Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 11:36:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АСЕНОВГРАД!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 207218 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 17, 2012, 12:58:43 »

Hecate, искаш ли да им пиша на версай с линк към форума ни, да видят каква реклама  pleasantry си правят ?
Поне и на тях да им се стъжни деня? diablo
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 17, 2012, 13:02:59 »

Josephine,какво като модел и цена си се насочила?-аз вече го знам града наизуст girl_wink
като цяло магазините са разположени от началото на булеварда в града до самия център-модели всякакви,цени различни,гледай да има отношение,когато те обличат-и най-добре взимай готова рокля-аз така направих,нямам никакви корекци по нея:).А че всички те четкат и обсипват с хубави думи -стой та гледай:),а се оказва сега ,че и всички доста лъжат-тт.е не са коректни good
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 17, 2012, 13:08:14 »

Hecate, искаш ли да им пиша на версай с линк към форума ни, да видят каква реклама  pleasantry си правят ?
Поне и на тях да им се стъжни деня? diablo

Не, аз вчера май им го стъжних достатъчно, пък и за какво, нека си им върви рекламата. Аз само съм разочарована, че е имало и други такива случаи, както разбрах в моята тема и никъде преди не прочетох за тях.
Съжалявам, че минах в Булвеси след като вече бях дала капарото. Там за друг модел, на които се бях спряла и го правят ми казаха 285лв. А и Кристи ходи след мен, аз доста се стреснах от нейния пост тогава, но пак късно. Такъв ми бил късметът.
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #48 -: май 17, 2012, 13:12:08 »

Рано или късно 'славата' им ще избледнее... хората не са слепи и имат компютри - интересуват се - ще прочетат тези неща, надявам се. А мама и щерка ли са, какви са, от 'Версай' дано съумеят да извлекат поука от моментите, в които са вгорчили клиентките си. Макар, че вероятно ще продължават докато има кой да им плаща...
« Последна редакция: май 17, 2012, 13:22:38 от Amour♥Occasion » Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 17, 2012, 13:18:28 »

Hecate,дишай спокойно,не им бери грижата-100% ще си супер с роклята -въпреки недоразуменията-ще ти споделя една случка от моя опит по савтбите-моя позната си беше поръчала страхотна рокля от Америка-тя там работеше,и в деня на сватбата-баща и от вълнение и емоци,и суматоха ,без да иска я заля отпред с червено вино girl_impossible,точно преди да дойдат да я заберат младоженеца с кумовете-голямо шоу стана,но въпреки петното на роклята-даже до някъде от дефект се превърна в ефект:)- а до сега на по -готина и забавна сватба не бях ходила-настроението се оказва водещо май:)  good
Така ,че споко:)
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 17, 2012, 14:07:10 »

Josephine,какво като модел и цена си се насочила?-аз вече го знам града наизуст girl_wink
като цяло магазините са разположени от началото на булеварда в града до самия център-модели всякакви,цени различни,гледай да има отношение,когато те обличат-и най-добре взимай готова рокля-аз така направих,нямам никакви корекци по нея:).А че всички те четкат и обсипват с хубави думи -стой та гледай:),а се оказва сега ,че и всички доста лъжат-тт.е не са коректни good
Мери, не знам още защото не знам кое как ще ми стои...качила съм в галерията разни моделчета които ми харесват, нещо подобно ще е...понеже те са доста разнообразни и не знам кое как ще ми стои....но не ми се изчиташе цялата тема в момента (доста работа имам ) затова исках да ме насочите да си запиша малко имена и адреси, да знам къде да търся...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 19, 2012, 10:37:39 »

Hecate, съжалявам за станалото. Моделът на роклята е много красив. Сигурна съм, че ще успеете да я оправите и ще си доволна накрая.

Аз вече поръчах рокля по модел на Маги Сотеро в Булвеси. Единствено там видях роклята, която се доближава до това, което искам, като ще има леки промени. Макар че бях твърдо решена да е бяла, цветът, на който се спрях е слонова кост. Просто този цвят ми хареса много повече от белия. Christy, твоите коментари за Булвеси ме успокояват, защото по едно време започнах да се чудя дали съм постъпила правилно, че съм поръчала рокля от Асеновград, като се вземат предвид отрицателните коментари за голяма част от ателиетата. В края на май съм на първа проба и тогава пак ще пиша.
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #52 -: май 22, 2012, 12:00:53 »

Аз също съм поръчала моята рокля във Версай и трябва да е готова съвсем скоро. Изправи ми се косата, като четох предните постинги. Нямам и време да поръчам на друго място рокля, тъй като сватбата ми е след 3 седмици. Нямам и шанс да си намеря готова, защото съм по-едра. Доста обикалях, и разбрах че моя вариянт е да си шия. Моля се всичко да е наред с нея... sad
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #53 -: май 22, 2012, 17:27:57 »

 sea_flower, стискам палци всичко да е наред... Защо не им се обадиш - ей така, просто да провериш докъде са стигнали. Можеш да споделиш даже истинската причината. Така дори може да се постараят повече, ако имат малко разум и не желаят да загубят бъдещите си клиенти...  good
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 22, 2012, 19:06:35 »

Да, непременно се обади, аз се обаждах два пъти преди това и пак бяхме в това положение. Когато се обадих за първа проба осъзнах, че си няма и идея за какво й говоря. После звънях и преди втората, тя беше "А за 20ти май ли? - Не, за 16ти. - Да, да точно така." Майка ми звъня два дни преди пробата "Да, знам, защо ми звъните? То момичето се обади."
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 23, 2012, 14:13:41 »

момичета, нямам време да прочета и се извинявам ако вече сте отговорили на моя въпрос, но да питам булченските магазини в Асеновград ще работят ли на 24, 25, 26, 27 май...главно ме интересува за 24 и 25 май ?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 23, 2012, 16:24:23 »

Момичета, днес бях в Асеновград, но не с цел търсене на рокля, а по семейна работа... Но убедих татко и сестра ми да закъснеем малко и обиколихме повечето магазини за около час. Josephine, ако съм знаела, че те интересува дали ще работят магазините, щях да попитам, но не бях влизала в темата отдавна...
Целта ми беше да вляза най-вече при Радичев и Булвеси. Е, при Радичев влязох и очакванията ми се оправдаха - момичето, което ме обслужва беше много мила, усмихната и ненатрапчива. Не ме попита кога е сватбата, нито ме изгледа от глава до пети както в другите магазини. Там пробвах една рокля, която беше сигурно XS размер и предвид, че аз нося M-L, продавачката настоя да ми я нахлузи (буквално), за да се видя как изглеждам. Роклята е наистина божествена! Отзад гърба ми беше напълно гол, защото връзките не можеха да се съберат, но отпред ми стоеше чудесно  yahoo Много се харесах! Аз си имам коремче и по-широк ханш и голям бюст, но тази рокля прикрива всеки недостатък и показва най-хубавото от човека. Ето го моделът, само че в лилаво, а аз я пробвах в бяло. Цената й е 500 лева.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=300967743248977&set=a.294926413853110.83196.100000072620241&type=3&theater
 В Булвеси не успях да вляза понеже не го намерихме, а обиколихме навсякъде  huhhuh.gif
В повечето ателиета нищо не ми хвана окото. В най-големите и известни като Сияна, Александра, Версай и др. направо влязох и си излязох. В Сияна се потвърди и при мен всеобщото наблюдение за надутите продавачки. Тъпо е, че изчакват клиентът първо да поздрави...   nea

И сега моето откритие - ателие Моника, дизайнер Валентина Колева. Намира се в една пресечка на главната и е малко скрито, но имат страхотни рокли! Всичките са като копия на Mori Lee. Много добра изработка на супер цени. Продавачката беше много мила и ми показа поръчани и готови рокли по модели на други булки - наистина останах без думи! Много красиви рокли! За съжаление нищо не успях да пробвам  sad, защото много напредвахме с времето, но при следващото ми ходене направо там ще отида. Кофтито е, че са в отпуска от 15 юни до 2 юли.... Но нищо! Мисля че за там чакането си заслужава!
За аксесоари ми допада магазин Грация...
Това са ми впечатленията smile
А ако някой има отзиви за ателие Моника, ще бъда много благодарна да ги сподели smile
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #57 -: май 26, 2012, 09:23:48 »

При мен се получи същото. Обиколихме за малко в Асеновград. Бях потресена. Нямаше нито една рокля, която да пожелая да пробвам. Обиколихме улицата, на която е Сияна, така че предупреждавам, че далеч не съм видяла представителна извадка. Може да се каже, че нивото е горе-долу като в Сватбения център София само че роклите са по 400-500-600 лева. В интерес на истината ми направи впечатление един магазин и после се оказа на Стоян Радичев. Искам да попитам има ли други магазин освен него, които шият от по-качествени платове? За мен е много важно платът да е красив сам по себе си. И аз съжалявам, че не успях да видя на БулВеси магазина.
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #58 -: май 26, 2012, 14:02:54 »

Здравейте, момичета,
И аз днес пообиколих из Асеновград - споделям мнението, че в повечето магазини е пълно с масовки и кич. Камани, камани, заболя ме главата. Единствената рокля на която се спях беше в Димар. Но понеже съм доста слаба, ще трябва да си я шия по поръчка. Някой има си преки наблюдения от работата на дизайнерката им. Стори ми се много приветлива млада дама.
Успех в голямото обикаляне и търсене! good smile smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 28, 2012, 10:16:35 »

При мен се получи същото. Обиколихме за малко в Асеновград. Бях потресена. Нямаше нито една рокля, която да пожелая да пробвам. Обиколихме улицата, на която е Сияна, така че предупреждавам, че далеч не съм видяла представителна извадка. Може да се каже, че нивото е горе-долу като в Сватбения център София само че роклите са по 400-500-600 лева. В интерес на истината ми направи впечатление един магазин и после се оказа на Стоян Радичев. Искам да попитам има ли други магазин освен него, които шият от по-качествени платове? За мен е много важно платът да е красив сам по себе си. И аз съжалявам, че не успях да видя на БулВеси магазина.

Това е сайта на Булвеси. В контактите има точен адрес и карта. Аз два пъти съм ходила там, но не мога да обясня точно къде се намира. Спомням си, че отсреща има градинка, а самото ателие е в къща.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines