Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 10:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 447060 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 11, 2009, 08:43:49 »

Ако са минали повече от 12 дни от овулацията,няма начин да не отчете поне бледа чертичка ще има!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 11, 2009, 09:02:54 »

Напрви кръвен тест *THUMBS*ако минт повече от 10 дни и няма цикъл,на док good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 11, 2009, 11:31:12 »

Agent T ,стискам палци скоро да се похвалиш,че чакате сладкото малко мъниче :baby_sleep:Аз също ъм на мнението за кръвния тест,така поне ще си спокойна ,дори и недай си боже има нещо друго blush

Успех,мила!!!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 11, 2009, 11:36:46 »

Благодаря момичета, за съветите..Ще отида при доки и ще видя - достатъчно чаках. smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 11, 2009, 12:08:02 »

На мен ми закъснява с два дни! Теста ми беше отрицателен, но все още се надявам да не ми дойде и следващия тест да покаже бебе!!!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 12, 2009, 18:21:54 »

Момичета, още не съм си направила кръвния тест - днес цял ден ме боли, сякаш ще идва цикълът..и си мисля дали да не изчакам още 1-2 дни...
Ако ми дойде (което силно се надявам да не стане)....няма какво да ходя - то е ясно, но ако продължава да не ми идва - отивам при доки!
 smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 12, 2009, 19:39:46 »

Agent T и vanessssa, напълно възможно е тестовете да не отчитат бременност!!! crazy
На мен ми отчете бременност на 10 ден закъснение, аз си правих тест Sure Check, до сега винаги ми е показвал точно!!! yahoo

Стискам ви палци, момичета, да не дойде лелката и да се похвалите с 2 черти скоро!!! good good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 12, 2009, 22:05:11 »

При мен надеждата е все по- голяма! Още не ми е дошло, но и нямам никакви симптоми! Аз изчаквам с теста и стискам палци, когато го направя да е с две чертички!!!!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 15, 2009, 13:28:30 »

Ох, момичета, цикълът все още не ми идва. Тази сутрин пак си правих тест и пак е отрицателен! crazy
Явно нещо не е наред.Вече съм сигурна, че не съм бременна - просто след 3 отрицателни теста, няма как да е друго. Ще ходя при доки да видя какво става и защо по дяволите ми закъснява вече 11 дни  crazy
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 15, 2009, 18:34:53 »

Може да закъснява заради смяната на сезона! И намен ми дойде със седмица закъснение!
Активен
doty_b
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #160 -: май 15, 2009, 19:48:30 »

здравейте,момичета!Моля,кажете ми рано ли е да си правя тест една седмица преди да ми дойде?Имам стршна болка в гърдите от седмица насам и тъпа болка в яйчниците,както преди да ми дойде.Но този път е много рано.Днес ми прилоша сутринта.Нямам много апетит,но само за сирене си мисля.А PRESTO ми показва една чертичка cray Възможно ли е да греши???Трябва да ми дойде на 22.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 15, 2009, 20:44:11 »

Зависи от овулацията ти!Аз съм с късна ову и Surecheck ми отчете отрицателен резултат 2 дена преди датата,а 2 дена вече след закъснението се беше появила така желаната 2-ра бледа чертичка! Yes
Ако ти си с ранна ову може и по-рано да ти отчете! *THUMBS*А за симпотимите не се самонавивай,защото после ще ти още по-гадно като ти дойде!Според мен най-добре си изчакай датата и тогава си прави пак тест!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 16, 2009, 07:43:07 »

Моят съвет е да си изчакаш датата! Няма смисъл само да се разочароваш! Изчакай да ти закъснее ден, два и направи  good
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 16, 2009, 09:37:10 »

Не знам дали има в този форум някойя, която да е правила толкова тестове колкото мен. Като започнахме с бебеправенето си ги купувах като дъвки. Сигурно правех по 5-6 всеки месец. Ей така от нетърпение. Всичките бяха вечно отрицателни докато един ден Престо не ми показа втора чертичка. Поради нередовния си цикъл изобщо не мога да твърдя дали е било на датата, преди или след нея. Вечрта като се прибрах за успокоение на мъжа ми, че не е грешен теста направих и второто Престо от кутийката. Макар, че беше вечер по никое време и бях изпила литри вода теста си показа пак доста ярка втора черта независимо от разредената урина.  На следващата сутрин за собствено удоволствие (исках пак да видя двете черти) си направих един ШуърЧек. Първа сутришна урина - едваам забележима чертичка. На следващия ден отидох на лекар. Тя ми каза, че на тестове никаква вяра няма и се е нагледала на всякакви грешни положителни и отрицателни резултати и си ме прегледа с видеозон. На нормалния не видя нищо (няма да ви описвам каква паника и ужас беше като си помислих, че тестовете са били грешни). После провери с вагинален. Видя се точица - 9мм.  yahoo
  ПП: Съученичка на сестра ми има 4 годишно момченце след 3 напълно отрицателни теста. Не им вярвайте безрезервно  Wink
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 16, 2009, 09:55:52 »

Аз доколкото знам грешни отрицателни тестове може да има,поради простата причина ,че при някои жени HCG хормона нараства по-бавно при наличие на бременност и за това на теста им отчита положителен резултат доста дни след закъснението !
Но грешни положителни няма просто как да стане,защото този хормон го има само при наличие на бременност(теста показва също 2 чертички след скорошен  аборт)!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines