Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 08:43:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 225585 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 11, 2015, 11:19:05 »

Да, това което го каза Миленка и при мен важи с пълна сила... Откакто съм с Илиян се чувствам красива без грим.. Постоянно ми го казва.. Дори, след като напълнях толкова.. Аз все му повтарям да престане, че да ме стимулира да отслабна хахах  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 11, 2015, 12:09:21 »

аз съм много доволна от посудата на Икеа. Петерхоф и Солинген също са добри, стига да случи човек наистина на оригинал.

А за гримирането- много сложна тема при мен. Ако съм на кеф- молив, спирала, сенки, червило или гланц. Ако съм на друг тип кеф- нищо освен оцветен балсам за устни . Ич ми не дреме, който иска да ме гледа, който не иска- да гледа в земята. Мъж ми няма претенции и той е на периоди по отн на моя грим. Един път каже- много ти отива, след месец вика- махни това червило, а то същото, на което е направил комплимент преди време.  pardon
Никога не бях носила червено червило, покрай една фотосесия, на която ми сложиха, се запалих и ся си купих и си нося чат пат . smile
ФДТ на мен не ми стои добре, ББ кремове- също не ми стоят, пудра- да не говорим. Та си слагам крем за лице и това е. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #287 -: март 11, 2015, 13:14:34 »

Нансита, да не ги припомпваш спиралите, че толкова да ти съхнат shok Аз си ги ползвам доста дълго време, пък почти всеки ден слагам. Очна линия ми е най-лесно да е с четка, а не с писец. Вярвам си на ръката, ако не стане - ползвам влажни клечки за уши за корекция smile
Иначе и аз като Пънки си предпочитам по-изразен грим. Не се харесвам като "мита мивка". Понеже съм бледа (нямам естествена руменина) е малко особен и моментът с боядисването. Бях се решила на промяна и се зачудих за черна коса. Хубаво стои, ама на някои. Като си се представих - ами, Мортиша Адамс girl_haha Така минах на червеното (имаше и едно нещо, което ме подтикна към цвета, ама не казвам blush ) и то пък взе, че ми пасна. Даже сега леко ми матира цвета на лицето и не съм като призрак.
За сватбата отивам да меря булчински рокли. Видях се в шампанско и слонова кост и много се харесах. Меря обаче в един магазин една синкаво бяла и....  tease Все едно бях от маалата, ама от най-интересните индивиди! И като почнаха да се превъзнасят продавачките колко съм била хубава, а с майка само си хвърляме едни белтъци lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 11, 2015, 13:23:29 »

Понеже говорехте за Женени от пръв проглед.. Като разбрах, коя ще е водеща ми призля - Евелина Павлова  crazy Мразя я още от Аз обичам България.. Много го харесвах това предаване, ама тя е откровено неприятна...  NO nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #289 -: март 11, 2015, 13:25:00 »

Оле, тая вреслива сврака Aviator Не знам тия хора как ги избират за водещи с такива ужасни гласове, пък и нещо не е красавица някаква.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #290 -: март 11, 2015, 13:45:02 »

Тва да не е оная джофра с очилата??? Аууу много е противна..........

Мастершефа някой снощи гледа ли го? Забелязахте ли че едната мацка е сестра на Поли Генова, а другата на Илияна Раева?... Усещам че ще има нагласено и в това предаване тц тц тц


Еми, аз червено червило рядко слагам, а и много зависи от нюанса... Например на мен най-ми отива матово, наситено тъмно кърваво червено... Всички останали производни не ми стоят (малиново, ягодово, вишнево, керемидено и тн и тн) Обикновено слагам на някой хубав повод по-официялен и се връзва чудесно smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 11, 2015, 13:57:04 »

ми те все са шуробаджанащини по тия предавания. случайни хора няма. затова и не гледам хич.

Миленка, аз тепърва почвам да експериментирам с цветовете и между другото, този който си посочила че носиш, го измислихме с майка ми , да е следващата ми покупка, като цвят. smile

а тази кряскава кокошка, да не обиждам кокошките де, ама.... водещата за която говорим,  е ужасна. никакво излъчване, никакъв подход, нищо.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #292 -: март 11, 2015, 13:58:54 »

Тва да не е оная джофра с очилата??? Аууу много е противна..........

Мастершефа някой снощи гледа ли го? Забелязахте ли че едната мацка е сестра на Поли Генова, а другата на Илияна Раева?... Усещам че ще има нагласено и в това предаване тц тц тц



Аз го гледах Мастършеф,но не съм разбрала ,че жената с тайландската супа, е сестра на Илиана Раева.Даже не знаех ,че Раева има сестра
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 11, 2015, 14:05:15 »

Тцттцтц, съвсем ще се откажа и аз от тия риалити предавания.  nea
Шуробаджанащина,ама толкова явна...айде стига. Сноши съм изпуснала Женените. Мрън.
Аличка, сигурно уцелвам някакви по-застояли спирали, знам ли. Не помпя спиралата изобщо. Веднъж вадя четката за едното око, прибирам я и после слагам на другото. Ако е нужно- повтарям. Но никога не пъхам и вадя четката по 100 пъти. Проблемът основно е,че като я сложа и после ми се рони и попада спирала в очите. Започва едно сълзене, едно сърбене и хоп- алергична реакция накрая и капки 10 дни. sad За сега на Диор не ми е правила мизерии. Ама 60лв! Къса ми се сърцето, като си спомня колко оставих в магазина Декмври.  Girl_hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #294 -: март 11, 2015, 14:10:06 »

Офф верно тази кряка ужасно... Ако можеха навсякъде Зуека и Рачков да слагат. Мен ми писна и да гледам и слушам за предаването на Лора Крумова и Галя Щърбева. Добре бе разбрахме най-добри приятрлки сте. А Лора колко се е освинилааа.

За мастъра това казвах снощи на ММ връзкари и чужденци ще гледаме само в това предаване...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 11, 2015, 14:10:15 »

Нат, фдт на Диор и уникален  Oh my ... Но беше към 120лв, май... Веднъж го ползвах истински лукс беше, много приятно.. Но, както казах нямам проблемна кожа и минавам с този от 60 (а имам и намаление)  good

Имало ли е вече епизод на Женените??? Снощи в нас беше време за Шампионска лига  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 11, 2015, 14:18:41 »

Тони, 90 е на Диор. И фиксиращата пудра е толкова (прозрачна е).
Аз разбрах,че са давали Женените снощи и съм го изпуснала. Ама може и да съм НЕдоразбрала, както обикновено.  pardon Сори за всятия смут.
И аз искам Зуека и Рачков за водещи на всички предавания. Ама цък.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 11, 2015, 14:20:34 »

Не са го давали-започва на 17-ти март от 21:00 по Нова ТВ.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 11, 2015, 14:20:47 »

И Мария и Алекс, стават като компромисен вариант  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 11, 2015, 14:24:22 »

абе момичета, аз ли нещо не съм в час , или...
гледайте как са направили като грим и вежди  , мадамите в ревюто на Диор вчера... просто онемях. то тази и без това не я долюбвам като манекенка, ся ептен ме втрещи.... shok

https://www.pinterest.com/pin/60587557463927957/

http://www.style.com/slideshows/fashion-shows/fall-2015-ready-to-wear/chanel/collection
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines