Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 06:14:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 207317 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #180 -: февруари 04, 2016, 10:51:46 »

Aз да не пропусна кажа, че в Икеа най-много им харесвам пастата с доматен сос и сладоледът, а напоследък и кафе си купуваме от там (вече не, защото не пием, ама преди да забременея от там пиехме)  blush За закуска никога не сме успявали да се организираме да отидем  pardon Иначе едно от най-любимите ми обзавеждания от там е желязното легло, което ММ не искаше, но успях да се преборя за него  danceg

Рони, и аз съм впечатлена, че е помислил за всичко ТМ  blum
Наде, всички чакаме твоите вълнения  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #181 -: февруари 04, 2016, 10:59:14 »

О, много ме зареждате с подобни вълнения heart
Тези первази и аз ги харесвам. В коридора ще са перфектни. Старият ни коридор беше в такъв цвят - капучино или мляко с кафе. Уникално уютно ми стои. Сегашния не сме го боядисвали, а ми се иска да е в нещо подобно като цветове. Може една идея по-червеникаво, че няма да пасва на вратите ни.
Венге и аз не бих сложила - всяка прашинка си личи. Баба ми пък е по онова червено дърво - тъмнобордо, което е. Махагон май се води. Голямо бърсане на прах пада nea
Имам идея и аз за коридора с мои гоблени, ама няма да е скоро Girl_hide Комшиите пък са си направили "пътечка" от снимки - по стената са наслагали рамки с камъчета, мидички и снимки от различни техни почивки.
В Икеа не съм била, пък само съм слушала легенди за яденето. Хахах, Рони, ще го гледам това твое предаване funnytooth
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #182 -: февруари 04, 2016, 11:13:25 »

Абе, не е уау яденето, но като цяло Икеа е добра дестинация за семейства с деца - има обособени детски кътове, децата харесват храната, на нас специално ни е близо и удобно......
Вероятно съм единствената тук която не харесва кафяво-бежово-екрю-охра нюансите.....Аз като един овен искам ярки цветове, да събуждат сетивата ми.
Високият бял перваз(лайсна за под или както там му казвате) мнооооого ми харесва! Точно в любимия ми американски стил е!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 04, 2016, 11:28:55 »

Сноу, аз също не си падам по кафяво-бежово-охра... Затова направихме всичко цветно.. Казах на Илиян, че като станем към 50-те ще обзаведем с по-топли и меки тонове.. Сега имам нужда от яркост и цветност  danceg
Много ми харесват первазите, но пак са ми за къща, а не за апартамент.. Имам си перфектно обзаведената къща в главата ми, само трябва да се опаричим, за да си я купим и направим  funnytooth
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #184 -: февруари 04, 2016, 11:32:13 »

Тони, супер! Имам си съмишленик в лудостта Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 04, 2016, 11:38:27 »

Здравейте smile

Аз много обичах хотдог от Икеа, но не ям вече, но пък много обичам едни слепени бисквитки със какаов крем и отвор като сърце. По едно време имаше и с малина и те много ми харесваха. И едни малки вафлички ми харесваха. А от кюфтенцата момчето на работа яде по 10 и това ми е любимото нещо за готвене - от мен нищо не се изисква, а той си умира от кеф хаха.
Свещите също много ми харесват в Икеа.

И най-важното в Икеа - пандите  heart най-любимата ми е от там и доста деца съм подарила. Всеки пък се хвърлям в коша с панди  heart heart heart heart heart heart heart heart heart
ММ се базикаше, че вместо обиколник може да накупим панди и да ги наредим в бебешкото креватче, но тогава аз ще искам да спя там lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 04, 2016, 11:55:03 »

Аз лягам и ставам с мисълта за ремонта на банята и тоалетната. То общо взето сега са отделни помещения, но занапред ще са в едно. Всеки път като вляза там започвам да проектирам разни неща в главата си. Когато Влади се прибере от работа му обяснявам какви нови идеи са ми изникнали и какво ново съм измислила. Имам чувството, че ще се побъркам на тая тема. Какво ли не изчетох, хиляди термини, които досега даже не съм и чувала научих. Е.баси, а като знам, че после и спалня, хол и т.н. следват. huhhuh.gif

Нат, благодаря, че показа банята. Харесва ми, макар и с китките.  smile

И аз от доста време обичам да има цвят. Дрехите ми обичам да са супер цветни, защото това ме зарежда.
Наумила съм си, че искам банята и тоалетната да са в ментово. Искам, искам стая в такъв цвят.  pardon Влади ми говори за някакво зелено хахаха. Преди исках лилава спалня. Офф, не знам.  blush
Искаме и шкафа за баня да е с по-дълъг плот, ама ще видим дали ще се получи.

В Икея не съм била, защото все не ни остава време за такива обиколки, ама като ви чета, трябва да отидем. То май само да се нахраним там ще е достатъчно - то не са кюфтенца, бисквитки, малинки.... Torte

Свекърва, това ново бременелско откритие е  angry

Мари, като се сетя, че само преди година и половина оревах форума за пръстен и предложения, а сега... heart Като чета бъдещите булки ми става носталгично, но пък веднага се сещам какво имам вече и само си оставам със спомените от хубавия ден.  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 04, 2016, 11:57:51 »

Тони, супер! Имам си съмишленик в лудостта Wink

още един имаш. smile

Пък моя човек и неговият приятел, ми се подиграваха последния път, че ако обзавеждат бардак, ще ме викнат, твърде крещящи цветове и мебели съм била избирала. angry beating
Дреме ми. Издействах си обещание че като си земем по голям апартамент, една стая ще е обзаведена "като бардак" pleasantry crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 04, 2016, 12:16:47 »

Ооо, и аз съм по цветното, но ми го "разрешават" само като акценти. Още не мога да се накефя как мъжО се съгласи на бордо/сиво кухнята в малкия апартамент... Но ми писна и добре, че се пренесохме тук. Банята ми в малкия е зелена, Миме. Като си изровя снимките ще пусна и аз, че сега няма как да му цъфна на квартиранта с тИлИфона в ръка, хахахах, ще ме обяви за пълно и тотално "куку".  tease
ИкеЯта я знам, особено закуската й от времето, когато в БГ още я нямаше, което ми напомня колко съм дърта, хихихи. Жалко, че не съм я яла от 2010 г. насам...  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #189 -: февруари 04, 2016, 12:24:38 »

А, само в кафяво-бежово-безлично не ме търсете. Аз обичам да има цветни акценти. Затова гледам да имам и много китки хаха. Не харесвам единствено бяло-черно и червено като комбинация. За хората е класика, за мен е скука. Хаха, аз пък искам къща като на Габи Солис....
Наши приятели си направиха жилището в сиво, но мен това ме убива. Стилно е като за каталог, ама ми липсва уютът. Бяло обичам, но за дрехи.
Банята и кухнята от стария апартамент съм ги качвала тук по темите. Зелената баня беше голяма радост за нас с ММ.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 04, 2016, 12:31:37 »

Али, ето нещо лично - първите кокичета в градината на мама:

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 04, 2016, 13:31:57 »

В началото и Илиян искаше да имаме зелена баня, явно е някакъв мъжки фетиш.. В крайна сметка сме с лилава но в светлите тонове.. Банята ми е едно от най-любимите места и ако не параванът между душа и тоалетната чиния не се беше пръснал на малки парченца, щеше да е 1:1 с мечтаната баня  heart pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 04, 2016, 13:39:35 »



вижте колко готинко и весело smile

Зелена баня ми е странно, по скоро жълто и синьо, както и я направих де. smile

Фани- яките кокиченцааа heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #193 -: февруари 04, 2016, 13:42:09 »

Тони, какво сте правили под душа да ви се пръсне параванът  tease
И на мен банята ни ми е едно от най-любимите помещения в къщата, толкова претенции и нерви докато я направим, че ММ каза, че ще ми сложи легло там да си спя и да ѝ се кефя  blum
Много обичам кокичетааааа  heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #194 -: февруари 04, 2016, 14:05:10 »

Като ви чета как обзавеждате, държа да споделя, че ние с ММ сме най-големите идиоти, които не могат да си харесат къща (разбирайте апартамент) вече 4 години  GROAN GROAN GROAN (оплаках се!)
Еми, баш таквоз' ми е в главата постоянно - шарено, рзпиляно и откачено.....Моля, някой да заповяда да въведе малко ред! Възнаграждението е под форма на домашни сладкиши....
By the way, киви, подвизавам се тук, защото Бубет е в командировка, а аз трябва много усилено да бачкам и пиша ....мда...пиша....тук  blush
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines