Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 04:40:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 225639 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #225 -: март 10, 2015, 10:07:11 »

Иначе за Капките, видяхме Лили как би звучала като циганка хаха.

Това си е манталитет, права си. Трудно за една седмица да избягаш от себе си толкова генерално, въпреки че се опита и на моменти приличаше на гласа на Лили.

Джуджи беше чак смешна, хич не й се отдава това пеене, милата.  cray И Нончо не е певец, ама прекрасно се справи с тази част от задачата.

punk_girl123, аз бях сигурна, че публиката ще гласува за човека, който харесва по принцип, за да го подкрепи, не толкова за конкретното изпълнение.

Мисля, че Криско другия път ще ги изненада приятно като Михаела Филева! smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 10, 2015, 10:11:47 »

Наде, Михаела определено има глас, а Криско.... Ми не може да пее. Поне няма гласовите данни да я имитира.
А това за публиката и гласуването, то ми беше ясно, но просто ме е яд понеже Азис определено не беше най-добрия в имитацията.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #227 -: март 10, 2015, 10:22:54 »

Не го подценявай Криско. Той е с музикално образование. Просто обича този стил и се развива в него.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 10, 2015, 10:27:39 »

Ако има хора, които гласуват.. Дано разберат, че това не е предаване за най-харесван изпълнител, а за имитация на някого.. Да спрат да гласуват по-добре, ако не разбират смисъла на предаването  pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 10, 2015, 10:30:47 »

Ако има хора, които гласуват.. Дано разберат, че това не е предаване за най-харесван изпълнител, а за имитация на някого.. Да спрат да гласуват по-добре, ако не разбират смисъла на предаването  pardon
Едва ли продуцентите биха се съгласили с теб, ама аз съм съгласна.
Нели, той може да е с музикално образование, ама това не значи, че може да пее. Аз лично познавам доста хора с музикално образовение, ама нямат глас. Пеят правилно, ама до там, просто не са певци.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #230 -: март 10, 2015, 10:31:12 »

Аз се смях от сърце на Капките, че и после с Господарите продължих, та сега ми се спи.
Я да попитам, Гала бременна ли е? В почивните дни хванах едно "На кафе" и доста хубаво коремче ми се стори че си има smile Снощи до нея седеше млад момък, каква е клюката?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #231 -: март 10, 2015, 10:36:24 »

Не е бременна ,просто коремчето си го има ,а понякога от длехата ефекта е още по силен.
Снощи момчето което седеше до нея в предаването е син на Джуджи ,той е на 18 години ,та това е
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 10, 2015, 10:36:43 »

Много ще ми е интересно следващия път Ненчо ще имитира моя любимец Ерос..  heart
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #233 -: март 10, 2015, 10:42:29 »

Много ще ми е интересно следващия път Ненчо ще имитира моя любимец Ерос..  heart

Ненчо е певец ,участва в мюзикъл с Поли Генова ,а що се отнася до следващата му задача мисля ,че ще се справи,щом така умело имитира ББ.
Азис не ми хареса,имаше си ги ония цигански извивки,не мисля ,че и с образа на  Слави ще се справи.Но съм поне доволна ,че Халваджиян и компания си плюха на сурата дето се казва и почнаха да хвалят чалгаря.Радвам се щото Кремена Х. нон стоп плюе чалгата от нейния ФБпрофил,и даже наскоро сподели колко била потресена ,че и песните Азис вече се носят  на Малдивите .
Пък сега съпруга и е благодарен на същия тоя ,дето се очаква да му прави рейтинга ,но народа го е казал Царица -парица,или беше обратното.
Снощи в какпките най ми харесаха ,Ненчо ,Филип и Маца.....Нона изпя потресаващо зле песентта,Джуджи май са я взели за пълнеж
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #234 -: март 10, 2015, 10:47:50 »

Я да попитам, Гала бременна ли е?

Хахаха, аз наскоро питам моя мъж "Абе, тази на БТВ-то в сутрешния блок, бременна ли е или се е ояла по Коледа?" и ММ ми отговаря "Може да я хранят добре, знаеш ли!". Пък тя наистина си била бременна, ама докато видим корем, повече дупе се забелязваше pardon
Иначе тези гласувания са ми супер непонятни... "Куче-касичка, зарче-касичка", както се казваше в един хубав български филм. Никога не бих дала пари за подобно нещо. Не съм скръндза, просто има много по-важни неща, за които да пуснеш смс.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 10, 2015, 10:58:32 »

Али, така е, абсолютно съм съгласна.. Но, предвид и снощния вот за Азис и Криско.. Показва си, че гласувалите са мангали (които принципно не мислят много, много за това какво смислено нещо да направят с парите си) или деца, луди по Криско, които не обръщат все още внимание, на непрекъснатите призиви с ДМС-номера и т.н, а гледат просто да са модерни - т.е фенове на Криско  Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #236 -: март 10, 2015, 11:24:34 »

Момичета, не бъдете сурови. Всеки сам си знае как си изкарва парите, с колко усилия и труд, колко пари изкарва и за какво да ги харчи единствено той може да прецени. Може да дава и за благотворителност, кой го знае?! Този, който праща смс за Азис, може през деня да е бил да направи дарение в дом за деца. Моля ви, не съдете и не слагайте под общ знаменател хора и неща, за които не знаете нищо.
А и да е вярно - последния си лев един върл фен да беше пуснал за Азис, кой и с какво право може да го съди?!?
И както по-нагоре каза някоя от вас, извинете ме, не запомних, пръстите на ръката са различни и аз да допълня боклука за един е скъпоценност за друг.
« Последна редакция: март 10, 2015, 11:26:38 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #237 -: март 10, 2015, 11:28:06 »

О, аз не съдя! Разсъждавам за себе си Wink Даже често се съмнявам дали всички смс-и са от зрители или е малко в стил "Каффе" на Евровизия. Не говоря за конкретното предаване, ами като цяло за реалититата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 10, 2015, 11:42:36 »

От позната, знам че гласуват наистина.. Аз винаги си мислех, че вота е лъжа, ама уви има хора, които пускат СМС-и  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 10, 2015, 12:36:14 »

аз само ви чета, че за тия теле риалитита, просто нямам нерви и не съм компетентна да се включа.
та наминавам за едно здрасти. дано се стопи тоз сняг. днес ще го ползвам ако не ме домързи, да направя снежен човек. pardon

ей ви един цар на скриването smile tease

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines