Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 08:06:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 204260 пъти)
 
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: август 14, 2008, 11:18:07 »

zdraveite vsi4ki.Men me ma4i edin vapros.Mila Bunny rokliata ti e prekrasna.Ako ne e neudoben vaprosa mi kam teb-kolko pari4ki e tazi 4udesna roklia Bravo

Роклята струва 595 лв.  Wink
Активен
temka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #241 -: август 14, 2008, 11:21:02 »

Blagodarq ti .Ako naistina e tolkova pari mnogo se radvam.4estno kazano misleh 4e e dosta pove4e.Prekrasna e
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: август 14, 2008, 11:21:14 »

Ето и моята рокля. Другата седмица, живот и здраве, ще са готови с корекциите и ще отида да си я взема   Bravo
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: август 14, 2008, 11:22:33 »

Ето и моята рокля. Другата седмица, живот и здраве, ще са готови с корекциите и ще отида да си я взема   Bravo

Addri, роклята е страхотна  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: август 17, 2008, 11:42:21 »

момичета полезно инфо за булките от Пловдив, намерих един нов магазин за булчински рокли, открили са го преди месец, има много хубави рокли, направо умрях от яд, точно каквито искам аз, и по-евтини.
аз мойта ще я взема на 20 август и да ви кажа въобще като гледам от последната проба няма да е както съм си я представяла. исках да имам по-специална рокля, а то се получава нещо обикновено, много кофти, еми каквото такова.за нова рокля време нямам
Активен
lori_to78
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 17, 2008, 12:09:17 »

Здравейте. Някой знае ли кои са официални представители на булчинска къща Аз и Ти за Варна
Активен
veslanina
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: август 19, 2008, 09:29:48 »

Здравейте. Някой знае ли кои са официални представители на булчинска къща Аз и Ти за Варна
Привет:)
Сватбена къща "Десислава"  http://www.dessislava-wedding.com/show_ac.php?id=3&aid=12

Поздрав:)
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #247 -: август 19, 2008, 15:41:56 »

В допълнение на поста на kpacmaBu4ka ,искам да потвърдя лошото отношение на персонала в този магазин(и на Пиротска ,и на Витошка) beating
Бях отишла да търся подаръци за гостите,късметчета и т.н в магазина на Пиротска......При което си отвисях 30 мин в магазина,за да ми обърнат внимание -дамата говореше по телефона.Така или иначе не дочаках,тругнах си,а тя още говореше...Един месец по-рано бях отишла в магазина им на Витошка,но за рокля.Продавачката беше доста груба-накара ни да се събуеме преди да влезнеме при роклите(на мен ми беше страшно неприятно да стъпвам боса по някакъв под,по който са минавали стотици хора).Харесах си няколко модела,при което тя ми заяви,че няма да ми станат,защото съм била "едричка".Тук мога да вмъкна,че по мое мнение имам добра фигура,но те явно шият рокли-мостри за 40 килограмови анорексички.А и да прави такива коментари....просто явно не е попаднала да по-устата бъдеща булка Oh my ...




Ей момичета, за всички които още имат да пазаруват (и не само рокли), искам да се оплача от магазин Романтика на Пиротска... Ужасно съм разочарована от тях  beating Днес чаках цял час за да отворят - работното им време е от 10 до 19ч през седмицата и ние с милото отидохме в 10 без 15 да гледаме за подаръчета... 10, 10:15, 10:30... няма никой... после в 10:45 беше отключено - влизаме ние и продавачката казва че не е отворено още, след 15 минути  Oh my ...  Направо побеснях (а бяхме излезли от работа), добре че беше милото да ме успокои, че бях готова да си тръгна... проблема е че мислехме че това което искаме сме го виждали само там, а се оказа че сме се заблудили... да знаех, хич нямаше да я чакам тази патка  beating

Пускам предупреждението тук, защото предполагам че повечето от вас влизат там предимно за рокля и после за всичко останало... Така че, ако мислите да ходите там, пригответе си един час за чакане  NO
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: август 19, 2008, 16:35:22 »

В цялата суматоха забравих да ви кажа, че си капарирах роклята!  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo И сега съм много щастлива!
Това беше първата рокля, която пробвах! След дълъг размисъл от 10 дена отидох пак да я пробвам! И чувството беше като първия път...СТРАХОТНО, НЕВЕРОЯТНО, НЕПОВТОРИМО yahoo....и я капарирах! Уговорихме се като си намеря обувки, тогава да ходя за корекции! Тези дни ще сваля снимката и ще ви я пусна!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: август 19, 2008, 16:47:20 »

Ето я:


* Roklia.jpg (35.59 KB, 185x304 - видяно 3049 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: август 19, 2008, 16:48:40 »

Ели, честито!
Много се радвам за теб. Роклята е много стилна и елегантна  good
От къде си я поръча?
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 19, 2008, 17:00:10 »

Здравейте. Някой знае ли кои са официални представители на булчинска къща Аз и Ти за Варна
Здравей мила - рокли на Аз и Ти има в салон Ванила във Варна - моята рокля беше модел на Аз и Ти и си я взех от Ванила - беше готова за 2 седмици smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: август 19, 2008, 19:31:41 »

eli_m роклята е страхотна, много е хубава  give_rose
От София ли е? Знаех си че трябваше все пак да отида да си взема и аз рокля от друг град, а не от Силистра,  но .........свърши вече си имам ракля. Виж моята в галерията ми. На мен ми е първата ракля която пробвах и много си я харесах
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 20, 2008, 08:12:01 »

Благодаря ви момичета!  give_rose
Да, от Проновиас е роклята!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 20, 2008, 19:52:08 »

момичета, утре ще ходим да си взимам роклята girl_wink
стискайте палци да е станала както исках и да си я харесам много:)
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines