Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 14:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 166761 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #255 -: юни 13, 2016, 20:40:53 »

Та нищо чудно и тези висящи салкъми да са каращисани pardon Иначе на мен ще ми е жал за зяносаните цветя crazy
 Жив циганин, ама чаровен пусто heart heart heart
Тая дума от години не съм я срещала, та се хилих тъпо, дзверейки се в телефона. Долното съвсем ме довърши.... tease
Отивам да яхвам ютията и да гладя десетина бикини като шепичка големи. Дребосъкът е без памперс вече трети ден. Справила се е чудесно в яслата, а вкъщи ме съсипа от смях. Докато се шушках в кухнят, коконка се е изпишкала в гърнето, вдигнала гащи и със старание да не се разпличка съдържанието донесе гърнето да покаже резултат.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 13, 2016, 20:53:13 »

Справила се е чудесно в яслата, а вкъщи ме съсипа от смях. Докато се шушках в кухнят, коконка се е изпишкала в гърнето, вдигнала гащи и със старание да не се разпличка съдържанието донесе гърнето да покаже резултат.

 funnytooth Аз имам същата история - майка разправя, че едно време ме сложила на гърнето да пишкам и ми вика - не знам колко си седяла, ама аз нещо съм се замотала някъде и ти понеже си свършила всичко и ти писнало да седиш, гордо си помъкнала гърнето със свален чорапогащник и то всичко се пличка около тебе, ама ти толкова горда, че си се изпишкала в гърнето хахахахаха
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 13, 2016, 23:59:45 »

Влизам да клюкаря,като стара лелка пред блока със семки в джоба  blum
Сватбата с висящата торта е на милионерската щерка Яна Стайкова и мъжа и - не по-малко богатия Петко Пишинов.Имам приятелка ,която беше поканена на тази помпозна пищност,та тя ми разказва днес.Три тематично различни  дни е била сватбата,третия ден самото тържество,пяла е Анастейша.Тя беше много очарована,светлинно шоу,много ефекти,много цветя,много пари хвърлени на вятъра.Но ги разбирам хората,имат си сериозен бизнес обикалят света,били са къде ли не и на какви ли не събития,съвсем нормално е да направят нещо помпозно.Не мога да си кривя душата,да кажа,че не ми харесва.Много  ми харесва дори,но всеки да си знае чергата.Моята приятелка беше поканена,заради гаджето и,но умря от притеснение, какво да облича,какви бижута да сложи,какъв грим,чете предварително какъв е етикета,та вместо да се забавлява се беше схванала от неудобство,да не се изложи.Едвам  издържа трите дни smile
Накрая ми каза,че на нашата сватба и било много по-весело,без етикет,без да мисли за рокли,лежерно и непринудено.
Относно Гърция,ние мислим да ходим за два  дни в Неа Перамос,ако ни хареса апартамента ще го препоръчам  good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #258 -: юни 14, 2016, 05:15:10 »

Лоли, разкритието ти леко ме изненада. Мислех, че сватбата е на някой от рода Арабаджиеви, цялата украса е в техен стил. Но, те пък са роднини по сватовство със Стайкови, братът на Яна - Стайко, е женен за Александра - дъщерята на Ветко Арабаджиев. Животът ме е срещал с Яна няколко пъти и от това момиче имам само хубави впечатления. Красива е, добре образована, работи в семейния бизнес, доста е обрана като поведение и по никакъв начин не съм виждала парадиране в нея. Украсата е красива, но си е доста пищна за моите разбирания  pardon От всики, за които си мислех, че може да се женят, Яна ми е била последното предположение smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #259 -: юни 14, 2016, 06:21:27 »

http://pik.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%8A%D1%82-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%8E-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%BE%D0%BB%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%B4%D1%8A%D1%89%D0%B5%D1%80%D1%8F-%D1%81%D0%B8-%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-news544854.html
Как не сме го видели вчера Wink Днес вече всички клюкарници гъмжат. Определено е стил Ветко Арабаджиев, нали е в техен хотел, може те да са поели украсата. То и на Новогодишния концерт на Виенската филхармония няма толкова цветя crazy Хихи, връщам си думите, за 2 мил.лв. сватба, няма как да са каращисани Wink. Да са живи и здрави младоженците, който както го разбира, така да го прави smile.
Ха добро утро на вас и успешен ден, па макар с дъжд и гръмотевици heart
Аз да всея пак малко дизайн култура. Като ще идвате в Пловдив, ей тук ще ви водя. Ще си гледаме, ще си пренареждаме "стаята" и ще пием чай и кафе Wink


* IMG_5432.JPG (65.98 KB, 395x297 - видяно 2299 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #260 -: юни 14, 2016, 06:37:37 »

Не че нещо, но булката на снимката с тортата е със съвсем друг тип рокля и пусната черна коса. Янчето дето сте я показали е русичка и на кок.
Дететктивът каза lol Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #261 -: юни 14, 2016, 06:53:49 »

Че това е шаферка, не е булката Wink
Ще публикуват още снимки и ще видим, но едва ли са правени две такива торти.
Да си пием нашето кафе, да му мислят богатите blum


* 13435340_1161208093929285_8724352877242979073_n.jpg (69.8 KB, 340x340 - видяно 2342 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 14, 2016, 07:15:01 »

Добро утро smile

И Миленката имаше позната, която е била на тази сватба, ако има време да мине и да разкаже.. На мен с ръка на сърцето, украсата не ми харесва.. Прекалено ми е пищна, по-малко да баше, съвсем да ми е харесала, ама така.. Много са популярни в Русия и САЩ тези украси, много се харесват на хората, явно не съм баш в час.. Роклята й също не ми харесва.. Тя е по-скоро красива (виждала съм я само на снимките, в статията, да уточня).. С тая рокля ми прилича на Кралицата, като баба ми е... Не хейтвам, пак казвам, нямам никакви впечатления от въпросното момиче, дори за първи път я чувам  pardon

Днес е мрачно, аз още се чудя в добро или мрачно настроение да съм  funnytooth

Къде е Ина?

Някой беше питал за Чери, тя е в Мадрид и си изкарва добре като гледам снимките  heart

Хубав ден от мен и умната  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #263 -: юни 14, 2016, 07:26:05 »

Че това е шаферка, не е булката Wink


Не съм съгласна, булката си е, явно е момента с рязането на тортата, виж как са се строили всички чинно и младоженеца на друг ми мяза, явно това е актуалния стил сватби в този хотел за този сезон.

Иначе Зейнебчето със шаферките е на Стайковата сватба, единствено тортата прилича да е от друго събитие.
« Последна редакция: юни 14, 2016, 07:32:35 от Kiwi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 14, 2016, 08:06:12 »

Чакайте да ви пусна едно турско кафенце Wink


Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 14, 2016, 08:18:13 »

Аз предлагам да си спретнем един бой по случай тая сватба tease

Аз пък не съм спала снощи...и ми се очертават едни такива подобни нощи до четвъртък crazy Ма ко да се праЙ, като съм си луда girl_wink

НапраО ми се само до работа - ше гледам кЪт изтребител Неска. Сутринта реших да направя на мЪжо един кускус, докато му изцеждах водата - полВината падна в мивката. Кучетата намазаха - мъжО не толкова blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 14, 2016, 08:24:06 »


Хубава рокля, аз си падам по такива  tease

Свекс, кралицата и в ярко розово я имаше наскоро, гледах снимки.

Мен на Ники Хилтън ми допадна сватбата:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #267 -: юни 14, 2016, 08:59:57 »

Скай, гледам по моя пътеводител на Дизайна, в Basta Moda има попълнения от Тин Тин. Ти имаш ли нещо общо с това? Почти се досещам по какво работиш сега good
Кус-кус от години ползвам само тип арабски, не паста. Залива се с гореща вода и набъбва за 5 минути, няма варене, няма изцеждане. В България го има в Триумф и магазините на ДМ. Горещо го препоръчвам, хем е по- лесен, хем по- здравословен.
Ти пък, защо да се бием за сватбата с падащата торта? smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 14, 2016, 09:09:34 »

Кумата ми яде такъв кус-кус.. На мен никак не ми се понрави да си кажа smile  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #269 -: юни 14, 2016, 09:16:56 »

аз пак да ви върна назад към абитурентките, ама ми попадна тази "абитурентка" снимана с гостите. Пада се дъщеря на някакъв морски мутра. То не е рокля да опишеш, то не е дрехи на гостите да харесаш smile

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines