Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 04:13:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 154081 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: април 23, 2010, 11:41:42 »

Сени зa Софийскaтa групa-не сме се рaзбирaли нищо blush Мими пътувaт днес,ние сме утре сaбaхлем pardon
Поли смей сегa дa не ни посрещнеш в този сексaБилен вид tease Ни тa искaм нaто4енa и сресaнa blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: април 23, 2010, 11:49:26 »

След малки технически проблеми сме почти готови и тръгваме!


Довиждане! yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: април 23, 2010, 11:52:19 »

Ох, много ми е забавно да чета тука . И как всички се вълнуваме  yahoo Аз за абитуриентската не се вълнувах толкова  tease tease tease
И само ме изкушавате с тез рокли , ама нямам никъФ шанс да се вредя в някоя  pardon
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: април 23, 2010, 11:54:52 »

Вие по рокли ....., божееееея не се излагайте . Аз ще наглузя анцуга и хич няма да го мисля- да видим дали ще го дакарам обаче като този снощния. От фейс контрол-а може би ще ме върнат tease tease
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: април 23, 2010, 13:16:05 »

 И аз ще се възползвам от възможността да се пъхна в рокличка yahoo Ние предполагам ще пристигнем към 13-14ч.  speed нямам търпение да се видим
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: април 23, 2010, 13:31:25 »

А пък, понеже нямам възможност да дойда, искам да пожелая приятно изкарване на всички!  good
Много да се забавлявате  yahoo, да правите много снимчици  photograph, които да покажете и да разказвате  secret после, ще чакам!  girl_wink
« Последна редакция: април 23, 2010, 13:33:10 от lunno momiche » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: април 23, 2010, 14:22:51 »

Ехооо, и аз вече нямам търпение да тръгнем утре сутринта и да се видим!!! yahoo yahoo tease

Рокли, а? Хммммм... и аз се чудя вече 2 дни какво да облека Curtsey Girl_sing
Но да ви кажа и по дънки да сме, за мен е важно да се видим и да се позабавляваме!!! good
Аз съм и с нова фризура и на кичуриии blush

Слагам фотото photograph да се зарежда, че да направим мнооого снимки и отивам да стегна багажа, че ние до преди 2 часа бяхме на гости при наще Wink

Утре сигурно няма да мога да пиша, затова от сега пожелавам на всички лек и приятен път (какъвто ще е нашият) и до скоро вижданееееее yahoo

Купонът започва утреееееееее yahoo tease danceg
« Последна редакция: април 23, 2010, 14:24:45 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: април 23, 2010, 15:43:29 »

И aз кaто Тaн4ето съм в огромнa еуфория yahoo yahoo *YAHOO*Рaно,рaно ще ги видя тримaтa ми убосници heart и ще прекaрaме достa време в път зaедно yahoo
Мъжо също е в еуфория.Понеже е нa курс тa не успя дa иде и дa смени гумите тaзи ве4ер ще се водят с колaтa нa проверкa.
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #608 -: април 23, 2010, 15:59:39 »

 smile Много хубаво настроение лъха от тук. От толкова отдавна търся възможност да срещна момичета от форума. И сега ми е едно весело; някакви забързани мисли ми се стрелкат оттук-оттам. Багажи, фотоапарат, бебешорски неща....
Аз по-скоро съм от дънковата група с равните обувки  tease . По време на вечерята ще съм на повикване до някое време и не се виждам да търча с токчета. Това от една страна. От друга - нещо май не мога още да си вляза в по-официалните дрехи след раждането, а и не е като да разполагам с време и желание да обикалям магазините.  pardon И честно казано официалните ми дрехи ме връщат към стресовите моменти от офиса преди да изляза в болничен.... 

Не се радвам, че някои няма да успеят да дойдат - Ечи, Фиама и май имаше още. Обаче разбирам, всичко се случва. Дори и при мен като по правило се случват разни съвпадения на дати и събития и все жонглирам с по 2-3 дини под мишница. Сега например, тази неделя преди обед ще има церемония по раздаване на магистърските ни дипломи. Чакам я от две години, тъй като там нещо се оплетоха нещата след защитите и тази седмица стана ясно, че ще са готови със сигурност. Така че ще мога да се запозная в събота с тези от вас, които няма да обикалят околностите на Търново, другите ще видя на вечерята евентуално и в неделя рано си тръгваме. Но пак съм доволна и щастлива, че националната среща от идея и пожелание се превръща във факт.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: април 23, 2010, 20:44:03 »

 Ейй, каква еуфория цари тук blum То и при нас е еуфория, нали утре кумуваме за първи път и все пак много съжалявам, че няма да можем да дойдем на срещата. Надявам се на следващата да сме свободни!
 Много, много хубави емоции ви пожелавам, много хубави снимки да направите и след това да показвата, за да съпреживеем с вас събитието!!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: април 23, 2010, 21:01:44 »

smile Много хубаво настроение лъха от тук. От толкова отдавна търся възможност да срещна момичета от форума. И сега ми е едно весело; някакви забързани мисли ми се стрелкат оттук-оттам. Багажи, фотоапарат, бебешорски неща....
Аз по-скоро съм от дънковата група с равните обувки  tease . По време на вечерята ще съм на повикване до някое време и не се виждам да търча с токчета. Това от една страна. От друга - нещо май не мога още да си вляза в по-официалните дрехи след раждането, а и не е като да разполагам с време и желание да обикалям магазините.  pardon И честно казано официалните ми дрехи ме връщат към стресовите моменти от офиса преди да изляза в болничен.... 

 

cherry_tea утре да не минеш покрай нас и да забравиш да се обадиш :lol)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: април 24, 2010, 09:28:40 »

Сигурно ние сме последните, които все още не са тръгнали smile Хайде и ние отпрашваме. АКо има някои закъсняли като нас лек път.

До скоро smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: април 24, 2010, 22:27:33 »

Гледам аз fiibi  shok, пак чета пак пише fiibi  yahoo Къде се загуби бе човек ? Или по темите сме се разминавали ? Съжалявам за  Offtopic, но не се сдържах blush
Хайде, момичета и момчетата като си отпочинат от емоцията да ни разкажат и илюстрират всичко преживяно - стъпка по стъпка smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: април 25, 2010, 00:21:59 »

Гледам аз fiibi  shok, пак чета пак пише fiibi  yahoo Къде се загуби бе човек ? Или по темите сме се разминавали ? Съжалявам за  Offtopic, но не се сдържах blush
Хайде, момичета и момчетата като си отпочинат от емоцията да ни разкажат и илюстрират всичко преживяно - стъпка по стъпка smile
Тука съм ...:smile Даже сега се прибирам от срещичката ,но хайде другите да разказват и да качват снимки :)Емоциите около споделянето оставям на тях ........
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: април 25, 2010, 06:45:47 »

Фийбс  Welcome ,много се радвам че пак пишеш  blum
Искам снимки и разказ от всички присъстващи  beating Фийбс от теб също-щом си била на срещата трябва да се отчетеш  write
Мен мн ме е яд,че я пропуснах  sad но на следващата ще съм първата записала се и отишла  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines