Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 12:40:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 150120 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 18, 2008, 08:57:43 »

иха, инаааа,

ама ти си била голяма фурия!!!

ако не порасне достатъчно, отиди да ти го изградят с ноктопластика само него и всичко ще е ок!!!!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 26, 2008, 15:16:34 »

Аз също ще слагам мигли на снопчета. Ще ми ги слага стилиста, който ще ми прави прическата. Разбрахме се да го направим предния ден, защото от лепилото е възможно малко да ми сълзят очите  smile
Колкото до просълзяването много зависи от лепилото.Първият път,когато си сложих-въобще не съм се просълзила,но след време ,като ходих да ми ги попълват жената,която ми ги слага беше в отпуска и отидох в друг салон.И направо незнам какво лепило ползваше тая жена-но не можеш да си отворя очите-така и не отидох повече при нея... sad
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 26, 2008, 15:18:22 »

аз искам да си ги сложа 2 седмици преди сватбата,дали ще изпадат дотогава?
Аз бих те посъветвала да го направиш една седмица преди сватбата.Все пак попитай и в салона-хората са специалисти и ще ти кажат как да постъпиш! Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 26, 2008, 18:03:18 »

ммаги,

да знаеш, че не съм забравила да питам колежките за маникюра, но просто ги нямаше на работа,

а сега аз не бях!!!!

в понеделник ще питам, ако са се появили;
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #94 -: юли 27, 2008, 00:06:05 »

Момичета аз днес се разкрасих прекрасно - опекох се като пълен балък на деколте и къси ръкави. Като се видях в огледалото  olele, въобще пълна аматьорщина...

Дайте съвет как да си уеднаквя тена, че ситуацията е наистина плачевна. Имам около месец. 
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 27, 2008, 08:16:36 »

На мен пък точно седмица преди сватбата са ми се появили едни пъпки та направо ми се реве cray
По принцип никога не съм имала такива проблеми и го отдавам на притесненията.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 27, 2008, 08:24:34 »

KlaraFina освен за солариум друго не се сещам. Може да ползваш и крем за изкуствен тен, но това е временна мярка и не много ефективна. Последното което остана е да ти препоръчам почивка на морето поне за една седмица!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: юли 27, 2008, 11:08:02 »

Бях на една разкрасителна процедура в един Спа в Благоевград - лек пилинг, божествен масаж и маска. Излизаш като прероден. Маската беше много яка - алгомаска на Талион, от която кожата става слънце - мека, гладка, свежа, просто .... мммм ... мечта !! Много съм доволна ! Поне едно нещо хубаво да ми се случи откакто съм се прибрала.
И сега съм решила да ходя всяка седмица. Пък междувременно да си правя маски с бяла хума, че ми блести Т зоната, да ми се регулира.

Кларафина, солариум или плаж му е решението. С автобронзант само ще си добавиш и оранжеви петна  pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #98 -: юли 27, 2008, 21:54:00 »

Момичета аз днес се разкрасих прекрасно - опекох се като пълен балък на деколте и къси ръкави. Като се видях в огледалото  olele, въобще пълна аматьорщина...

Дайте съвет как да си уеднаквя тена, че ситуацията е наистина плачевна. Имам около месец. 

KlaraFina, според мен тена ти естествено ще се синхронизира до 1 месец. Особено ако обичаш да се къпеш с топла вода - горния епидермис пада. Мисля че ще сбъркаш ако отидеш на солариум - рискуваш да си като опечена за сватбата. Въобще солариума за мен е синоним на рак на кожата и бръчки.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #99 -: юли 28, 2008, 01:51:05 »

ина, да живее хумата - и аз си правя редовно маски с хума и ефектът е много добър. Май и на мен ми е излязла една мъничка пъпчица на лицето, и си мисля, че е заради тортата и сладкишите от рождения ми ден наскоро  laugh Имам малко повече от седмица да реша проблема  tease
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 29, 2008, 17:45:54 »

Колкото до просълзяването много зависи от лепилото.Първият път,когато си сложих-въобще не съм се просълзила,но след време ,като ходих да ми ги попълват жената,която ми ги слага беше в отпуска и отидох в друг салон.И направо незнам какво лепило ползваше тая жена-но не можеш да си отворя очите-така и не отидох повече при нея... sad
Момичета ви е си решавате за миглите ,но аз съм много против! beating
Преди време си бях сложила и аз на снопчета и като опадаха с тях ми опадаха и половината от моите мигли Oh my ...,мина доста време докато ми се възстановат!
И от тогава си купувам от козм.магазини мигли(около 30 лв. мисля ,че струваха) и съм много по-доволна слагаш ги преди да излезеш и ги махаш като се прибереш вярно малко е трудно докато свикнеш да ги слагаш както трябва,но като свикнеш си издържат 8-10 часа без да мръднат!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 01, 2008, 17:34:13 »

Момичета ви е си решавате за миглите ,но аз съм много против! beating
Преди време си бях сложила и аз на снопчета и като опадаха с тях ми опадаха и половината от моите мигли Oh my ...,мина доста време докато ми се възстановат!
И от тогава си купувам от козм.магазини мигли(около 30 лв. мисля ,че струваха) и съм много по-доволна слагаш ги преди да излезеш и ги махаш като се прибереш вярно малко е трудно докато свикнеш да ги слагаш както трябва,но като свикнеш си издържат 8-10 часа без да мръднат!
Мила,аз много пъти съм си мислила за такива,но няма да мога да си слагам сама-поне така си мисля! smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 02, 2008, 18:03:43 »

дам...съгласна съм с това мнение, аз лично ще ходя да ми сложат цяло редче smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #103 -: август 06, 2008, 09:07:02 »

За разкрасяването ще наблегна на релакса. Ще се наспя, ще пия две седмици много млекце, ще си направя няколко пъти маска на лицето и масаж с витамин С. В деня преди сватбата ще ида на масаж с медец за тялото и толкова.

Маникюр, кола маска и подстригване са си редови неща и не ги броя към сватбата.

Искаше ми се да си избеля зъбите, но се оказа, че няма да стане с моя емайл.  nea
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 06, 2008, 09:39:39 »

И аз какви планове кроих за подготовката, ама много неща не направих, защото много неща се промениха и нямахме голяма сватба. Но направих супер голямата грешка да отида на козметик три-четири дни преди сватбата, направо съм като пица в лицето за големия си ден, много бях ядосана на себе си, толкова съм стриктна в тов аотношение, не знам какво ми стана тогава....Не можах да отслабна, не си направих прическа, само се подстригах предния ден, въобще не очаквах, че приказката-човек предполага, Господ разполага е толкова вярна!
Но пък това не значи, че не можем да си правим планове, пък да става каквото ще! good Wink blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines