Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 18:48:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цветова гама за сватбата  (Прочетена 158117 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 13, 2007, 09:32:12 »

И според мен комбинацията е много добра! good Ще стане наистина много нежно и същевременно официално!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 08, 2007, 12:21:10 »

Искам сватбата да е синьо -бяла приказка! Помогнете ми с идеи!!! Това не означава че ще бъда със синя рокля естествено, искам роклята да е бяла и със нежно сини елементи по нея цветя или друго - все още не съм намерила такава и може би ще харесам модел, който ще попроменя. Ресторанта и поканите искам също да са в тези нюанси girl_in_love.
Дайте ми идейки!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 08, 2007, 16:02:10 »

Нашата сватба беше в синьо - любимият ми цвят.Мисля че само поканите и подаръчетата за гости не можах да посиня  laugh ,но имах прекалено малко време за организация.Писала съм по назад ,ако искаш виж и в албума ни!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 08, 2007, 16:27:34 »

Искам сватбата да е синьо -бяла приказка! Помогнете ми с идеи!!! Това не означава че ще бъда със синя рокля естествено, искам роклята да е бяла и със нежно сини елементи по нея цветя или друго - все още не съм намерила такава и може би ще харесам модел, който ще попроменя. Ресторанта и поканите искам също да са в тези нюанси girl_in_love.
Дайте ми идейки!

Здравей Veronik, докато подготвях моята сватба попаднах на едни сними от сватбата на Биска - тя е в синьо-бялата гама, пускам ти линкчета да видиш.Може пък да си харесаш някоя идейка smile

http://picasaweb.google.com/kazaleva/SvatbenaMorskaPrikazkaBiskaIVasko02

http://picasaweb.google.com/kazaleva/SvatbenaMorskaPrikazkaBiskaIVasko

http://picasaweb.google.com/kazaleva/MoiteTvorenia
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 08, 2007, 16:44:21 »

ами аз вече си избрах поне със сигурност цвета на роклята а той ще определя и останалото вече..ще е екрю а бродерията карамел но много светъл и честно казано повече на прасковено ми напомня или поне много ми прилича на цвета на поканките ни и на останалите неща така че май екрю и прасковено ще са цветовете..толкова се притеснявах cray а нещата се наредиха от самосебе си избрах поканките и като видях че ролкята може да се комбинира мейду подобен цвят и екрю yahoo yahoo yahoo и така останалото ще се движи в тази гама съответно
подаръчетата вече са избрани както и тейбъл картичките както и мисля че много нежна украсата с цветя с такива цветове ще стане в главата ми се върти нещо страхотно ако се пресъздаде ще бъда много щастлива pleasantry
Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #80 -: август 29, 2007, 23:24:59 »

Здравейте!
Имате много хубави идеи.Тук видях приказни сватби.Поздравления   Bravo  Моля ви помогнее ми със снимки на сватби в кафявата гама,ако изобщо някои е правил такава.Младоженеца иска да е с кафяв костюма аз мисля за бяла рокля или цвят карамел.Украсата мислим да е в кафяво,бяло и златисто.Ако имате снимки и идеи моля ви помагаите.Много ме затруднява и избора на цветя-какви да са и в какви цветове.Ох незнам това кафяво от каде го измисли любимия  Cray
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 30, 2007, 03:47:44 »

здравей smile

аз бих нарекла кафявата сватба шоколадова..
моя позната скоро прави сватба и съпругът й беше с кафяв костюм, но цветовата гама на сватбата беше оранжевото и според мен си пасваха чудесно(виж в галерията ми има 1 снимка..пиши на лични, ако искаш да ти изпратя линк от сватбата им)
ето няколко предложения за кафява украса...




ето линка, от който взех снимките http://forums.weddingsolutions.com/showthread.php?t=12088&page=2
има и много други просто в google напиши brown wedding theme или chocolate wedding  и разглеждай

успех

Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #82 -: август 30, 2007, 12:46:43 »

Благоря много  give_rose
Ще разгледам.Като цяло ми се иска нещата да са в по-светло кафяво.Чудя се на какви цветя да се спра?Ох това кафяво нещо ме ядосва,но ще го измислим.Аз си мислех за пеперуди и нежни цветя,а то какво стана шоколад.Отидоха ми пеперудите на кино  hysteric
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #83 -: август 30, 2007, 13:24:09 »

Според мен избирай по-свежи цветове, а това че младоженеца е с кафяв костюм това няма никакво значение... ТИ и ТОЙ не сте част от украсата!

Но винаги може да го свържеш кафявото ако имаш желание, нампример кафеви салфетки, вързани с жълто/оранжево и жълти или оранжеви цветя, например слънчогледи, или гербери, и така пак може да си сложиш пеперудите.
Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #84 -: август 30, 2007, 14:46:42 »

Качих в галерията си една снимка на украса в кафяво.Как ви се струва?Някакви мнения и идеи?
Rou имала си приказна сватба   Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 30, 2007, 14:50:05 »

страхотна е дани,много са сладки белите рози
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 30, 2007, 15:05:49 »

Здравейте!
Имате много хубави идеи.Тук видях приказни сватби.Поздравления   Bravo  Моля ви помогнее ми със снимки на сватби в кафявата гама,ако изобщо някои е правил такава.Младоженеца иска да е с кафяв костюма аз мисля за бяла рокля или цвят карамел.Украсата мислим да е в кафяво,бяло и златисто.Ако имате снимки и идеи моля ви помагаите.Много ме затруднява и избора на цветя-какви да са и в какви цветове.Ох незнам това кафяво от каде го измисли любимия  Cray
Мила моя съпруг беше в тъмно сиво но нямаше нищо сиво в украсата.По скоро ризата се съчетава с сватбената рокля и украсата отколкото костюма.Мисля че бялата рокля с златисти елементи ще пасва идеално.Според мен и екрюто и златистото се съчетават идеално с кафявото.Така че имаш избор.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 30, 2007, 15:16:49 »

страхотна е украсата и е много добре това че не е точно кафяво прекалено е бледо за да се нарече точно така според мен аз си представях бая бая кафяво и тъмно а така не харесвам много мрачно ми изглежда а сватбата е нещо чисто свежо и мисля че трябва да е в такива цветобе максимално светли give_rose good
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #88 -: август 30, 2007, 16:12:20 »

Дани страхотна е украсата, само искам да те предопредя че ще струва наистина мнооого, по моите изчисления централния букет е между 80 и 120 лв, и отгоре имаш малките букетчета и после покривките и т.н. също и да намериш вазите също не е лесно... но кое е страхотно на снимката е че ти дава представа че всъщност кафявото особено бледото кафяво е много лесно да се съчетае с каквито и цветя. Много успехи!

Да си призная много ми е хубаво да давам идеи, но и много се радвам че мойта сватба мина  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 30, 2007, 16:33:07 »

Здравейте.Тъй като аз съм критиката на форума си казвам мнението и моля Дани да не ми се сърди.Ако ги няма големите букети ми харесва.Ама смятам че големите букети са доста прекалени.Другите неща ми допадат.Просто седят ужасно претруфени.Виж малките букетчета седят сладурски.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines