Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 06:39:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2011  (Прочетена 164828 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #480 -: юли 18, 2011, 08:07:56 »

Здравейте мамита и от мен girl_wink

ние сме си все така, не можем да спим много но сега слагам една възглавница дето милото ми подари да ме подпира и като че ли е по-добре, ставаме през нощта до тоалетна ама пък пием течности, ядем плодове... е и бебо е по-спокоен yahoo


   ето подобна  girl_wink

Ани звучи интересен курса по йога, ако имаш време ни разкажи малко smile и аз вчера намерих една единствена рокля която ми става и ще си я нося докато може girl_wink

Бубчето браво за изследванията girl_wink много ми е познато това за таткото-суеверник, и нашия нещо му стана напоследък и се  проявява като такъв...това е от вълнение girl_wink И мен напоследък ме хваща мързел, и ми се доспива от време на време адски много и си дремвам, ама сега ни е паднало...някъде четох че бременните са малко по мудни и ако ни се доспи да си поспиваме smile  

Това е за сега от мен

Хубав ден Flower
« Последна редакция: юли 18, 2011, 14:52:35 от iveto90 » Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #481 -: юли 18, 2011, 18:39:47 »

Здравейте,момичета!Я да ви попитам как се справяте с интимната прическа,и по -точно :Може ли да се използва депилатоар по време на бременност?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: юли 18, 2011, 18:52:45 »

Лина, аз лично използвам електрическа брьсначка.

Имаме огледала почти до земята в банята на всяка стена. Заставам пред едно от тях - гледам в огледалото и се 'подстригвам' 0 номер. Не отричам, че се порязвам тук там, но горе долу сьм ОК. Пробвах мьжа ми да ми помогне ведньж, но го беше страх sad Тук не брьснат и си признавам, че на мен не ми пука много дали ще сьм гладка като бебешко дупе отдолу.
За сьжаление нямам мнение за използване на депилатоар. Сьжалявам.
Ивето, ще гледам да разкажа за курса за раждане тези дни.
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юли 18, 2011, 19:24:02 »

Аничка точно там смятам да раждам - освен Додо и много други мой приятелки родиха и са доволни. За упойки не съм мислела и като цяло съм за естествено раждане без обезболяване - поне за сега смятам така. Знам ли като ме хване болката на какъв акъл ще съм. Като се изцъкля един път от идващата болка, ще видим...
За дишането мога да ти го обясня, но е важно да ти го покажа иначе е само проста теория. Надявам се да ми помогне, че прага ми на болка като цяло не е голям. Ама скоро ще видим и ще разкажа как е  Xixixi няма къде да избягам. За оттичането на краката - на мен ми се надуват като съм доста време права и без да се движа(като гладих два дена беше просто малък ад), тогава са най-страшни. Иначе пак ми се надуват, но по-приемливо.
Аничка ти няма ли вече да спираш да работиш? Аз започвам да те мисля, ще вземеш да родиш на работното си място. Аз и така се изморявам все едно съм копала картофи, не знам за теб как се справяш. При вас е много топло и влажно - ужас. 

Аз да си кажа за "прическата" - справям се доста добре, за сега, с бръснача. Със кремове или с помощта на козметик не е много добра идея. Можеш да си навлечеш някой обрив или да си придизвикаш контракция. По-добре със бръснача, поне за сега. Все пак някой жени си ходят на козметик и нищо им няма, така че избора си е твой.
И да се похваля -  все още мога да се сгъна и да си направя педикюра. Днес докато се наслаждавах на хладинката в къщи се приготвях да съм красива на "магарето" и за моето най-важно събитие в живота и да посрещна малкото ни чудо красива. Утре съм на фризьор и това е, ще чакаме големия ДЕН да сме в приличен външен вид. Само искам да се видя след като мине мъчението как изглеждам, ще замоля някой акушерка да направи една две снимки, че да се гледам каква красавица съм била  Xixixi , ама пък съм сигурна, че хич няма да ми пука.

 
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: юли 18, 2011, 20:00:06 »

Bub4eto, много се радвам, че ще раждаш в тази болница. Поне от разказите за отношението кьм родилките там, това е болницата, в която персонала се отнася кьм теб човешки и с разбиране. Според мен това е много важно, за да успееш да се отпуснеш по време на раждането.
И аз сьм на твоя акьл за болкоуспокояващите по време на раждане, да видим какво ще излезе накрая smile Решена сьм да пробвам душ, масажи, смяна на позиция, вана, медитация, инат..Дано и малката да е в добра позиция, за да ми помогне. Времето ще покаже.

За сега по 'план' ще работя, докато мога, дано да е докато родя. Това е масова практика тук, защото майчинстовото е много кратко. По принцип работя в сградата, в която е кабинета с акушерките, а болницата ми се вижда от прозореца на работата. Вьпросьт е, че ако ми се пукнат водите или ме хванат контракции, докато сьм на работа, няма да ме приемат в болницата, както и няма да успея сигурно да се прибера до нас, защото живеем на 40км от болницата. За сега плана е да отида в еллие_беллие и там да стоя, докато контракциите ми станат на две минути с продьлжителност 1. По принцип работата не ми е тежка (ето днес пиша вьв форума) - аз седя пред един компютьр и пиша код. Миналият месец имаше много напрежение, докато пуснем новия сайт на фирмата, но сега следващия 'напьн' е на 28 юли и има по-малко работа.

Мда, това гладене и на мен ми разказа играта на краката - гладих 1 уикенд пердетата в двете стаи и после 2 дни не можех да си стьпя на краката от болка. Прибрала сьм дьската за гладене до второ пришествие.

Браво за педикюра - и аз сьм на прицнипа, че като сме бременни, да не сме болни я - трябва да сме хубави smile Но аз ходя да ми ги правят smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #485 -: юли 19, 2011, 08:22:01 »

Здравейте мамита Flower Flower

и аз искам да кажа за "прическата" попитах мъжа ми дали е склонен да ми помага, но той отказа защото го е страх...затова съвсем смело до колкото мога сама "се оправям" и ако се наложи да тръгна да раждам дори с малко "прическа" хич няма да ми пука, но сега като ходя на прегледи гледам да съм "без прическа" защото ми е неудобно а и нашия лекар е мъж...  nea

Иначе Ани с твойта работа колкото и да е лека не ти завиждам, аз не бих издържала...а колкото до раждането спокойно ще си стане всичко от самосебеси както си му е писано, къде и как ще тръгнеш да раждаш не може да се предвиди все пак girl_wink само си мисли че ще е както ти искаш blum

Бубчето браво за педикюра smile и аз все още мога да си го правя само дето не може да се лакирам, казаха ми че не трябва да имам лак на ноктите ако тръгна да раждам, не ме питайте защо е така не мога да си го обясня и аз...мои приятелки са си раждали с грим и прическа и маникюр... huhhuh.gif
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: юли 19, 2011, 13:44:59 »

Новата тема  за 2011г.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines