Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 08:05:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didi_vla1983 - 13.10.2007г.!  (Прочетена 33591 пъти)
 
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #15 -: октомври 03, 2007, 13:53:54 »

Миличка,не се тревожи!Ще имаш рокля и ти пожелавам да изживееш този ден като една приказка.Нека след сватбата ти те очакват само хубави преживявания!Бъдете щастливи и се обичайте! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 03, 2007, 16:15:46 »

Благодаря ви съкровища мои!!!!!!!!Днес се обадих и Росица е там - ще ходя след работа да се уточнявам с нея,а и наче ми обещаха в Петък да е сглобена и дай Боже да не трябват ного промени след това!!!!!!!!
Медената седмичка ще е на италианско-френската ривиера - Венеция, Генуа, Ница, Кан, Антиб, Монако, Милано.............Дано е хубаво времето и на сватбата и тогава да не вали!!!!!!!!! DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2007, 21:07:34 »

Ох ще бъде страхотно...Мале колко е хубаво по тия места(аз само на някои съм била),ама знам,че адски ще ви хареса!И ние другия път сме там!Успех с роклята!пиши какво е станало!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 04, 2007, 11:06:25 »

Диди, пожелавам ти много вълнуваща подготовка и много емоционална преди Големият ден! give_rose
Желая ви много щастие и преди всичко любов! И нека Медената седмичка беде само началото на вашия Меден семеен живот!!!!!!!!!!!!!! Bravo give_rose girl_wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 04, 2007, 13:23:41 »

Благодаря ви Тони, Baby!!!!! И на вас пожелавам всичкото семейно щастие на света!!!!!!!!
И ние вече сме били по някои от тези места и знам колко е красиво, но ще видим и още нови прекрасни места,а и освен това вече ще бъдем семейство!!!!!!!!!!! DANCE
Вчера на пробата останах много доволна и Роси ми обеща роклята да е готова в Петък!!!!Не мога да повярвам и нямам търпение!!!!!!!Ние доуточнихме всичко и вчера като я пробвах изглеждаше толкова нежна, направо прекрасна ще бъде! DANCE DANCE DANCE Вече искам да си я взема!!!
А сега се връщам от пробна прическа и стана така, както си я представях и като си я представя с роклята и всичко останало и вече не издържам!!!Още 1 седмица и  Dance CHEERS Dance heart CHEERS
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 04, 2007, 14:53:11 »

Ето мила,видя ли?всичко се нарежда накрая!И аз бях така за някои неща,но накрая ефектът е поразяващ!сега само чакай с нетърпение и се наслаждавай на тези мигове! give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 04, 2007, 15:18:32 »

диди искам да ти пожелая страхотна сватба,много веселия на сватбения ден и да си най-щастливата булка! give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 06, 2007, 15:48:05 »

Благодаря ти maslinka!!!!!!!!! give_rose

Милички мои искам да ви се похваля най-после!!!!!!Имам си рокля и стана прекрасна!!!!!!!!!!!!Много е хубава, много харесвам как ми стои, и воал испански тип и всичко вече е готово!!!!!!!!!!!!!Много съм щастлива и чакам с нетърпение да дойде другата събота и дано времето е слънчево и прекрасно!!!!Стискайте палци!Благодаря ви за подкрепата през цялото това време, през което дерзаех (2-3 месеца) за роклята!!!!!!Вече е факт и я обожавам!Съвсем скоро ще я видите облечена на мен DANCE DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 06, 2007, 19:40:18 »

Видя ли мила!?Казах ти,че Росица ще направи страхотна рокля!Нямам търпение да я видя,но съм сигурна,че е страхотна щом е от нея и ще ти е много удобна,сигурна съм!Но най-много се радвам,че вече си спокойна с роклята си и че успя да си вземеш тази,с която ще се чувстваш така както в този миг!Чувството е страхотно и аз много исках да го изпиташ!За това Честито и да си я носиш със здраве! laugh yahoo give_rose Bravo girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #24 -: октомври 06, 2007, 22:40:10 »

Еййй миличка бравооооо страшно много се радвам за роклята- ето нямаше ме една медена седмичка и какви хубави новини съм изпуснала DANCE DANCE Видя ли че си заслужаваше всичкото чакане, защото стана толкова прекрасна и както ти я искаш-а и нали знеш че към твоята рокля имам специално отношение  girl_in_love give_rose Миличка сигурна съм че ще бъдеш повече от прекрасна и нямам търпение да те видя вече,а то не останаааааааааа  DANCE
А за пътешествието съм сигурна че ще бъде невероятно и ще си изкарате незабравимо- и аз искам да отида там  Bravo Bravo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 06, 2007, 22:47:00 »

 danceg DANCE Браво Диди, нямам търпение да те видим с красивата рокля  Bravo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 07, 2007, 07:50:00 »

Веси, Тони, Вероника, благодаря ви съкровища за подкрепата и пожеланията!С вашата помощ стигнах дотук и вече съм спокойна!!!!Веси пожелавам ти и ти скоро да отидеш там и да си изкарате втори меден месец!!! :DANCE:А за почивката в Гърция съм убедена, че сте си изкарали страхотно, а и аз искам там да отида!!!!!!МНого щастие ви пожелавам и на вас мили мои!!! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 07, 2007, 10:19:30 »

Диди много се радвам за теб виждаш ли всичко малко по малко се нарежда желая ти само хубави емоции много семейно щастие и любов give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #28 -: октомври 07, 2007, 21:06:43 »

Миличка много ти благодаря за пожеланията,а почивката беше супер дааааа и ако искаш да прочетеш виж в моята темичка  give_rose girl_in_love
Сладка хайде оставяй вече работата че май ще се ожениш в офиса накрая  Girl_hide Girl_sing Хвърляй всичко и си организирай последните нещица че не остана милаааааааа  yahoo girl_in_love kiss2
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #29 -: октомври 08, 2007, 09:04:37 »

Дидке, много се радвам, че си имаш най-красивата рокля! Пожелавам ти тези последни дни да бъдат изпълнени само с положителни емоции и дано да имаме късмета да се радваме на хубаво време събота и  неделя.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines