Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 14:01:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 207332 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: февруари 19, 2016, 10:35:11 »

Сутринта в сутрешния блок на Нова, даваха деца в 1-ви или 2-ри клас не разбрах, на които задава въпроси за Левски.. Знаеха и казаха толкова много неща, дори да е било само заради репортажа, т.е предварително да си ги подготвили беше много интересно, смешно и чисто по детски.. Питаха едно дете "В кого припознава днес Левски", то отговори, че Вуйчо му за него е като Левски, като го попитаха защо, каза "Ами има същите сини очи, русокоса коса и е добър" ..  heart pardon Та, хубаво ми стана, много знаеха децата и казаха  good

И аз оприличих колиетата на Мари с някакви пана или картини за стената  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #631 -: февруари 19, 2016, 10:39:46 »

И аз оприличих колиетата на Мари с някакви пана или картини за стената  blush

Ами да - и двете сме със счетоводна мисъл! Всичко трябва да е в мащаб funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: февруари 19, 2016, 10:40:56 »

За децата не съм изненадана как са се представили по темата "Левски", по-интересно е какво ще кажат хората в диапазона 14-40 примерно, но от една много широка, в географски смисъл, представителна извадка.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: февруари 19, 2016, 10:47:47 »

Добро утро!

Али, стискам палци на мъжлето ти.  smile

Фани, хареса ми анализът, който си направила.  smile
"Внимавай какво си пожелаваш, защото може да ти се сбъдне" ми е любимо.  Wink

Фери, честити ви 5 месеца.  heart Аз ще се възползвам от ягодките и малинките от тортата ти.  Torte

Али, не се притеснявай, аз съм по зле от теб. На мен колиетата от снимката на Мари, ми заприличаха на облегалки на стол. angry crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: февруари 19, 2016, 10:49:10 »

Да, Мари, наистина би било интересно.. Едва ли ще има много знаещи, какво се е случило на днешната дата при едно запитване, но рано сутрин преди да са си отворили фейсбуците.. И то по-лошо ще е това, че половината от хората няма да могат да кажат повече от едно изречение, защото хайде дати може и да не помниш, ама другото е по-важно..  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: февруари 19, 2016, 10:57:15 »

Сега, ако кажете и че не сте видяли обеците в снимката... и ще ме довършите girl_haha
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #636 -: февруари 19, 2016, 10:58:30 »

Сега, ако кажете и че не сте видяли обеците в снимката... и ще ме довършите girl_haha

Няма, виждат се smile само не знам какво е това, на което са закрепени. Аксесоар или декор?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #637 -: февруари 19, 2016, 11:00:49 »

Само аз ли виждам обеци  huhhuh.gif

Свекс, явно ми е грешна информацията и съм имала някой анти-соц преподавател в уни lol Твоето обяснение е много по-логично и приемливо, благодаря  give_rose

Тоз пък Мураками за сефте го чувам  pardon

Едит: Извинявам се, не съм видяла поста на Мари  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: февруари 19, 2016, 11:01:54 »

Няма, виждат се smile само не знам какво е това, на което са закрепени. Аксесоар или декор?

Декор funnytooth

Голям анализ на сниката направихме girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #639 -: февруари 19, 2016, 11:04:02 »

Значииииииии кашата е пълна lol Аз през цялото време си мислех за обеците с котки, които някой беше постнал преди това  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #640 -: февруари 19, 2016, 11:16:47 »

 funnytooth
Обеците са в сравнително нормална позиция, напречно на ушната мида, ама и така се носят някои, затова не ги коментирах Wink. По принцип е доста рисково представяне, но явно е ориентирано към такава целева група. Или снимката е от нестандартен автор само crazy. Аз, колкото и да съм "извън рамката", бих предпочела цветна.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: февруари 19, 2016, 11:48:51 »

Свекърва, авторката на бижутата е и авторка на снимката, нали ти казвам, нестандартна личност.

Но, явно, да има си целева група или с други думи  за всеки влак си има пътници

Фери, много се смях с теб girl_haha
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #642 -: февруари 19, 2016, 11:57:52 »

Здравейте,
много философско настроение с арт нотки сте създали  good  
Добре че беше Свекърва да ми отвори очите за колиетата после се връщах и да видя къде са обеците. Аз реших,че е някаква нестандартна инсталация със столове  blush

Аз точно заради фейсбуци и т.н съм станала много анти към постовете  по такива дати. За мен това,че ще споделиш нещо не значи,че му знаеш значението,че имаш повече информация и дори че отдаваш чест, а просто да видят хората,че и ти нещо знаеш (нищо че си разбрал преди 5 мин). Може би защото точно тази част от приятелите ми във ФБ,която е най-необразована и байганьовска, споделя натрапчиво и с правописни грешки съм достигнала до този извод и действия.

Моят дядо много обичаше да ме учи на стихотворения,на революционни песни и всяко лято ходехме в къщата на Левски. За мен това беше наистина пръв герой в детското ми съзнание беше най-най-най и чак потръпвах като влизахме в двора. Може би първата книжка без картинки,която си купих даже от автора,беше за живота на Левски в 1ви клас. Беше зелена с негова снимка отпред и я прочетох с голямо желание.Още я пазя и понякога прелиствам. Радвам се когато има такива деца,които независимо дали режисирано или не, научават нещо и съм сигурна,че за тях ще остане в паметта им.
Ох,много се запалих и разфилософствах ,спирам се Wink
ЕДИТ : Един клип с красотата на българката в стил тия за модата и възприятията за красиво https://www.youtube.com/watch?v=Sx_nLlO1cNc
« Последна редакция: февруари 19, 2016, 12:03:11 от addicted_to_u » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: февруари 19, 2016, 12:00:08 »

Kiwi, не че му го пожелавам, но си мисля, че скоро ще му светят маслото на Ердоган  angry  играе си с огъня...
Чакам една приятелка в друга приятелка да си правим бебешко парти. Само ин-лоу ми разваля пейзажа
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #644 -: февруари 19, 2016, 12:11:54 »

Kiwi, не че му го пожелавам, но си мисля, че скоро ще му светят маслото на Ердоган  angry  играе си с огъня...
Чакам една приятелка в друга приятелка да си правим бебешко парти. Само ин-лоу ми разваля пейзажа

По мои наблюдения Турция е много прогресивна държава ( развиваща се икономика, страхотна инфраструктура), а такива колеги имам, че тук в "столицата" се чувствам като в дълбока провинция с наченъци на цивилизация като се сравнявам с тях. Далеч съм от мисълта, че навсякъде е изметено и наредено като в аптека, но тук при нас всичко е недовършено и на парче. И обратно по темата .... на всичкото това Ердоган не го разбирам на къде ги кара ( или се напъва да ги подкара) всичките тези интелигентни хора? Ти това ли имаше предвид?
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines