СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част

<< < (40/91) > >>

zp_70:
Здравейте, момичета

Благодаря на Margaritka и останалите бъдещи булки относно впечателенията от Вила Марциана. И на мен ми излежда добре, разгледала съм всичко (което никак не е много) в нета по отношение на вилата, но ме притеснява точно липсата на конкретна инфорамация. Бихте ли споделили какви са конкретните предложения в цени около които се въртят кувртите, украсата на градина - столове, маси и т.н., сватбена арка (ако има такава), цветя и други.
Питам Ви толкова настоятелно, защото гледайки куретите, които предлагаха за нова година примерно (по 180 лв. на човек), сега за Св.Валентин мисля беше 120 лв. на човек, изобщо не ми се струва, че кувертите са равностойни на тези от ресторантите във Варна, които са в граници 25-35 лв. на човек.
До колкото посещението ми през зимата искам да споделя, че и пролетта и лятото гледката от промишлените отпадъци от Девня, тръбопроводите по склоновете и жп линиите и траверсите пак ще са налице, дори и около тях да има малко останала зелена тревичка, хич не е красиво. Не ми направи и никак добро впечатление уличката точно пред вилата, която не е асвалтирана и беше доста кално (все пак и лятото вали дъжд понякога нали:), а в края на оградата имаше доста битови отпадъци (може би от близката порутена къща).
Лично аз страшно много се навих като гледах сайта, но в момента ми е нужна още информация (снимки от сатби на които сте били) ще са ми много от помощ при моя избор.

Благодаря Ви още веднъж за информация.

yara:
За агенция Класик - все пак отнякъде трябва да почнат.. щом са нови може би още правят сайт и няма какво да публикуват. Но все пак е похвално, че са решили да инвестират в изложение чак в София.
Относно снимките във фейсбук - едната украса е мисля на Наталина, то си и пише:
"Цялостна организация и декор - CLASSIC Weddings & Events
Драперия и панделки - Сватбена къща Наталина
Цветни аранжировки - Felicia"

Другото гледам, че Леземан им е приятел, който е един от най-добрите фотографи във Варна.

danyy_82
Ако сте си я избрали вече, направили са добро впечатление и са Ви дали добри цени -смело напред.
Ако не, вземете още няколко оферти и по възможност се срещнете лично и избирайте.

Що се отнася до градината - честно казно не знам за толкова хора къде ще е добре. Sea Side е прекрасен вариант, но там миналата година май са правили само тип коктейлни сватби през деня, а и не знам какъв им е капацитета.
Естрея е другото място, но прочети назад в темите, мисля че имаше някакви коментари за тях.

magi_to:
Цитат на: zp_70 в януари 25, 2012, 14:35:05

Здравейте, момичета

Благодаря на Margaritka и останалите бъдещи булки относно впечателенията от Вила Марциана. И на мен ми излежда добре, разгледала съм всичко (което никак не е много) в нета по отношение на вилата, но ме притеснява точно липсата на конкретна инфорамация. Бихте ли споделили какви са конкретните предложения в цени около които се въртят кувртите, украсата на градина - столове, маси и т.н., сватбена арка (ако има такава), цветя и други.
Питам Ви толкова настоятелно, защото гледайки куретите, които предлагаха за нова година примерно (по 180 лв. на човек), сега за Св.Валентин мисля беше 120 лв. на човек, изобщо не ми се струва, че кувертите са равностойни на тези от ресторантите във Варна, които са в граници 25-35 лв. на човек.
До колкото посещението ми през зимата искам да споделя, че и пролетта и лятото гледката от промишлените отпадъци от Девня, тръбопроводите по склоновете и жп линиите и траверсите пак ще са налице, дори и около тях да има малко останала зелена тревичка, хич не е красиво. Не ми направи и никак добро впечатление уличката точно пред вилата, която не е асвалтирана и беше доста кално (все пак и лятото вали дъжд понякога нали:), а в края на оградата имаше доста битови отпадъци (може би от близката порутена къща).
Лично аз страшно много се навих като гледах сайта, но в момента ми е нужна още информация (снимки от сатби на които сте били) ще са ми много от помощ при моя избор.

Благодаря Ви още веднъж за информация.



Здравей zp_70,

вярно е, че кувертите на вилата за нова година и пр. са скъпи, но те се отнасят до гурме ресторанта. В лятната градина си имат нашенска кухня на съвсем нормални цени, съответно и сватбите ги правят според желанията на младоженците. Предлагат ти различни варианти за меню и цената ще ти я направят според това, което искаш. И за 35 лв могат да ти направят куверт, но аз лично смятам, че обстановката е къде по-добра от другите ресторанти във Варна, дето правят сватби. Мисля, че си сбъркала като си отишла без да се обадиш докато е затворено и не си влязла вътре. Вътре никакви боклуци и отпадъци не се виждат, много е готино, има си солидна ограда. Според мен трябва да си уговориш среща и да ти обяснят всичко директно, много са мили. А пък после никой не те задължава в крайна сметка... айде сподели, ако има развитие :)

Margaritka:
Здравей отново zp_70,

Вила Марциана си имат арка и базова украса, щендери, калъфи за столове и пр., цените са нормални. Снимки от сватби има на страницата им (www.villa-marciana.com), но имат и страница във facebook специално за сватбите - www.facebook.com/svatbavillamarciana. Там има и снимки от сватби, не са много, но дават някаква представа. Аз съм била на сватба там миналото лятно и лично на мен много ми хареса. Сега почваме да планираме сватбата на сестра ми за лятото и мислим там да я направим. 

Smily:
Цитат на: iravl в януари 23, 2012, 01:26:43

Според планавете, мислим да влезем в ресторанта към 18.30 т.е. според мен това си е вечерна сватба. И никак не ми се иска, наистина в разгара на купона някой да ни спре музиката. Ходихме до Естрея - в ресторанта, който е в градината може да се получи чудесно тържество на открито, но най-много до 12 часа...и ако купона е точно в разгара си какво се случва - спират ни музиката и гостите започват да се изнизват по малко...... :\


Мила iravl, честно за една сватба най-важното е да си отпразнувате супер и това да ви остане прекрасен спомен.Ето защо моят съвет е да намерите ресторант, където няма подобни ограничения.В това отношение ресторантите по курортите са много рискови през летния сезон.То след 12 или 1 часа туристите трябва да спят!Бях миналото лято на такава сватба на златни.Не се получи добре :(
Не правете компромис !Това трябва да е най-незабравимото ви парти :) :danceg:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница