Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 23:10:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 205468 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 18, 2011, 23:41:05 »

охххх направо нз,вече др седмица ще поръчвам подаръчета и всичко а все още нямам цвят,ходих и до другите агенции в града но и те нямат тъмно лилаво,а аз толкова го харесвам и си мислех че е доста актуално.....

А ти тъмно лилавото за кое го искаш - за покривките/рънерите и панделките на столовете ли?

Иначе комбинацията светло розово и лилаво и на мен не ми допада, повече ми харесва единия от тези цветове с друг по-ярък за контраст. Това светлото лилаво или розово, което имаш, защо не комбинираш с друг ярък цвят. Примерно много яко стои в комбинация с оранжево примерно.  smile


Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 19, 2011, 07:52:30 »

да по принцип исках от тъмно ливато да има по масите и столовете да са с такива панделки,а като че ли не искам много розово  на сестра мисватбата преди две години беше в розово и не исках по никакъв начин да се дублират
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #302 -: юни 19, 2011, 09:02:12 »

dany_87, тъй като знам за кой ресторант става въпрос, те съветвам да си запазиш жълтото, особено ако е силен цвят. Не знам какъв точно ти  *db*предлагат pleasantry от агенцията  pardon и покрай него да завъртиш нещо друго. Ние бяхме с наситено жълто и нещо като екрю (или шампанско, не помня как го водеха) и на мен много ми хареса как се беше получило. Първоначалната ми идея беше жълтото да е по-наситено, но щеше да дойде леко в повече в затворено помещение. Накрая го оставихме - тънка ярко жълта лента на столовете + голяма панделка от органза в този по-светлия цвят, а по масите - рънъри в ярко жълто. Следващата седмица ще си получа снимките и ако искаш мога да ти изпратя, за да видиш как стои жълтото в ресторанта и да си прецениш с какво да го комбинираш  pardon
От друга страна не мога да разбера защо не купят тъмно лилав плат и да ти ги ушият. Така или иначе ти ги предлагат на ужасно високи цени, а после ще ги ползват за още безброй сватби и ще си ги избият 100 пъти. Така или иначе повечето агенции в този град предлагат все едни и същи цветове и хората масово поръчват от наличното. По този начин ще имат нещо различно, ама фирмена политика сигурно Wink Лично мое мнение - уморих се от бледо лилави сватби или оранжеви сватби. pardon
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 19, 2011, 09:40:27 »

pinkbird
много ще съм ти благодарна като имаш снимки да ми пратиш
и аз точно затова неискам бледо лилаво някак си демоде е вече всички си правят сватбата в лилаво,и всички агенции тук разполагат с едно и също за жалост
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 19, 2011, 10:24:58 »

Можеш да комбинираш жълтото и наситено зелено например или розово с наситено зелено и зеленото да бъде водещия цвят,а не розовото.
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #305 -: юни 19, 2011, 11:35:20 »

много ми хареса комбинацията с орнажево ,жалко,че вече си избрах цвят sad diablo много свежо и различно стои  Bravo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 19, 2011, 11:44:44 »

pinkbird
много ще съм ти благодарна като имаш снимки да ми пратиш
и аз точно затова неискам бледо лилаво някак си демоде е вече всички си правят сватбата в лилаво,и всички агенции тук разполагат с едно и също за жалост

С жълто можеш да комбинираш и с други цветове: със златисто, бяло, черно и екрю. Ето няколко варианта?



Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 19, 2011, 11:55:40 »

да по принцип исках от тъмно ливато да има по масите и столовете да са с такива панделки,а като че ли не искам много розово  на сестра мисватбата преди две години беше в розово и не исках по никакъв начин да се дублират

Аз ако бях на твое място и не исках да правя компромис с цвета, най-вероятно щях да си поръчам готово ушити рънери за масите, за 10 маси са около 50 лева, и панделките за столовете. И после да се опитам да ги продам на някоя агенция или ресторант. Но това са си допълнителни разходи и си има риск. Или да търся друга агенция и да ги взема под наем, дори и от друг град.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 19, 2011, 14:21:01 »

 dany_87 поред мен си вземи капарото и си наеми друга агенция.Тя отсега щом ти прави проблеми няма смисъл да си тровиш нервите с агенцията и да правиш компромиси.На пазара има достатъчно агенции.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 19, 2011, 16:33:19 »

Момичета много Ви благодаря за съветите,наистина означава много за мен,мен не мме е яд за капарото майната му,ама и в другите агенции го няма
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #310 -: юни 19, 2011, 16:58:49 »

може и да го нямат, но да имат по-нормална политика и да ти го купят.. те наистина после си избиват парите..може да обиколиш и да разпиташ.
Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 21, 2011, 14:09:27 »

Момичета, как бихте декорирали ресторант за сватба,ако той е в народностен стил.... като р-т Мегдана в Пловдив. Ето и линк към сайта им-   http://www.megdana-bg.com

В ресторанта държат да се запази този стил, като масите на гостите и столовете им да не са облечени с покривки,калъфи и панделки. И единствената окраса да е на булчинската маса- бяла покривка, 3 рози от плат с цвят бордо, разположени в средата и в двата й края, свързани с воал в шампанско.Това е окрасата от заведението.

Идеята ми за цветове на сватбата са бяло и червено.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 21, 2011, 14:50:05 »

temida_k, щом не дават друго, можеш да сложиш много цветя! Ако си ги купиш сама от борса и платиш само за работата на флористка, ще можеш за не много пари да сложиш наистина много цветя!  smile Мисля, че ще стане красиво!
Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 22, 2011, 15:49:44 »

temida_k, щом не дават друго, можеш да сложиш много цветя! Ако си ги купиш сама от борса и платиш само за работата на флористка, ще можеш за не много пари да сложиш наистина много цветя!  smile Мисля, че ще стане красиво!

Monikamaria,благодаря ти за мнението. Евентуално колоните мога да ги обходя с някакъв плат и цветя или панделка.Чудех се дали ще изглежда добре по парапета на стълбите с балони или цветя.Страхувам да не стане сблъсък на стиловете - народностен и по-съвременнен.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #314 -: юни 22, 2011, 20:58:46 »

Monikamaria,благодаря ти за мнението. Евентуално колоните мога да ги обходя с някакъв плат и цветя или панделка.Чудех се дали ще изглежда добре по парапета на стълбите с балони или цветя.Страхувам да не стане сблъсък на стиловете - народностен и по-съвременнен.

Балони и лъскав плат май няма да си подхождат с останалата част. Ако си избрала този ресторант, по-добре запази атмосферата и сложи цветя в менчета или в керамични вази в традиционен стил.
Разбирам защо не искат да се слагат калъфи на столовете - няма да е хубаво. Ще стане кич.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines