Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 21:18:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 207343 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #690 -: февруари 22, 2016, 10:39:18 »

Аlways-че, днес се класираш за Господари на ефира с тия Учи. Успя да ме разсъниш, без да имам претенции да съм капацитет по правоговор и граматика smile

Светъл мъж е последното нещо, което ще ме впечатли - сини учи и руса коса  nea Когато бях малка исках мъжът ми да е с черна коса и пъстри учи.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: февруари 22, 2016, 10:45:36 »

Аlways-че, днес се класираш за Господари на ефира с тия Учи. Успя да ме разсъниш, без да имам претенции да съм капацитет по правоговор и граматика smile


 shok Мисля, че се подразбира, че грешката е случайна! Не съм толкова глупава! Wink
Чак се стреснах, как не съм видяла.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #692 -: февруари 22, 2016, 11:06:10 »

shok Мисля, че се подразбира, че грешката е случайна! Не съм толкова глупава! Wink
Чак се стреснах, как не съм видяла.

Сигурна съм, че не си, много добре знам как пишеш. И за това не те пращам на училище, а в господарите. От бременността повечето  ми познати ставаха доста разсеяни, поздрави на бебон и си свиркай, в никакъв случай не съм искала да те стряскам Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: февруари 22, 2016, 11:20:12 »

Здравейте smile

Арабела много я харесвах. Първо като са я давали съм била много малка и не помня, но по едно време даваха някакво продължение и него съм гледала. Ина, може би Марта не е такава, но много деца сега не им са интересни такива "старовремски неща". Дрехите и прическите им изглеждат неадекватни и не не се заглеждат.
Фантагиро ме дразнеше, ама я гледах, заради един магьосник с дълга черна коса smile

А Дейвид Бекам  heart heart heart Нека си припомним това:



И това (сори Тони):

https://www.youtube.com/watch?v=vPcjTefW_Ao

Аз още не съм се размърдала, защото ММ си е в къщи и само ми носи каквото ми трябва  LOVING LOVING LOVING
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: февруари 22, 2016, 11:23:34 »

Не си ме стреснала ти, а ми отвори очите.  Нямаше и да се върна да си видя грешката blush Даже не погледнах какво съм написала, преди да го публикувам.
Както казах днес не съм в настроение, отвеяна съм, нервно ми е...абе не съм в час.  nea
Май е по-добре днес да пасувам.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: февруари 22, 2016, 11:25:32 »

Панде, какво сори.. Оплаквам Окото яко..  heart heart heart Тая реклама съм я пропуснала.. Как съм могла..  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #696 -: февруари 22, 2016, 11:30:32 »

Добър ден !

Честит да е празника на свекъра на Тони! Да ви е жив и здрав!

Аз пък нямам типаж на мъже като външен вид, в гимназията и преди това харесвах най-големите гамени,после важно ми беше да е умен.Иначе тъмни като цвят на кожата не харесвам като се замисля все са били много бели и с кестеняви коси. Синеоки не ме впечатляваха щото "не е кой знае какво аз нали си имам сини очи", ама ММ по стечение на обстоятелствата има почти същия цвят като моите хаха. И понеже след сватбата бащиното и фамилното име ще ни е едно и също се бъзикаме, че ще сме брат и сестра. smile

Къванча има харизма, спор няма. И напук на предния параграф харесвах като излъчване агата от Завръщане, а той има нещо много арабско, не го знам даже как се казваше.
Айде хубав и слънчев ден!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #697 -: февруари 22, 2016, 11:31:16 »

Ина, може би Марта не е такава, но много деца сега не им са интересни такива "старовремски неща". Дрехите и прическите им изглеждат неадекватни и не не се заглеждат.
Фантагиро ме дразнеше, ама я гледах, заради един магьосник с дълга черна коса smile

Вярно, да. Не се бях сетила blush Ще ти кажа, ако пробвам.
 
(но все пак сюжетьт беше много як)

За Фантагиро сьм била голяма сигурно, не сьм я гледала, а е италианка.

Аз си падам по тьмни типове с катинарчета.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: февруари 22, 2016, 12:07:21 »

Pande, аз също много се кефех на магьосника от Фантагиро - ДАРКЕН  heart  good good good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: февруари 22, 2016, 12:12:00 »

Така ли се казваше, само Ромуалдо помня. Горкия, толкова сезони изкара като статуя lol
А писах "сори", защото нали на работа не можеш да гледаш клипчета. Радвам се, че оплакна окото Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #700 -: февруари 22, 2016, 12:16:11 »

Фантагиро ме дразнеше, ама я гледах, заради един магьосник с дълга черна коса smile
Тарабас.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #701 -: февруари 22, 2016, 12:22:37 »

Или аз съм живяла в друго време (макар че сте ми горе долу на възрастта), или не знам какво се е случило, че не ги помня тези  huhhuh.gif

Ох мнооооооого е слънчево и хубаво! Отиваме в Борисовата да се размажем на слънце  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #702 -: февруари 22, 2016, 12:23:25 »

Направо ме върнахте в детските години... Фантагиро го гледахме из квартала, ама другите не ги знам даже. Синьо лято пробвах наскоро да го гледам, ама не ми се получи. Не ме грабна.
Бекъмови и аз ги харесвам, а на новата реклама на НМ се смях на глас.
Днес не мога да вляза в час. Една съм отпусната.... Дори сутринта едва се влачех насам. Странно спокойно беше по улиците.
Фери, вземи ме и мен!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #703 -: февруари 22, 2016, 12:30:35 »

Сериозно ли? Не мога да повярвам, че Синьо лято може да не грабне някого  girl_impossible Наскоро пак го гледах. Добре сьм се запасила с всичко, което сьм успяла да открия: Призраци под Виенското колело, Призраци в блока, Честмир, Васко да Гама, Рицарят на Бялата дама, Неочаквана ваканция, Бенджи, Закс и звездния принц и т.н и т.н
Ноооо... може би в крайна сметка ще си ги гледам сама, като остарея още малко и се инфантилизирам  pardon

Аз сьм дьрта кранта, сьвсем явно не сме си на вьзрастта.

Извинете, че отклоних пролетният ви разговор за хубави задници  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: февруари 22, 2016, 12:55:35 »

Синьо лято и аз не съм го гледала sad  

Много ме е яд, че събота цял ден се скъса да вали, а днес.. Слънце  crazy Събота пак го дават да вали  angry
Възраждат БАЛКАНЧЕТО.. Никога не съм имала, може пък от новите да си купя.. Аз имах БМХ хахах smile Баща ми си даде първата заплата от новата работа, за да ми го купи, никога няма да забравя, какъв кеф беше  danceg bike bike

https://www.facebook.com/MladiteUspeliBulgari/photos/a.370867019677811.78178.370333769731136/924506317647209/?type=3&theater
« Последна редакция: февруари 22, 2016, 12:57:20 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines