Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 07:48:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши  (Прочетена 215881 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 28, 2007, 13:43:32 »

И ние си купихме чаши... и украса за шампанското  yahoo Избрахме много бързо всичко, включително и чашата за църквата  CHEERS  Панделките са много нежни, но не знам къде е редно да се завържат или по-скоро, мислите ли че има значение дали е в долната или в горната част на столчето  crazy  give_rose
Утре ще ви покажа и снимки  dirol
честито,Ита.ще чакам да видя чашите утре.и аз мисля,че трябва да е в долната част на столчето,но все пак зависи от чашите,ако позволява панделката да е по-горе,мисля че ще бъде много оригинално good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 28, 2007, 15:54:42 »

Little_Sweet_Didka тези чаши не са ли много скъпи?!
blush blush blush Какво да ти кажа...не са евтини. Те са на Swarovski, купени са от леля ми която живее в Германия и излязаха почти на половин цена от тази за която се предлагат тук в България. Но наистина още преди 3 години се влюбих в тях! Тогава ги видях за първи път и си обещах, че един ден когато ставам булка това ще са моите сватбени чаши! Казах си че ако ще роклята ми да е 50лв, това ще са моите чаши. Тогава струваха 600лв, тази година тук в България са 640лв, а в Германия заедно с доставката излязаха към 190 Евро. Но аз съм по-склонна да дам повече пари за чаши, от колкото за рокля, защотото на всяка кодишнина ще си пием от чашите, а роклята е за един ден само.

Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #137 -: март 28, 2007, 19:31:08 »

Ох, аз толкова чаши разгледах и не мога да си избера. А може би е щото много искаме да не са кристални, а метални(медни,посребрени). Да сте срещали някъде такива?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 28, 2007, 20:04:38 »

Ох, аз толкова чаши разгледах и не мога да си избера. А може би е щото много искаме да не са кристални, а метални(медни,посребрени). Да сте срещали някъде такива?
От площад Македония нагоре по ботев посока 5-те кюшета от лчвата страна има много голям и изискан магазин за стъклени изделия, там проверявала ли си? look
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 29, 2007, 09:57:47 »

Ето и снимките на чашите  Curtsey Купихме освен тези за ритуалната зала и чашата за църквата
Снимка на чашата за венчавката
Тук са и другите снимки
Като пробвах позицията за връзване на панделката, наистина в долната част на столчето ми хареса повече, благодаря ви  10x
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 29, 2007, 10:34:26 »

Чашите са много красиви.
Тази за църквата нетрябва ли да е бокал?
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 29, 2007, 10:42:01 »

Юле, съгласна съм с теб за бокала, но поне от това, което ние видяхме по магазините в София...  bad Тази чаша също ще свърши чудесна работа според мен, а и се произвеждат като единични чаши, не е от комплект и продавачката (естествено) каза, че са специално за църковния ритуал pardon
Макар че когато ходихме до църквата и попа ни обясняваше какво трябва да носим, спомена, че чашите от ритуала се развръзват  shok и се ползва едната от тях  nea Едва ли е толкова важно точно каква е чашата... pleasantry
На мен ми хареса, че е посребрена и леко опушена и това й придава някак "по-тежък" вид.  CHEERS
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 29, 2007, 10:45:47 »

Щом е така значи няма проблем. Ние май няма да си купуваме специална чаша. sad
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 29, 2007, 11:24:32 »

Момичета, а не сте ли чували че в църквата си имат специален бокал. И аз много се зачудвам дали да купувам такава чаша или да ползвам тази на църквата
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 29, 2007, 11:25:40 »

Момичета, а не сте ли чували че в църквата си имат специален бокал. И аз много се зачудвам дали да купувам така чаша или да ползвам тази на църквата

аз ли4но предпо4итам да си я купиа  girl_wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 29, 2007, 11:29:13 »

Щом е така значи няма проблем. Ние май няма да си купуваме специална чаша. sad
Ние купихме отделна чаша, за да не развръзват тези от ритуалната. Казват, че не е на хубаво  Girl_sing  give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 29, 2007, 17:36:02 »

ние също не си купувахме специална чаша за църквата,те си имаха там.
Ита наистина чашите са прекрасни и долу панделката стои добре good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 29, 2007, 17:54:49 »

Щом е така значи няма проблем. Ние май няма да си купуваме специална чаша. sad
То и ние нямахме специална чаша.Исках обаче ме разубедиха.Но в края на краищата е хубави да си имаш такава чаша!
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #148 -: март 30, 2007, 07:52:18 »


     Здравейте на всички!
 Искам да попитам кога и за какво се използват всички тези сватбени "аксесоари".
Колко чаши трябва да се купуват? Само 1 комплект или отделно за гражданския брак
и за църквата? Тези свещи задължително ли трябва да са бели? И тази бутилка шампанско
увита във фолио за готвене за какво е?

 Маша
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #149 -: март 30, 2007, 08:30:36 »

Чашите ви трябват,за да отпиете от тях при наздравицата в дома.Украсеното шампанско също е за там,от него ви сипват.Някои вече минали по този път булки казват,че украсата на шампанското никой не я вижда(защото тези от дома разливат виното много деликатно,не пред всички),но ти сама ще си прецениш дали искаш бутилката да ти е украсена или не!Все пак снимка с чашите и шампанското е много ефектна...
А за църквата някои си купуват отделна чаша,от която ще отпиват.Според мен такива чаши трябва да има самата църква и не е нужно да купувате вие,освен ако не искате да ви остане за спомен.Тук най-добре е да се допиташ до попа,който ще ви венчае.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines