Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 13:10:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 54368 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 05, 2013, 21:45:58 »

колко късно се сещам да вляза да проверя отделните теми ... ELCHOOOOOOO , честита ти темичка, марак и със закъснение smile подготовката върви страхотно smile за кошниците единственото което се сещам в случай, че не си си намерила е едно магазинче. Намира се на ъгъла на гоце делчев и българия точно срещу сградата на крит. видях много красиви кошници - бели и изглеждаха като от дърво smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 05, 2013, 22:01:00 »

колко късно се сещам да вляза да проверя отделните теми ... ELCHOOOOOOO , честита ти темичка, марак и със закъснение smile подготовката върви страхотно smile за кошниците единственото което се сещам в случай, че не си си намерила е едно магазинче. Намира се на ъгъла на гоце делчев и българия точно срещу сградата на крит. видях много красиви кошници - бели и изглеждаха като от дърво smile
А така сега ме заинтригува аз живея там но никак не се сещам за този магазин- къде срещу крит до мтел ми някъде. Аз имам кошници, но мие любопитно да надзърна
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 05, 2013, 22:14:01 »

хехе, че ние сме почти съседки значи smile магазина за цветя точно до Лили smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 05, 2013, 22:24:44 »

аха- аз от там ще си поръчвам цветята за букета :-)- а ти къде живееш ако не  е тайна :-)- имам предвид в кои квартал в Гоце Делчев ли?
« Последна редакция: май 05, 2013, 22:35:04 от ELCHOOOOOOO » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 05, 2013, 22:41:58 »

да smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 06, 2013, 20:50:17 »

Така - днес беше ползотворен ден- последно определихме бройката, направихме новото разпределение на масите, купихме водка , бира, докупихме вино и уиски. Само бонбони не намерихме, но ще ходим до Карфур тези дни дано има че не ми се ходи в Кауфланд, Лидъл че са ми далече- а у нас е лудница- ремонти всичко дето щяхме един ден да го оправим сега ни чака че нали от къщи ще ни взимат смалкия младеж - аз боядисвах и разлях блажната боя в/у едната си ръка и се изчистих с разтворител -резултат пръстите на дясната ми ръка са в малки водни мехурчета алергична реакция. Изобщо свиркай си .
Трябва да ушия и пердетата за едната стая- ей днес за първи път ме хвана паника- всичко ми е готово в общи линии ,остават дребни неща- балони, бонбони и да ида до ресторанта и да си взема и останалата бира че е платена, но не е взета и букета - но той е в деня на сватбата, но дребните неща ще ме побъркат. Почнах да се панирам , а както мъжлето се смее като се панирам гледам като пате в калчище пълен блокаж и край- обратна връзка няма.  На всичкото отгоре и майка ми е заета тази седмица и ще трябва да ходя до ресторанта с малкия, а него са го хванали дивите тези дни и незнам. Да живеят такситата.А и панталона на малкия трябва да скъся и стесня - ох уж нищо не остана а ме  е страх че накрая ще се провалим уж всичко планирано. Ох май трябва да си поема дълбоко дъх и да стегна. До тук всичк почти сама организирах дано не се прецакам и сама на финала
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 07, 2013, 07:34:10 »

ELCHOOOOOOO виждам, че и ти си  Eeager
Сигурна съм, че със всичко ще успееш! Още като се върнем от Париж ще си приключила и ще си релаксираш  good
Успех докато ме няма, аз ще ви следя, но не знам дали ще пиша  give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #127 -: май 07, 2013, 07:37:39 »

ELCHOOOOOOO, мила, казвай си, че нищо, ама нищо няма да се обърка, дишай дълбоко и всичко ще е наред  good То пък ако всичко беше подредено и спокойно, каква ли скука щеше да е  pardon girl_wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 07, 2013, 07:59:44 »

Леле, Елчо, разбирам те.. При мен нещата са може би по-зле, защото имам само 3 дни...
Като за последно тези дребни нещица, а и не само дребни ще ме уморят.. Още нямаме безалкохолни и бира, както и вино. Днес, ако смогна ще ги купя. Пръстенът ми трябв ада се разшири и ако не успеят до събота ще трябва да го сложа за малко за ритуала и след това да го сваля веднага, защото пръстът ми се подува. Трябва да ходя до гражданското да подам документите, да сортирам всичко по пликове за църква, гражданско и ресторант, да доукрася виното и шампанското, да напълня бутилките с ракия и да лепна етикетите, да купя подаръци за кумовете, да напълня бурканчетата с мед за гостите.. да се купят дребните нещица, като подноси, кошници....ДА СИ НАМЕРЯ ФРИЗЬОР И ГРИМЬОР, защото нямам.... Мисля да спра, защото паниката се подава някъде отвътре в мен..!
Така че горе главата, има и много по-зле, а ти имаш още време. Ще се справиш с всичко, само си свиркай Wink
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 07, 2013, 08:19:17 »

О миличка дръж се - ще се справиш - малко остана - мъжа ми знаеш ли какво ми повтаря- важното е аз и ти да сме там - другото е маловажно -така че и да не се получи нещо не си го слагай на сърцето. А за пръста и на мен ми се беше подула ръката и пробвах халката и едвам я наденах - но и с това няма да се занимавам - ако се наложи след това - само това ми липсва. Иначе имаш ли идея поне от къде ще купиш бира и безалкохолни
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 07, 2013, 08:20:50 »

ELCHOOOOOOO  и ani_ogbg дръжте се момичета на финала сте... всичко ще бъде наред не се паникьосвайте smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 07, 2013, 08:28:44 »

Айде и балоните са поръчани едно по-малко danceg danceg
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #132 -: май 07, 2013, 23:56:18 »

Дръж се ЕLCHOOO , не остана!
Всичко ли ти е готово вече?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #133 -: май 08, 2013, 15:00:50 »

В тази тема отвсякъде кипи последна еуфория danceg
Всичко ще е наред, и при двете blum Ели, наистина най-важното е да сте там двамата или по-скоро тримата! Girl_hide Още малко остана до големия ден heart
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 08, 2013, 15:26:16 »

МЕРСИ РАЧЕ,КАСКИ и аз все това си повтарям че всичко ще е о.к. и най- важното -демек ние тримата ще сме там:). Да почти всичко е готово- остават дреболии- да купим бонбони, неща за почерпката в къщи, букета( днес трябваше да поръчам цветята, но ми стана много зле - кръвното ми  се ушашка -100/120 и едва сега се освестих малко и днес ще почивам, дано всичко е о.к.) - да оправя на малкия панталона, но това е лесно и разни козметични ремонти в къщи. Днес ми дойде и часовника , но както обикновено ми е хипер широк- моята китка е 15,5 см и ще трябва да ходя да ми го стеснят - проблемът е че незнам къде понеже до сега винаги на място са ми го стеснявали защото аз по тази причина не си взимам и часовници от нета( но сега обикалях и нищо не харесах и затова се принудих да го взема от нета),но ще намеря. Друго май няма или поне аз не се сещам. Утре мъжлето ще вземе и останала бира и ще минем през Аванти да купим още 8 бутилки вино и 3 бутилки водка че онзи ден на 6-ти нямаше достатъчно. С ресторанта всичко необходимо е уточнено- на 13-ти след като минем през ритуалната ще отидем да платим и в ресторанта и да се видим да доуточним ако има нещо макар че вече не виждам какво и така. Като цяло сме готови.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines