Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 08:24:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 137480 пъти)
 
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 24, 2008, 16:50:49 »

Да, но там кувертът е повече от 40 лв.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 24, 2008, 17:02:40 »

и в континентал плаза е повече от 40 лв. куверта, за съжаление тези ресторанти за които аз имам инфо надхвърлят 50 лв и не мога да помогна  sad
но си мисля, че един общ транспорт за гостите може би би решил проблема с придвиждането по време на задръстване, просто всички ще пристигнат по едно и също време и ще са по-лесни за координиране, но пък гостите пак са много за един автобус  Girl_sing
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 26, 2008, 09:02:05 »

Хора, помагайте - искам да го заведа на романтична вечеря на 2-ри, ама не мога да се сетя за такъв ресторант... Знаете ли къде има ресторант с отделни сепарета (още по хубаво ще бъде, ако е с възглавнички, завески и всякакви други екстри от този род  girl_wink
То не остана почти никакво време... girl_impossible
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 26, 2008, 13:49:25 »

menyanthe   защо не разгледап този сайт http://sofia.zavedenia.com/type9/list12 повечето ресторанти имат галерии със снимки и можеш да придобиеш предтсва.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 26, 2008, 16:35:38 »

Разгледах ги. И в програмата.бг също гледах, и в интернет търсих... Там където пише, че имат сепарета, става въпрос за най-обикновените диванчета, които аз не ги слагам в тази категория. Има едно място където освен, че имаше диванчета, имаше и завески, но то беше наргиле-бар, а и честно казано не ми хареса изобщо като обстановка (поне на снимката)...
Но нищо... дотогава има известно време все ще измисля нещо...
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 27, 2008, 23:54:54 »

За подобни поводи много подходящ е Хотел Тривиа  good

И ресторанта му е много различен, а пък за стаите ....  girl_wink

Изпробван е и си заслужава  smile

http://www.trivia-hotel.com/
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 28, 2008, 17:19:59 »

момичета, вие имахте ли договори с ресторантите? или на едната честна дума бяхте?? защото аз поисках договор, а те само дето не ме напсуваха  diablo и сега юриста им го пише?? аз ли не съм в час, те ли....?? beating
извинявам се, ако съм  Offtopic give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 28, 2008, 19:47:03 »

Те не са в час, но повечето в България са така sad
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 28, 2008, 20:39:26 »

Те не са в час, но повечето в България са така sad

добре,че ме успокои, че изперкалата не съм аз  give_rose
но ти както казваш явно е масова практика това и на никой не му прави впечатление  huhhuh.gif
те пари от мен няма да видят без договор, пък ако ще последния ресторант на света да са останали   beating

милото като ги питал как процедират и те казали...ами избира се менюто и се плаща 30 % капаро за него и това е  Oh my .... Е, че те един ден преди сватбата може да ми се обадят и да ми кажат елате си вземете парите, няма да работим, щото шефа не е на кеф... nea
Активен
ninkata1
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 29, 2008, 12:13:01 »

На някой сватбата била ли е в ресторант Юнир на ул.Кракра.Нашата е там през май месец,нямам информация как е,запазихме го много набързо в последния момент и дано да не съжаляваме за избора.Кажете си мнението или пък препоръките.Благодаря!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 29, 2008, 12:54:15 »

Wienerin, ние нямаме договор с ресторанта, но и нашето капора е 300 лв., тоест под 10 % от стойността. Като ти искат цели 30 %, и то като четох в темата за менютата, вашето звучи скъпичко, е нормално да искаш и друг документ освен някаква бележка.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 29, 2008, 16:47:50 »

На някой сватбата била ли е в ресторант Юнир на ул.Кракра.Нашата е там през май месец,нямам информация как е,запазихме го много набързо в последния момент и дано да не съжаляваме за избора.Кажете си мнението или пък препоръките.Благодаря!

За ресторант Юниор през моя кратък живот аз имам точно две впечатления - първото е преди около 12 години - беше невероятно красиво - и порциите огромни и програма за вечерта и какво ли не...
Второто ми впечатление е по-отскоро - отпреди 3-4 години (не помня точно колко) - отидохме там, специално си резервирахме с идеята, че ще има програма вечерта, както е обявено, че това става всяка вечер, чакахме, чакахме, нищо. На всичкото отгоре и сервитьорът не беше много в час защото докато си поръчвахме имаше само: Еди какво си, хахаха (еди какво си замества името на ястието, което сме поръчали). То това беше всъщност най-малкият проблем. После се оказа (след вечерта), че от неговото яке липсваха 10лв! (бяха му ги свили от гардероба).
Та моето мнение е - внимавайте с тях!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 29, 2008, 16:48:55 »

За подобни поводи много подходящ е Хотел Тривиа  good

И ресторанта му е много различен, а пък за стаите ....  girl_wink

Изпробван е и си заслужава  smile

http://www.trivia-hotel.com/

Герка, а за цените можеш ли да ме светнеш мъничко какви са? Та поне да имам нагласа, ако не друго!  girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 30, 2008, 14:26:37 »

аз сега се сетих да погледна офертата на Каза Бояна. Ресторанта е мн. изискан и кухнята много добра good мога да пратя снимки на ресторанта, ако някой се интересува.

Там най-евтината комбинация от ястията, които предлагаха за сватба е 37 лв, а най-скъпата 66 лв. Дават ти списък с по четири-пет вида салати, студени и топли предястия и основни ястия, от които си свободен да избираш и да направиш предпочитаната от теб комбинация. Тези цени са без напитки и десерт.
Ресторанта е малък за около 60-70 души, не предлагат подарък за младоженците, има welcome drink  като подарък от тях. Дано съм помогнала на някоя бъдеща булка  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 01, 2008, 08:51:33 »

Ето един ресторант в Драгалевци:

http://toitia.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&GDirId=bba845c45126fc6542632a9eb4f3aec4
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines