Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 15:09:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 159391 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: декември 23, 2016, 08:30:05 »

Добро утроооооооо smile


Доживях края на работната седмица и нямам търпение да отида довечера при мама да си ме глези  blush heart

Снощи за мое огромно учудване стигнах до мола за по-малко от 15 минути и си свърших работата за по-малко от 1 час, като си пообикалях с братовчед ми и един негов приятел. Купих количката и я опаковах, като не му казах нищо  Yes (Хич не мога да пазя тайни blush)

Друго не се сещам... Свекс, пак ме накара да се усмихна.. Вчера ОТНОВО четох на колегите и шефа, като се появти, че беше много сърдит и ядосан, та реших да му оправя настроението. Твоите драми с подаръка  danceg Всичките ми колеги са ти големи фенове, трябва да знаеш  give_rose

Миленка, напълно те разбирам.. Изпитвам същите чувства към Долче и Габана.. Обожавам ги (меко казано)! Винаги и навсякъде ще позная нещо правено от тях  heart heart
« Последна редакция: декември 23, 2016, 08:31:46 от alexandrova_90 » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: декември 23, 2016, 09:46:19 »


Всичките ми колеги са ти големи фенове, трябва да знаеш  give_rose


О да, вчера чета на Жоро за сексуалните изживявания с печката, той поглежда аватара във форума и вика - аааа това свеки, даааа аз я знам нея pardon funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: декември 23, 2016, 10:33:38 »

Добър ден!

Чудя се как така не съм яхнала метлата, ама има време де. Снощи Малчо се буди през час... angry Такъв сън му ударихме, че думи нямам. И сега той си наваксва, а аз съм на кукуряк.  pardon

Свекърва, отново доста добре ми подействаха твоите изживявания.  heart

Тони, и ти си като майка ми. И тя хем иска да направи изненада, хем не може да се сдържи. Колко пъти ми е разваляла изненадите така, като се изпуска. Аз пък нищо не искам да знам и държа да остане тайна.
Браво, ще сбъднеш детска мечта на любимия. smile

Вчера пристигнаха календарите за нашите. Еми, още повече ме е яд, че не поръчахме и за нас. А снимките още не сме гледали.  heart

Снощи се бях засилила да правя меденките, но не остана време. Дано тази вечер успея.  smile

Предполагам, че тия дни ще е голямо затишие тук.  blush


ЕДИТ: С какво се занимават деца на 2.7г? Трябва да купя подарък на една госпожица, ама не знам още какво.
« Последна редакция: декември 23, 2016, 10:36:45 от always_and_forever » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #513 -: декември 23, 2016, 10:42:12 »

И аз снощи се смях на забърсването на печката. Току виж нашта Свеки почне и пирони от дъска да вади кат една литературна героиня.
Смях се и на това как бъдещата снаха може да има същите обеци - поне ще сте от една порода.
Днес ще ми е тегав ден! Работа има и болни има тук. Чакам да хвана шефа на разговор. Да минава!
И аз искам рокля висша мода. Дори само да я облека, да се порадвам на кройка и материя. Може и едни обувки, които са само за гледане! От онези, с които трябва на ръце да те носят...
Аз така и не съм приключила с опаковането на подаръци. Направо ме е яд, но ще се постарая тази вечер или утре. Подаръкът за ММ е в нашите, та трябва да се измъкна с все хартии и панделки.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: декември 23, 2016, 10:59:46 »

Аз искам рокля, пък и да не е висша мода.  blush

Али, стискам палци разговорът да протече леко.  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #515 -: декември 23, 2016, 11:04:50 »

Добър ден smile

Много красива рокля  heart
Свекс, къртиш направо, и аз само те цитирам и развеселявам хората около мен с твоите преживявания lol Мисля, че трябва да започнеш да пишеш блог, сигурно ще е печеливш  good
Миме, аз на едно момиченце на 3 и малко взех бебе кукла с разни медицински пронадлежности, но каквато и  кукла да вземеш според мен няма да сгрешиш. Али и Маги да кажат Wink
Аз днес си бях планирала да ходим да видим една приятелка с нейната госпожица, която е малко по-голяма от Алекс, амааааааа пак ми мина котка път...буквално. Котката ѝ скочила от терасата  sad Много била потрошена, повече не ми каза, ма днес ще са по лекари  sad Милото животинче, пък и тя с това бебе, как ще обгрижва сега болното същество...добре, че идват празници и ще има кой да ѝ помогне.
Нищо...ще имам време да вършея вкъщи и да си направя заготовки за утре.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: декември 23, 2016, 11:09:18 »

Привет! smile

Идея за подарък


Ако пък родителите се занимават повече с детето, може и печатчета с мастило,на Сами отсега му е любимо занимание.
А е много полезно, защото аз например слагам печатчета и разказва приказка, правим ферми и прочие... но много зависи от родителя и детето.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #517 -: декември 23, 2016, 11:36:09 »

Включвам се пак да споделя колко е ЯКО да станеш преди бебето, да си изпиеш кафето (за което малко те гризе съвестта) на спокойствие и да имаш малко време за себе си, миялната, прането и тенджерата с боб за утре  heart Ако се успи още повече ще мога да довърша и опаковането на подаръците дори  blum
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: декември 23, 2016, 13:14:31 »

Фери, моята дъщеря, например, никога не си е играла с кукли. Та е по-добре да пита. Дъската за рисуване е добра идея.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #519 -: декември 23, 2016, 13:26:18 »

При нас бебетата са на почит, обаче друг вид кукли я плащат. Може дъска за рисуване или магнитна такава с форми, цифри, букви. Може дървен пъзел под най-разнородни форми, тенджерки, тиганчета или сервиз за хранене. Книжка с 3Д страници, панорамна. Миме, гледай да е за игра вкъщи - такъв е сезонът.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: декември 23, 2016, 14:45:31 »

Мина ни Коледният обяд. Имаме традиция всички в 12:30 спират работа, шефа носи обяд за всички и хапваме + пийваме (малкичко), после раздава коледни премии и подаръци, после пием кафе, пожелаваме си "Весели празници" и кой от където е, както се казва.. Сега ще поработим малко де, аз вече спирам и ще си гледам имейл, фейсбук и тн.. Край на работата за мен smile Много ми става хубаво и топло на душата, като се съберем всички.. И как се радват жените от цеха на премиите  yahoo И аз се радвам де, ама те по-силно показват емоциите си smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #521 -: декември 23, 2016, 15:13:21 »

Прибрахме се от разходка и бебето пак спи, наваксва си за двата дена дето ми се разхожда по нервите  pardon
Най-после си намерих мама за разходки в наше село! Ей, колкото пъти съм излизала, или не намирам майки с колички, или отминават като пътен знак...много несоциални  huhhuh.gif Този път само чаках другата мама да ми се усмихне и я заговорих  pardon Оказа се, че имаме доста общи неща - живеят близо до нас, нейното момиченце е родено  около 2 седмици след нашето, и тя с немски работи в една аутсорсинг фирма, наприказвахме се, разменихме си телефоните и се разбрахме да се видим семейно или само с бебетата  Wink Много съм доволна  heart
За играчката точно бебе имах предвид, ама по-добре питай майката ако имаш възможност smile
И на ММ единият нов колега се радвал много на премията, та той ми разказваше smile
Нашето Коледно парти беше в Планет и ние с ММ решихме да го пропуснем, и добре че! Имали са изненада - Гери-Никол...срам!  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: декември 23, 2016, 17:59:00 »

Аз пък си имах гости - приятелката с госпожицата, на която се чудех за подарък. Е, беше без малката и по-добре, защото Алекс спеше. Добре ми дойде, тъкмо я разпитах и ми каза нещо образователно - за редене, може и пъзел и т.н. Идеално ме улесни. smile

И да ви разкажа историята за пасатора.
Инструктирах нашите да ми донесат подаръка на Алекс, за да го сложа под елхата. Идват те, майка ми влиза в кухнята, възкликва "малиии" и започва да цъка разочарована. Поглеждам я, гледам на къде й е насочен погледа...гледа ни новия мега турбо-дизелов пасатор (шегувам се) и веднага се сещам....мхм купили сте ни пасатор за Коледа. Чудесно! И сега, два пасатора за под елхата.

А тъкмо спечелих декоративна чиния с покупката на пасатора.

Аз успях да изчистя, трябва и да напазаруваме. Довечера трябва да се завлечем до магазина, от който купихме пасатора и да видим какво може да измислим....но ако задържат ММ на работа, плановете се провалят.
И меденките трябва да си направя вече. nea
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: декември 24, 2016, 09:21:16 »

Добро утро! Coffe

Хайде да се разпиша първа tease
Имам вече готова баклава(съвсем постна) и тиквеник. Бобът за салатата къкри на котлона, а зелевите сърмички са наполовина готови.
За довечера ще ми останат една картофена салата, питката и вероятно разядка danceg

И едно житце ще сваря...
« Последна редакция: декември 24, 2016, 09:22:54 от Marri » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #524 -: декември 24, 2016, 09:30:21 »

Добро утро!
хайде, последни напъни и го удряме на живот Wink Моите гости ще дойдат тъкмо за вечеря и съм доволна, че няма да ми се мотат из краката. Няма да мисля и за обяд днес, от София отиват директно при брат ми. Хихи, ако се задържат и до по- късно, може да участват и в тамошната питка за парата smile.
Двойните подаръци ме сполетяха и мен във вид на грил тиган с точки от Кауфланд. От брат ми и ние на тях за годишнини от сватба. Двете семейства си имаме по два тигана, бойно средство под ръка funnytooth Вчера си ги разменихме, добре опаковани, с цветя на дръжките Wink. Правихме се на изненадани и щастливи точно две секунди и направо щяхме да се напишкаме после от смях, че сме купили по два, за нас и за подарък.
Хубав и успешен ден, парата да се падне на когото трябва, та и ние да се възползваме! good


* 15697327_1339066826143410_5127378523492494563_n.jpg (70.4 KB, 336x336 - видяно 1450 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines