Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 13:04:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 207329 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #510 -: февруари 16, 2016, 16:07:50 »

След като обявих бойкот на лигавия празник...

Това ми припомни другата част от нашия празник. Мъжо си купи от Лидл отвертки tease и една кутия пълна с разни дребни джаджи, дето бяха с интересни имена. Аз реших, че искам спирала, ама като видях колко пари  са му нещата, добавих и очна линия - да не се мина...
Свекс, наистина много влюбено гледаш girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #511 -: февруари 16, 2016, 16:38:44 »

И на още една, по червените обеци те познах Wink
Бе какъв ти поглед, на снимката имитирам картинката на Тони, ама вместо горно дясно давам долно дясно Wink. Това е градинката пред църквата в НюсЕйбър. Духаше вятър и беше голям зор да се нагодя, че да не ми се захлупи шапката на лицето. Полата съм си я шила аз, от две ГДР-ски покривки за маса, потничето е с бродерия в тон, пак мое дело. Както съм казвала, според родата по мъжова линия, захилените са прости, сериозните и делови хора се държат подобаващо. Та понеже ме снима Родният, издебнал е момент, в който според него съм красива.
Аз тази вечер съм на опера, ще гледаме "Прлепът", на пловдивски спектакъл. "Любовен елексир" ще е след няколко дни и доста му се чудя. не за друго, ама колкото по- културна дейност предприемам, толкова повече простотии в нормалния живот върша и говоря sad
Ей така изглеждат сериозните хора. Wink За тази снимка Ина казва, че Родният е като вълкът от "Ну, Пагади"


* 224666_1681783133836_1099468_n.jpg (45.23 KB, 260x369 - видяно 2179 пъти.)
« Последна редакция: февруари 16, 2016, 16:51:37 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #512 -: февруари 16, 2016, 17:58:01 »

Аз тази вечер съм на опера, ще гледаме "Прлепът"
Ето, почнала съм с простотиите..."Прилепът", никакъв пърлеп или нещо подобно.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #513 -: февруари 16, 2016, 18:09:44 »

Мда, разконспирирахте ме......само дето изглежда, че съм в червено, всъщост грея в тъмно пембе с нежни лалета на ушите, ххахахах.
Свеки, много си юбава на всички снимки - и сериозна, и усмихната! Пък това със сериозността хич, ама хич не го разбирам....По нашия край на сериозните, дето почти не се усмихват им казват "бурсучести" (капански културни особености и  диалект, хахах). Ама верно те гледа като вълк, само чака да ви щракнат и да те грабне  tease

Завид за операта.....аз отивам на среща с любимия, ще ме сваля в някакво италианско ристоранте  blush
Както се казва на италиански: "Saluti e baci !"
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: февруари 16, 2016, 18:34:35 »

Свекърва, той вълка, а ти зайчето smile Много ме радва, че си успяла да изглеждаш стилна, независимо от някои ужасни модни тенденции от онова време. На  снимката със шапката всичко ми наресва   give_rose

Сноу и по Враца, на тия дето са сериозни им казваме, че гледат като бурсук Wink


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: февруари 16, 2016, 19:39:36 »

Хахха, Сноу, добре, че си да ме подсещаш за капанските диалекти. Имах една Йовка от с. Гецово съученичка в гимназията, ей яка здрава нахилена капанка ти казвам. Все черпеше по празници. Че от голямата й рода, все някой беше именник. Веднъж ми се наложи да мина през селото й, ама вече бяхме студентки последен курс, бяха с годеника й на магарешка каручка. Като ме видя и: Въх, мар майкооо, Фанчо, ти ли си ма?! Голям смях падаше с нея. Сега като се сетих, горкото магаренце! Качили се два слона и го карат бяга нещо като тръст, та чак цялата каруца подскача и съдържанието й, демек Йовката +възлюбеННия също, ма то са мятат тумбаци, дупета, гърди, абе не е за разправяне...
Свеко, отново ти си виновна за това ми излияние, иначИ нищо интересно нИ сЪ случи Неска, само дето си купих якИнцИ - малиново чеврено и шаренко с 2 страни се носи.
Лео не ме кефи.
Предпочитам Блатечки и Бурак Йозчивит /бали бей и от чучулигата/, и Клайв Оуен също ме кефи. Аз исках да ида на 11А, обаче сериозните филми са все по вечерно време когато приспивам Кик... Няма да се окултурявам тая пролет явно  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #516 -: февруари 16, 2016, 22:33:09 »

Свекс, възхищавам се на творческите ти умения, чудесно си се справила без да рИвеш, че в Асеновград ни една рокля не е като за тебе smile Утре да докладваш летящите мишки хубаво ли пеят.

Сноуче, Фортисимо фамилия е чудесна инициатива, имат и детски концерти веднъж месечно, може да пробвате Бубет. Ние вече два пъти ходим и голяма радост като свирят.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #517 -: февруари 16, 2016, 23:14:36 »

Какво ли е да живееш на най-оживената улица, над всички заведения и денонощно под прозореца ти да е купон  nea

Гадно. Пьрво започваш да си слагаш тапи за уши само сьбота и неделя. После си порьчваш цял кашон от най-качествените такива, чак от щатите. После почваш да ги носиш всяка нощ, а понякога и през деня. И когато се наложи приятелката ти да ти прави знаци, за да си махнеп тапата и тя да ти каже нещо, започваш да тьрсиш нова квартира далеееееече, далееече от центьра.

Така отидохме да живеем в Сен Клу.

Обичам да ми е чисто и подредено. Обичам и да чистя и продреждам, но не знам защо, просто не го правя. Сьответно в нас е винаги мизерия, с изключение, когато ни е "на гости" свекьрвата  GROAN

Гащи значи…

И музика обичам, но вече слушам рядко, но все повече се кефя на класическа. Иначе в библиотките ми айтюнс е някаква лудница, какво ли няма там  girl_impossible От Чайковски и Шопен, през Черно Фередже, до Стари срьбски хитове и италиански песни от 80те години  pardon Е имам и много детски песни и уроци по френски сьщо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #518 -: февруари 16, 2016, 23:52:00 »

Хубаво пеят, не че са ми градски. Шапка им свалям, танцуват и говорят даже. good Имаше доста дечица около 7-9 годишни. Голям смях му дръпнаха. Вероятно имат роднини в оркестъра и от изпълнителите, защото пееха с пълно гърло и препускаха по пътеката. В тяхна чест изстреляха конфети към публиката, а ние като бяхме първи ред и още не можем да си изчистим главите.
Естествено, имаше вмъкнати монолози със съвременна тематика, прилепи хвърчаха на тротинетки из сцената, певиците заемаха доста фриволни пози и се поразсъблякаха, ама нали класическата музика в крайна сметка трябва да е по- достъпна. Хихи, както казва малкият син, от публиката се носеше мирис на тежък френски парфюм тип менте, нафталин и мехлеми за болни стави и дископатия. Наборчета, с две думи Wink.
Та така, като си имам ФБ, качила съм си три долнокачествени записи. Селфи в тоалетната не си струваше да си правя Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: февруари 17, 2016, 01:53:33 »

Свекс, от това,което видях във Фейса,много жизнерадостно представление е било.А снимката с погледа и шапката си ми като типична французойка.Стилна и железна,Родния доста трябва да се е потрудил за такава мома.Сватбената рокля ме спечели,с това,че имаш пръст в ушиването и.Много мило,,,и добре се е получило Wink
На историята с подплънките се смях с глас,,Аз в такива ситуации умирам да се излагам,като кажа някоя простотия.Преди време на един Великден,когато се ходи за жив огън,сме излезнали с приятелки и след 12 тръгнахме за Храма.Тъкмо на входа, ( то една невероятна бутаница)се разминаваме с едно момче,дето си харесвах.И той милият ме поздравява и казва:"Христос възкресе!" , при което аз отвръщам: ''Мерси... и на теб !" Всички около нас прихнаха да се смеят,а аз предредих две бабички ,за да се скрия.Голям срам.Много ми е любимо да се излагам в напечени ситуации...
За Лео,не знам дали този филм или миналият заслужава повече Оскар..На мен миналият за вълка ми е ужасно тъп и безмислен,,Така и не разбрах,какво толкова го харесваха всички,Наркоманска история на един долен, долнопробен женкар  и мошеник.Ми противен ми е,,,особено натрапчивата сексуалност,която изобилстваше...И очакват това да ме вдъхновии да го възхвалявам,че е направил милиони?????Ми ЪпсУрт...Даже и лекции изнася човека.Един приятел плати 700 или 800лв за лекцията.Ми да ви кажа,не стана богат....Същия си е...Иначе за Лео много ми е жал вече.Гледам Оскар-ите всяка година,предимно заради роклите и много ще му стискам палци.Дано да го вземе ,да се успокои и да направи, някой велик филм.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: февруари 17, 2016, 08:45:07 »

Добро утро smile

Снощи трябваше да ходим на филма на Мариус Куркински, ама с моите сополи, пропуснахме  sad

Като видях на Свекс снимките от културното мероприятие.. Завидях направо  blum

Такъв зверски мързел ме е налегнал? Ще му викам "пролетна умора" с тия температури  tease

Най-тъпото е, че трябва да си оправя документацията за утре, че ще ходя да правя ревизия на един от обектите с най-много стока и най-големия батак!! Чувствам се демотивирана от сега  angry

Хубая ви ден  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #521 -: февруари 17, 2016, 09:18:02 »

Свекс, всичко ме впечатли по сватбената ти визия, включително и букетът  blum

И ние в нашия северозападен край казваме "гледа като бурсук" lol

Само толкова се сещам...снощи шях да правя кекс за закуска, ама нямаше захар, пак сме на сандвичи  pardon

Хубав ден  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: февруари 17, 2016, 09:21:00 »

Свекс, мъж ти се едно се кани да те набие, да не си била непослушна?  tease
Инак не ти личат германските покривки, майка ми  с нейната едвам освободена рокля от митници ( пратена от беглеца в Щатите преди 50 години неин вуйчо), не те задминава като вид. Щото й била и  леко широка. Па и гледат сите на снимките кат подплашени. То и язе ако зимах баща ми, така щях да гледам, ама карай  crazy beating
тЕй че си супер модна. Wink

Мерак ми е и мен за Куркински, ама няма да стане.

Аз по сичките ви параграфи, явно съм борсук, че не се и усмихвам.

Айде лек ви ден че бързам за една фотосесия. smile smile smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #523 -: февруари 17, 2016, 09:26:07 »

Утре да докладваш летящите мишки хубаво ли пеят.

Гащи значи…
От Чайковски и Шопен, през Черно Фередже, до Стари срьбски хитове и италиански песни от 80те години  pardon
Ще си признаеш значи funnytooth

Хихи, както казва малкият син, от публиката се носеше мирис на тежък френски парфюм тип менте, нафталин и мехлеми за болни стави и дископатия. Наборчета, с две думи Wink.

 tease tease tease Заради такива неща обожавам сутрин да ви чета funnytooth funnytooth funnytooth
Свекърва, да ти кажа кое ме впечатли от старите снимки... Като знам критериите за слаба жена в онези години, ти си направо кльощава shok А снимката с булчинската рокля ти е от сватбата, не от подписването нали?
Бурсук и аз го знам - употребява се по доста краища. Има една друга интересна дума - думусчанлия. Това е такъв с обратна захапка Wink Може и в женски род - домусчанлийка.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: февруари 17, 2016, 09:50:35 »

Али, то сигурно идва от турски, че домусчан е вид куче, което са ползвали за лов на диви прасета / от там домуса/  pardon
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines