Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 05:24:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 82084 пъти)
 
julia_ilieva85
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 11, 2009, 22:26:06 »

на 5 септември в Банско
Активен
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #136 -: октомври 25, 2009, 08:15:37 »

Здравейте! Интересува ме ресторант в Благоевград,който да събира около 70 човека!Ако можете да ме ориентирате как вървят кувертите,какво включват и т.н. Моля да съдействате,че ще откача вече cray Благодаря ви предварително!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #137 -: октомври 25, 2009, 14:11:39 »

Здравей.

Нашата сватба беше в Сити Парка (Гъбата на Бачиново) - след ремонта е станало супер. Имаше си всички проблеми свързани обикновено с ресторантите, но беше Ок. Кувертът струваше 25лв, но това беше миналата година.
Ако сега трябва да избирам бих се спряла на Воденицата - бяхме там с гостите вечерта преди сватбата и обслужването е на много по-добро ниво (става въпрос за управителката, с която се работи много по-лесно и конкретно).
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #138 -: август 26, 2010, 14:42:05 »

Здравейте, предстои ми сватба в Езерец и когато прочетох темата и по-голямата част от отзивите за него направо изпадам в паника angry. Аз дори и да искам нямам избор защото по предварителни проучвания в Благоев няма друг ресторант, който да побере около 250 човека.
Все още не сме го капарирали, говорила съм само по тел. с управителката, видя ми се горе-долу свястна. Наистина ли ти налагат неустойки ако не ползваш агенциите, които те ти предлагат Oh my ..., защото аз искам да ползвам само ресторанта им за всичко останало ( украса, музика и т.н.) аз си имам хора тяхните не ми трябват.
Едва ли ще и позволя да ми налага нещата си, ако не се разберем най много да се скарам с нея, но лошото е както казах имаме много гости и сме ограничени sad.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 26, 2010, 15:04:26 »

За украсата няма ядове ..правите си я както искате ... само за оркестъра не съм сигурна ... май има няква неустойка ...но сега разширен ресторанта е добър ... и наистина в града ни май май няма много избор другия вариант е БОР ....
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #140 -: август 26, 2010, 15:37:00 »

За украсата няма ядове ..правите си я както искате ... само за оркестъра не съм сигурна ... май има няква неустойка ...но сега разширен ресторанта е добър ... и наистина в града ни май май няма много избор другия вариант е БОР ....
Надявам се да не стане проблем защото при уговарянето на условията и капарирането на ресторанта ще съм с родителите ми, а ако кажат подобна глупост за неустойки незнам как ще се оправям с баща ми защото той на никого не цепи басма и ще стане олелия ( вече си го представям  blum ) то и аз не съм съгласна, и изобщо какви са тия глупости. Не стига че трябва да се боря с хората около мен за вижданията им за МОЯТА сватба, а сега и с някакви досадни лелки, които си нямат на идея как се прави бизнес. Не на последно място, си мисля, че когато си плащаш и когато става въпрос за 5 звезден ресторан те трябва да ти ходят по задника и да ти угаждат а не ти на тях blush
Иначе за Бор или Ален Мак изобщо не съм си и помисляла, ако си напрая сватбата там ще е все едно е през 1980, няма начин  NO.
Уффффффф кога най накрая хората в България ще почнат да работят нормално и както е навсякъде другаде.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 27, 2010, 10:33:30 »

Здравей Катя,
знам че са правили ремонт в Езерец, но чак толкова ли са го разширили ?! Нашата сватба беше в "голямата" зала, в която уж се побираха 150 човека, а дойдоха 120 или малко по-малко и хората изгледаха просто натъпкани по масите и беше тясно. Доколкото знам големите сватби се правеха в Ален Мак и "Бор", като в последния ресторант си правиха сватбата кумовете 250 човека също.
Дано да са се поуправили нещата в Езерец, ние с украсата си нямахме проблем, друга фирма дойде. Но проблеми при нас бяха че ни намалиха музиката след 12h и я спряха към 1. И освен това ни излгъха в последния момент нямаха стая за нас, която бяха обещали. А преди сватбата ни казаха че има с тон, като че ли трябва да сме безкрайно щастливи от благоволението им. А стаите им са малки и не кой знае колко хубави. Кристо ми е е фаворит за Благоевград, там ни бяха най-близките гости. Желая ти прекрасна сватба!!
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #142 -: август 27, 2010, 12:37:45 »

Здравей Катя,
знам че са правили ремонт в Езерец, но чак толкова ли са го разширили ?! Нашата сватба беше в "голямата" зала, в която уж се побираха 150 човека, а дойдоха 120 или малко по-малко и хората изгледаха просто натъпкани по масите и беше тясно. Доколкото знам големите сватби се правеха в Ален Мак и "Бор", като в последния ресторант си правиха сватбата кумовете 250 човека също.
Дано да са се поуправили нещата в Езерец, ние с украсата си нямахме проблем, друга фирма дойде. Но проблеми при нас бяха че ни намалиха музиката след 12h и я спряха към 1. И освен това ни излгъха в последния момент нямаха стая за нас, която бяха обещали. А преди сватбата ни казаха че има с тон, като че ли трябва да сме безкрайно щастливи от благоволението им. А стаите им са малки и не кой знае колко хубави. Кристо ми е е фаворит за Благоевград, там ни бяха най-близките гости. Желая ти прекрасна сватба!!
Благодаря ти за пожеланията, иначе аз когато говорих с управителката и казах за колко човека приблизително става въпрос и тя ми каза, че голямата им зала е за 250 човека а малката за около 100. Лично все още не съм ходила да видя как е положението но се надявам гостите ми  да не са натъпкани като сърдини blum. До колкото знам има вероятност да се отвори частта към градина ли що ли незнам и аз, понеже нямам избор а и както казах в тези ресторанти от Тошково време няма как да стане, ще гледам да се договоря с управителката за нещо, че да не стане накрая тя да ми плаща неустойки не аз на нея  beating.
Сватбата ни е дневна и предполагам, че няма да има разправия за музиката а стаята така или иначе може и да не я използваме с мъжа ми защото и двамата сме си от града, но пък ще имаме гости от далече и може да се възползваме за тях. Такива от сорта, че няма свободни стаи и т.н. не ми минават те много добре знаят, че на тая дата има сватба и трябва да са предвидили една стая.
Малко  Offtopic, но така една "патка" в едно учреждение не искаше да ми свърши работа за която си плащам на всичкото отгоре, защото я мързеше да диша, но като и повиших тон и й казах някои неща набързо се сети, че всъщност може да ми свърши работа diablo.
А за Езерец в колкото и да ни кажат да си трагнем, ние ще имаме и друг запазен ресторант след официалната част така да се каже за по-близките и някои от приятелите ни.
« Последна редакция: август 27, 2010, 12:48:01 от katya26 » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 30, 2010, 07:47:33 »

Катя, ако имаш парички в излишък облечете Ален Мак стените с плат и ще стане хубаво. Аз за моя ресторант това мисля да направя, че да се върже всичко и да не изглежда старо, въпреки, че досега май никой не го е обличал и няма и нужда, но аз го искам облечен, за да има по -пълен завършек
Успех
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #144 -: август 30, 2010, 17:16:10 »

Катя, ако имаш парички в излишък облечете Ален Мак стените с плат и ще стане хубаво. Аз за моя ресторант това мисля да направя, че да се върже всичко и да не изглежда старо, въпреки, че досега май никой не го е обличал и няма и нужда, но аз го искам облечен, за да има по -пълен завършек
Успех
Идеята ти е добра като цяло, но Ален Мак ми изглежда вехт и остарял и отвътре и отвън, на мен лично това ми навява. Предполагам, че когато го "облечете"  по ще заприлича на нещо и все пак  Wink. Иначе паричките едва ли са в излишък на някого  blum, а дори и да ми бяха аз нямаше да ги похарча за такова нещо, но всеки си знае как и какво иска Wink.
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #145 -: септември 01, 2010, 19:31:14 »

Здравейте отново, искам да попитам дали някои може да ми препоръча добри фотографи и оператори в Благоевград, защото скоро ще отида да търся, но няма да е лошо да имам предварително мненията ви.
Все пак от опит най-добре можеш да кажеш. Благодаря
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #146 -: септември 01, 2010, 19:44:13 »

Само не наемай Спас от Фото Свят. Толкова ми го хвалеха, бил най-добрия. Три дни сьм ревала като видях снимките. Още ме боли и не искам да си мисля за това. Всичко свястно в албума ми е от приятели.

Категорично НЕ ти го препорьчвам  diablo
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #147 -: септември 02, 2010, 07:27:49 »

katya26 аз мога да ти дам координати на моя фотограф и оператор, ако проявяваш интерес пиши, ще ти ги изпратя на лични good
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #148 -: септември 02, 2010, 10:16:17 »

katya26 аз мога да ти дам координати на моя фотограф и оператор, ако проявяваш интерес пиши, ще ти ги изпратя на лични good
Нямам нищо против да ми дадеш данните, ще чакам да ми ги изпратиш на лични, все още събирам информация и впечатления и няма да е лошо да имам от къде да започна, и да имам някой в предвид smile.
Благодаря
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines