Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 15:26:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 13 та част  (Прочетена 149147 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 23, 2013, 08:29:55 »

страхотни са lol)))  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 23, 2013, 08:53:50 »

Честито, Мерита! Страхотни са... а шрифта на надписа е скандален, т.е. много ми харесва  good
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 23, 2013, 08:56:24 »

Благодаря Ви! Много ги харесвам. Благодаря и на Сара Трейд
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 23, 2013, 08:57:20 »

хахах темата трябва да се преимува "Сара-трейд най-добрите" хахха give_rose
Активен
Bebone
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 25, 2013, 21:55:26 »

И ние купихме нашите халки от Сара Трейд, Раковски. Ако и пътят от магистралата дотам не беше в ремонт щеще да е супер  Wink
Ходихме до там 2 пъти. Първия път разглеждахме около 2 часа, като последните 30 мин се чудехме между 3 модела. Продавачката нещо се поизнерви, което за мен е учудващо, да не си избирам обувки. (някой хора повече време червило си избират). Даже единият господин там по едно време изръси как 'това било просто пръстен'. Да, ама не е, защото имам вече 30тина пръстени и халката не е просто пръстен.  smile Както и да е, ние се забавихме, защото половинката не можеше да избере. Според него на мен всичко ми седяло добре, а той не се възприемал. Накрая се чудехме между 2 модела, аз за единия, той за другия (този, който аз съм харесала, бил много женски). smile Отстъпих и взехме моделът, който той предпочете. И не съжалявам. Халките бяха готови за 10 дни, страхотни са, по мярка и стоят много хубаво. Отвътре си гравирахме имената и датата. Двете общо са 17,3 гр, а от 11 дни не сме ги сваляли ;-)
Това е моделът:
http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&filter_name=h1879&product_id=38080
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 26, 2013, 09:21:28 »

Честито бебоне smile с много любов да си ги носите Bravo
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 26, 2013, 11:16:18 »

Момичета, знаете ли дали в Сара трейд могат да ни направят халки с наше злато и да платим само изработката на халките?
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 26, 2013, 11:25:05 »

мии обади се и ги питай ххах аз много ги занимавах преди да си поръчаме халките защото все пак чрез интернет беше не ходихме на място lol
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 26, 2013, 11:33:09 »

 give_rose благодаря, и аз мисля по интернет да ги поръчам.
А знаете ли дали моделите, които са направени изцяло от бяло злато са на същата цена като жълтото? Нещо не мога да разбера... blush
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 26, 2013, 11:39:40 »

в сайта пише приблизителната цена на толкова грама. Няма разлика дали е бяло или жълто вече цената на грама е една разгледай ги но ние тука в Бс имахме един магазин който работиха с тях (не трябваше да го казват хахах ) и ние мерихме видяхме номера и р-р и си го поръчахме през сайта хахаха smile. защото ни даваха на грам около 70 лв.....да ме извиняват. Знам че халката е нещото което ще го носиш цял живот но моя примерно няма да е носи дълго време той си го каза просто не носи такива неща и работата му е такава че може да я закачи някъде и да му скъса пръста та решихме от сара трейд и нещо по-така да ни излезе ....все пак ще имаме и други разходи.В раковски е най-ниската цена на грам да ти кажа също така. АКо имате възможност отиде имало много модели.  give_rose
Кога е сватбата?
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 26, 2013, 11:57:48 »

give_rose благодаря, и аз мисля по интернет да ги поръчам.
А знаете ли дали моделите, които са направени изцяло от бяло злато са на същата цена като жълтото? Нещо не мога да разбера... blush
Една е цената. Изкупуват и злато но на по ниска цена!
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #146 -: септември 26, 2013, 12:17:54 »

Момичета, страхотни са ви халките, нямам търпение да дойде момента да избираме и ние нашите smile Много полезна информация за Сара Трейд  give_rose май ще се ходи до гр. Раковски smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 26, 2013, 12:19:48 »

Много благодаря момичета  give_rose
Сватбата е на 14.06.2014г. Знам, че има страшно много време, но искаме, каквото може от по-рано да си купим.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 26, 2013, 13:09:46 »

Хаха спокойно тука всички сме луди и те разбираме напълно  danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #149 -: септември 26, 2013, 13:17:20 »

Само нещо да уточня, било то и с по-задна дата. В Раковски не са най-ниски цените. Ако ще ходите до там, едва ли ще ви представлява трудност да видите и в Пловдив. По ул. "Отец Паисий" цените на повечето места са сходни, но нашите ги поръчахме с 8 лв по-малко на грам за един и същ модел pardon
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines