Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 01:49:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Романтични ли са мъжете?  (Прочетена 53087 пъти)
 
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #60 -: август 14, 2007, 13:00:39 »

Да романтичен е винаги, затова съм го взела за мъж smile. Много работи на последък и доста изморен, но въпреки това е много нежен и мил и към мен и към дъщеря ни.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 16, 2007, 09:48:13 »

Романтичен е моят , и още как.В началото не го мислех за такъв , но после се прояви Dance
Както си караме с колата , чува по радиото някаква хубава песничка , спира , увеличава я , и идва да ми подаде ръка за да потанцуваме на пътя , а аз умирах от срам в началото , ама сега не ми пука girl_in_love
Оставя ми и любовни бележки на възглавницата gu6
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 16, 2007, 09:51:30 »

Романтичен е моят , и още как.В началото не го мислех за такъв , но после се прояви Dance
Както си караме с колата , чува по радиото някаква хубава песничка , спира , увеличава я , и идва да ми подаде ръка за да потанцуваме на пътя , а аз умирах от срам в началото , ама сега не ми пука girl_in_love
Оставя ми и любовни бележки на възглавницата gu6

Ех, че хубаво  girl_in_love
Аз с удоволствие ще стана и ще танцувам с него, но моя не се сеща за такива работи  pardon
Виж някое хорце може да увеличи и да слезе да изиграем на пътя  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 16, 2007, 11:28:07 »

 cray cray cray в това отношение не можех да попадна на по-голямо дърво или камък или и аз не знам как да го нарека :(милия е най-скарания с романтиката човек на света абе то една роза да има да ти подари няма да знае как аууу направо как можах да попадна на такъв сухар не зная ама то може би и от работата му идва че и едно време така са го учили не знам ама безчувсетвен до м озъка на костите си не трепва.аз какво ли не съм правила и изненади и съм му правила романтични вечери.трбваше да заминава за Германия и да изкара там и годишнината ни за съжаление(естествено мое на него не му беше много мъчно)и аз като се захванах с кумата като напазаруванме като лъснахме цялата къща светна като си купих нови дрешки и специално бельо за случая та прически та ова онова наготвихме цялата къща само свещи и цветя романтична музика избирахме цял ден песните да ги сложим в диск ама такива дето той обича та торта специална та диск с любимия му мач(той ги гледа п 1000 пъти)шампанско.много се бях подготвила ама той за мен не би направил такова нещо никоги
Активен
pepita82
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #64 -: септември 13, 2007, 20:30:57 »

 blum good :yes:Не мисля, че може да се обобщава, но определено българите са по-малко романтични от чужденците.

« Последна редакция: септември 13, 2007, 20:34:03 от fiibi_bg » Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 28, 2007, 15:53:17 »

Аз мисля,че са романтични ,но повечето се опитват да скрият тази своя черта.Може би ,за да не се покажат като слабаци pleasantry или за да  не ги помислим за толкова чувствителни.Все пак са си МъЖе pardon
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 28, 2007, 16:12:33 »

Романтични са, но всеки по свой си начин!
Ето и моето мило мъжле, вчера ми направи романтична изненада. След като си купихме кола, тя трябваше да се регистрира в КАТ, да се направят засдтраховки, каско, аларми...и вчера кацам и получавам смс от него че днес цял ден трябва да съм свободна за да се оправяме с колата. И вечерта ме баламосва нещо и излизаме и хоп гледам аз кола с панделки червени и казвам на майка ми "мамо, мамо виж онази кола има панделка сигурно на някой ще я подаряват" и познайте на кой я подариха ! laugh yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 28, 2007, 21:48:59 »

 Bravo Bravo Bravo как се смях на историите ви  laugh а Клео както ги пляска се скъсах,  laugh laugh laugh

от личен опит, попадала съм на големи темерути, мил жест (!?), цвете (!?), изненада (!?), никогааааа, но и на пълната противоположност един ми пишеше стихове, ама спря като поисках секс  laugh laugh laugh, а най-роматичният на който попаднах Wink, моя Божидарко, той с това беше известен още докато бяхме само приятели, и даже му се подиграваха че бил прекалено романтичен, ама мен ме грабна именно с това цветя,..цветя... цветяяяяя... вечери на свещи, Sade,  girl_in_love ароматни пръчки... иначе в танците хич не го бива, ама то от други неща се компенсира Wink беше ми казал мин.година лятото че един ден като ми иска ръката ще измисли най-нестандартният начин по негов модел  blum и измисли ..пръстен в новата печка Wink с цветята и колениченето  girl_in_love

забравих за закуските в леглото, аз никога не съм му поднасяла, за кафето сутрин преди да съм станала аз той тича да ми направи "за да се събудила Дарко с любов"  girl_in_love, за сладкишите които ми пече когато имаме празник във формата на сърце ииииииии много други неща ако се сетя пак ще пиша то не е едно и две  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
« Последна редакция: септември 28, 2007, 21:53:24 от mandarinka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 04, 2007, 19:09:51 »

ей, мандаринка, звучи страхотно браво на момчето!!!!

И аз не мога да се оплача, истинска глезла съм вкъщи girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 20, 2007, 14:55:04 »

Аууу, ако знаете каква невероятна романтична изненада ми спретна мъжа ми тази сутрин. Стана от леглото преди мен да направи закуска и по едно време ме буди и цялата къща мирише на вкусно. Ставам аз и гледам във фурната се пекат кроасани и му викам: "Малее, ама те страхотно миришат!", а той ми вика: "Сам ги направих!". И наистина - купил миличкия бутертесто, кашкавал и шунка за солените и сладко от боровинки и течен шоколад за сладките. Толкова ми стана мило, че се е сетил да ми направи такава изненада и се е постарал. Направо ми идеше да го изпапкам! LOVING kiss
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 21, 2007, 16:20:49 »

Албенка какъв мъж имаш само!  Bravo Пожелавам ти по-често да те изненадва така приятно!  good
Моят не се сеща често да ми прави закуска  Girl_sing
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 21, 2007, 17:10:00 »

Моят не се сеща често да ми прави закуска  Girl_sing
Aз пък не се сещам моят някога да ми е правил... :laugh:оправданието е следното "Ами как да ти направя, като ти ставаш по-рано от мен pardon.."......... laugh laugh laugh
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 22, 2007, 21:04:03 »

За рождения ми ден милото пак успя да ме изненада приятно!  girl_in_love Беше ми купил подарък тайно, въпреки че се бяхме разбрали да излезем заедно и да си харесам нещо. И един красив букет от рози  girl_in_love Понякога наистина успява да ме изненада!  girl_wink
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 29, 2007, 20:10:13 »

Уф, аз пък хич не съм романтична, а Деяно обратното  laugh.
Той все измисля някакви работи - закуски в леглото, някакви вечери - общо взето на тема хапване  pig.
Мен пък това ме изнервя. Общо взето не обичам изненадите.
Старая се обаче да показвам, че ми е приятно и че го оценявам, но честно казано бих предпочела без такива работи. werewolf
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 31, 2007, 12:14:34 »

скъпа danieIa,
не е нужно да се изненадвате за да показвате романтика.
понякога романтиката е само в погледа, в усмивката.
напоследък с мъжа ми имаме доста често такива моменти. всеки изгаря от любов към другия. Много е хубаво girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines