Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 20:24:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dar4eto - 22.08.09г.  (Прочетена 20498 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: юли 22, 2009, 12:52:15 »

Хайде миличка, дойде и твоят час за сватбена темичка.
Време е вече да покажеш покупките, да ни разкажеш как върви организацията. Пък и ако трябва нещо, свиркай, ще помагаме  blum blum blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 22, 2009, 13:16:24 »

Честита тема на още една булка през август. Пожелавам ти много усмивки и само весели моменти Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 22, 2009, 15:57:34 »

Честита темичка и от мен. Ще следя за отчет
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 23, 2009, 10:56:51 »

ИМАМ СИ ТЕМИЧКА-А-А-А  chee  danceg

Благодаря ви момичета!

През следващите дни ще пусна инфо как вървят нещата.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 24, 2009, 09:01:29 »

Честита тема, миличка! Спокойно доорганизиране на всичко оставащо!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 24, 2009, 09:06:18 »

dar4e честита темичка и от мен! Нали сме на една датичка ще следя подготовката smile Успех с организацията и много приятни емоции smile
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 24, 2009, 15:58:07 »

Е, perli4ka, значи и при вас се е засилила треската по организацията  smile.

Ето и какво се случва в момента с нас....
 Първо в галерията си съм качила снимки в албум "за сватбатаЮ в койот може да видите какви са насоките. От там ще искам мнения коя фигурка за тортата ви допада най-много? Аз като чели съм се насочила към 3.

Та да започвам....

Имам притеснения относно агенцията за украса, тъй като  момичето от тазм ми каза, че било трудно така от разстояние да се организират нещата, въпреки, че през април като си бях в Бги ме увери, че няма проблем, а и преди месец миказа, че няма да се оставят нещата за последните 2 седмици, а сега ми каза, че ще се остави всичко за последните 8 дни преди сватбата да се уреди  girl_impossible. Доста ме притесни това. А, аз от тях мислех бутониерки, букет, кошница за онези нещица който се хвърлят, кутия за пликовете, сватбена книга, украса на чашите и шампанското, украса на ресторант, арка за венчавката. Казаха ми, че имали 2 вида кутии и книги и съм щяла да ги видя кат съм си в Бг.... ами ако не ми харесат?! Тогава ще трябва да вземам каква да е.... та стигнах до решението май, че ще си направя кутията и книгата сама. Аз достатъчно други грижи ще имам преди сватбата, та да се тревожа и за украсата с агенцията. Уж са професионалисти и напълно ще се доверя за ресторанта, но дребните нещица като кутия и книга май искам да са си с мен отпреди това.

В галерията съм сложила сандалките, но роклята не е там, защото реално тя още не е ушита. На 12 ще съм на проба за основния пласт и да видим каква дантела ще слагаме отгоре. Ще бъда с було, дълго малко под седалището. Шият се от Грънчаров и Син.

Сега се ровя из e-bay  за ветрило с дантела  girl_wink. Мислех си и такъв чадър да взема към него, но се отказах, че къде ще го мъкна в куфарите.

Украсата на колата ще си я направя сама. Снимка на стила има в галерията ми. Доколкото знам такива разни спиралки и такива власинки има май във Варна на булеварда срещу кино Тракия, но се чудя за цветята дали да не си ги взема от тук. Не знам има ли хубави изкуствени цветя на лесно във Варна или ако някой може да ми каже долу-горе колко излиза един цвят, че ако трябва да се заредя от тук.

Иначе тъй като ще сме извън Добрич, ще наемаме 2 микробуса за гостите, та да могат хората да си пийнат спокойно. Вероятно след сватбата ще останем на хотел в Балчик, заедно с други наши приятели който не са от Добрич.

За медения месец се замисляме да слезем към Несебър, та никога милото не е ходил там и май прояви интерес. Ако някой може да ни предложи сравнително спокойно местенце покрай Равда и Несебър ще съм много благодарна. Чувам, че има и много all inclusive вече на прекрасни цени. Но не ни се иска да сме в най-голямата дандания и шумотевица.

Лелее, аз май се поолях  Girl_hide badgirl

хайде нататък пак ще пиша кое как тече  girl_wink
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 24, 2009, 16:09:40 »

Леле, аз като гледам другите момичета как хронологично пишат, аз от тук съм хванала после оттам  girl_impossible.

Та да сложа малки въведение преди предния пост все едно  girl_wink.

Предпожението дойде миналата година  на 30.10, когато станах на 30  girl_wink. Милото, горкия няколко пъти го питах дали е сигурен преди да му отговоря. Кой знае как го е заболяло коляното да стои на него, че беше на мраморен под  girl_impossible

Подготовката започна април месец тази година.

На 11.07 в 11 часа тази година станахме законно съпруг и съпруга. Снимчици може да видите в галерията ми.

Досега от организацията имаме:
- запазен час за венчавка
- видеооператор и капаро
- фотограф с капаро
- ресторант с капаро
- оркестър с капаро
- агенция за украсата
- капаро за роклята
- запазен час за фриюьор и гримьор

Костюм за младоженеца ще търсим като си дойдем другия месец. искаме да е нещо светло, така че ако можете да ме упътите за такива магазини във Варна ще съм много благодарна.

Поръчали сме кетъринг плата когато идват да ме вземат и пити за захранването у дома.

Май е това засега.

Хайде сега да пообиколя да видя как върви при другите съфорумки  girl_wink.



Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 26, 2009, 10:16:39 »

миличка, защо костюма от там ще го купувате, като сега всички летни костюми тук са на sell и цените са повече от прекрасни! Едва ли в Бг ще намерите тези марки на тези цени!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2009, 11:31:37 »

Здравейте,

Ето някой ъпдейти....

Реших, че булченска чантичка няма да имам, защото така или иначе в нея не мога да събера, грим, парфюм, телефон, кърпички и т.н, а и ще съм с ветрило и букет и няма смисъл да вземам чантичка само за аксесоар. Купих си една нормален размер, бяла с набрана като ветрило кожа, която ще ми носи нещата и ще е в майка ми, а вече в ресторанта ще я сложа някъде около мен и пак си е бяла и е много джиджана :-), качам снимка в галерията си.
Както казах, ветрилото ми дойде, но е за съжаление по-скоро като екрю, а не светла слонова кост, та си поръчах второ бяло, че май по-ще се върже.

В букета окончателно реших да имам кокосови влакна, както и в украсата на колата.

Розите за украсата на колата съм ги поръчала и чакам тази седмица да са при мен.
Тази седмица чакам и паус листите на който ще напишем благодарствено малко послание за гостите и ще се закрепят на сувенирчетата.

Ами това май е засега.

Лелеее, не остана... не този, а следващия вторник се прибирам (11ти) и пак почва голямото бягане  Girl_hide
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 02, 2009, 13:49:55 »

Честита темичка, Дарче!  Успешни последни метри до големия ден!  give_rose
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 02, 2009, 13:52:45 »

Дарче, много красиви неща си показала.  Bravo Bravo Bravo
Съпричастна съм с теб, защото и моята подготовка е от разстопяние и знам какви нерви са. Смятам че доста добре напредваш обаче.

А що се отнася до кокосовите влакна, смятам че е чудесен избор и аз разчитам на тях за да създадат малко по-фeepична украса включително и на автомобила.
Приятно приготовление за cватбата, ще следя темичката с интерес!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 02, 2009, 18:28:21 »

Честита темичка и успешна подготовка.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 03, 2009, 08:51:36 »

dar4eto Честита темичка и от мен с леко закъснение,защото незнам къде съм блеля до сега,че да не видя още една августска булка.Всичко,което разгледах в галерията е чудесно и като гледам подготовката върви с пълна пара.Браво  hiphip
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 05, 2009, 11:13:07 »

Kiksi, minalina, bergeria, mucanka, благодаря ви за поздравленията  give_rose.

Да ви споделя какво реших за бутониерките на всички дами на сватбата:

Ще са изкуствени и на гривна само за дамите, че като се танцува и се хващат на хора, кой улучи точно дланта, кой-кого хване за китката първо и после намести ръката и ето ти на то естественото цветенце заминало. Изкуствените  бутониерки са си най-издръжливи, а сега има такива невероятни изкуствени цветя, че са  като истински и стоят много стегнати (не като изкуствените цветя от едно време).

За кутията и книгата за пожелания... ще имаме отделна украсена маса с кутия за пликовете (украсена) и книга за пожеланията и DJ-я от време на време ще обявява, че има маса на която в книгата може всеки който иска да впише пожелание за младоженците и ако желае да остави своя подарък. За всеки случай до кутията ще има и пликове, защото не всеки ще се сети да носи плик.

Даването на сувенирчетата, едната от приятелките ми по време на наздравицата с гостите ще е с  с табличка след нас със сувенирчетата и след наздравица с гостите им даваме подаръчето.

На 12-ти съм на проба (първата) и ще определяме дантелата и т.н. и на другото ми посещение вече трябва да си взема роклята готова.

Съвсем случайно (след като се почти отчаях, че ще намеря ниски резервни обувки за късните часове, когато краката ми иска да са на по ниско вече) си намерих и ниски сандалки  yahoo. Слагам снимката им в галерията след минутка. Невероятно удобни са, от естествена кожа и с каучукова подметка с възглавничка, в която се чувстваш като в облаче  girl_wink.

Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 05, 2009, 11:18:48 »

Мила честита тема и от мен с малко закъснение! @}->--Доста неща сте свършили,честито за обувчиците и ще чакаме с нетърпение да покажеш роклята.А колкото до отделната маса за подаръците и сватбената книга и на мен много ми се искаше,защото ми стой много красиво и стилно,но се отказах,защото прецених,че все още тук при нас не е много разпространено това,а й съм сигурна,че доста голяма част от роднините/по възрастните/ ще искат да си ми дадат подаръците лично и затова реших да си караме по старому,но на теб поздравления,че си се решила да го направиш така. good
« Последна редакция: август 05, 2009, 11:23:44 от lady_in_love » Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 05, 2009, 11:33:41 »

О-о-о, lady_in_love, то и до твоята сватба не останало  girl_wink. Благодаря ти за честитката give_rose. Надявам се и при вас нещата вървят гладко с подготовката good.

То определено ще има може би някой който да ни даде и на ръка подаръка, но като цяло в сватбата ни няма да присъстват доста от популярните неща/обичаи, а и ще има малко възрастни, така че вярвам, че повечето ще минат покрай масата с книгата и кутията.

На сватбата ни ето какво например няма да има:

- разбиване/блъскане на врата
- плащане за булката
- пълнене на обувката с пари
- извеждане на булката с кърпичка от баща и ( ще ме изведе кума под ръка, а младоженеца ще е отзад с кумата под ръка - в крайна сметка баща ми вече ме е дал, а смятаме, че е по-добре да ме изведе кума, тъй като той е дошъл да ме вземе с кумата и младоженеца и сметнахме, че е по-добре те и да ни изведат.
- няма да имаме такива нещица в тюл с бонбонка и паричка за хвърляне, а ще се хвърлят листа от рози

Вчера ми и дойде идеята, да не се хвърля букета (тъй като показва следваща булка),а 95% са семейни вече двойки, а да купя някое сладко бебе малка кукла и да го пакетираме да не се вижда и него да хвърля и която го хване няма да знае какво е и после като отвори опаковката и  yahoo, значи  при тях ще е следващото бебче - какви се струва това?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 05, 2009, 11:44:01 »

За бебето-кукла - супер идейно!  good Ще стане много яко и свежо!  good

За другите неща ти си знаеш - при мен също не се пълнеше обувка с пари, но аз много държах на извеждането на булката от баща й с кърпичка. Струва ми се много прочувствен и важен момент.  cray

Така или иначе като те изведе баща ти не те дава на младоженеца, а на кума, който оттам нататък те води до момента на същинското бракосъчетание, след което вече тръгваш в "комплект" с младоженеца. smile Помисли върху това!  Wink

Аз всъщност не разбрах само с венчавка ли ще сте или ще имате и изнесен ритуал, защото нали сте подписали предварително?

Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 05, 2009, 13:07:51 »

Kiksi, ще бъдем с венчавка само и после ресторанта.

Относно извеждането, зная че е стара традиция и доста се спазва ( браво на всички които го правят good), но никой от семейството ни не харесва ритуала с извеждането на булката от бащата и то и малко преди това като ми мятат булото на оная ми ти тъжна музика и после с извеждането ще ни е
прекалено тежко. Тъй като живеем в чужбина и така и така ни е достатъчно тежко, просто ще се чувстваме все едно пак ме изпращат на влака както преди няколко години като заминавах  cray. Така го чувстваме. Моля, никой да не се чувства засегнат от моето си мнение. Както казах, уважавам булките и бащите им които могат да понесат този момент   give_rose!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 05, 2009, 13:17:01 »

О, да, така като го обясняваш, чак на мен ми се сви сърцето sad /понеже и моите родители не са в БГ и те разбирам/ . Щом така го чувстваш - по-добре така. Мисля, че всичко ще се получи много добре!  good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 05, 2009, 13:50:03 »

dar4eto не мисля,че ще има някой засегнат,защото всеки го чувства този момент по различен начин,може би когато дойде и моят ред и аз може да процедирам като теб.На мен са ми много тъжни тези моменти със забулването и извеждането  cray,незнам как ще го преживея и незнам дали изобщо ще го направим този ритуал girl_impossible
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 05, 2009, 14:08:08 »

mucanka и аз на всички сватби тежко го изживявам това и винаги съм си мислила "Защо  при положение, че цялата сватба е едно празненство с усмивки и танци, то трябва този ден да започва с такива тежки моменти?!". Е, той въпроса си е риторичена малко де, ама както и да е  girl_wink.

А и при нас даже ако щяхме да го правим щеше да е малко като театър, защото първо когато милото ме поиска на Коледа, татко си даде благословията, другото - не живея при тях от години, а и ние с милото подписахме и сме законно семейство от почти месец.
Както и да е, стига съм дълбала  girl_wink.
Ще пиша пак нататък.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 05, 2009, 15:22:19 »

А аз ще съм тук и ще чакам подробности покрай подготовката  blum
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 09, 2009, 16:44:26 »

Както казах, тъй като няма да хвърлям букета, тъй като 95% са семейства вече и бях писала, че ще пакетирам малка кукла-бебе и тя ще се хвърля без да се знае какво е и който го хване... при тях ще е следващото бебе, нооооо..... се позамислих и реших да не е кукла-бебе, тъй като малко не е добре при положение, че ще ни предстои след време  бебенце (не още ;-), та реших да е малка бебешка играчка.
Днес вече даже я купих. Тя е малка мека цветна пчеличка за закачане и като я раздрусаш и телцето и дрънчи като Невеляшките едно време  Bravo. Много е сладка и е по-добро решение отколкото кукла-бебе. Ще бъде неузнаваемо пакетирана и тъй като звъни и ще е голяма изненада за тази дама, която я хване  Bravo, а отгоре ще и прикачим и цветчета вероятно. Stassi ако прочетеш това, да не вземеш да кажеш на вуйна си girl_wink secret
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 12, 2009, 23:26:13 »

dar4eto къде се изгуби и ти мила,как върви подготовката?  Wink
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 14, 2009, 22:34:11 »

Ох, момичета дълго не съм писала...
Вече съм си в БГ. Няколко проблема ми се скупчиха след пристигането, но вярвам, че нещата ще са ок.
Бях на проба на основата на роклята. Момичето което ме мери пак, ще присъства в Русе на завършването за да е всичко както трябва. Във вторник ще си вземам роклята и булото от Варна . Стискайте палци да е както е във вижданията ми, моля ви, че иначе-е-е   girl_impossible!

С оркестъра ще правим сценария в понеделник.

Купих кристални резбовани чаши  smile... слагам снимка в галерията.

И сватбена книга си взех...

А-а-а и тортата поръчахме днес заедно с тази за кумата.

На рисуван маникюр съм в петък...

В неделя ще ходим  с милото в ресторанта за разпределяне и наредба на масите, а и той да го види, че не го е виждал още  Girl_hide.

Пак ще пиша по-нататък.

Стискайте палци, моля ви! give_rose

 
« Последна редакция: август 14, 2009, 22:37:24 от dar4eto » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2009, 22:47:21 »

Еееее blum  welcome-2 в Бг отново!
Разбира се,че ще стискаме палци за всичко да е ок good
Всичко,което си показала в галерията е:judges:,но нещо не мернах сватбената книга.Нея ще ни я покажеш ли? blush
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 15, 2009, 11:06:44 »

Първо  welcome-2 в БГ.

Stassi ако прочетеш това, да не вземеш да кажеш на вуйна си girl_wink secret
Тъкмо говорих с тях и на езика ми беше да и кажа: Да не вземеш да хванеш подаръка, който ще хвърлят, че после какво ще става незнам  blum blum blum  Ама нищо не съм казала, спокойно. Няма да разкриване наши си тайни, я Wink . Пък и ако точно тя я хване ще стане майтапа (който аз не искам да изтървам), така че нищо не съм издала и няма да го направя smile blum Wink

Аз нещо изтървах, но за обща информация би ли споделила в колко часа ви е венчавката и къде? Ако имам време може да дойда да ви видя и да ти подаря цветенце  give_rose
« Последна редакция: август 15, 2009, 11:08:41 от StAsSi » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 15, 2009, 12:04:59 »

Дарче честита темичка. И аз докато ти я честитя то не останалооо. Виждам че доста от нещата сте направили. good
Ние също подписахме преди да сключим брака на самата сватба, но така ни беше по-удобно.
Що се отнася до пребулване и разни неща, които са останали от доста отдавна, сега това е хубавото че човек може да прави по различни начини своята сватба. На всеки както му харесва и както се чувства добре.
Видях, че си си харесала една много хубава украса за колата, вече взе ли си нужните неща?
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 15, 2009, 13:03:48 »

mucanka, книгата ще я покажа по-нататък, че ще и правя лека декорация, защото я взех изчистена.

Stassi, венчавката ни ще е на 22 август на голф игрище Лайт хаус до Балчик. Благодаря за пазенето на тайната  girl_wink, но ако го хване тя, то може за нея да значи внуче girl_wink.

ani_4ka_p , украсата се разбрахме да ми я направи агенцията, като аз ще им занеса розите, а те наредба и всичко останало.

Оххх, снощи като сънувам, че ми се изпотрошили всички нокти преди сватбата-а-а-а crazy .  Ама какви ли не глупости сънува човек под напрежение   blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 15, 2009, 14:13:06 »

Stassi, благодаря за пазенето на тайната  girl_wink, но ако го хване тя, то може за нея да значи внуче girl_wink.
Точно това имам в предвид и аз smilesmilesmile (ще падне смях с братовчедката...)

Е, жалко, няма да мога да дойда да те видя - но нищо. После ще гледам снимки на цялата сватба smile
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 16, 2009, 21:25:35 »

Ох, момичета, пак проблем...
 Милото му се възпалиха лимфни възли и притеснения пак. Ходихме дори и в бърза помощ, че в неделя никой частник не работи или са в почивка лекарите от уши, нос, гърло.
В бърза помощ разбира се ни приеха с караница, защото тях едва ли не гие яд, че изобщо работят тази професия и най-накрая казаха само студен компрес и че трябва да отидем на лекар-специалист в уши, нос, гърло, защото този в Бърза помощ работел в неделя само сутринта  Oh my ... crazy.
Утре сутрин тръгваме по частните кабинети и да правим експресни изследвания girl_impossible.
Ох, молете, се да  не е нещо сериозно, че така съм притеснена  cray и дано спадне подуването до сватбата ни в събота. Ако някой може да ми препоръча добър лекар специалист по уши, нос, гърло в Добрич, ще съм безкрайно благодарна give_rose!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 16, 2009, 22:34:53 »

Това си е наистина проблем,но се надявам и ти пожелавам всичко с мъжа ти да се оправи и да имате една чудна сватба! *THUMBS*Съжалявам много,че не съм от Добрич,за да ти препоръчам някой доктор nea
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 17, 2009, 09:46:01 »

 Dar4eto здравей. Бих ти предложила тъй като сте близо до Варна, ако имате възможност да отскочите тук на лекар. Мисля че специалистите са по-добри и биха помогнали всичко да се оправи до събота.  И не се притеснявай всичко ще се нареди. girl_wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 21, 2009, 09:58:13 »

Дарче мила, надявам се всичко вече да е ок покрай вас! Един вълшебен, усмихнат и влюбен сватбен ден ви пожелаваме утре! Много целувки от нас!!! LOVING LOVING
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 21, 2009, 10:06:56 »

Дари как е мъжът ти,оправили се?
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 21, 2009, 10:20:34 »

Много усмихнат ден ви пожелавам да бъде утрешния danceg tease
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 22, 2009, 09:16:22 »

                                          Честита Сватба! give_rose
Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота,
"въоръжени" с любов и разбирателство, в които да се разбива всяко цунами!
  give_rose
                                 
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 23, 2009, 20:55:41 »

Благодаря за милите думи момичета!!!

Половинката ми се оправи преди сватбата ( лимфните възли).

Времето беше прекрасно уи сватбата вълшебна или поне за нас двамната жбеше такава и я изживяхме като такава  Bravo.

За момента имам само няколко любителски снимки и само 1 професионална, но0 като се върнем от медения месец ще кача доста  girl_wink.
Въвъ вторник заминаваме на меден месец на Малдивите за седмица заедно с прекрасните ни кумове, които ни бяха опора по време на тържеството. Шаферката ми и за миг не ме остави без присъствието си и помощта си. Само на 10 години, а не я усещах покрай мен и само в мигове в който имах нужда от помощ, тя постоянно изникваше готова да помогне  Bravo.

Та дано имаме лек път и ще кача снимки доста снимки от сватбата и медения месец след 5 септември.

Сега слагам само няколко от сватбения ни ден.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 23, 2009, 21:37:40 »

                                                           Честито!!!
           Пожелавам ви все така да сте щастливи и да се обичате и да не се отървете от здраве!!!
                                                             Горчивоооооо!!!!!
Да кажа, че си била страхотна булка и нямам търпение за още снимки, защото само подкладе любопитството ми  blum yahoo
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 23, 2009, 22:37:39 »

Честито give_rose


* sv1.JPG (55.13 KB, 512x482 - видяно 3333 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 24, 2009, 00:17:01 »

Дарче, била си много нежна. Нямам търпение за още снимки. Bravo give_rose
Пожелавам прекрасен меден месец, много любов през целия ви живот, много щастие, много късмет! От всичко по- twohearts много.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 24, 2009, 17:44:01 »

Честита сватба, миличка!!!

Ако мислите, че до сега сте били щастливи, то от тук нататък бъдете истински щастливи сто пъти повече! Ако до сега сте се чувствали обичани, то от тук нататък бъдете обожавани, чувствайте се и бъдете желани, неповторими и единствени! Ако до сега сте мислили, че сте опознали любовта, то пожелавам Ви от тук нататък да я видите в целият и блясък!

Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 25, 2009, 12:01:32 »

Честито!Бъдете щастливи!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 04, 2009, 18:28:51 »

Здравейте, момичета!

Прибрахме се от медената седмица  girl_wink. Беше вълшебна!

Вече и професионалните снимки са в мен и имам стотици от медената ни седмица нба малдивите. Снимки ще кача другата седмица, тъ6й като са големи и трябва да ги понамаля.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДКРЕПАТА И ОПТИМИИЗМА С КОЙТО МЕ ЗАРЕЖДАХТЕ ДОКАТО ТЕЧЕШЕ ПОДГОТОВКАТА ЗА СВАТБАТА!

Хайде другата седмица като кача снимките ще кажа  girl_wink.

 give_rose thank you

Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 04, 2009, 18:30:28 »

Ще чакаме с нетърпение! Bravo
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 09, 2009, 10:54:50 »

Качила съм снимки от сватбата. От медения месец на Малдивите ще кача днес или утре и пак ще кажа. Приятно разглеждане  girl_wink

Качих и от медения ни месец girl_wink
« Последна редакция: септември 09, 2009, 16:19:41 от dar4eto » Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 10, 2009, 10:30:57 »

Да започвам с разказа как протече сватбения ни ден.  Girl_hide

В 10 с майка бяхме на грим и фризьор... за съжаление моята прическа се проточе с около час отгоре и от там тръгна забавяне на всичко, но не се ядосах, защото се бях настроила, че това е моят ден и няма да позволя нищо да го засенчи и ще се забавлявам лудо.
След като бяхме нагримирани и фризирани от работните пчелички в салон Стилисимо в Добрич, трябваше на път за село където живеят родителите ми) да заредя колата си с бензин. Та така както съм с дънки и було и грим спрях на бензиностанция и се получи доста забавна част която сложихме в DVD-то  girl_wink.

На село бях към 13, вместо 12 и вече нашия род и приятели се черпеха в градината и паднаха от смях като ме видяха ухилена с дънки и було  DANCE

Приятелката ми Ивка започна да ми помага да се облека и сложа накитите както и дантелените маншети. Щтракнахме няколко снимки и се наредих вече готова да чакам. След малко се чуха и клаксоните на колите. Наредиха се 3 приятелки да ме пазят, а аз в бързината забравих да се забуля, та Галето ( приятелка от детството) ме забули малко преди да влезе кумата  Girl_hide. Насълзиха ми се малко очетата докато Галето ми държеше ръката пазейки ме и ме гледаше с пълни очи - все пак с нея израстнахме от детската градина живеейки на съседни етажи  girl_wink.
Тъй като бях вече с булото забулена, на кумата и бутах 3 пъти ръката да не ме открива, и накрая приех. То може би и 2 пъти да трябваше, но аз може да съм се унесла  laugh.
Имах си и шаферка (детето на кумовете), която ми беше в голяма помощ по време на сватбта.
Дидо като го въведе кумата и като ме видя и му спря въздуха  Curtsey.
Направихме наздравица с кумовете след като се закичиха, лапнахме по някоя хапка и кума тръгна да ме извежда.

Имаше приготвено менче, като червената роза беше нарочена за момиче, а жълтата за момче. Такъв шут му бих на това менче милото, че се претърколи 2 пъти и се захлюпи. Червената роза падна по-напред и тъй като беше се захлюпило менчето, значело, че ще са 2 деца, като първото ще е момиче.

Извихме кръшно хоро, потропах ръченица (ама много играх  girl_wink) и тръгнахме само с кумовете и видеооператора и фотографа за фотосесия краи морето и голфа.

Следва продължение... girl_wink
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 19, 2009, 15:00:04 »

...
Докато играх пред дома на родителите ми, леко си съдрах края на роклята, но го игнорирах - няма да позволя, на нещо дребно да ми развали деня, я - а и то не се забелязваше...

Та тръгнахме за фотосесия на морето, но баща ми и шофьора ни не се разбрали точно къде да отидем и вместо на един скрит камънист плаж се озовахме на буни с рибари, но няма лошо, защото там си правихме снимки с въдици и се получиха весели снимки.

Отправихме се към ресторанта и започнахме да се приготвяме за църковната церемония, която щеше да е на поляните. Леля ми и една наша прителка деси започнаха да ми закърпват роклята (то беше само 3-4см и то ж долния кант, така че нищо сериозно), докато през това време кумата ми пристягаше роклята. На венчавката пак много палав вятър имаше и добре, че беше шаферката ми, та ми държеше булото girl_wink.  Точно като свърши церемонията и гостите извикаха "горчиво" и духня вятър и ни закри с булото ми, много весело се получи, че и фотографа успя да го улови този момент  girl_wink.

После малко снимки с гостите и се качихме на голф бъгитата предназначени за нас и тръгнахме на разходка и фотосесия отново из голф игрището. И там пак страхотни снимки с еполучиха girl_wink. За влизането в рестранта позакъсняхме с около 30 минути.

Влязохме под Менделсон и докато стояхме наредени и като видях баща си с пълни ои и направо мис е сви сърцето и моите, аха да тръгнат и зарових очи в букета за да ми отмине.
От питата аз счупих по-голямото парче. После нашият първи табц, за кумовете и родителите. После последва изненадата от нас за родителите ни... народни танци с леко примесен рок от децката трупа на ансамбъл "Добруджа". Прекрасни бяха  Bravo.

Хаиде, пак следва продължение  girl_wink...
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 22, 2009, 10:34:21 »

Леле, извинявам се за хилядата печатни грешки които съм направила girl_impossible. Просто исках колкото може повече и бързо да напиша и то се е получило-о-о  girl_impossible.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines