Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 02:19:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 159399 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: декември 21, 2016, 14:36:48 »

Искам пръстен с диамант, не ми трябва сушилня и то по Коледааааа cray

 funnytooth funnytooth funnytooth Ма може ли да ни го подари чужд мъж?  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: декември 21, 2016, 14:38:29 »

Спуках се от смях, а виждам, че на теб не ти е смешно Свекс.. Нали все искаше сушилня.. Децата са те изненадали.. Амаха.. За бой си smile Разбирам, че сега трябва преустройство, ама ..  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #452 -: декември 21, 2016, 14:44:33 »

ееее нямаш угодия.... значи! Сега ще я натъкмите някъде, ако не пасне, сигурно е поръчвана по интернет ще я върнете и замените с такава по твоя мярка. Ще видиш че ще се влюбиш в новата робиня! Та после обаче какво ще правиш? Само готвенето ти остана  shok shok shok lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: декември 21, 2016, 14:49:04 »

ПОмня, баща ми за една Коледа подари на майка ютия.Не толкова голям подарък, но вещ за домакинството.Майка само дето не го изхвърли барабар с ютията.И тя така викаше, искам пръстен с диамант, не ютия.Разбирам ви напълно, но това са мъже, те не мислят като нас.Макар че аз бих побесняла точно като теб smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: декември 21, 2016, 14:53:13 »

Сушилнята, хубава, каквато вярвам са избрали, си е сериозна финансова инвестиция и при положение, че тя има нужда, според мен си е супер подарък.. Още повече, че няма да минеш без малък, личен подарък под елхата.. Я от Мариите или комбинация от тях и синовете общо smile Радвай се, мислят те и искат да са ти от полза smile  heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #455 -: декември 21, 2016, 15:13:58 »

 diablo diablo diablo diablo
Нито е времето, нито е нуждата да се купува точно това. Ама така е най- лесно, що да мислиш и да се съобразяваш, да му бере дерта този, който го получава.
От два дни непрекъснато заговорничеха нещо по телефоните тримата, ей го, излезе наяве.
Сега вместо да отида по коледни базари /не в Берлин/, аз почвам да прехвърлям зелето в буркани, че да освободя територия. Дано не счупя нещо и да взема да се порежа както съм набрала.
Измерих вратата, ако я свалим от пантите, ще мине проклетницата със сантиметър хлабина. Ама пък трябва после да я завъртим, което няма да стане, ако не изнесем печката и газовия котлон и после пак да ги внесем. diablo
И обеци с диаманти искам!!!!!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #456 -: декември 21, 2016, 15:16:15 »

мале що работа ти отвориха.... ц ц ц честита ви годишнина дет се казва... Таз законната не се ли сети че такова нещо се купува с много планиране и измерване smile?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: декември 21, 2016, 15:17:13 »

lol  lol  lol

Извинявай, Свекърва, разбирам те напълно give_rose И аз смятам, че това са покупки, които домакинята трябва да избере дали, кога и какво...

Но НИ2 явно смята в дългосрочен план да ти носи дрехи, та си облекчава съвестта biggrin
« Последна редакция: декември 21, 2016, 15:28:04 от Marri » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: декември 21, 2016, 15:18:59 »

Не ме разбирайте погрешно, но точно както свекърва мисли такава голяма инвестиция си има нужда от обмисляне и консултация.Аз също искам сушилня, но ако ми я донесат точно в този момент тоя дето я е взел ще чуе неща дето не иска да чува, камо ли за Коледа.Коледа и рожденните дни са лични празници, сушилнята е за общо ползване, няма да си я сложа под възглавницата само за мене си.Малко ми е слугински подарък.Отделно ако на мен ми трупнат сушилня, нямам де да я дена, терасата не сме я затворили и трябва да я сложа по средата на хола.Поради горните съображения, много внимавам какви подаръци взимам на майка и свекървата, защото се знам какъв сък съм, а и жените винаги се лишаваме от нещо, за да имат другите, та я поне на тия празници да получим нещо за нас си.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #459 -: декември 21, 2016, 15:21:26 »

Таз законната не се ли сети че такова нещо се купува с много планиране и измерване smile?
А така, дойдохме си на думата и вече съм спокойна heart heart heart heart heart funnytooth
ТЯ Е ВИНОВНА!!!!!
Хихи, обичам ви!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: декември 21, 2016, 15:26:00 »

 funnytooth funnytooth funnytooth

Горката! blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #461 -: декември 21, 2016, 15:36:02 »

И още нещо се сетих и вече съм съвсем добре.
Ще им подаря подводница, с директна доставка!
Хем да трябва курсове за правоспособност да карат, хем да се чудят къде да я държат и как да я транспортират до водни басейни. Ако може и за тяхна сметка да е, ще пляскам с криле и ща пея коледни песни на български, руски, немски и английски /щото други езици не зная/ funnytooth funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: декември 21, 2016, 15:47:38 »

Oх, ще се спукам от смях с подводницата!!!

Горката законна Мария  funnytooth funnytooth funnytooth

Помислих си същото като Мари, че НИ2 иска да си успокои душата, за всичките дрехи, които носи за пране.. Не исках да го казвам, за да не наливам масло в огъня  blush Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #463 -: декември 21, 2016, 15:52:44 »

От три часа мера улиците и какви ги изживях само... Нищо обаче не са пред това:
А така, дойдохме си на думата и вече съм спокойна heart heart heart heart heart funnytooth
ТЯ Е ВИНОВНА!!!!!
Хихи, обичам ви!

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Подаръкът е страхотен като за годишнина от сватба, ама са за трепане как са ти го поднесли на тепсия. Зачудих се дали идва първи януари или първи април. beating Имаш ново плашилище за котата, ако това те успокоява Wink

Да се оплача и аз - чаках над час при лекаря ми. Напуска ми той нещата и тръгнах към лабораторията. Чука онзи на компютъра, чука касовите бонове и ми връчва чашка за съответната цел. После ми посочи зад коя завеска ще ме викнат за кръвта. Аз се опулих, защото все пак хората дават кръв на гладно и жадно, а не в 3 следобед. Мислех утре да ходя за тази работа. Каза, че е ОК, щом съм яла към 12. Ма то не всички лекари пускали глюкоза. Чакай бе, ланколу, баща ми е с диабет. Моят лекар много добре го знае това. Ама не! beating Както й да е - стигнахме до зад завеската и... Паднах се на сестра, дето ако работи в болница от вратата те замерва с инжекциите право в бутчетата. Уцели вена, ама какво бе това ръчкане! Пет пъти имам чувство, че нагласяше тая игла а на ляво, а на дясно! Исках да съм дете и да имам оправдание да я ухапя, пък и да разтъркам зъби biggrin Ако не са ми в час изследванията, утре ще се жертвам пак. Стискайте палци, че ще ме пишат по вестниците иначе!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #464 -: декември 21, 2016, 16:00:06 »

Хаха, не я хапи, че допълнително за бяс ще решат да те изследват! Wink funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines