Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 01:56:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 207315 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: февруари 17, 2016, 12:20:47 »

Аз свински пържоли на оребрен тиган с гъбен сос и шопска салата...

Киви, аз рядко готвя за повече от 30 минути хаха  blush

Довечера сме на яйца по панагюрски, че да почина малко от месото  blum
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: февруари 17, 2016, 12:21:28 »

Да ти е жив и здрав племенника  Свекс, пожелавам му щуро детство и много забавни моменти.
Бубе стискам палци и на двете ръце.
Аз сега тръгвам на разходка  по гората. Както се казва хващам гората, имам нужда малко от чист въздух и тишина, работа все ще си има. Ще ме извинят момичетата днес,но трябва да презаредя батериите smile  
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #542 -: февруари 17, 2016, 12:22:49 »

Киви, ти се радвай, че банана е цял.  Wink girl_haha


 funnytooth funnytooth funnytooth

Свекс, ти пьк кьде отиде… Повечето от тия неща отнемат по 2 часа  girl_impossible
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #543 -: февруари 17, 2016, 12:23:44 »

Здравейтее !
Аз днес си получих подаръка за Св. Валентин,че вече всеки път като излизах от входа гледах въпросително портиера и си сънувах сенките. Той милия чак до горе се качи да го даде. yahoo yahoo Много им се кефя,разтреперих се докато ги отварях,та и пържените филии загорих да ги разгледам. Последно така треперих като отварях коледния подарък на Али.

И аз гледам като борсук особено,ако не харесвам някого. Една позната на ММ, с която бяхме на кафе после го беше питала защо  не съм я харесала (което е истината), а той казал ,че така си гледам. То и след първата среща с него като съм го изпращала на гарата така страшно съм била гледала,че той си мислел : "Егати аз мислех,че добре мина,ама явно е било мегазле,момичето ме гледа с отвращение". Ама и аз си приличам на Пиринския македонец(тати),а не на майка,която е вечно усмихната.

Стискам палци на Бубето.
Отивам да се клепам или както казва ММ да си сложа африканска бойна маска на лицето  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: февруари 17, 2016, 12:31:08 »

Рониии, удари ме в слабото място.. Това ми е най-любимата палитра Naked.. Даже на сватбата бях с тях.. Много я искам, ама все не ми се дават 70лв., а ще я ползвам после години.. Сега натрупах 2 работи в количката на тоя сайт, който показа във фейсбук.. Един фон дьо тен на Диор, който боготворяя и палитрата... Само с 200лв ще се разделя, ако натисна още веднъж левия бутон на мишката  heart heart heart Не ни е най-удачния момент с толкова разходи, но го пуснах на Илиян в Скайп хаха да видим какво ще каже..  huhhuh.gif Сигурна съм, ще каже "Поръчай си" и мен ще ме разубеди съвестта ми.. Молете се да каже "Не е сега момента, Мише".. За да стана безскрупулна и да си ги поръчам  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #545 -: февруари 17, 2016, 12:43:35 »

Ама и аз си приличам на Пиринския македонец(тати),а не на майка,която е вечно усмихната.

Отвори ми очите защо сьм, каквато сьм  thank you

Тони, не е сега момента. Винаги можеш да си ги порьчаш. По-добре изчакай малко. Нали не ти е спешно?  blum

С "мишето" ме навя на спомени …  Girl_sing
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #546 -: февруари 17, 2016, 12:44:29 »

Така съм се специализирала, че нищо от споменатото не отнема повече от 30 мин. Готвя в тиган с похлупак, на газов котлон. Хитринка за супа топчета- картофи, моркови и пащърнак варя в микровълновата, доматите са от буркан, а за топчетата ползвам готови сурови кебапчета, които деля на 8. Нещата за крем супите правя в херметическа тенджера, нужни са наистина 15 мин. варене. Пасирам и застройвам и толкова. Ориз с нещо правя пак в този тиган с похлупак така: задушавам оризът и нещото, доливам вряла вода в съотношение 1:2.5 ориз/вода и захлупвам, като намалям на минимална степен. След 15 мин. е готово. Ако се сетя да накисна ориза сутринта, още по- бързо става. Намерих един булгур, който само се залива с вряла вода, като кускуса. Ако имам сварено пиле, ползвам му бульона вместо вода. Докато се киснат булгурът или кускусът, сварявам леко в микровълновата моркови, пъщарнак, картофи или нещо зелено спаначесто, броколи, карфиол, врътвам ги в сгорещено масло със зехтин и куркума и ги пльосвам върху твърдата част. За бърза пица правя едно содено тесто или накисвам в мляко филии хляб с яйца и отгоре вече слагам каквото ми дойде на ума.
Вярно, кухнята става бомбок, и ако някой ми се мота из краката, тежко му и горко. Важно е да ми е ясно от предния ден какво ще готвя и да е напазарувано.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: февруари 17, 2016, 13:06:58 »

Важно е да ми е ясно от предния ден какво ще готвя и да е напазарувано.  smile

Абсолютно!!! Това ми е най-големият проблем, ако не е напазарувано и трябва да ходя, да се мотая, докато се прибера и тн... много се изнервям и накрая не ми се готви  blush
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #548 -: февруари 17, 2016, 13:18:52 »

Включвам се само да кажа че съм жива smile не съм влизала отдавна, случват се разни неща и нито ми се говори нито ми се пише.. Тея дни ще ви наваксвам

Целувам ви всичките
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: февруари 17, 2016, 13:21:43 »

Свекърва, добре си се специализирала.  good
Последното, което си споменала е вярно, само че аз в 99% от случаите не знам какво ще готвя, пък да не говорим от предния ден.  blush Когато нямам и продуктите е още по-сложно. Много по-лесно щеше да ми бъде, ако някой ми казва какво да сготвя, пък ако можеше да уцели какво ми се яде, цена нямаше да има.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #550 -: февруари 17, 2016, 13:23:28 »

Мен пък ме изтощава мисленето какво да готвя tease Ако имам идея съм много бърза в магазина и в кухнята. Иначе пилея енергия.
Фани, слагам конски витамини с още куп други мацаници. Сега съм с градски тюрбан от найлонова торбичка и хавлия. Wink
Аз сенки предпочитам да си купувам на бройка, а не в палитра. Просто си взимам от един и същ вид, за да е еднаква консистенцията. Палитрите често съдържат цвят, който много рядко бих ползвала. Имам две хубави палитри, ама са ми все подаръци.
Отивам да пиша един служебен мейл и захващам търкането на банята. nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #551 -: февруари 17, 2016, 13:24:31 »

Аз като чуя бързо меню и ми трябва такова винаги сме на паста, без изключения  blum Първото, което ми изниква в главата е карбонара  Wink Другите бързи Свеки ги е изброила, ама иначе аз съм на принципа пфффффффффффф не ми се готви през седмицата, правя 2-3 неща в неделя и си ядем претоплени  pardon Още едно бързо, за което се сещам са яйца, сандвичи (ама не обикновени, а ги правим на тиган с яйце и тн), всякакви бъркочи тип миш-маш с каквото се сетиш или друго любимо - взимаме си арабски питки и ги правим като пица или както ни е кеф Wink Мисля, че и децата ще се изкефят на такива  blum

И аз мразя да мисля какво да готвя, а ММ никога не знае  Girl_hide

Свеки си е измислила хитрини и за това, ама аз избягвам всякчески микровълновата, та няма да ми свършат работа нейните шорткъти  blum

Миленка  heart

Загубихте ме с темата за гримовете  NO
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: февруари 17, 2016, 13:31:33 »

Миленка, надявам се всичко с вас тримата е наред  huhhuh.gif  Friend В събота/неделя ще ти звънна, да се видим, ако не съм болна ?  heart

И аз избягвам микровълновата, ама .. Като забравя да си извадя месото от фризера сутринта...  pardon

Иначе моят принц една манджа повече от веднъж трудно я яде.. Боб, леща може, ама другите не... Все дояждам на работа.. Откакто съм на режима пък тотално.. Много е труден на месата той.. (свински или телешки пържоли), ама ще се научи!  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #553 -: февруари 17, 2016, 13:35:23 »

Тони, я кажи пържолите нещо правиш ли ги преди да ги метнеш на грил тигана?
Моят шеф все повече ми лази по нервите. Вчера даваше зор да съм пишела един мейл. Е, пуснах го днес. То и без това не е спешно. Сега пък ми пише да съм се обадела, като приспя детето. Той какво си мисли, че всеки следобед ще ми го ангажира ли. В болничен съм diablo Тактично ще започна да си забравям лаптопа на работа, както и тактично няма да си чувам телефона...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: февруари 17, 2016, 13:45:38 »

Али, овкусявам ги с горчица, соев сос, сол и черен пипер.. Преди слагах и мед, сега не.. Стоят не повече от 30 минути, докато ошетам вкъщи и ги мятам  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines