Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 14:17:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 159391 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: декември 20, 2016, 08:29:09 »

Добро утро.Аз тази нощ спах.Моя мъж става и се занимава с Моника, че нали са си двамата в къщи, и аз успях да подремна.Иначе той е една идея по-добре, а аз се надявам да не им избиват повече пъпки, че не знам къде ще намерят място при него  angry Девойката е по-добре, тича, играе, дивее, но е изморена от ниската Т и от време на време прилягва.Вчера дядо Коледа и донесе един ранен подарък, този от яслата и тя много доволна.

Тони, дано намериш 5 минутки за себе си.

На всички хубав и усмихнат ден.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #421 -: декември 20, 2016, 08:47:56 »

И аз съм наспана. Хич и не съм усетила Родния кога е станал и тръгнал на работа, такова нещо май не ми се е случвало smile. Хехе, събирам сили за 24-ти smile. Ако пък ми се падне и парата от питката, всички ще ми козируват следващата година Wink
Маги, какво и донесе градинския Дядо Коледа? Хехе, снимай ги двамата шаркави, да си се имат такива. Много ме е яд, че едно време това беше скъпа екстра и нямат спомен.
Хубав ден на всички, колкото и да е натоварен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #422 -: декември 20, 2016, 08:52:36 »

Тук имаме само грозен студ. Бяла Коледа не е имало от детските ми години. Даже на 23-ти редовно е около и над 20 градуса.
Мен ме изнервя малко това, че не си знам почивните дни около празниците. Официалните са ясни, но може да имам и други, а аз не мога да ги планирам.
Снощи украсихме елхата! С малко запояване светнаха и лилавите лампички. Мънинката е много щастлива. Опаковах й подаръка за в градината. Доволна съм как стана! ММ много го хареса и помрънка дали не може и неговият да е така. Е, ще бъде, ама с червена панделка, а не с лилава.
Бубе, с костюма няма какво да се прави. Просто е малък. Даже не става дума за отпускане, а за друг номер. Абе.... за какво ли изобщо разчитахме пак на тях.
Аз този път хич не чета за бебета. То освен вече да хвана някой учебник за акушерки. Може по-нататък да погледна нещо отгоре - отгоре. Чета си с наслада разкази. Много различни, но много вдъхновяващи и запомнящи се.
Усмихнат и слънчев ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: декември 20, 2016, 09:17:48 »

Дядо Коледа и подари пъзел с 24 части, една книжка доста тематична "Защо се разболяваме?" и една мемо игра.Вчера книжката я четохме няколко пъти.Много и хареса на дребната.Пъзела го е редила с баща си.Мемо играта за сега не я вълнува, ама хич.

Свекс, и всяка година се събираме много хора, но не за Коледа а малко след това.Сестра ми като дойде за Стефанов ден с дечурлигата, ние отиваме, татко и майка са тук и става голяма веселба.Наистина е много хубаво.Майка и идва повече готвенето и чистенето, но това са кампанийни прояви и тя е свикнала вече.

Али
, то какво да четеш като почти всичко си го знаеш.Аз сега като се гледам, ако забременея пак сигурно няма да погледна и една статия. Вече сме гърмяни зайци ние.

Вчера исках да пиша на Булче, но нямах време.За съжаление много често роднините ни са хората, които най-много ни ядосват ине ни разбират.За мен лично е недопустимо дори те да се бъркат във вижданията на едно семейство за брой деца, кога да се случат и т.н.Всеки един от нас има свое лично светоусещане и възприятия.Например една жена може да реши, че не може да има повече деца и да забременее 2-3 път и т.н. може да прецени, че майчинството просто не е за нея.Един мъж може да се откаже също от това.А при теб, с това лежане, наистина ти трябва време, а и дребния да порасне и да почне да разбира.Защото сега какво ще правиш, ще насилваш организма си.Ми не е правилно.Гуш от нас!
« Последна редакция: декември 20, 2016, 09:28:06 от магито » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #424 -: декември 20, 2016, 09:38:42 »

Утрооо! Още два дни до отпуска и 4ри почивни дни  yahoo

Ние с мъжо се зарибихме по един сериал, вчера до 00:00 гледахме... много е интересен West World. А и всички го гледат та да не вземем да изостанем. Днес много гадни новини  cray то какво става вече, човек да го е страх да мръдне. Докато бях в Париж само се молех да не гръмне от някъде ...

Маги и на моя звяр му подариха пъзел дървен и пощуря, много си игра с него. И една тиха книжка получи от много специялен човек и над час се занимава с нея. А за роднинните какво да кажа, за тях просто съм полежала малко, какво толкова... къде с дете на 2г сега ще минавам през същото... та аз ревах денонощно, не бях за пред хора.
« Последна редакция: декември 20, 2016, 09:58:38 от bulche91 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: декември 20, 2016, 09:52:33 »

Булче и ние него гледаме сега.. Снощи до 00:40 и днес  shok
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #426 -: декември 20, 2016, 10:08:10 »

Добро утро... подсмърчащ емотикон...

Този вирус се завърна и ме извади от строя, имам чувството, че главата ми е натъпкана с памук. Едвам дишам, гърлото и ушите ме болят и изобщо съм красиииива... Змей го закрепих, обаче паднах в жертва... хах.

Ще ми се да ви говоря за любов и светлина, но някак не ми идва отвътре. Като се сетя, че отклонихме покана точно за Берлинския коледен базар и ми става едно хубаво, че съм тук и сега на "село". И по-добре така да сме си, далеч от центъра на събитията. Дано да дойдат по-добри дни!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #427 -: декември 20, 2016, 10:11:47 »

Къде да го намеря този сериал, кукута? В замундата го няма.  angry Стана ми интересно...щом е толкова гледащ се. На "Гейм ъф тронс" му се дърпах дълго, преди да го загледаме, после не можах да се откача. Ако и този е толкова добър, нямам право да чакам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #428 -: декември 20, 2016, 10:19:01 »

Къде да го намеря този сериал, кукута? В замундата го няма.  angry Стана ми интересно...щом е толкова гледащ се. На "Гейм ъф тронс" му се дърпах дълго, преди да го загледаме, после не можах да се откача. Ако и този е толкова добър, нямам право да чакам.

Има го, как да го няма smile Ние на тв го гледаме че имаме HBO пакет и е по-лесно пускаме и малкия си щъка и си го гледаме
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #429 -: декември 20, 2016, 10:31:31 »

Маги, тая тема за семейното планиране е много болна. Около мен масово са жени с много трудно забременяване, по N броя инвитро, провалени бракове или пък много и все късни аборти. И на такъв човек да му кажеш "Няма ти нищо. Ще станат нещата..." еми не върви! Просто се прекланям пред едната комшийка с 3 или 4 загуби, със серклажи и преждевременно раждане и с толкова изстрадано дете! Не спирам да се чудя що за сила има в нея! Мъжът й е един от най-спокойните хора, които познавам. Обаче някой спомена как изведнъж някакси е остарял. Така че акъл за такива работи никой няма право да дава! Това не е грип,за да легнеш, да се излекуваш и да забравиш после. За това, което писа в отдушника - поне при вас час от стъпките са извървени. Сега знаеш по коя пътечка да хванеш.
Малееее, филм от Замунда от кога не сме теглили... Свекърът пък ползва същия профил и какъв рейтинг е докарал - ВИП клиент е!
Киви, бързо да се оправяш!
Ох, на работа доведоха болно дете, за да го гледат... Дано не ни изпозарази, че  beating
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: декември 20, 2016, 10:33:48 »

И ние на ХБО-пакет от тв-то, но няма как да го няма.. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #431 -: декември 20, 2016, 10:35:30 »

Калпазанки такива! Ще ме накарате и аз да го гледам този сириал, пък какво като имам работа и не усещам кога ми става мъжът...
Булче, значи за дете над годинка са подходящи тихите книжки smile Покажи я какво има, когато имаш време. Аз нали бях почнала една, леко  изоставих... То и бебето сега е на 10 месеца, та май за РД ще си я получи.
Али,а да смените костюма с по- голям номер става ли? Може да облечете джудже с женски глас Wink.
Тъкмо вчера четох статия, че според Монтесори, по- разумно е да се разказват на децата интересни истински приказки за Лапландия, защото все ще се намеря кой да им разбие илюзиите за Дядо Коледа и подаръците. Освен това, при сегашните възможности на родители и пазар, някак сравнението на кого какво е донесъл, рядко е пропорционално на "слушането". На моята приятелка на внучката /с куклите и фотоапарата/ и казват кой подарък от кого е и че тържествата са в чест на детето Христос. Няма влизания и излизания през комин, сладки и мляко и писане на писма. Дядо Коледа е герой от приказка, като Анна от Леденото кралство. Там майката и бащата са нормално вярващи католици, ходят на служби и детето е кръстено. Не съм питала какво се случва в градината и crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #432 -: декември 20, 2016, 10:46:19 »

Този сериал е по филм от 70-те правен. Иначе сюжета му не е разтоварващ, а леко напрягащ, но е доста смислен.

Свекърва и аз не взимах тиха книжка понеже мислех че е голям, ама баш си му е тамън сега. Слага и маха очите на бухала цяла вечер. Ще ти я снимам и ще ти пратя във фейса smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #433 -: декември 20, 2016, 10:48:06 »

Аз си пия още сутрешното кафе, черпя ви, че нещо изпуснато ми се струва  beating lol



Остават 4 дни до Коледа  yahoo yahoo yahoo В моето семейството (родителското) се уважава Бъдни вечер, ние бъдуваме, прекаждаме с тамян и чакаме полунощ, за да си пожелаем нещо  heart Коледа обикновено всеки е на някъде, партита, пътуваме и някак не го чувствам толкова специален ден  blush В семейството на ММ е обратното, зачитат Коледа, но вуйчо му е Христо, така че е разбираемо...

Ние от години делим празниците Бъдни вечер с моите родители, Коледа с неговите  heart Малко пропътуваме България на длъж, но поне ни е забавно  danceg

Днес съм решила да си до напазарувам подаръците, а утре е ден за изпращане. Моята сделка тече с пълна сила, дано съм събрала всичко за нотариуса  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: декември 20, 2016, 11:06:54 »

Свекс, това обяснение на твоите познати ми се струва съвсем резонно.. В детската градина, разпознах белите, оръфани маратонки на майстора (чичо Боби) и така разбрах, че Дядо Коледа няма.. Майка ми беше принудена да ми обясни, че подаръците се купуват от тях и писмата се пишат като обичай, който е хубав и носи удоволствие и за деца, и за родители.. и тн.. Добре, че тя не ме баламоса и си ми каза истината.. После пишех писма, но с ясното съзнание, че са насочени към родителите ми и нямаше илюзии.. Спомням си, че преди все стоях на терасата, за да чакам Д.К. и той така и не идваше.. Все ми ставаше тъжно, че съм отишла "по случайност" до другата стая (насочена от мама и тате) и съм го изпуснала.. И така.. Вярвам в Д.К., който живее в Лапландия, но знам, че той не ми носи подаръците..  pardon

Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines