Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 17:58:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 204248 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 22, 2012, 09:13:22 »

Някой може ли да сподели мнение за Версай, Асеновград?
аз си ших моята рокля във Версай и съм наистина много доволна.  Ходих 3 пъти до Асеновград и обиколих всички магазини, във Версай ми се сториха най- нормални и ненатрапчиви. Вера е много интелигентен човек според мен и веднага схвана какво искам , без да ме убеждава в други неща, както в повечето магазини правят. Доволна съм от качеството и изработката.
Учудвам се на това което пише Christy, защото моя размер е доста над нормалните, даже после съм препоръчала на 3 момичета от форума също с големи размери това ателие, защото са ме питали на лични.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 22, 2012, 09:55:01 »

 Offtopic Offtopic Качих снимка на моята рокля в галерията smile
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #392 -: март 22, 2012, 10:02:39 »

Offtopic Offtopic Качих снимка на моята рокля в галерията smile
Честито много е хубава smile smile
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 22, 2012, 11:08:04 »

Супер е , честито smile . Аз си взех моята рокля от магазин Грация , направих й някой допълнения и стана уникална  yahoosmile Момичетата в магазина са супер , препоръчвам ги smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 24, 2012, 10:01:28 »

Вече мога официално да потвърдя положителното си мнение за Булвеси! Роклята ми е станала уникална, изпипаха я до последния детайл! Вчера в 11 сутринта бях на проба и си я взех в 5 следобед. Шиха я само по снимка и се справиха отлично, много качествено е направена, доста са се постарали. Беше станала малко по-обемна от колкото си я представях, но веднага й смениха хастара и т.н. и стана точно както я исках! Дизайнерката е много мила жена, работи с огромно желание, без да се опитва да те "натовари" в сметката, само защото е решила, че може да мине номера - това стана в около 80% от ателиетата на Асеновград, между другото! А и аз само там видях по-различни кройки и реших, че там ще се справят с шиенето на Моята Рокля - и не сгреших!

Роклята наистина стана чудесна, а цената й е 410 лв. - аз лично още не мога да повярвам  give_rose Питах в няколко ателиета още колко ще ми излезе да я ушият и отговорите бяха - между 800 и 1200 лв. Била сложна. В Булвеси пък ми казаха, че не е сложна, цената пада от това, че няма дантела, а и също така камъни. Да ама на другите места друго ми обясняваха, както и да е, важното е, че намерих моето място, да ушият моята рокля! Много ми е щастливо  yahoo
« Последна редакция: март 24, 2012, 10:03:20 от Christy » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 24, 2012, 10:38:33 »

Christy, честито! Много искам да видя снимки (освен ако си решила да не качваш преди сватбата), защото и аз съм се спряла на Булвеси. Предполагам, че роклята е тази, която е в галерията ти. Страхотна е! За колко време ти я ушиха?
Аз онзи ден разговарях с дизайнерката от Булвеси. Нещо се бях стреснала, че закъснявам с роклята и се обадих да я попитам кога да отида при нея, тъй като знам, че сега е лудница покрай баловете. Жената много любезно ми обясни, че ще ми ушие роклята за един месец. Разбрахме се да отида към края на април или началото на май. Радвам се, като чета положителни отзиви за това ателие, защото от всички места в Асеновград отношението там ми допадна най- много. yahoo
« Последна редакция: март 24, 2012, 11:37:56 от sunset » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 24, 2012, 11:02:48 »

Горе-долу месец й отне, да. Искаше само за пробата да отида в делничен ден, за да могат да се занимават само с мен. Ще видя дали сме цъкнали някоя снимка и ще ти пратя  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 24, 2012, 12:33:47 »

Може ли и на мен да ми изпратиш снимка. И да те попитам роклята отзад с копчета или с връзки е ? И ако е с копчета, доволна ли си от това как са направени ?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 24, 2012, 12:49:28 »

С копчета е и съм доволна. Всъщност е с цип, а копчетата са съвсем декоративни, но така е много по-стабилно, а и не се разтварят. Обаче момичета за съжаление имам само снимки от роклята, която не е в съвсем готов вариант.... шлейфа още не е направен и още няколко неща, но ще ви я дам така, поне да добиете горе-долу представа  good
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 24, 2012, 12:58:40 »

Christy ,много искам и аз да видя роклята  give_rose ,нищо че на снимката още не е готова  give_rose
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 24, 2012, 21:04:53 »

Днес и аз си взех рокля от Асеновград.Но като цяло,поне за мен де,нямаше много хубави модели.Тъкмо се бях отчаяло от безуспешно обикаляне и в последния магазин "Йоана" я открих(с малко корекции,които направиха на момента smile вече мога,да се похваля,че и аз имам рокля  Bravo
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 24, 2012, 21:05:30 »

Днес и аз си взех рокля от Асеновград.Но като цяло,поне за мен де,нямаше много хубави модели.Тъкмо се бях отчаяло от безуспешно обикаляне и в последния магазин "Йоана" я открих(с малко корекции,които направиха на момента smile вече мога,да се похваля,че и аз имам рокля  Bravo
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #402 -: март 25, 2012, 15:10:41 »

Аз до Йоана не можах да стигна, защото на Версай си поръчах. Йоана беше следващата ми цел, но не стигнах до там. Много се радвам, че има доволни, от ателие Версай, защото много бързо взех решението, не съм разглеждала предварително и не съм чела за ателиета. Надявах се, че ще намеря моята рокля в Асеновград. Нищо не ми хареса, затова си поръчах за шиене.

Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 25, 2012, 15:33:11 »

И аз поръчах за шиене оттам. На 7ми април ми е първата проба и нямам търпение. Утре ще им се обадя да питам дали мога да си взема воала за пробни прически.
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #404 -: март 25, 2012, 20:52:35 »

Hecate, ти кога си я поръчала?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines