Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 14:53:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 205504 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 27, 2011, 10:12:52 »

Благодаря на всички ви!!! Прекрасни сте! Още сега ще се посъветвам с половинката!!!  LOVING

tweety bird би ли ми дала на лични код за достъп до албума ти, за да мога да разгледам нагледен пример за розово-кафява украса (ако не е проблем)
Ами никой от този форум не ми помага да отворя албума си, не знам защо не може да се реши този проблем, което според мен трябва да се реши някакси, но никой нищо не прави.
Ще ти пиша на лични, за да ти пратя няколко.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #226 -: май 28, 2011, 09:04:02 »

Здравейте момичета. Аз най накрая мога да се включа след "the big day". Нашата сватба беше на 08.05.2011 г. Фирмата която бях ангажирала с украсата на ресторанта, църквата, букетите (булченски и за хвърляне) се справи повече от чудесно. Аз ги познавам от както проходиха в сватбените украси и бях сигурна, че няма да има пропуски и се оказах права, те не само, че бяха перфектни, ами и надминаха себе си. За цената, абсолютно нормална, дори бих казала ниска в сравнение с цените на другите агенции. Всичко ми излезна 750 лв.- украса на църква в София, украса на рецепция и лоби бар за сключване на граждански брак в хотела в Правец (маса за подписване, стойки, арка, цветя, маса за welcome drink), украса на ресторант- младоженска маса (столовки, светеща стена, изработена специално за нас под формата на мида, цветя, светеща маса), маси за гости (столовки, декорация маса с живи лилиуми, table cards, поставяне на подаръците за гости), обличане на колони и фонтан, пътека, за посрещане, менче, фенери и т.н. Ако някой има нужда от свестни декоратори, които не са кожодери мога да ви свържа с тях. Тези дни трябва да си взема снимките от фотографите и ще кача.
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 28, 2011, 14:42:44 »

Heruvimche комбинацията на розо и кафяво е прекрасна, те другите момичета са ти казали. Така, че давай смело напред с тези цветове.  good

Super_bianka, чакаме снимките с нетърпение.

Аз вече реших за украсата. Ще имам спуснати топки от цветя от тавана, а и сватбата е в градина, така че ще се върже перфектно. Остана ни само една седмица и приготовленията текат с пълна сила. После ще показвам снимки.  girl_wink
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #228 -: май 29, 2011, 17:41:14 »

Момичета трябва ми помощ. В търсене съм на стъклени вази - сферични в София. Обиколих Илиенци и мгазинчетата за лев, ходих и в Евроленд в Люлин, защото някой беше писал, че там има, но никъде не намерих. Бихте ли ми казали ако някой е виждал на скоро такива на прилични цени и къде?
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 29, 2011, 18:12:05 »

Пробвай http://www.poligrup.hit.bg/ или онзи ден видях в един магазин за левче на пазара ситняково, но дали ще има нужният ти размер и бройка  pardon
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #230 -: май 31, 2011, 08:27:06 »

Звънях в полигруп, но никой не ми вдигна, днес ще пробвам пак!
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 31, 2011, 09:31:49 »

В Джъмбо има по10-ина лв. бяха.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 31, 2011, 15:56:59 »

Момичета, къде да намеря стъклени камъчета. Поръчах на една приятелка от USA- но се прибра преди  пратката. :'( Нямам време да ги поръчвам наново, а и на нея едва ли ще и ги препратят до БГ. Подобни виждали ли сте тук някъде? Аз се сетих за Джъмбо, но ако някои знае и др място???

А също и тишу хартия- но не Rachiva или Слънчоглед. В едното е само на пакети, а в другото няма лилаво и зелено. Тези цветове ми трябват.
« Последна редакция: май 31, 2011, 16:31:22 от ellimink » Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 31, 2011, 16:53:50 »

Виж в http://www.mart-bg.com/ или в по-големите кинкалерии smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #234 -: юни 01, 2011, 12:00:10 »

sillia и ellimink проверете в Джъмбо, там със сигурност има и вази и хартия (хартия има и в цветарските магазини).
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #235 -: юни 01, 2011, 19:05:05 »

Да и вазите са на прилични цени в сравнение с другите магазини, макар да очаквах дори по-ниски Wink
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 02, 2011, 09:35:39 »

super_bianka нямам търпение да видя снимки!!! Днес имаме среща с нашия сватбен агент, ще му покажа идеите, които съм събрала за украсата, дано и ние имаме късмет с цените  smile. Един може би глуповат въпрос - какво й украсявахте на църквата?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 02, 2011, 20:24:10 »

Princess_of_the_Dawn, можеш ли да качиш снимка на свещниците, които търсиш? Ако видим някъде такива ще сигнализираме. Все си мисля, че ще намериш това което търсиш. Wink

Извинявам се за късния отговор, но сега видях това мнение.  blush
Все още търся, но мисля, че ако ги купувам ще ми излезе прекалено скъпо, а и после трябва да ги продавам. В момента търся агенции, от които мога да ги взема под наем, но нямат такива свешници, затова най-вероятно ще трябва да ги направя с високи вази.

« Последна редакция: юни 02, 2011, 20:33:09 от Princess_of_the_Dawn » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 02, 2011, 22:08:27 »

Момичета, помагайте!
За съжаление розовата украса май трябва да отпадне  Boy cry Най-подходящото заведение за нашата сватба се оказа с кафяв интериор. Моля давайте идеи за цветова гама за украса. Не искам да е бордо, червено или кафяво. Мислех си за златисто, но някакво по-бледо, или екрю, но в такъв случай какви да са цветята? Не искам да има жълти цветя. А розовото, как би стояло на кафявите стени? Моля, помагайте!!!  ohah mda

Кафяво и синьо като комбинация също не е лошо.  smile









Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 04, 2011, 06:35:05 »

момичета мн хубави комбинации сте дали като идеи,
аз другата седмица ще говоря с агенцията която ще украасява ресторанта,
надявам се да няма проблем с цветоветекоито избрах-лилаво и жълто,стискайте палци
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines