Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 21:53:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69713 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: декември 21, 2009, 20:27:02 »

И тук да кажа - Ели /Капризче/, радвам се, че всичко ти е харесало! Между другото и аз сега пиша от масичката, която пък Катето ми подари за 8 март smile!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: декември 21, 2009, 21:09:05 »

Момичета, можете да видите подаръците ми в галерията: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/misskapriss/christmas+present+2010/?action=gallery Снимала съм и масичката в действие с вечерята ми. И течния шоколад е страхотен. smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 22, 2009, 10:27:45 »

Хайде и аз запис с благодарности за картичката от Вероника... yahoo yahoo yahoo
Бях забравила, колко сантиментално и лично е, да бързаш да разтвориш плика, за да разбереш за посланието в него. Вяра, благодаря че ми припомни за това усещане и за съждадените положителни емоции give_rose give_rose give_rose
Момичета досега Ви разглеждах снимките с подаръците и много им се радвах. А колко положителна енергия и заряд има във всеки пост на новополучилия подарък... yahoo yahoo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #198 -: декември 22, 2009, 10:41:46 »

Зпочнах да пиша този пост вчера, но нямах възможност да го довърша, затова със закъснение  pardon
Ох, толкова изстрадан подарък  insane , но сега сърчицето ми тупка от радостно вълнение. Изпратих го в сряда, трябваше да е пристигнал в четвъртък. Ако щете ми вярвайте, но на всеки 2-3 минути всеки ден съм проверявала дали Валя пише, но уви... Днес вече не издържах и се обадих на куриерската фирма. Те ми съобщиха, че пратката е получена от друго лице още в четвъртък. Ужас! Веднага зъннах на телефона на Валя – щях да й се представя като Снежанка и да й кажа да попита някой колега да не й е взел подаръка. Но телефонният номер беше грешен  angry Тръгнах да пиша на Булечка и Лионелса да й пишат те, за да не разваля аз изненадата като се издам предварително. Най-накрая всичко се е наредило  danceg
Сега да разкажа и как го избрах:
Като разбрах на кого ще подарявам, много се зарадвах. Почна се едно четене на мнения, направих си списък с интересите и нещата, които харесва. Напоследък забелязах, че много се увлича по творенето на картички и други красоти, четох че обича да рисува, както и оригамите. Лионелса  give_rose много ми помогна като разпитваше Валето какво има и какво иска във връзка с общото им хоби  pleasantry Така разбрах, че ще взема перфораторите. Единият е коледен, а другият - не, той много ми харесва, даже направих ъглите на картичката с него. Като споменах картичката, да отбележа, че е ръчно направена от мен. Не съм особено сръчна, но я направих специално за Валя  air_kiss Там й пожелах най-важните неща, като оставих малко място да напише и едно свое съкровено желание и коледното чудо от картичката да се сбъдне  santz
Другите две неща от подаръка са шаблони за картички и кутии, така включих и другата й страст - да сгъва хартия. А като видях как е писала в темата за майсторийките, че мисли да прави по-различни новогодишни късмети, те много ми заприличаха на показаните на шаблона за кутийки снимки. Дано да са от полза  Girl_hide
Съжалявам само, че не включих нещо за половинката на Валя, но пък творческият подарък си беше изцяло тематичен. За Александър остава да се сбъдне пожеланието от картичката  Wink good  


Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: декември 22, 2009, 11:09:34 »

Ти пак ме разчувства  give_rose  Александър също ще се разчувства като мен, когато види и прочете картичката. Той е също толкова искрено емоционален като мен и не крие сълзите на щастие  blush Аз днес ще правя специална картичка за него и твоя прекрасен подарък ще влезне на 100% в употреба  yahoo така, че после ще показвам.  А шаблончетата, ако искате ми вярвайте но точно преди 1 ден си бях свалила същото от интернет, за да може криво ляво да го ползвам, но сега вече си имам истинко  yahoo  и ще си ползвам него

Толкова е хубаво  yahoo

 give_rose Благодаря  air_kiss gu6 gu6 gu6
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: декември 22, 2009, 11:11:29 »

Бреййййййй аз ни картичка, ни подарък, толкова лошо дете ли съм blush
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 22, 2009, 11:51:11 »

diavalo ,goldi момичета недейте така, вашите Снежанки може би са заети, сигурна съм, че скоро ще се похвалите с разкошни подаръци
Ако искате мога да взема адресите ви от Танчето и аз да Бъда вашата Снежанка, защото обожавам да купувам подаръци give_rose
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: декември 22, 2009, 11:52:50 »

Аз се помайтапих, пък тя работата стана сериозна, чакам си аз моя късмет. Валка благодаря за отзивчивостта, но няма нужда give_rose
« Последна редакция: декември 22, 2009, 11:54:22 от goldi » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 22, 2009, 13:25:01 »

Момичета, страхотни подаръци имате!
Няма да изреждам поименно Снежанките, за да не пропусна някоя, всички са избрали много оригинални подаръци, само искам да поздравя Слънчицето, че се е сетила да остави място в картичката за Валя за едно коледно желание  Bravo - стори ми се страшно оригинално /никога не би ми хрумнало  blush / и много трогателно  cray

diavalo , недей чак така драматично го приема.  give_rose Може твоята Снежанка да не е имала възможност - ето и аз три дни нямах възможност да покажа подаръка и да разкажа по-подробно за емоциите си и сега ще го направя, не вярвам моята Снежанка  /Булечка, която пък е твоето послушно детенце/ да ми се сърди за което, така че и ти не й се сърди.  give_rose

Танче, /Булечка/, още веднъж страшно ти благодаря за прекрасния подарък и затова, че си се сетила и за малкото ми съкровище Малена.  give_rose give_rose give_rose
Както вече спомнах подаръкът е една невероятно красива коледна покривка и една мека свиреща книжка с много хубави картинки за бебка плюс една много сладурска картичка.

Когато си видях подаръка наистина първото, което си помислих е, че Булечка чете мисли, защото от няколко години все се каня да си купя красива коледна покривка /това определено не съм го споделяла тук/, но все ми се струват грозни и не мога да си харесам или ако случайно харесам, нещо ми се струват скъпички, т.е. не чак толкова красиви, за да си струват, парите. И в крайна сметка
разполагам единствено с едно коледно каре от сатен, което си купих миналата година - беше скъпичко и доста се зачудих, но просто не можах да му устоя, пък и така и така се бях примирила, че явно не
мога да си харесам коледна покривка и викам, поне едно каре да имам. sad

Тази година твърдо бях решила, че вече ще си купя коледна покривка, но в малкото време, през което имах възможност да обикалям по магазините, пак нищо не харесах /имам чувството, че от години
все едни и същи са по магазините/ и вече се примирих, че и тази Коледа ще съм без празнична покривка. sad
И когато с нетърпение отворих подаръка, заподскачах от радост, като видях покривката.
Толкова е нежна, цялата блести в сребристо и е със страхотни коледни мотиви - хем коледна, хем изчистена - точно каквато на мен ми харесва. А точно такава никога не съм виждала, просто ако бях
видяла, на мига щях да си я купя, защото направо се влюбих в нея.  yahoo

А когато пък видях подаръка за Малена, вече съвсем щях да припадна, защото едно е да улучиш едно желание на този, на когото ще подаряваш, ама да уцелиш и друго - вече направо не е за вярване.  crazy
Сега ще обясня какво имам предвид:

От няколко дни умувам какво да купя на Малена за първата й Коледа, купила съм и една играчка и една рокля, но исках да взема още някаква играчка, която да е що-годе подходяща за възрастта й и
скоро да можем да я ползваме. И тъй като сме пълни с подобни играчки, от много умуване какво по-различно да взема, което да става за бебешката възраст, сутринта в деня, в който пристигна подаръка, се събудих с мисълта за такава мека книжка, извиквайки в съзнанието си някакъв смътен спомен от детството за една моя такава книжка, която много обичах.
И си викам, ей, дали произвеждат още такива, май не съм виждала, трябва да потърся, ако ми се отдаде възможност да изляза по магазините.

Много странно как се събудих с тази мисъл, ако искайте ми вярвайте, но точно така си беше. И когато по-късно на обяд пристигна подаръкът и видях точно такава книжка за Малена вътре, наистина не
можах да повярвам и страшно се зарадвах, естествено, ако беше наблизо Снежанката ми щях да я разцелувам в радостта си. И как после да не си помисля, че Танчето чете мисли.  danceg danceg danceg

Подаръкът беше много красиво опакован, снимах го, но нещо при свалянето на снимките файлът се счупи и даде "неразпознат файл", затова не мога да ви го покажа, но тя Танчето го беше показала
по-назад в темата.
Пускам снимчица на подаръка, но на нея не може да се види просто цялата красота на самата материя, наживо е много по-прелестна, днес ще украся масата коледно и ще снимам пак, за да ви покажа вече моя подарък направо в употреба;
 


* Picture 030 (Small).jpg (45.7 KB, 480x640 - видяно 163 пъти.)
« Последна редакция: декември 22, 2009, 13:30:09 от Kiksi » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: декември 22, 2009, 13:28:54 »

Сега да разкажа за избора на подарък за моето послушно детенце Валка.
Първо, когато ми се падна тя, страшно се зарадвах, защото тя ми е сред по-близките съфорумки и си викам, няма да ми е много трудно да избера подарък, но за всеки случай прочетох абсолютно всичките й постове. И веднага ми хрумнаха някакви идеи - свещи, свещници, книжки  с разни мисли и неща от сорта или пък нещо свързано с декорацията на цветя - нещо, което й е близко до сърцето и
с което умее професионално. Като жокер си имах оранжевия цвят, който знам, че Валка харесва.
Викам си, все ще намеря нещо подходящо и като тръгнах да търся, харесах няколко неща, но най ми легна на сърцето един оранжев свещник за няколко свещи, който беше дори и с оранжеви свещички
във формата на цветенца - викам си, идеално за нея.

Обаче после видях тези ръчно изрисувани чаши и бутилка и така ми легнаха на сърцето, че просто умувах няколко дни какво в крайна сметка да взема, но толкова ми бяха влезли под кожата, страшно
красиви ми се сториха, че в крайна сметка си казах, че щом отвътре ми идва да взема тях за подарък, те ще са, просто не ми излизаха от ума.
Всъщност те не са мое дело, както Валка неправилно е предположила /някой ден може и да се пробвам да рисувам върху стъкло, но такива красоти едва ли ще мога да сътворя, най-малкото защото не съм добра в рисуването, камо ли върху такива заоблени повърхности/.
Изработени са от една бургаска художничка, която има магазинче, в което продава не само свои картини, но и други произведения.
Имаше страшно много красиви неща, все ръчно изрисувани, кое от кое по-красиви и все уникати - нямаше две еднакви просто, направо да се чуди човек кое да избере.
Даже ме хвана яд, че не я бях открила по-рано, за да си поръчам да ми изрисува сватбени чаши /като се сетя колко трудно си харесах/, защото и това се предлагаше.

В крайна сметка избрах тези чаши и бутилката, защото са в цветова гама, която Валка харесва или поне така си мисля. Даже щях да пълня бутилката с домашно винце, ама ме достраша да не се разлее, нали щеше да пътува в легнало положение.
После си викам, ами ако Валка не е по пиенето, много подходящ подарък избрах, няма що.  crazy
Но се сетих, че бутилката освен да се пълни с винце или ракийка, може да се използва и за ваза и Валка да си прави в нея чудесни декорации от цветя.  give_rose

А коледната звездичка я избрах, защото беше в същата цветова гама.
Пропуснах да кажа, че боите са водоустойчиви, така че няма проблем да се мият.

Беше супер смешно, когато Валка правеше опити да разконспирира Снежанката си и после като жално, жално отправяше призиви към нея да побърза и изразяваше надежда, че може би подаръкът ще
пристигне въпросния ден и така се изяви като най-нетърпеливото послушно детенце.
На няколко пъти едва се сдържах да не я бъзикна нещо по този повод/без да се издавам/  :funny:или да изкажа предположение, че може би нейната Снежанка чака да наближи Коледа, защото все пак подаръкът е коледен, но ме беше страх да не се усети, че съм аз и затова си траех, но едва се сдържах. sarcastic Беше ми много забавно като четях "Валкини вълнения".  funnytooth

Валка, радвам се, че ти е харесал подаръкът, но искам да ти се извиня за малко нескопосаната опаковка   blush /както и миналата година се извинявах на Бубка/, но този път доста се изложих  blush, защото точно преди да го приготвя за пращане, се усетих, че съм забравила да купя опаковъчна хартия, с която да облепя кашончето, в което планирах да сложа подаръка, за да не се счупи.  blush
И вече нямаше накъде, просто нямаше как да изляза с беба, че беше много студено и изрових някакви остатъци от опаковъчни хартии, с които съм опаковала подаръци преди и са ми останали.
Та поне цветово ги комбинирах, ама не ми стигнаха да облепя кашончето и отвътре нацяло, за да не стои грозно, въпреки че използвах всяка една изрезчица.  sad
Накрая вече ми бяха останали накрая едни супер миниатюрни изрезки от хартията, а едната стена на кашончето стои необлепена и аз нямам с какво да я облепя, а ми стои супер грозно така. sad
Викам си, я от последните изрезки да спретна едно цветенце, което апликирах на "голата" стена и без това Валка обича цветята, не че стана много красиво и скри стената на кашончето, но поне не стоеше
вече чак толкова грозно.  give_rose
Направо сътворих от нищо нещо и пак се извинявам, за което.  blush
Наистина, мила Валка, се надявам да ти е харесал подаръка и той да бъде част от много ваши романтични моменти, които ви пожелавам да имате и през Новата година.  twohearts
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 22, 2009, 13:46:45 »

Стаси, аз малко късничко се включвам, ама как така ще ти вземат от пощата колет за теб?

Аз съвсем скоро станах свидетел на страшен скандал точно по такъв повод, майка искаше да вземе колет (пуйка) вместо сина си и не й го дадоха без пълномощно.
Честито за подаръчетата!!!
Аз доста късно се включвам, но все пак да поясня. На бележката за вземане на колета от пощата на гърба има пълномощно. И тъй като бележката пристигна в 18.00 часа вечерта, вече нямаше как да отида да си взема подаръка и попълних пълномощното. Но иначе, да, много си права, че правят големи проблеми ако отиде някой друг smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 22, 2009, 13:51:10 »

Хм, при нас никога не е имало проблем, след като попълним пълномощното, но обикновено давам на мъж ми и личната карта. Правили сме го поне 100 пъти.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 22, 2009, 14:22:36 »

Вчера получих едно много мило смс-че от моята Снежанка, че подаръкът ми може би ме чака в пощата. Отидох до там, но го нямаше и й писах на моята мила Снежанка какво е положението, та тя ми писа, че ще ходи да провери какво става и че ако се е загубил щяла да купува нов  shok
Мила ми Снежанке, пиша тук на всеослушание - изобщо не се притеснявай! Ако се е загубил, недей да купуваш нов подарък - няма смисъл да пилееш така пари на вятъра!
 give_rose

П.П. Освен това пише, че срокът за доставяне на колети е 20 дни. Така че, Снежанке, нямаш никакъв повод за притеснение! girl_wink
« Последна редакция: декември 22, 2009, 14:33:02 от menyanthe » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 22, 2009, 14:32:05 »

Здравейте, момичета!! И аз си имам подарък!! Искам да благодаря на Rozovka за страхотния подарък!! Много ми хареса! Оцелила си десятката!!
Подаръка се състои от стъклена купа за ядки, чиния на крачета за сирена (обожавам сирена и вече си имам повод да си купя различни видове:))!!) и един страхотен Дядо Коледа, който зае своето място до този на Ели от миналата година!! Благодаря и за страхотната картичка и пожеланията!!
Снимки на всичко съм сложила в галерията!!!
Между другото тъкмо когато дойде куриера си лежах и си говорих с мъжа ми как нямам търпение да дойде Коледа и да получавам подаръци и хоп на вратата се звъни:))) По Коледа се случват чудеса!!!Благодаря ти, Rozovka!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 22, 2009, 15:14:58 »

Цитат
Сега да разкажа за избора на подарък за моето послушно детенце Валка.
Първо, когато ми се падна тя, страшно се зарадвах, защото тя ми е сред по-близките съфорумки
Мила Kiksi благодаря give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines