Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 18:36:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 54369 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 01, 2013, 15:27:34 »

Мерси момичета ей много сте мили радвам се че и на вас ви харесва как се получи роклята - милото вчера каза че ми забранява да си вадя роклята поне до  12 ти че много съм я била гледала и затова и съм била така психясала че изглеждам дебела и т.н. Обаче вие направо ме накарахте да си вирна нослето хи-хи.

Така че я прибирам и ще видим на 12-ти когато трябва да я стесня. Подготовката продължава и в този ред на мисли вчера говорих с ресторант Акорд и всичко е о.к( не че съм очаквала друго ) .- само дето на една маса дето мислех че събира 13 души се оказа че събира 11 и сега двама ми увисват и няма къде да ги сложа- те са роднини от страна на майка ми и наистина няма как да ги деля и съм в чудо - направо незная какво да правя- голяма досада е с тези настанявания. Света обърнах да  разделя на две маси майка ми и баща ми и сега пак всичко наново  Вчера пак звъняхме на последните непотвърдили гости - еми незнаели - и мъжа ми се ядоса - има само 2 двойки с уважителни причини да отлагат отговрра ( едните са в испания и сега се мъчат да си намерят по-евтини билети за да имат възможност да дойдат , а в семейството на другите има здравословен проблем - тях ще ги чакаме до последно )- а иначе още 9 души незнаели- и милото каза които не потвърди до 6-ти считаме че няма да идва и им го каза и на тях- е то бива несериозност ама чак толкова. И да видите как още вчера двама казаха е ние няма да идваме то ни се идваше ама не можем и затова не ви казвахме - еми кажи си де тоя отговор ме разби.

А сега търся и пак кошница- свеки си мислела че под кошница имам предвид от тези плетените плажни чанти и ми я връчи онзи ден - сега пак милото е на вилата и ще търсят плетена кошница че имало някаква , но ме съмнява че ще намерят и аз съм в чуденка къде да открия толкова голяма.

С малкото излизаме да се пораздвижим пък знае ли човек може да ми дойде някоя свежа идея :-)

А днес гледах теменужки на пазара на иван вазов - ама те май не са трайни за букета - някои квалифициран ще се изкаже ли :-)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #106 -: май 01, 2013, 15:30:57 »

А днес гледах теменужки на пазара на иван вазов - ама те май не са трайни за букета - някои квалифициран ще се изкаже ли :-)


Не, Елчо, не са трайни за букет, който е редно да издържи за ден поне  nea
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #107 -: май 01, 2013, 17:11:39 »

Елчо, роклята ти е  страхотна  Bravo Bravo Bravo И аз   в  момента имам твоя проблем с  настаняването на двама човека  и ще полудея..... мисля, мисля и все  не намирам къде да  ги сложа. А що се  отнася до потвърждаването ние  имаме  поне 20  човека, които  още не  знаели.... А  има и такива, които дори не ми вдигат  телефона....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 01, 2013, 17:23:05 »

да не ти пука за гостите , значи не са ви приятели и така след сватбата се отсява бая народ,чрез този тест pleasantry beating
кошници виж в джъмбо или евроленд. за късметчета ли търсиш че не съм в течение за нея?
http://www.mirelabg.com/catalog/svatbena-koshnica-za-kysmetcheta-13

http://prikaznasvatba.com/aksesoari/koshnici-za-kysmetcheta?sort=p.price&order=ASC
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 01, 2013, 18:00:09 »

ели,невероятна рокля,много ти отива,страхотна си с нея,не си мисли че си дебела, супер си си...много добре изглеждаш smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 01, 2013, 19:41:29 »

Мерси момичета- ей как се радвам че и на вас ви харесва роклята - една моя приятелка като ме видя в нея каза- е това е роклята с главно Р за теб:-))
А Нине за гостите и на мен както на милото ми писна и както казва емиииииии - това си е голям тест - не държа някои които не иска да идва да идва нито смятам да кандардисвам някой като неще и не смята за нужно да уважи моето старание и труд като дигне телефона и каже да или не то не си струва- решихме твърдо- които не е потвърдил до 6 май край - директно го трия от списъка- крайният заложен срок за едните беше 15,04, а за другите 30,04 да са си направили сметката.Това не е е купон на плажа - а сватба подготвяна с любов и старание месеци наред които не го уважава мястото му не е там поне според мен.
да не ти пука за гостите , значи не са ви приятели и така след сватбата се отсява бая народ,чрез този тест pleasantry beating
кошници виж в джъмбо или евроленд. за късметчета ли търсиш че не съм в течение за нея?
http://www.mirelabg.com/catalog/svatbena-koshnica-za-kysmetcheta-13

http://prikaznasvatba.com/aksesoari/koshnici-za-kysmetcheta?sort=p.price&order=ASC

Не трябва ми голяма кошница за подаръците - понеже са около 40 броя гелови свещи в чаши за шотове и 40 броя свещи от восък булка и младоженец. - трябват ми или една голяма или две средни кошници , но говорим за диаметър около 50 см .в ДЖЪМБО не видях толкова голями.

И още една идея за букета - казаха ми че ако сложиш мастило във водата на рози и те ставали сини - дали е вярно ако е така може да взема от мини розите и да им сложа мастило и това да е синият акцент в букета ми.

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 01, 2013, 20:11:19 »

За толкова голяма кошница може да видиш във Флора комерс. Целия 3-ти етаж на магазина е в кошници и панери smile
това е адресът им
http://www.flora-com.com/index.php?MlW-gRWPIRSDI5K-UFOzYVOHc9O-MBeTMZazYJK-Qte3g1ebQ5&page=1
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 01, 2013, 20:44:50 »

За толкова голяма кошница може да видиш във Флора комерс. Целия 3-ти етаж на магазина е в кошници и панери smile
това е адресът им
http://www.flora-com.com/index.php?MlW-gRWPIRSDI5K-UFOzYVOHc9O-MBeTMZazYJK-Qte3g1ebQ5&page=1

Мерси машка give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 03, 2013, 13:22:06 »

Елчо, присъединявам се към момичетата! Роклята ти е страхотна! give_rose give_rose give_rose Bravo Bravo Bravo
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 03, 2013, 22:11:54 »

мерси ани give_rose

Мали като гледах как валеше днес като из ведро и си помислих мали каква ли мокра кокошка ще съм ако вали и на нашата сватба. Като казах вали някой има ли идеи къде в Хаджи димитър около Акорд  или въобще в отсечката от моста Чавдар ( точно след него е църквата ) до Акорд има подходящо място за сватбена фотосесия - в случай на хубаво време и в случай на дъжд. Говорих с фотографа и за мое учудване той не ми предложи нищо освен парка Заимов ( беше казал че ще се разходи да види къде да я направим ), а аз време да се връщам след църквата до парка нямам нямам и желание още от началото исках да е м/у църквата и ресторанта и не ми се вярва че няма място където да се направи там - има толкова зеленина в този район и очевидно сама трябва да си намеря място за фотосесията - смятах да е в градинката пред църквата, но той твърди че не е подходящо ( става въпрос за св. Богородица в Подуене зад ОМВ) - мен ми се стори добра алтернатива а и в крайна сметка като няма друго и той друго не ми е предложил до момента при положение че му казах че Заимов не ме устройва там ще стане - ще съм благодарна за идей- имам познати в района ама нещо нищо не им ражда акъла.

Тези дни се скъсах от ремонти в къщи и съм капнала наред с правене на козунаци, боядисване на врати и великденско чистене и естествено да не забравяме и малкият помагач . Но за моя радост днес пък милото се върна с две кошници от вилата така че търсенето приключи. yahoo  danceg Утре или другиден ще ги поукрася и ще ви ги покажа.
« Последна редакция: май 03, 2013, 22:19:15 от ELCHOOOOOOO » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 04, 2013, 06:35:46 »

ели,тръпнем с нетърпение, само да попитам малкото фъстъче ли ще е шаферче smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 04, 2013, 09:24:21 »

Да той ще е главно действащо лице а и гледали ли сте филма ленат за теб при нас ще има продължение слепнат за мама и тати:-) Всички ме питат в ужас какво ще го правим в деня на сватбата и как ще стой до нас в гражданското и църквата ако не иска да седи с майка ми аз пък не виждам проблем тримата сме семейство и не виждам защо да не седи до нас
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #117 -: май 05, 2013, 01:50:00 »

От няколко месеца чета форума и едва сега видях отделните теми на сватби.
Колко малко е останало до твоята сватба  Bravo вълнението голямо ли е? До моят голям ден остават няколко месеца, а аз отсега сънувам сватби  yahoo
Не е ли много неудобно да звъниш на гостите и да ги питаш  pleasantry Вие ще идвате ли ? Сигурна съм, че ще има много непотвърдили и се чудя как тактично се пита...
Иначе и аз съм на мнение, че роклята ти е чудесна !!!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 05, 2013, 08:22:40 »

ами,няма удобно неудобно,всеки си прави сметката,ние 15 дни преди сватбата трябва да уточним точна бройка,така че аз лично,в средата на юни,ще звънна на хората,ще им обясня, че ми трябва точна бройка и да си кажат,за да си направим ние сметката
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 05, 2013, 15:18:45 »

От няколко месеца чета форума и едва сега видях отделните теми на сватби.
Колко малко е останало до твоята сватба  Bravo вълнението голямо ли е? До моят голям ден остават няколко месеца, а аз отсега сънувам сватби  yahoo
Не е ли много неудобно да звъниш на гостите и да ги питаш  pleasantry Вие ще идвате ли ? Сигурна съм, че ще има много непотвърдили и се чудя как тактично се пита...
Иначе и аз съм на мнение, че роклята ти е чудесна !!!
Пъров мерси за роклята :-))
А за другото Въпросът ми беше "какво решихте" и да ти  кажа когато сватбата ти наближи ще видиш че не е никак неудобно - има хиляди неща зависещи от бройката, алкохол, подаръци гости, куверти , как ще разпредели масите и т.н. така че те съветвам  в поканите да им заложиш изричен срок и след него почваш да звъниш. Аз в момента имам вече само едно семейство което чакам, но те са със здравословни проблеми в семейството и за двама не ми е проблем - другите от доста време съм ги подпукала - аз съм от типа хора които мразят да оставят нещата за последният момент и сватбата не прави изключение - до сега не съм си поръчала примерно само балоните, но чакаха последните потвърждения за да знам броя на масите и т.н. Остават и букета, бонбони, водка - сега тамън редя гостите за последно и това е . Така че смело звъни и си гони нещата защотото ако ти не го направиш за съжеление те не се съобразяват.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines