на живота ти! :girl_in_love:И съм много доволна,че времето е толкова хубаво днес!Желая Ви много слънчеви дни като този в съвместния Ви живот за напред!Виж какво нещо е прородата-нашата сватба беше точно преди месец,а времето беше по-лошо,ама дано ни върви по вода,а и тогава аз го разчетох като знак на сътбата,всякаш ни показа,че след всяка буря идва слънце...А при вас бури явно няма да има girl_wink
Целувам те слънчице и до скороооо! kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #20 -: октомври 06, 2007, 21:00:50 »

Миличка ето че дойде и твоят ден  DANCE Бъдете много щастливи, подкрепяйте се винаги, бъдете заедно винаги и се обичайте безкрайно  give_rose give_rose give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 06, 2007, 21:12:18 »


Момичета аз искам да се похваля,че видях на живо нашата нова гордост!Красивата ни Венера и нейният мил любим!Толкова бяха сладки и засмяни!И те се хилеха като зелки,даже с булката се смяхме по този повод,ама как няма да е засмяна с приказната си рокля и до своето сладко момче!Много бяха миличкиииии.Ама да не ви мъча повече!Нали знаете,че съм вашия папарак и веднага ще ви покажа топлите снимки girl_wink
Ето ги и тях:
























Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 06, 2007, 21:23:09 »

прелестна е give_rose нямам думи просто!!роклята е божествена толкова нежна  girl_in_love браво на нашето момиче и мъжлето и е много елегантен!!!!!!много да се обичат и да си народят прекраснио дечица girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 06, 2007, 21:26:06 »

Дааа,толкова са сладички!и сега си денсат докато ние си ги обсъждаме :laugh:Дано не ни се сърдят после,а и да ме простят за папарашките снимки,ама толкова можах!Поне първи ги виждате,та те още не са се видяли на тях :laugh:Ох колко ли им е хубаво в момента?Ей после да кажете какво сте правили точно в този миг!Ще е интересно girl_wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 06, 2007, 21:29:05 »

Ох, толкова е красива и нежна, истинска принцеса girl_in_love

Венера, миличка пожелавам ти винаги да сте така влюбени и усмихнати както днес girl_in_love kiss2
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 06, 2007, 21:33:17 »

Как не съм видяла темата за Венера  Oh my ...
Миличка Честито!!!
Желая ви най-голямото щастие, което може да съществува!
Прелестна си  Bravo Много красива булка в най-прекрасната рокля!
Браво Тони  Bravo благодаря за снимчиците!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 06, 2007, 21:35:42 »

Моля,моля!Радвам се че ви харесват и че оценявате папарашкия ми талант! blush give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 07, 2007, 11:22:35 »

Благодарим на Тони за толкова бързо доставеният снимков материал!  kiss2
Честита сватба мила Венера!  CHEERS Пожелавам ви винаги да сте така усмихнати и щастливи! Обичайте се! Много си красива!  girl_in_love


* gerberas-y-margaritas.jpg (7.94 KB, 200x200 - видяно 2422 пъти.)
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 07, 2007, 12:07:56 »

Няма защо!Аз пък тръпна от нетърпение да ни разкажат как е преминало тържеството.Макар и вече да имам някаква информация :girl_wink:Но друго си е да ти разкажат виновниците за събитието DANCE
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #29 -: октомври 07, 2007, 21:11:49 »

Миличка страхотна си  give_rose give_rose Много сте хубави и двамата де Bravo И роклята ти е наистина прекрасна  give_rose Честито вече официално бъдете много здрави, щастливи и все така влюбени един в друг girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #30 -: октомври 08, 2007, 07:39:03 »

Четито миличка, бъдете много щастливи! Невероятна булка си била, толкова красива   girl_in_love  , много съжалявам , че не успях да те видя  cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 08, 2007, 10:39:29 »

 :wedding:Честита сватба, мила!!!!!!!!  *KISSED*Много сте красиви!!!!  :twohearts:Обичайте се и се уважавайте и нека усмивките по лицата ви никога не угасват!!!!!!!!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 08, 2007, 11:03:59 »

Честита сватба мило семейство CHEERS
Бъдете живи и здрави, много щастливи и много скоро  baby_girl baby_boy
ГОРЧИВОООООООООООООООО
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 08, 2007, 11:04:30 »

Ето ме и мен - г-жа Михайлова - най-после пред компютъра след най-прекрасните дни от живота ми  heart
Адски много съм щастлива, доволна от целия сватбен ден, от невероятния купон, който се получи!!! По-хубаво не съм си го и представяла, нямаше момент, в който да се притесним с младоженеца за нещо или пък нещо да се обърка и да стане гаф......просто ДЕН МЕЧТА  girl_in_love
В момента в главата ми все още се гонят толкова много спомени, емоции и не мога все още всичко да си го наредя, за да ви разкажа подробно как премина целият ден, но съм благодарна на нашия верен папарак Тонита, че така ме е отменила в доставянето на горещи новини - браво миличка и благодаря  Wink Наистина вие сте видели наши снимки преди самите ние да сме имали шанс да се видим, хехехехе! В този момент точно сме танцували с гостите...та чак до 2 сутринта, когато изпратихме и последните сватбари от ресторанта. Получи се невероятен купон, надявам се и гостите да са били толкова доволни, колкото и ние, но от техните коментари досега наистина и те са се забавлявали многооо yahoo Вечерта, когато стигнахме с вече мъжа ми до апартамента не си усещах краката от танци!!!
И така милички, много благодаря на всички ви за прекрасните пожелания и аз и половинката сме поласкани от милите ви думи и се радваме, че сте ни харесали  Wink В момента трескаво се приготвяме за медената седмичка в Барселона, Испания, защото утре вечер заминаваме, а още до никъде не сме стигнали с подготовката smile Като се върнем вече ще имаме много снимки от сватбата, видео и материал за гледане, защото в момента, както ви казах, всичко ми е като на магия и емоциите още не са ми позволили да си подредя целия ден на нашата сватба в главата. Щом се върнем от Испания обещавам подробно разказче и мноого снимки, а засега ще ви пусна еднинствената, която имаме - тази, която подарихме на нашите гости. Дори и до любителски снимки не сме успели да се докопаме още laugh

Ето я и нея:



* IMG_0539_.jpg (75.75 KB, 426x640 - видяно 315 пъти.)
« Последна редакция: октомври 08, 2007, 11:08:09 от Venera » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 08, 2007, 14:08:34 »

Миличка  girl_in_love страхотна снимка  Bravo Вие сте услепителни и сияете   yahoo  Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 08, 2007, 14:13:18 »

ехаа много сте красиви и влюбени girl_in_love
приятно и ползотворно изкарване на медената почива с пожелание да отидете 2 ма и да се завърнете 3 ма girl_wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 08, 2007, 14:50:52 »

Миличка прелестни сте!аз вече получих инфо как е преминало-страхотно естествено-и видях тази снимка :laugh:Приятно изкарване и много да се обичате и забавлявате!а после може и да се видим вече по семейно му :girl_wink:Да си покажем снимки и филми и да разменим впечатления.Много се радвам,че вашата сватба беше и повод да се видя с фотографите ви,които са мои много близки семейни приятели и ми стана много мило,че ги видях в този миг!Не се съмнявам,че са се справили перфектно!Колко е малък света!
хайде мила приготвяйте се и да снимаш мнооого! girl_in_love kiss2 give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 08, 2007, 20:19:37 »

 Venera честита сватба!!!
пожелавам ви много радости и щастие,една много хубава медена седмичка DANCE
P.S. много секси булка Wink тони ни пусна малко снимки,да задоволи любопитството(браво тони Bravo),а като се върнеш от испания ще гледаме мнооого снимки danceg
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 09, 2007, 08:46:18 »

Прекранса сватба и прекрасна булка!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo
Мила Venera, бедете много щастливи и много влюбени и нека нищо не помрачава семейното ви щастие, обичайте се и си прощавайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose CHEERS CHEERS CHEERS Dance Dance Dance
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #39 -: октомври 09, 2007, 09:00:22 »

Честито и от мен!Пожелавам ви само дни изпълнени с щастие и радост,обичайте се и винаги се подкрепяйте! CHEERS
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 09, 2007, 10:15:21 »

Ох така исках да разкажеш малко по-подробно! :mad_girl:Защо ни мъчиш така?Как чак след медената седмичка! beating cray
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 23, 2007, 16:35:34 »

Ето ме и мен вече на българска земя  danceg И като гледам във форума докато се връна и темичката ми минала на втора страница....толкова нови и хубави булки има, че сте ме позабравили май  girl_impossible Но се надявам сега да възвърна любопитството ви с моето разкзче за сватбения ден  Wink

И така вечерта преди сватбата към 7 часа вече бях при майка и татко, супер спокойна, дори си ровех из форума спокойно и гледах телевизия blush А майчето и татко трескаво се подготвяха - нареждаха мезета, надуваха балони...суматоха голяма laugh Милото беше останал вкъщи до по-късно да се приготви преди да отиде в другото къщи (при родителите) и по едно време ми звъни телефона и гледам той ме търси. Викам си еййй, не издържа и няколко часа без мене  blum Обаче вдигам аз и какво да разбера - той милия се заключил вкъщи и не може да излезе....вика ключа заседна и не мога да отида при наще, спасявайте ме, че съм закючен.....и аз  Oh my ... laugh Хем ми беше смешно, хем си казах лелеее, ами ако и утре тръгнат накриво нещата, да не е поличба  girl_impossible Както и да е, баща ми и брат ми веднага се притекоха на помощ освободиха младоженеца и така всички се прибраха по къщите - кой където му беше мястото:)   Вечерта до късно си приказвахме с родителите ми, после гледах телевизия и си заспах като къпана. И така чак до 9 сутринта на сватбения ден Sleep
Станах, пих кафенце и се отправих към фризьорката, с която имах уговорка за 10 часа. Междувременно родителското тяло шеташе трескаво и се подготвяше, а аз пак с биволско спокойствие  laugh Поседях при фризьорката до 12:30, когато най-после бях готова и дойде ред на мама за прическа. Бях много доволна как се получи прическата - при това без да сме правили пробна.....и все така спокойна  blum Прибрахме се вкъщи и почти веднага дойде гримьорката. Тук искам да спомена, че и тя се справи чудесно !(благодаря на Тонита,че ми я препоръча  girl_in_love) И в 13 часа вече бях готова, обякохме роклята и зачаках първите гости....пред огледалото разбира се, оглеждайки се в сватбена рокля  danceg И тук свърши спокойствието ми....в момента, в който започнаха да пристигат гостите у нас ми се разтупка сърцето и сякаш като видях толкова хора събрани в наша чест осъзнах кой ден е и какво ни се случва. И като почнах да търча из стаите-при едните гости, при другите, по едно питие, да закича всички ( а как ми трепереха ръцете вечееее, закичването беше МНОГО трудно  laugh)
Времето започна да лети, а аз не бях на себе си от вълнение и...........се чу звънец, дъъъъъълъг звънец, после музика и мама каза "тук са!" И сърцето ми щеше да изскочи - толкова бях щастлива  girl_in_love Голямо купуване падна, брат ми и братовчедите посрещнаха сватбарите още от врата на входа и ги оставиха без пари:) Накрая обувката ми беше плътно напълненена чааак до върха yahoo По едно време да ви кажа честно си мислех, че ще се откажат и викам на кумата, която беше влязла при мен и приятелките ми да ми даде букета "дай да не ги мъчим повече,че ще вземат да се откажат laugh"

И така милото отвори вратата и в очите му видях най-щастливия мъж на света, а усмивката му като ме видя няма да забравя никога!!!! Каза ми, че съм истинска принцеса, а аз отвърнах, че той е моя принц  kiss2 heart От този момент всичко беше като на магия - ритуалната зала (където аз го настъпах  Wink , после снимките в морската градина (които обещавам да кача до края на седмицата в албумчето), кафенце и когато дойде ред за ресторанта вече имах чувството, че празнуваме от три дни  blum В ресторанта всичко беше перфектно, взех почти цялата питка  blum, имаше много танци чааак до 2 часа сутринта, много усмивки и само положителни емоции. И така към 3 вече бяхме в апартамента в хотела с моя мъж, а краката си не ги усещах от танци!!!! Цяла вечер не седнах и много ме боляха, но не съжалявах  pardon

И така приключи нашето сватбено тържество.....ден, който дълго планирахме, за който често съм мислила, но не съм и мечтала да се получи толкова незабравим и вълшебен  girl_in_love Всичко беше чудесно и никога няма да го забравим, мина като един миг и сега сме по-щастливи от всякога Dance
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 23, 2007, 16:40:28 »

Пожелавам ви винаги да се чувствате така!!!  girl_in_love А снимки има ли?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #43 -: октомври 23, 2007, 17:12:52 »

Ей миличка страхотно разказче все едно съм била с теб в този ден give_rose Много съм щастлива че всичко  е било така хубаво и ти си била толкова прекрасна и щастлива с твоя любим  girl_in_love И се радвам че сте се забавлявали така добре  girl_in_love И не мисли че сме те забравили, ние само те чакахме да се върнеш и да разкажеш а и снимки да покажеш  DANCE DANCE DANCE И сега след този така прекрасен разказ чакаме този за медената седмичка, който съм сигурна че не ще е по- малко интересен а снимките съм убедена че ще са супер  DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 23, 2007, 18:59:19 »

Добре дошла миличка!много хубав разказ и се надявам да ни разкажеш утре и за медения месец! girl_wink give_rose
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #45 -: октомври 23, 2007, 20:15:49 »

добре дошла мила!   give_rose   Явно е минал прекрасно сватбеният ви ден и ви пожелавам той да е бил първият от най-красивата приказка, която ще изживеете двамата!!! girl_in_love girl_in_love
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 25, 2007, 13:47:54 »

Най-после сме готови със сватбения албум и който има желание може да го види тук: http://album.svatbata.bg/mihaylovi
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 25, 2007, 23:51:50 »

Мила страхотен албум!Много сте фотогенични и ад ти кажа снимките са направени много добре! :bravo:на фотографите :girl_wink:А кумовете са много забавни,как са ви подредили само...
Тортата е много хубава и виждам,че е било голям купон!Абе нямам думи!Ти си знаеш!Страшни сте и винаги да ви е такъв купон живота! give_rose girl_in_love
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 26, 2007, 08:41:39 »

Мила Вяра до сега ражглеждах албумът ви - страхотен е , много ми хареса имате толкова свежи снимки който са редени с много положителна енергия...Пожелавам ви и за  напред да сте все така влюбени и щастливо..
Мила много секси булка си била  give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 26, 2007, 10:37:54 »

И аз току що разгледах албумчето - много е хубаво  Bravo
Миличка, наистина сте много фотогенични, и снимките са супер интересни и различни, и каква веселба само good Bravo Запазете винаги блясъка в очите и тези невероятни усмивки give_rose


P.S. забравих да кажа,че кръстниците са големи сладури, и много щури, браво за оригиналните идейки Bravo laugh
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 11:09:28 от spirit » Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #50 -: октомври 26, 2007, 10:40:35 »

Сладур аз още не съм успяла да ти разгледам снимките обаче се засрамвам и обещавам още довечера да ги разгледам до една  give_rose give_rose give_rose Но от тези които Тони пусна съм сигурна че са страхотни- все пак с такива хубави  младоженци, а и твоята рокля беше наистина страхотна  kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 26, 2007, 10:55:59 »

е аз още вчера разгледах албума
писала съм в книгата ти мила но и тук ще кажа красиви младоженци = приказен албум
 girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 26, 2007, 11:04:11 »

Хайде да ви поздравя и тук! Много хубав албум с много хубави снимки и още по-хубави и щастливи младоженци!  girl_in_love
Обичайте се винаги и най-важното - имайте си доверие!  give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 26, 2007, 11:36:10 »

Прекрасен Албум наистина!!!Много сте сладки и щастливи!!!Дано винаги бъдете така!!! give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 26, 2007, 13:07:48 »

На мен лично много ми хареса албума ви-вие двамата така си подхождате CHEERS а в теб ми направи впечатление,че си била много усмихната,красива и нежна булка heart
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 26, 2007, 13:45:11 »

Много ви благодаря на всички за милите думи!!!! Радвам се, че снимките и ние с половинката сме ви харесали blush Толкова е приятно да чуе човек такива хубави и сигурна съм искрени комплименти  girl_in_love
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 26, 2007, 14:38:56 »

ЧЕСТИТО  give_rose със закъснение  heart
Прелестна си! Сега разгледах снимките - много сте сладки  heart heart heart
Винаги се обичайте така, както изглеждате  CHEERS CHEERS CHEERS

Нека щастието озарява пътя на живот�
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 14:48:31 от emily » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 26, 2007, 16:04:06 »

Поздравления за хубавото албумче  DANCE Беше ми много интересно докато го разглеждах!  give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #58 -: октомври 27, 2007, 21:59:29 »

Еййй мила разгледах албумчето и искам да си кажа, че е страхотно  Bravo good DANCE Снимките са много хубави, а както вече казах вие сте прекрасни- и ти си много красива и секси с тази рокля  DANCE kiss2 Много ми харесаха едни снимчици, с които искрено се забавлявах- където твоя любим монтира домофон и където ти чистиш прах  laugh laugh laugh Доста весело се е получило  DANCE Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 28, 2007, 16:04:53 »

Искам и аз да се присъединя към всички честитки и пожелания и да потвърдя за пореден път думите на всички момичета, че сте прекрасна двойка!  girl_in_love Албума ви е чудесен, но едно нещо липсва - снимките от медения месец! Очаквам с нетърпение да добавиш и тях, за да стане сватбения ви албум ви съвсем пълен и завършен!  good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 28, 2007, 22:54:43 »

Поздравления и от мен,Venera!Изглеждаш страхотно!
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 01, 2007, 11:00:23 »

И аз се присъединявам към честитките! Прекрасен албум, страхотни сте! Бъдете много щастливи и винаги се обичайте!  heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines