Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 00:07:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 170113 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 04, 2017, 10:28:27 »

Ина, чакаме ботушките да видим. И на теб да си намериш и да снимаш. Обожавам еднорози-особено шарени.

Али, разполагам с 6-7 чифта, имах и повече, но в отчаянието си че няма да влезна повече в тях- ги подарих. Сега разбира се, по законите на Mърфи, съм си стария размер... но дънките не мога да си ги поискам обратно biggrin . А с голем задник и тънки крачета трудно си намирам и аз.
 В Tally Weij или там както се пишеше, съм забелязала че имат най различни модели. Някой ще ме контрира че не е качествена стоката там- противно на всички мнениq, всичко което ми подариха оттам трае- включително и пухенка, която носих 4 години и накрая продадох, защото се отегчих. biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 04, 2017, 10:34:15 »

Днеска и тук е мрачен ден като гледам.
Киви, Али, направо настръхнах. Съжалявам и за 2те загуби, дано бързо се съвземете.
Маги, пълно е с дебили на пътя! На нас това с тира наскоро също ни се случи, едва се разминахме като мм излезе в банкета.
Инче, изливай си каквото имаш. И аз.мисля, че помага да го напишеш, да го помислиш после като го прочетеш. Разбира се, че не можеш да си диктиваш как да се чувстваш и какво да изпитваш, като ти е скапано просто ти е скапано и това е! Чакаш да мине и да дойде по-добро.
Свекърва, като заговори за снимане на филми и ме подсети, че докато бяхме в Смолян намерили някакъв стар скелет, докато снимали някакъв филм. Трябва да видя дали се разбра.нещо повече, че.ми е много любопитно.

Я и аз да си помрънкам- сбъдват ми се страховете, снощи шефа се събуди с рев, защото не можеше да диша от хрема. Цяла нощ го разнасям прав, поне той да поспи. А баща ми /знам, че иска да помогне, ама както и не съм спала ще го набия вече/, от както е станал пита защо реве цяла нощ малкиа. Иска да ходим на лекар, аз точно приспах Ники и го гушкам да е прав, той слиза по стълбите, вижда ни, пита "спи ли?", аз кимам положително и той пита ще ходим ли на лекар. Е докато спи няма да ходим много ясно! Ето излях си го, улекна ми!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 04, 2017, 10:45:57 »

Ай привет пак smile

Фани, четох назад, че си писала за Киркоров.моя близка ходи тук във Варна, каза че шоуто е страхотно и си заслужава.Дано отидете на екскурзия.

Ина, да покажеш ботушите.И си права, всеки по различен начин излива, анализира и т.н.  give_rose

Али, много съжалявам, живота е жесток наистина!

Рат, аз я носех в раницата като е с хрема.На тази възраст им е голям зор.Не знам дали имаш аспиратор дето дърпа сополите, но си вземи върши страхотна работа, чисти всякакви работи и после предполагам ще ви изпишат Коларгол.Цапат много ама действат!

Аз днес уж работя, ама не ми спори  sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 04, 2017, 12:24:10 »

Най-после днес се обадих в ИКЕА, казаха ми че са получили заветните 16 броя. И веднага се изстрелях, за да купя едно от тях. Бяха останали 13, имало е и други като мен, които са ги дебнали, даже на касата се засекох с татко купуващ едно  beating
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 04, 2017, 13:58:50 »

Здравейте!

Киви, ужасно е да загубиш домашен любимец, съчувствам ти искрено!

Ина, съгласна съм с теб, че обикновено съветите не помагат, когато имаш някаква вътрешна болка, може би съвети, които идват от хора със същите неволи, биха били по-полезни. На мен премислянето обаче не ми помага. Осъзнаването - да, характеризирането и даване име на проблема - да, но прекаленото вглъбяване ми носи само повече обърканост. Затова, когато усетя, че съм минала границата си, опитвам се да престана да мисля за това, за себе си и как се чувствам. Оставям емоциите, а и мислите ми, да си починат и в по-нататъшен етап, времето ми връща здравомислието. 

Али, съболезнования, няма по-тъжно...

Еми, шапките са много сладурски, а плетената папионка е бонбон!

Аз също се обзаведох с нови попълнения за сезона - взех си едни боти/кубинки и една пола, тип рибка с голяма цепка, с цип - много върви този вид с коженото ми яке, та ще се пиша модерна тези дни.

Днес ще съм цяла вечер сама и имам куп задачи да свърша, но не ми се започва, нещо мотивацията ми бяга. Ще взема да изгледам някой филм, пък после се захващам с чистене и учене.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 04, 2017, 14:01:12 »

Здравейте!

Наш'то дете пак е болно.  sad От вчера кашля и сега е на инхалации с Вентолин.  diablo Нали скоро не беше болен. Събраха се 5 дена, от както се оправи от вируса и айде ново 6. И педиатърката вчера така ни ядоса.  beating
По парковете и площадките всички са увесили сополи до колЕена и кашлят като дърти тютюнджии, ама няма кой да си ги прибере.

Днес и тук не е много топло, ще видим дали няма и да завали.

Киви, съжалявам за котето.  sad

Маги, добре, че сте се разминали. Когато тръгнем на път винаги се моля да стигнем живи. Най-страшно ми е, когато се разминаваме с тирове. Никога не знаеш кой е срещу теб. Ужас!

Ина, честита диплома!  smile

Али, съболезнование за детенцето. Това не е човешко просто.  sad

Аз пък съм в търсене на някакви пантофки за Алекс да си щъка вкъщи с тях, защото на тоя ламинат, само по чорапи е студено. Пък и нали сме на първия етаж отдолу са мази и е  angry. Искам нещо с мека подметка като това. Изглеждат ми много леки и удобни.



Последно си накупих 5-6 клинчета да се вея с тях. Много са ми удобни. И дънки ми трябват, че моите са ми големи нещо.  blush

Тони, още малко и седмичките ще са с 3 отпред, леле.  girl_impossible

Еми, аз за тУй не подарявам нищо. Ми може да му дойде времето.  pardon

Рат, правете инфалации с физ.разтвор.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: октомври 04, 2017, 14:06:39 »

Благодаря ви за подкрепата give_rose
Завърнах се от консултация. Майка дойде с мен - по-леко ми е така, но пък съм по-ограничена в часовете за обикаляне, че все пак трябва и на работа да я върна. Лекарката случайно ми видя списъка за деня и много се смя, че консултациите ми излизат скъпо. girl_haha Минах да запазя детския център за рождения ден. Дано кокона е удовлетворена! Миналата година вкарахме доста пари в тема на украсата и тн. Тя не че не се радваше, ама тази година няма да акцентираме толкова. Просто не мога да забода пръст и да кажа конкретно анимационно, което много да харесва и около което да се върти всичко.
В Лили дрогерия ни ядосаха, че още не си бяха подредили стоката от миналия и новия месец и беше лутане кое на каква цена. Тръгнахме си без покупка pardon Нямах сили и нерви за други две дестинации, но тях ще ги посетя "специално". Пък и майка беше една минорна... Разбираемо!
Съседите слагат климатици и има малко тропане из нас. Майсторите не бяха затворили плътно вратата на асансьора, та се помотах, докато измисля вариант да звънна на ММ, а той на комшията, но в крайна сметка един от майсторите слезе и успях да се прибера с количката.
Днес поръчах стикери за детската. Хората бяха много изчерпателни в отговора на въпросите ми. Надявам се да са коректни, не като ония за закачалките. Поръчах закачалки от магазин, от който купих същите. Чаках ги седмица да проверят дали имат още. Сега поръчах цялото останало количество и след седмица още нямам отговор кога ще ми ги пуснат crazy Нещо като на Тони леглото.
Довечера съм на родителска среща и ще го давам после почивка. Да ме пита човек що се напъвах сутринта да мия пода, да оправям прането... Можех просто да се разплуя на дивана.
Вън е толкова топло и хубаво! Sunshine Дано и утре е така, за да сме повече време навън.

Забравих да попитам на кое му викате ботуш с чорап? Ако е същото, за което се сещам, имах едни, което ми бяха много удобни и по крака - два интересни факта.
« Последна редакция: октомври 04, 2017, 14:09:54 от Alichka » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 04, 2017, 14:20:22 »

Миме, бързо да оздравява Алекс! И аз не знам защо не се съобразяват хората с болни деца, аз никога не бих помъкнала болно дете при други здрави /абе айде да не се заричам обаче/.
Маги, мързеше ме да взимам раницата и за това на ръце. Дърпам аз с сополодърпачката, ама пак си има като задна хрема. Ако днес не се подобри утре ще го водя на лекар. Още се надявам да са зъби и да мине само.
Инче, честита диплома! Дано мног скоро да вкезе в употреба точно както и където ти искаш Wink
Али, ти голям план си спретнала! Кога успяваш? Аз още не мога да простна прането.
Мм точно мислеше да не каним брат му и шантавата му жена, обаче той сега като ме пита кво искам за рдто и малко тъпо се получва да не ги поканим.  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: октомври 04, 2017, 14:35:47 »

Рат, те са ми в един квадрат, та затова винаги съчетавам повечето, ако не всички дестинации. Иначе ща не ща ставам в 7:30 най-късно.
За рождения ден и аз имам сходни ядове. На първия рожден ден закъснението беше 5 часа! На втория бяхме заедно на сватба, та не бяхме центъра на вселената в този ден. Миналата година закъсняха с 40 минути при все, че ММ им обясни къде е детският център и че трябва да отделят И време за паркиране. Да ти кажа - все ми беше тая дали изобщо ще дойдат. nea Дотолкова съм имунизирана срещу тяхното поведение. Ин лоу беше със стиснати устни цяла вечер и дума не обели с мен. ММ направи комплимент за облеклото на племеника, че той нали друго освен анцузи рядко носи, та имаше отговор, че тя не му харесвала много дрехите (дънки и риза). pardon Така де - няма да се хаби с дрехите на детето на рождения ден на моето.
Случвало се е да водя болно дете на детска площадка, но си тръгваме, ако се появи някой. Миналата седмица бяхме на рожден ден и имаше сополиво хлапе pardon Не е за първи път на майката! angry За щастие при нас се размина с два дни физиологичен разтвор в носа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 04, 2017, 14:53:16 »

Миме, тия цвички са удобни,но аз лично му ги обувам трудно. виж и в ибей. там са на по добри цени. За вкъщи съм му взела по същата причина едни кецове с лепка, да се обуват лесно.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #85 -: октомври 04, 2017, 15:03:36 »

Ние винаги сме имали такива пантофи и за двете. Удобни са ми били и за детето са Ок.

Ботушите бяха не толкова хубави, колкото звучат и нямаше номер нито за едната, мито за другата. Крокодильт за София беше много як, амо еднорогьт беше разочароващ, но като няма номер кел файда.

Ей, и днеска не дойдоха тия шапки. Умирам от нетьрпение вече.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 04, 2017, 15:31:57 »

И ние излизаме, но не се бутаме при другите.

Рат, те пък, затова са решили да се самопоканят. Girl_hide

Ще ги търся в някой магазин тези пантофки и ще ги пробваме. Изглеждат ми удобни.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 04, 2017, 15:45:00 »

Иван също има такива пантофи, но от плат от НМ, Много са удобни. Той се опитва да събува всичко с лепки, само разлепва и залепва smile

Рат, при нас е същото нещо като му излизат зъби. Отвсякъде тече секрет - от носа, към гърлото, вечер се дави и се буди, лигите няма да ги споменавам. Държи го около 10 дни. Последния път го водих при личните, защото аз се разболях и се притесних да не е прихванал нещо. Нищо не му изписаха, само да почиствам и мина.

Тони, много ексклузивно това легло. Щом на опашка отивате, за да купувате, да заредят повече. Изненадват ме ИКЕА.

Миме, бързо да оздравява Алекс.

Ние се прибрахме, за да спи Иван. Ходихме в един от моловете, че имах разни неща за плащане. Харесах си 3 чифта ботуши, чанта и две якета  crazy Напоследък съм решила да съм минималистична в покупките на дрехи и обувки. Ще помисля и ще трябва да избера едни ботуши и едно яке  badgirl
« Последна редакция: октомври 04, 2017, 16:07:22 от ma6ka_ » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #88 -: октомври 04, 2017, 15:49:17 »

От няколко дни се каня да пиша и все не успявам :/

Али, много съжалявам за детето sad като прочета нещо такова и после дни наред се сещам и ми е тъжно sad

Киви, прегръдки от мен за котето, имала съм котаранчетс и знам колко боли като си отидат sad

Бързо оздравяване на бебоците give_rose Винаги съм си мислела, че на площадката най- не може да се разболее детето, уж е навън. За мен яслите и градините инкубатора на злото lol колкото да това кой как си води децата... не забравяйте, че бебетата са още малки и имунната им система не е толкова силна и от безобидно вирусче боледуват по-сериозно. Аз лично не бих затворила детето си вътре, защото му тече носа, това е несериозно просто. Вече, когато е болно, държа вкъщи или най-много пред блока да си поиграе, ако някое дете с майка си дойде, предупреждавам и се прибираме, но само за течащ нос и остатъчна кашлица, не го ограничавам в излизанията. Когато детето е болно и на самото него не му се излиза.

Снощи сънувах, че звъня по телефона на свекърва да я питам за някаква плетка lol

При нас е обичайното хвърчене напред-назад, но съм доволна, че вчера успях да отида на йога в обедната почивка и днес сутринта да направя малко гилнастика преди работа.

Иначе, не знам какъв е тоя карък/късмет, за втори път ми се случва да ме канят на среща в автобуса lol вчера като разправях на мъжа ми и вика "еййй, хората се оплакват, че не могат да си намерят гаджета, ти се качваш в автобуса и си готова" lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 04, 2017, 16:30:47 »

ахахаха, Алексче, това е щото си от елитен район biggrin, нали се разбрахме. Я кажи- опиши кандидат-заместниците biggrin
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines