Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 23:12:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора?  (Прочетена 175828 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 12, 2007, 14:58:13 »

Ми 6те проверим, аз не 4е занм в како се състои ритуала Girl_sing
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 18, 2007, 10:27:27 »

Здравейте момичета!:)

И моята сватба мина! Получи се голям купон, всички много се забавляваха, а младоженеца не съм го виждала да танцува толкова много ... даже в края на вечерта майка му дойде и ми каза: "Мъжът ти се разглоби от танци!" Хубаво бешеее, само да не ме болеше зъбчето, но пак се държах геройски!!!

Доволна съм от ресторанта (Кипарис) като изключим това, че като се играят хора става доста тесничко (все пак бяхме 120 човека). DJ-ея Ники Колев също беше на ниво, но ако го наемете имайте нещо предвид - все пак и булката трябва да си поеме дъх. Сигурно се събра час, час и половина, в който нямах една секунда почивка (освен до тоалетната за малко) и е ужасно уморително, прекалено. Все пак сме на сватба, не на военно учение. Неможе всяка секунда нещо да се прави, да се танцува и т.н.

Като цяло съм много доволна. Стелина бяха украсили много добре и напълно достатъчно. Затова не правете моята грешка да се занимавате с разни гадни агентки изнудвачки (на каквато попаднах аз), а си запазете агенция, която предлага цял пакет украса, така че да не ви се налага да мислите за хиляда неща, защото става непосилно.

Какво друго, питайте? На мен ми беше притеснено от ритуалите в рит. зала и църквата, но се оказа че няма нищо страшно, правиш каквото ти кажат и минава по вода.

Разбира се, имаше и издънки, без тях неможе. От самото начало един нахален вуйчо и баба си седнали където им харесало и така развалиха подредбата на още 5 маси  shok ... после се пооправиха, но е много неприятно някои гости да стоят прави през това време. Имайте предвид още нещо - за децата до 5,6 год. няма куверт и предвиден стол, защото те и без това са непрекъснато в движение. Но на родителите не им пука, настаняват ги до себе си и така някои хора остават без куверт. Аз мислех, че това е въпрос на възпитание и на лично досещане, но се оказа, че не е. Затова по-добре предупредете гостите, че малките келешчета нямат куверт, за да не изпадате в подобни ситуации ...

И последно - не се вманиачавайте! На самия ден няма да забележите салфетките или кое цвете накъде гледа. Осигурете добра и богата украса като цяло, без да прекалявате в приготовленията. Иначе са напразни нерви!!!

Поздравиии,

Мая
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #77 -: октомври 18, 2007, 11:11:47 »

Maya, прекрасно изглеждаш,миличка! girl_in_love  girl_in_love Bravo  Bravo
Значи дъх не ти позволиха да си вземеш,а  laugh Горкичката ни тя  air_kiss
Ама така трябва-да помниш кога си се омъжвала,хехехех. DANCE
Ами..мен специално всичко ме интересува! pardon Колко ви беше кувертът, какво включваше...Колко алкохол внесохте, остана ли ви...
Ще се радвам да споделиш инфо  /може и на лични/ за това кой за каква услуга си наела и каква сума ти поиска, също да покажеш отблизо снимка на грима си,че не се вижда ясно. crazy
Аааа, и какви са цените на Стелина, какво включваха, още малко снимчициии. Wink И кажи повече за агентката-изнудвачка.  beating
За фотото и видеото-също. За това кой те е ядосал и кого би препоръчала. smile
А за това с дребосъците...не се бях сещала за подобен проблем,но то пък при нас се надявам да няма деца.
И сега какво,Майче? Медена седмичка ще правите ли? blum
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 18, 2007, 15:26:50 »

Maya, много хубава булка си  Bravo   girl_in_love girl_in_love

Аз се присъединявам към Авва и задавам същите въпроси "Ами..мен специално всичко ме интересува!  Колко ви беше кувертът, какво включваше...Колко алкохол внесохте, остана ли ви...
Ще се радвам да споделиш инфо  /може и на лични/ за това кой за каква услуга си наела и каква сума ти поиска, също да покажеш отблизо снимка на грима си,че не се вижда ясно.
Аааа, и какви са цените на Стелина, какво включваха, още малко снимчициии.  И кажи повече за агентката-изнудвачка. 
За фотото и видеото-също. За това кой те е ядосал и кого би препоръчала
. "


Иначе, ти пожелавам весело изкарване на Медената седмичка и много, мнго щастлив семен живот!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
« Последна редакция: октомври 18, 2007, 15:31:33 от maria_lakova » Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 19, 2007, 23:44:02 »

Мая, страхотна булка си!!! Честито и от мен и ви желая много любов  Dance
Аз също пускам малко снимчици ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 20, 2007, 20:10:37 »

Jungle страхтна булка си.Много нежна,много елегантна,много красива от всичко по много двойка......оппааа тройка.Малкият сладур е неповторим!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 21, 2007, 12:13:48 »

Мая страхотна булка, толкова нежна Bravo  Bravo
А 6афера е НЕВЕРОЯТЕН!!! Bravo

Много са хубави снимките, 6те и се обадя на твоята фотографка, а къде са тези снимки на дървения балкон?
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 21, 2007, 22:05:15 »

Валентинка, мен ли питаш или Мая  Girl_sing
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 22, 2007, 11:48:05 »

Аз съвсем се объркала crazy
цялото съоб6тение е предназна4ено за Jungle
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 25, 2007, 15:51:05 »

Сжатбата ни 6те бъде във " Въведение  Богороди4но", от жун ми се струва мн красива, а вътре?
Jungle, ва6ата там ли бе6е?
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 25, 2007, 16:13:25 »

Валентинка, сега се сетих, че не ти отговорих на по горните ти въпросчета. Църковния ни брак беше в Свети Димитър( това е паметника на Васил Левски)
А снимките на дървения балкон , са направени в двора на църквата, ако се сещаш има една стара къща, която се знае, че е била на Васил Левски.Мисля, че там фона е страхотен за фотосесия.
good
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 25, 2007, 17:02:14 »

Не се се6там, нали не съм от СТЗ cray и за това не знам къде 6та са снимките...ва6ите наистина много ми харесаха good
Дано да е хубава на6ата църква
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #87 -: октомври 26, 2007, 08:33:35 »

Къде е това "Въведение Богородично"? crazy

И Валентинка, извинявай,ако си казала вече, но кой ресторант може да побере вашия капацитет?Към 130 човека бяхте май?

Джангъл, "Железник" имаш ли представа с какъв капацитет е?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 26, 2007, 09:27:22 »

Аvva, Въведение Богородично е на Патриарх Евтимий, където и да е това... nea

Ние ще сме по-скоро 150 човека и се оказва, че Железник, Верея и Лешника щели да ни съберат. Ние маи ще сме в Железник...За Лешника чух доста лоши отзиви
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 09:46:50 от maria_lakova » Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 26, 2007, 14:29:56 »

Хмммм, за Лешника не си и помисляйте. Дочува се, че там правят доста цигански сватби, а посудата им била отвратителна.
Валентинка, не знам дали Железник ще ви събере  Girl_sing Доста ще ви е тясничко. На нас ни казаха, че могат да съберат до 120-125 човека.Не знам, може и аз да греша...Аз имам схема на ресторанта, ей сега ще ви я пусна.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines