Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 11:21:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maianiki- 21.04.2012  (Прочетена 50332 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 21, 2012, 11:30:27 »


Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!


 
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 21, 2012, 11:42:41 »

Мая,миличка,честита сватба!Много щастие,любов и усмивки да съпътстват дните ви оттук нататък!Пожелавам ти този ден да бъде незабравим и вълшебен и да остане най-милия и скъп спомен в сърцата ви!Много се вълнувам,и чакам с нетърпение разказ и снимки!
Хайде младоженци weddingday wedding Сватбаааа
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #167 -: април 21, 2012, 15:31:49 »

Присъединявам се към пожеланията на всички момичета!  twohearts Нека имате най-прекрасната сватба, която да е началото на още по-прекрасен живот! twohearts С нетърпение очакваме разказчето ти!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 21, 2012, 15:50:01 »

Честито! Сега сигурно си в разгара на емоциите. Пожелавам ти една прекрасна сватба, която да е началото на още по-прекрасен съвместен живот! С любов и разбирателство всяка пречка ще е зад гърба ви!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 21, 2012, 16:16:30 »

Честито! Желая ви прекрасен ден и живот, изпълнен с любов  Dance Не знам дали е  rains в хубавия Сандански, но дори и да е, то е на късмет. twohearts
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #170 -: април 21, 2012, 16:33:48 »

Мая, честит сватбен ден! Пожелавам ви винаги да се обичате и разбирате, да се уважавате и да гледате една посока, да създадете прекрасно семейство! Надявам се да е слънчево днес, а ано не е, нека ви върви по вода! give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 21, 2012, 16:51:35 »

Честитоооо миличкаааа..пожелавам ти един дълъг и щастлив семеен живот изпълнен с много положителни емоцииии и любов! ЧЕСТИТОООО Г-ЖО  give_rose give_rose give_rose give_rose weddingday wedding
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 21, 2012, 18:22:33 »

Мая,честита сватба  Сватбаааа wedding Party time
Пожелавам ви да се обичате и да бъдете здрави! Всичко останало зависи от вас самите  twohearts! Наздраве! nazdrave
Имаме си още една Госпожа във форума  yahoo
С нетърмение очакваме когато имаш време да разкажеш и да покажеш снимки  give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 21, 2012, 20:12:04 »

Честитооо Г-жо, smile Какво е чувството на омъжена жена smile Желая ти много семейно и истинско щастие! Много здрави дечица и многоооо радостни моменти!
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #174 -: април 21, 2012, 22:40:25 »

Честито и от мен  give_rose с интерес следих разказите за подготовката и се надявам да сте имали вълшебен сватбен ден
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 22, 2012, 07:53:49 »

Мая честита сватба.Пожелавам ви преди всичко да сте живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
Не позволявайте семейният ви живот да се превърне в бреме или навик.
Сътворете своята приказка и бъдете щастливи!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 22, 2012, 08:13:43 »

честито!!! Желая ти много щастливи и влюбени дни от сега нататък. give_rose give_rose give_rose
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 22, 2012, 18:57:15 »

Благодаря ВИ за хубавите  пожелания!
Ето и моят разказ:
Вечерта преди сватбата спах при родителите ми.Легнах към 12 вечерта(спах без проблеми,защото си пийнах винце за приспиване).Станах в 7.00 пих кафенце,направих бутониерите(без сатенена панделка,която оставих за най-накрая).Е 10ч.бях при фризорката,тъй-като шаферката искаше една проста конска опашка за прическа,която уж трябваше да стане бързо ДА ама НЕ.Закъсняхме със 1ч. защото тя не се хареса и пробвахме няколко неща,За гримор  бях записала час за 11.30,но вмъкнахме кумата и аз отидох в 12.30  beating
По  мой план трябваше да съм у дома в 13.00ч.,ама плана се обърка,заради кумата и шаферката закъсняхме със 1ч.Тя  и шаферката реши уж набързо да й сложат един фон до тен,ама и там се замотахме.Звъня на милото в 13.30ч. ,а той вече е в колата за кумовете,а аз съм още при гриморката  diablo.Братовчед ни ни беше като такси.Звъня у дома,да питам дали снахата се е прибрала и тя от прическа да ме облече,ама тя липсва Oh my ....Вече върви към 13.45ч,аз се прибирам у дома и тепърва трябва да се обличам че във 14.30ч ще ме взимат.Да ама майка беше вече пълен шаш.Звъня на братовчедка ми да дойде под-налягане да ме облече заедно със шаферката,ОК тя дойде ,облякохме я ,ама прашките се виждат(на връзките на гърба),тя ми вика дай-други "гащи",ама аз нямам,защото си бях приготвила тези,а останалите са при мажо  Oh my ....От там братовчедка ми тича да донесе нейни по-плитки прашки,щото вече  е14.15ч.и няма време,през това време вече трепера от нерви,необлечена ,без гащи ужассссссссс.Донесе едни нейни(използвани веднъж) и така.Звъня на милото,на зълвата никой не вдига да кажа малко да се замотаят(че не съм готова).Всичко стана толкова бързо ,че не помня как се оправихме въобще.Вече като чух свирките на колите и сърцето ми заби толкова силно ,че от приеснение забравих да ида на тоалетна.Обаче викам на майка искам да "пишкам",и тя вика "сега ли?,младоженеца играе на двора няма време".Аз и казвам не ме интересува после няма кога идвай да помагаш и така роклята на главата и в тоалетната. :)Утре ще продължа с разказа ,за да не ви доскучае .... blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 22, 2012, 19:42:15 »

много весело-чакам продължението  smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 22, 2012, 19:47:09 »

ЧЕСТИТО, МАЯ! Желая ви най-щастливия и безоблачен брак!
А разказът наистина е много весел до тук! С нетърпение очаквам продължението!

П.П: Ето че и в суматохата си се сдобила и с "нещо на заем" (прашките на кумата)  Bravo  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines