Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 02:36:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на пролет-седмична тема- 11.03-17.03.2013  (Прочетена 33151 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #30 -: март 14, 2013, 09:21:44 »

Добро утро give_rose Минавам на бързо да се отчета biggrin Иначе ви чета  girl_wink

Инлов честото за венчавката give_rose Много щастие heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: март 14, 2013, 09:50:40 »

_Ezra_, прекрасни лалета! Би трябвало да са любими цветя на овнешките представители, дано не ги "опасем" Wink
m0onlight и аз обикалям по магазините ни. Като не вървят продажбите и само си поставяме неизпълняеми задачки.....
Днес колежката черпи за новия папа. Тя е изявена католичка /без да се превъзнася/ и само ни чете какъв бил и какво щял да направи. Ще взема и аз да и пусна розов дим като протест, че не се допускат жени в управлението. Спомням си как четяхме тайно Папеса Йоана като деца, тогава нямаше "информация" за секса и ни беше много интересно.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 14, 2013, 10:44:06 »

Здравейте smile
Определено си личи, че времето се е стоплило по оределите постове в седмичната тема Wink За мен днес ще е последния работен ден за тази седмица - трябва да декларираме апартамента в данъчното и още куп неща все за апартамента. Иначе ремонта върви с пълна пара, но никога няма да покрие моите идеалистични представи как точно да изглежда Girl_hide
Сноуче, нали знаеш, че винаги си добре дошла тук give_rose
Емче, все по-малко време ти остава - вълнуваш ли се вече?
Езра, дано твоята почивна неделя дойде по-скоро girl_wink
Свекърва, аз не ги обикалям на място, само ги командоря по телефона biggrin Ама това са си техни грешки, така че те ще си ги оправят Wink Днес имам да звъня на още, но някак не ми е работно изобщооо smoke
Я! Май си имаме повече емотикони chee Супер! Пак ще мога да слагам по 100 емотикони на пост biggrin Благодаря ти, Тео или Фийби (не знам кой ги е добавил)
Днес ще ви почерпя с малко интериорни снимки (Еми много ме зариби с интериорните снимки) в любимия ми японски стил
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 14, 2013, 11:16:49 »

Муун, много яко релаксиращо ми е втората ти снимка. Днес минавам само да поздравя, нещо съм обърнала перчема както викат овните тук и вниманието ми лети къде ли не. Определено никога не ми е действал добре този преход на меркурий angry



и астропрогнозата за днес, като гледам не само аз имам нужда в последните дни тук от нея ...
https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE/336220218511?fref=ts
14 март (четвъртък) точно в 7:45 часа до 15 март в 8:17 часа настъпва 4 ден от лунният месец. Символ - дървото на познанието.

През този лунен ден може да направим следващата стъпка, за която ни подготви предишния лунен ден. Но преди да продължим, първо трябва да се изправим срещу себе си. В третият ден се надигнахме и отстояхме вярата и желанията си. На този ден ще имаме възможността да усетим и осъзнаем, как другите ни виждат и какво мислят за нас. Понякога се отдръпваме или дистанцираме от близки, колеги и приятели от страх, че ще бъдем наранени, отхвърлени или.... ако сме бунтари - да не бъдем подчинени. Слагаме маска или избираме социална роля, която се превръща в нашата Персона. Но на този ден може да останем изненадани, когато прозрем, че отдавна сме забравили лицето, емоцията и уникалността, която се крие зад персоната.

Символът на този ден ни показва колко важно е да не загубваме баланса между вътрешния си свят и лицето, което показваме. Ако прекалено дълго време сме се крили зад маската, настъпва момент, в който преминаваме здравословната граница и се сливаме с качествата на тази маска. На пръв поглед всичко изглежда идеално, но защо някъде дълбоко в нас, нещо започва да се бунтува и да негодува. Точно в този момент, хората около нас могат да се превърнат в огледало, за да отразят нашата автентична природа, вместо ролята и играта. Те ще ни припомнят за човек, който "сме познавали", но различни причини, събития и обстоятелства са ни принудили да го отхвърлим и забравим.

Ако в огледалото се отрази детето, което е наранено и плаче, или видим тъжно лице, което смътно ни напомня на някой, ако образът ни навява спомен за болка или тъга.....не е ли време да свалим маската, която прекъсва връзката ни и наранява не някой друг, а собствената ни Душа. Ако образът в огледалото ни хареса, ако ни ентусиазира и вдъхнови....маската е вече безполезна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: март 14, 2013, 11:33:11 »

m0onlight, то сега ще застудее, ще зафучат едни хали, та може и да се понапълни темата. Я да вземем пак да говорим за мъже, може и това да помогне Wink
Аз на тези възглавници не мога да седя, болят ме коленете. Ще ти дойда на новапартамент- гостуване, но искам висок, удобен стол Wink
Snow_White, ти също ни липсваш. Гледам, че вече си седнала на стола и съвсем няма да имаш време за нас тук writer
emmmmmy, това с дребните букви едва го прочетох, пък и не го разбрах sad. Гледам в огледалото, ама освен мен, никакви деца, никакви маски Wink
Ако прекрасната жълта мебел е баня, що няма завеси или поне щори? Часовникът е супер и може да си го направя, имам китайски механизъм.
Забравих, тези пиленца вече великденски ли са?
« Последна редакция: март 14, 2013, 11:35:33 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 14, 2013, 11:59:37 »

Свекърва, не се мори. ако не си го разбрала, то значи нямаш нужда от него, т.е днес си по-ок от мен хахаах.
Пиленцата хмм, дори не се бях сетила да ги свържа с Великден, чудесна идея.
Жълтата мебел си е баня, ама е на много висок етаж, няма кой да ги гледа, пък и нали знаеш че има доста страни, в които хората ни на банята, ни на спалнята имат завеси. Направо за мен лично си е странно.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #36 -: март 14, 2013, 12:35:40 »

Муун, много яко релаксиращо ми е втората ти снимка. Днес минавам само да поздравя, нещо съм обърнала перчема както викат овните тук и вниманието ми лети къде ли не. Определено никога не ми е действал добре този преход на меркурий angry



Японския стил и на мен ми е любим, нашата спалня прилича малко на тази от снимката на Муунчето, само дето е доста по-малка, но леглото доколкото мога да видя е същото (заема почти цялата спалня  pleasantry)
А що се отнсая до банята и пердетата, при нас цялото жилище се състои само от стъкло, няма почти стени, всичко, което е външна стена всъщност е огромни стъклени стени, и нямаме нито едно перде съседите също почти нямат пердета, хихи, и понеже аз си уча вкъщи и по цял ден стоя вкъщи "учейки" (на принципа всичко друго е по интересно от учебника), позанвам всичките котки на съседите, цялото им обзвеждане и прочие, най-забавен е един съсед, който явно си работи от къщи и многоо обича по обяд да си изкара фитнес-уредите да си обуе прилепнал (!) спортен клин и прилепнала спортна блузка(!) и да закара колело или да завдига гири! А този човек е на около 45, недобре (!) сложен и леко косматичък  crazy, голям е образ...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 14, 2013, 12:46:16 »

Хаха, свекърва, винаги успяваш да ме разсмееш само с 2-3 думи ROFL Между другото аз все се шегувам с мъжа ми и му викам "Искаш ли да си направим всекидневната в японски или индийски стил - и без това заради това усвояване не се знае ще останат ли средства за обзавеждане, затова на земята върху възглавнички" blum Иначе ако стане апартаментадо лятото и тазгодишната среща е близо или във Варна, с удоволствие приемаме гости - добре сте ни дошли Welcome
Между другото търсих си оная снимка с голите мъже хоризонтално - упражненията за врат, ама нещо н я намирам scratch one-s head
Щом не виждаш други хора в огледалото освен теб, значи проблем няма, няма какво да го мислиш Wink А банята ако има такава гледка - не ти трябват никакви щори и завеси girl_wink Да не говорим за щуротията, която беше нахлула по едно време да имаш вана или баня насред хола girl_impossible
Извинявайте, ама това не са ли патенца? blum
И къде е Кивито да пусне един перчем и за Еми?
Ето нещичко за Еми, че никак не не ми е хубаво, когато на някой му е зле give_rose


* Copy of 602959_10151400443159232_392301219_n.jpg (67.35 KB, 538x339 - видяно 288 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: март 14, 2013, 12:53:36 »

Ясно! Стъклата са огледални - вижда се само в едната посока  Wink или просто е баня в изложбена зала blum Ей така си задавам въпроси, да видим кой ще се върже, хихихихи
Дааа, патета са с тези плоски човки, а може и гъски. Ама малките им на всички пернати за мен са пиленца.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #39 -: март 14, 2013, 12:56:03 »

Тази седмица не е много "активна" pleasantry

Напече и всички избягаха или се вясват по-рядко blum

Сега видях една снимка, която пазя за мъжа ми от миналата година (с цел изпълнение) biggrin Да ви я постна, че мен много ме размечтава twohearts Слънцето се показа и вече само такива неща са ми в главата Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine



Мунче, покрай този ваш апартамент и всички ние тръпнем blum

Свекърва, тази баня май доста те впечатли blum

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 14, 2013, 13:37:04 »

Здравейте и от мен.
Муунче, ако тръгна да обяснявам колко компромиса съм/сме/ напръвила от към обзавеждане, може роман да напиша. Но истината е, че всичко е страшно скъпо за нашия стандарт/или поне моите изисквания/ и няма как да ги направя с налични средства.
Я да освежа темата с едно въпросче....Гледахте ли "като две капки вода" по Нова? Аз го гледах и останах супер разочарована от Лейди Гага и от Декстър от Офспринг. А второто го приемам лично понеже съм фен на групата от 11 годишна и за мен беше най-парадивната имитация. За сметка на това пък първите места, наистина се справиха много добре. Странно ми е, че Рафи се справи толкова зле с пеенето, а така добре имитира Дони/който си е труден за имитация/, а при Лейди Гага определно липсваше цялата тя - и грим, и облекло, и ексцентричност, и присъствие, но пък песента беше изпята добре!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2013, 13:50:03 »

Свекърва, пробваш ни, а? girl_wink Няма лошо, като има кой да се хързулка blum
Скай, тръпнете, тръпнете ... накрая ще изтръпнете от чакане biggrin Иначе за лятото има страхотни градински мебели. Ние честичко ги заглеждаме, макар че няма къде да ги слагаме - колкото и голяма да е терасата, все пак е тераса girl_wink Вие поне имате двор и можете да си сложите каквото поискате smile
Пънки, така е, наистина всичко е адски скъпо, а и аз никак не съм лесна - имам набито око за най-скъпите неща blum И лошото е, че така описателно разкавзам на мъжа ми кое как ще стои и колко хубаво ще стане, че и той се навива и после оставаме с пръст в устата като дръпнем чертата на сметката Xixixi Да се надяваме, че ще дойдат по-добри времена и ще имаме възможност да си поправим сегашните интериорни грешки Wink А и честно казано ние сами си го направихме, защото хората като си купят жилище ново строителство, слагат мебелите и се нанасят, а ние решихме да го разширяваме, че един път се прави и парите за обзавеждане заминават за ремонт. Нищо, ще продължаваме да копаем, може пък да намерим някоя златна мина или поне едно две златни кюлчета biggrin
Иначе да, гледахме предаването снощи - пародия smile Те затова си представят пак техните си актьори, защото няма кой да се навие. Нищо, важното е, че се забавляват girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #42 -: март 14, 2013, 13:57:31 »

Мунче, то място има ама трябва да има и кой да го направи biggrin А мъжът все работи (както съм споменавала...). Иначе за това точно не бих дала пари, защото е супер лесно за изпълнение girl_wink Но като видях снимката веднага я припомних и на него biggrin

Пънк това предаване не го гледам girl_impossible Даже не знам за какво става въпрос...

Забравих да ви се похваля, че днес ще ходя на тържество за мама yahoo yahoo yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: март 14, 2013, 14:27:52 »

Здрасти Дружина,

Мен хич ме няма напоследък, защото са ме емнали в работата, ама винаги тия месеци са ни такива.  Понеже скоро си говорихме за деца и какво е важно за тях, искам да ви споделя едни снимки, които много ме впечатлиха. Децата са снимани с най-ценните си вещи:

Аз ще покажа само най-големите контрасти, а линкът към всички снимки е тук:
http://www.featureshoot.com/2013/03/photos-of-children-from-around-the-world-with-their-most-prized-possessions/

Малави


Китай:


Хаити:


Албания:
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #44 -: март 14, 2013, 14:33:32 »

Тъжно...даже няма да го коментирам, нямам какво да кажа...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines