Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 19:14:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 180415 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #300 -: май 12, 2008, 18:41:46 »

Момичета, коя от трите кутийки ви харесва най-много?


Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 12, 2008, 18:42:46 »

На мен ми харесва тази, която е най в дъното
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #302 -: май 12, 2008, 18:47:57 »

Ели, и на мен тя ми изглежда най-добре засега, а и има най-лесно шаблонче. Макар че и тази подобната на нея отпред е много хубава (петстенна). Другата с малката дръжчица нещо излезе много мъничък шаблона и малко трудно го залепих  pardon Надявам се утре вече всички магазини да работят нормално, че не мога да експериментирам с нищо без материали, а ми се иска до седмица-две да съм готова напълно с покани, кутийки и всичко, което е за ръчна изработка.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 12, 2008, 19:01:14 »

И аз съм за най задната.Мисля че ако я направиш цветна и горе и сложиш украшение което не е от хартия а като украшение ще бъде готино.Ккава ти беше темата на сватбата че не се сещам.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #304 -: май 12, 2008, 19:06:04 »

Ами зелено (по-скоро тъмнозелено). В момента просто нямам цветна хартия, това са само трите шаблончета, между които се чудя. По-нагоре в темата сложих една тъмнозелена кутийка точно от тази най-отзад, но точно този картон нещо не ми харесва. Нямам търпение да свърши това Възнесение, че да заработят тези магазини, защото от петък просто нищо не работи и е ужасно. Утре ще си купя материали и ще ги направя цветнички  good Значи имаме два гласа и половина за най-задната кутийка  Bravo Ще почакам до утре пообед, ако още някое момиче реши да си каже мнението и ще сумирам резултатите, за да видим коя се харесва най-много   good
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #305 -: май 12, 2008, 19:36:39 »

 blush Аз съм малко пристрастна, защото вече съм решила за себе си коя кутийка ще бъде - тази в дъното както казахте, освен това наистина нейният шаблон е най-лесен за изработна не изисква лепене и е много ефектна в завършен вид. Тъй като ресторанта е в цвят бордо и украсата ми ще е такава съм решила и кутийките да са в такъв цвят, но точно такъв неможах да намеря. Това, което успях да намеря е тъмно червено  pardon във формат А4 и е с по-голяма твърдост от обикновена копирна хартия. Поръчала съм си 150листа и утре ще се ги получа, ще си разпечатам шаблона върху листити и после само ще режа и ще сгъвам, а за декорацията имам идея, но искам да ви я покажа в завършен вид girl_wink ще ви я покажа веднага след като я направя  girl_wink
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #306 -: май 12, 2008, 19:41:31 »

и аз съм за тази в дъното  good
онази с малката дръжчица ми изглежда много обикновенна,а другата пък много кичозна (лично мнение дано не те обидя).Но ти си знаеш най-добре това е твоята сватба и трябва да е тази която на ТЕБ ти харесва!! Good luck
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #307 -: май 12, 2008, 20:14:20 »

О, не, краси, не се обиждам, просто тези трите ми грабнаха окото най-много така да се каже, и едно шаблонче за бебешка обувчица, но не е много подходящо за сватба :Р А тази с дръжчицата изглеждаше далеч по-добре на снимката, която намерих, но странно се окза направо миниатюрна и от там се губи ефекта (а и на бяла хартия не е особено ефектно :Р). Иначе да, тази най-отзад е с най-лесно шаблонче и най-лесно се прави, та май и аз като джонсънс просто ще си принтна шаблона на цветна хартия, ще режа и сгъвам. Другите две имат лепене по тях.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #308 -: май 13, 2008, 00:04:29 »

ММмного съм горда от себе си !
Не знам откъде влезе в България тази мода на подаръците за гостите, но в Италия това е стара традиция, благодарение на която мъжът са натрупали вкъщи какви ли не стъклени и метални чудеса. Съответно той е върл противник на "прахосъбирачките" както някой ги беше нарекъл по-горе. Бях решила на нашата сватба да няма такива, но пък този уикенд бяхме на поредната сватба в Италия и подаръкът, който ни дадоха беше ръчно изработен албум за снимки (сигурна съм, че са се разорили за тях) и на Фабски извъднъж му прищя и ние да имаме нещо подобно, но да е идейно и не ненужно.
Ами сега ? Прелиствайки темите тук, ми хрумна, че сватбените етикети за бутилки (които също бях отрекла като прекалено показни за нашия вкус) не са никак лоша идея ако.... бутилката е подаръкът за гостите. Гарантиран спомен за приятна вечер и след събитието. Пък и половината са чужденци, та за тях едно българско вино си е направо екзотика.
Още една идея почерпена от непресъхващия извор на този форум  Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #309 -: май 13, 2008, 00:12:43 »

Боже срам !   badgirl
Таман се възгордях колко съм умна и видях, че didibaby го е измислила преди мен, ама точно същото. С една дума открих топлата вода.. Ако можех и да чета  mega_chok
Все пак идеята е гениална. Браво didibaby !! Свалям ти шапка   hi
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #310 -: май 13, 2008, 00:17:52 »

inaxastra, няма значение, че друго момиче се е сетило също, нали ти сама стигна до твоята си идея, това е важното!  give_rose Какво като едно и също нещо е независимо открито от няколко човека? Всеки си е откривател за себе си! good Иначе тук и само сега ще си призная, че това с бутилките български вина и оригинални етикети за подаръци на гостите от чужбина хрумна и на майка ми още през месец март. Само че тя искаше да е домашно вино, а аз не виждам просто как ще пренеса толкова алкохол през границата  pardon Затова и идеята отпадна.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 13, 2008, 07:52:08 »

Здрасти Kopche, и аз давам гласа си за най-задната кутийка:) Успех!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #312 -: май 13, 2008, 08:33:52 »

Да kopche за границите и ние се замислихме вчера, след като бутилката няма да е с оригиналния си етикет.. Но смятам, че ако бандерола е непокътнат няма да има проблеми. А за домашно е ясно, че не става ( за съжаление). Пък вместо вино може и една малка бутилка ракия, тя се пази по-дълго време.
Мислим, мислим...  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 13, 2008, 10:02:04 »

момичета като ви четох ми крумна една идея за кутийките.Защо не разпечатате на листа разни картинки като маргаритки пеепруди и други неща свързани със сватбата ви и тогава да режете и сглобявате кутийките.С повече майсторлък ще успеете да нагодите картинките да са където искате на кутийката.Може да се използват и някакви панделки от тези хартиените за украса.Може да си доукрасите маргаритките с брокат или пеперудите.Смятам че ще станат доста приятни.Ако някой реши да пробва ще се радвам да видя снимки.
а за алкохола на границата определено ще имате проблем.Има и доста други практични неща Инахастра.А за прахосъбирачките и аз съм против щото наистина са доста ненужни.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #314 -: май 13, 2008, 10:09:51 »

Gucci не ние ще ги прекарваме. Всеки един да си замине с една от малките бутилки ракия. Те са по 500мл - минават, ако не са в кабинен багаж.

Ето и един сайт за изработка на хартиени играчки
http://www.thetoymaker.com/2Toys.html
Не е в темата, но като видях, че всички са фенове...  girl_wink
От него взех "кройката" за вятърните мелнички.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines