Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 17:23:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Денис и Мануела  (Прочетена 11399 пъти)
 
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« -: октомври 08, 2007, 21:05:14 »

Здравейте!
И аз се присъединявам към най-щастливите омъжени жени, УРА DANCE Сватбата ни беше преди 1 месец и 8 дни, но аз все още съм в плен на еуфорията Dance Изкарах най-щастливия ден в живота си и всичко мина "по мед и масло". Мъжът ми е латвиец, кумовете ни също са латвийци и веселбата беше на  ниво smile
Всичко започна на 28 август, когато пристигна кумът с бремената му приятелка и един приятел. До тук всичко е ОК, като изключим факта, че в самолета двамата младежи се бяха почерпили, но така...като за сватба...Баща ми беше в шок, когато ги посрещна на летището в София  laugh На следващия ден пристигнаха и останалите 15 гости от Латвия (семейството на мъжа ми и приятелите ни), само един съвсем немаловажен човек липсваше...кумата...тя просто се оспала и изпуснала самолета  Oh my ... За щастие на следващия ден успешно се добра до България, иначе щеше да ни се наложи да си търсим друга кума  laugh На 30 август (рождения ми ден и деня преди сватбата) положението беше повече от напрегнато. Запознаха се най-накрая двете семейства, отпразнувахме рождения ми ден в семеен кръг, междувремено някой търчеше насам -натам - до ресторанта да носи алкохол, да осигури транспорт за закъснялата ни кума, за да стигне до Пловдив (където беше сватбата), аз ходих на маникюр, а след това отпразнувахме рождения ми ден с латвийците и някои от приятелите ни от България. Вечерта си легнах към 23ч и противно на очакванията ми, заспах веднага...Денис (мъжът ми) спа в хотела с гостите. Когато се събудих под звуците на надута до дупка музика, разбрах, че кулминацията е съвсем близо...Отидохме на фризьор с мама, а след това всичко мина толкова бързо, че не мога да си го спомня в детайли. Гримирах се сама и когато приключих, стаята ми вече беше пълна с приятелки, които ахкаха и ме обгръщаха с грижи...Почувствах се много специална smile От там нататък сякаш отново заспах и започнах да сънувам най-прекрасния сън в живота си. Не искам да се опитвам да го разкажа, защото думите не стигат да опиша магията, която се опитах да опиша в картинки:

http://album.svatbata.bg/mironovi

След сватбения ден заминахме на пътежествие из България с цялата латвийска тълпа. Показах им красотата на Родопите и на Южното ни черноморие. Изкарахме чудесно през тези 10 дена... И за себе си не забравихме и само двамата се отдадохме на заслужена почивка в Анталия, Турция.
Винаги съм си мислела, че когато свърши сватбата, ще съм тъжна, но се оказа, че щастието започва имено със сватбата. Дано да мога смело да заявя същото и след 10, и след 20, и след 50 години (живот и здраве)!
Желая на всички ви щастието от сватбения ден да расте в геометрична прогресия в семейния ви живот! CHEERS  Dance
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 08, 2007, 21:31:14 »

честито мануела!!!
разгледах албума и много се забавлявах,страхотни коментари DANCE,а снимакат на която чакаш младоженеца е страхотна. girl_in_love
имали сте много весела сватба,пожелавам ви семейният ви живот да е винаги весел и изпълнен с много любов,толкова силна колкото си личи от снимките Wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 09, 2007, 17:19:48 »

Такива сладури сте, браво Мануела, много, много сладки give_rose
А албума е страхотен, пожелавам ви цял живот тези очарователни усмивки да не слизат от лицата ви, все така влюбени и усмихнати!!!
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 10, 2007, 13:01:17 »

Благодаря ви, момичета! Аз си мислех, че нашата сватба е била най-хубавата и аз съм била най-красивата булка, но когато разгледах вашите албуми, установих, че много съм грешала  Girl_sing Вие сте НЕВЕРОЯТНИ!!! yahoo Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 10, 2007, 13:18:53 »

Честито и от мен!  CHEERS
Страхотни снимки, много забавни, изкарали сте си чудесно!  girl_in_love Мануела, очарователна булка си, много красива!  girl_in_love


* gerberas-y-margaritas.jpg (7.94 KB, 200x200 - видяно 2970 пъти.)
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 10, 2007, 14:45:27 »

Благодаря ви, момичета! Аз си мислех, че нашата сватба е била най-хубавата и аз съм била най-красивата булка, но когато разгледах вашите албуми, установих, че много съм грешала  Girl_sing Вие сте НЕВЕРОЯТНИ!!! yahoo Bravo

Ехей, какви са тези приказки!  beating Не си грешала! Всяка булка е уникална и най-прекрасната в нейния ден и за нейния съпруг. Ти си тази, която е невероятна!  Bravo give_rose Страхотен албум!  good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #6 -: октомври 10, 2007, 14:53:31 »

Първо честито на младото семейство give_rose
Благодаря ви, момичета! Аз си мислех, че нашата сватба е била най-хубавата и аз съм била най-красивата булка, но когато разгледах вашите албуми, установих, че много съм грешала  Girl_sing Вие сте НЕВЕРОЯТНИ!!! yahoo Bravo

Ехей, какви са тези приказки!  beating Не си грешала! Всяка булка е уникална и най-прекрасната в нейния ден и за нейния съпруг. Ти си тази, която е невероятна!  Bravo give_rose Страхотен албум!  good
Всяка една от нас е била такава blum..няма по-красива и т.н pardon...всяка блести с чара и нежността си girl_in_love...Незнам дали мъжете ни биха се съгласили с  "тя е по-хубава булка от колкото съм була аз Girl_sing"...
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 10, 2007, 14:57:53 »

ооооо и аз разгледах албума ви Мануела good
Наистина ми направихте много добро впечатление-големи сладури сте,а ето тази твоя снимка май ми е от любимите girl_in_love
http://album.svatbata.bg/mironovi/bg/photos/13348.html
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 10, 2007, 17:29:25 »

Всички сте прави! Щастието и блясъкът в очите на всяка булка я правят уникално красива! Аз разглеждам вашите албуми и им се радвам искрено и със сълзи на очи! А от сега нататък ни предсоят още по-хубави мигове, започваме да мечтаем за нови емоции. Имам предвид това, което я очаква Сиска скоро  girl_wink Аз на това викам ИСТИНСКО ЩАСТИЕ! Желая ти успех! kiss2
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 08, 2009, 11:50:58 »

Здравейте на всички!Мануела искам да ти кажа,че съм много очарована от сватбата ви.Моята сватба също ще е в "Джия Бийч" и много се вълнувам.За мен това е най-хубавото място в Пловдив,където може да се направи една сватба.Можеш ли да ми споделиш някакви впечатления за организацията в ресторанта и пр. Благодаря предварително!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 08, 2009, 16:15:28 »

Мануела наистина уникално красива сватбта  girl_in_love Браво за избора...на всичко  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 08, 2009, 16:56:04 »

sunflower1985 , за съжаление Manuela не е влизала във форума от юли, 2008 и едва ли ще може да ти отговори.  pardon
Моят съвет е, да й изпратиш мейл, от опцията "Изпрати", която излиза, като щракнеш върху името й. Съжалявам, че се меся, но по-добре така, иначе ще има да си чакаш. Дано съм била полезна  blush
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 09, 2009, 22:17:12 »

Сunflower1985 с удоволствие ще споделя впечатлението си и ще си припомня онзи вълшебен ден smile!
Наистина не съм влизала във форума от много време, защото си имаме вече един малък сладурчо, който иска непрекъснато внимание smile
Но получавам съобщения на е-мейла си за всяка публикация:)
До колкото знам, в Джия Бийч правеха ремонт след нашата сватба и сега може би е още по-хубаво, но не съм ходела. Мисля, че сте направили хубав избор! Когато ние започнахме да избираме ресторант, отидохме най-напред в Джия Бийч и още тогава разбрах, че това е нашето място, нямаше никакви свободни дати, затова същия ден платихме капарото, за да не изгубим единствената свободна, която ни устройваше. Така приключихме с търсенето на ресторат за два часа smile
После, обаче, реших да се поровя из интернет и много се притесних, защото прочетох повече лоши неща - за управителката Жечка, която само говорела и дразнела гостите, за DJ-я, с когото тя работи и не можеш да си поканиш друг, за лошата храна и недоказани измами с парите, за това как Жечка била много лоша и прекъсвала сватбата и гонела гостите и как в никакъв случай да не се прави сватба там. Ужасно ми беше, но пред свършен факт, какво да правиш, освен да се надяваш, че всичко ще е наред и да заложиш на хубавото настроение, въпреки всичко.
Искам да кажа, че всички тези историйки се оказаха пълна лъжа (поне в нашия случай). Жечка присъства само на ритуала, води го много хубаво и после се оттегля някъде - не я виждаш въобще, та камо ли да се меси. Сервитьорите не мога да престана да ги хваля!!! Няма нито един сервитьор в кадър на видео касетата. те бяха невидими, а в същото време работата им беше перфектна! DJ-ят беше чудесен. Пускаше, каквото си искахме, подбираше много хубави парчета - беше непрестанен купон и гостите ни останаха изключително доволни - още се говори за веселбата на нашата сватба. Освен това момчето не говори повече от минималното необходимо и не досажда, както правят много DJ-и на други сватби, на които съм присъствала. Създаваше купонджийско, ненатрапчиво настроение. За храната казват, че била много хубава - аз не ядох нищо, освен малко торта от вълнение smile Относно измами с парите, мога да кажа само, че за това и дума не може да става. Когато се договаряхме, цените бяха едни, а след това всичко поскъпна (като цяло в България) и ние очаквахме, че и цените на менюто ще се повишат, но нищо подобно. Сметката излезе точно, както се бяхме договорили в началото и на всичкото отгоре Жечка държала да си приберем рестото от 20-30 лв smile
Гостите бяха много доволни от това, че докато получавахме поздравления след подписването в двора, имаше шведска маса и шампанско - т.е. поздравяваш и после отиваш да си хапнеш и пийнеш, а не стоиш като изтокан половин час да чакаш всички да се изредят.
На края на сватбата гостите ни искаха да влезнат в басейна, но аз се притесних, че Жечка ще се ядоса. Напротив, тя каза, че басейнът е, за да се къпят хората в него, само помоли да приключим с последния сватбен танц и след това да влизат, за да не измокрят столовете и пода в ресторанта. Това е нормално и естествено, че се съобразихме с изискването. Голяма веселба беше, когато приятелките ми с официалните рокли и прически се вмъкнаха в басейна smile
Впечатляващ е и ритуала с разрязването на тортата покрай басейна.
Хубаво е, че не мислиш за окрасите, нито пък ги плащаш. Е, в нашия случай тук имаше малък проблем. Балоните, от които бяха направени сързата зад нашата маса, бяха спаднали и не изглеждаха добре. Това, обаче, го забелязах чак на снимките. Може да имате това предвид и да поискате точно преди вашата сватба да надуят нови балони, а не да използват украсата от миналата седмица. Друго, което трябва да знаете, но не знам дали има начин да избегнете е, че ако имате изнесен ритуал в двора, райграса е напоен толкова много с вода, че потъваш, когато стъпиш на тревата. Но и това не е болка за умиралка smile Щом роклята ми не се беше изцапала ни най-малко, значи не е било кално, а само по-меко за острите токчета smile
Няма друго нещо, от което да се оплача. Никой не ни е гонил, никой не ни е тормозил, напротив - имаше всички предпоставки за приказна сватба, за което съм благодарна на целия екип в ресторанта!
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 09, 2009, 22:19:31 »

Малеее, писах, писах, писах и се оказа, че съм надхвърлила допустимия лимит от думи!
Пожелавам на всеки, на когото му предстои това грандиозно събитие, да се забавлява като за последно, да се опиптва да запомни всяка секунда, да се наслади на всеки миг безкрайно щастие, да не спира да се забавлява през цялото време! Не обръщайте внимание на напрежението, подминавайте неизбежните неточности, които биха свалили усмивката от лицето, отпуснете се и се насладете на блаженството да бъдете булки, които се превръщат в съпруги на най-любимия човек smile Изживейте сватбения си ден с надеждата, че той ще бъде единствен!
Нашият сватбен ден беше прекрасен, но аз не искам да се повтори, защото знам, че никога няма да е същото, дори да се повтори със същите хора на същото място!
А какво ви чака след това... нещо не толкова мигновено, но в същото време в хиляди пъти по-прекрасно! Пожелавам го на всеки от сърце!!! smile
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 11, 2009, 09:06:58 »

Здравейте!Мануела,искам да ти благодаря за това,че сподели с мен,а и с всички останали във форума за впечатленията си от ресторант "Джия Бийч"!След като се сгодихме миналата година с бъдещия ми съпруг,започнах да мисля за това къде може да ни е сватбата,въпреки,че имаше доста време до нея/мислихме да я направим през септември.Но тъй като вълнувах много и започнах да се разглеждам в нета за ресторанти и всичко около сватбата.Съвсем случайно попаднах един ден в сайта на "Джия Бийч" и когато видях какво приказно място има за сватби там направо се влубих в ресторанта и обстановката.Отидохме до там видяхме и на живо всичко.През февруари отидохме да резервираме дата за сватбата и така мечтата ни се сбъдна да бъдем там в най-приказния ден за нас.
Още преди да резервираме ресторанта по форумите четях какво ли не за управителката и за обслужването,но въпреки това решихме да е там,много ни се искаше да е там сватбта ни.Запознахме се със Жечка.поне с нас се държа много любезно и каквото ни интересуваше ни обясни.Сега скоро ще ходим при нея за някои подробности и нямам търпение да си призная да отида,защото тя е един страхотен човек.
Мануела,един ден когато видях вашата сватба на снимки вече бях напълно очарована от всичко.От украсата,от ритуалите,от всичко като цяло.
Поздравления за сватбата ви,просто е прекрасна,а де не говорим за теб/рокля,бижута,прическа,грим и т.н./!!!!!
P.S. Съжалявам,че пиша малко разбъркано,но съм разсеяна,защото съм на работа и правя няколко неща едновременно в момента.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines