Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 13:49:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на bubka - 27.06.2009г.  (Прочетена 82276 пъти)
 
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 09, 2009, 19:05:55 »

олеле цялата настръхнах... Толкова сте хубави и щастливи че чак и на мен ми се дощтя да съм булка.....А ти си толкова красива.....чакам с нетърпение да видя и албума.... heart
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 10, 2009, 08:08:48 »

Ехо, вчера качих снимки и в албума - има още какво да се работи по него, но много ми се доспа по едно време. Чак не съм успяла да ви пиша, че е попълнен.
Скоро ще отделя време да надпиша и снимките от фотосесията - другите съм ги озаглавила що-годе.

« Последна редакция: юли 10, 2009, 08:40:25 от bubka » Активен
maimunkata12
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #242 -: юли 10, 2009, 08:17:13 »

 give_rose mnogo mi haresvat svadbite give_rose heart heart butterfly
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 10, 2009, 08:39:19 »

Bubkа мила всичко е било страхотно - невероятни снимки smilesmilesmile
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 10, 2009, 10:35:01 »

Страхотни снимки.Както написах и в предния си пост- Bravo.Бъдете винаги така щастливи!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 10, 2009, 10:45:38 »

 Bravo каква красива булка си била - невероятна
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 10, 2009, 21:11:26 »

Скъпа Роси!! Ако си спомняш преди време ти казах, че ще си най-страхотната, нежна, фина и красива булка и днес видях, че съм се оказала права!! Снимките са страхотни!! Ти си невероятно красива, имаш страшно нежна и романтична рокля, и това лилавото е направо вълшебно!!! Бижутата ти стоят страхотно, за грима и прическата нямам думи!!!! Страхотна си просто!! Украсата е страхотна, букета ти, колата много ми хареса! Общата снимка е направо уникална, както и тази с гълъбите, както и всички от фотосесията!Младоженеца е много хубав!! Бутониерките, чашите, шампанското са страхотни!! Мале много се повтарям, но не мога да изразя колко много ми хареса всичко!! И тортата!!! Сигурно съм забравила нещо, но с ръка на сърцето искам да ти кажа, че ти си една от най-красивите булки, които съм виждала, а и си личи с колко внимание и любов си подготвила всичко за сватбата, желая ти и за в бъдеще да бъдеш все така нежна, старателна и с много любов да подредиш собствения си дом, да внасяш много уют и топлина в  него и той да бъде огласян от много весели детски гласчета!!! Бъдете много щастливи!!И се надявам скоро да имаме повод да се видим!!! Целувки!
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 11, 2009, 10:26:08 »

Бубка страхотни снимки...толкова нежно излъчване... give_rose give_rose give_rose
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 11, 2009, 21:43:14 »

Bubka, Bravo много хубава булак си била и си личи , че много добре сте си изкарали. smile
БЪДЕТЕ МНОООООГО ЩАСТЛИВИ ![/size]
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 12, 2009, 08:52:07 »

Мила бубка, наи-сетне и аз сколасах да ти разгледам снимките и съм възхитена. Това е точната дума. Ти и мъжът ти сте възхитителни на тези снимки! Бъдете все така влюбени най-малко докато смъртта ви раздели! И ти си прекрасна! Прегръщам те много внимателно, за да не смачкам прелестното създание, което виждам!  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 12, 2009, 20:01:28 »

Милички, много ви благодаря  give_rose
Ако щете ми вярвайте, седя си тук пред монитора и  cray
Подготвяхме всичко с толкова любов и желание и наистина съм много щастлива от факта, че всички  харесаха празнинството, снимките ... и младоженците.

Искам да ви кажа на всички тук, че без вашата помощ, идеи, и дори само присъствие със сигурност нямаше да се справя, или поне не по този начин. Радвам се, че попаднах точно в този форум и "срещнах" точно ВАС. Ще се радвам, ако мога нататък и аз да помогна поне на една булка, поне с 10% от помощта и подкрепата, които срещнах аз тук.

Сега вече трябва да се взема в ръце  Girl_hide
Взехме си видеото, занесохме снимки на агентката, трябва тези дни да подбираме снимки и за албума, който ще ни правят от фотото - с две думи имаме още поводи да се връщаме назад и да си припомняме тази неописуема емоция, наречена "нашият сватбен ден".
Мили, само казваш кога си свободна за кафе и ще се видим  girl_wink
« Последна редакция: юли 12, 2009, 20:09:41 от bubka » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 15, 2009, 14:44:29 »

Бубка, извинявай за закъснението, но все пак ЧЕСТИТО! Да сте цял живот толкова щастливи и влюбени колкото в сватбения си ден и нека скоро от сватбените се прехвърлиш в темите за бебчета! Прекрасни сте и си личи, че сватбата е била много весела! give_rose  give_rose  give_rose  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 15, 2009, 14:49:28 »

Благодаря ти, Светли  give_rose
И аз се надявам скоро да успея да се преместя по-натам - към бебешките теми  Girl_hide
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 15, 2009, 15:00:12 »

Бубка, още веднъж много нежна булка си била. Наистина. Снимките са много хубави. Bravo
Видях че май не чупите чашите в ресторанта, ние също така сме преценили, защото ще сме навън и след това ни е страх да не останат парченца.
И другото което ми направи впечатление, изкарали сте двойки за тортата, ние също мислим, но доколкото знам трябва да е само една или  няма значение.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 15, 2009, 15:03:29 »

 Offtopic Аничка аз ще ти отговоря вместо Бубка, всички тези ритуални си зависят от това в кой регион на страната се прави сватбата.При нас не се чупят чаши, за Плевен става въпрос, също така викахме всички неомъжени двойки.Има и други разлики, но не се сещам сега.

Бубка прекрасни сте наситина.Сега остава да отидеш вече в темичките за бъдещите мамчета  give_rose

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines