Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 03:26:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 144227 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 07, 2017, 16:54:39 »

Тук съм си, добре съм smile
Чета ви look
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 07, 2017, 17:04:29 »

Фани, благодаря ти мила. Шефът ми горкия е с пневмония.. Не съм го виждала от 2 седмици сигурно вече.. Аз бях болничен, заради синузита... Сега съм болничен пак.. Казах на шефките ми (жена му и съдружничката им).. Много се зарадваха, разпрегръщаха ме и тн.. Исках да е след БХС, ама измислиха някаква фирмена екскурзия 13 и 14 сега, когато точно ми е изследването.. Тя за мен е с препоръчително-задължителен характер, защото ме използват за гид... Ще се ходи на Белоградчишките скали и Магурата.. Опитах да кажа, няма да дойда, защото съм ходила и тн, ама не мина и си изпях всичко  tease  

Ако искат.. Ще си взема лаптопа и ще работя от вкъщи, ако не.. Болнични и няма да работя, като се налага...  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #122 -: юни 07, 2017, 17:10:26 »

Ето ви Ледената Кралица, все едно за нея е правено трикото heart
Някъде след точка три в рецептата за бебе би трябвало да се спомене и бурно отричане от почти бременната Wink, последвано от избора и за щъркел Wink Изобщо не е толкова лесна процедурата, искат се доста "случайни" съвпадения.  Wink


* 18920613_1280346522082752_1407071243239609417_n.jpg (47.54 KB, 539x960 - видяно 135 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 07, 2017, 17:24:27 »

Много е хубава Кари.. Елза пасти да яде  heart heart heart

Свекс, така ме обърка с това, което каза  shok Нищо не разбрах  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: юни 07, 2017, 17:34:19 »

Мери Ми, с удоволствие чакам твоите постове.

Аз съм една от завърналите се, мога да обобщя рецептата:
1. Форумска ваканция
2. Прическа на черта без грам идея, че това е подозрително smile
3. После половината форум се изрежда да те пита теб щъркелите ли те водят насам и настоятелна нивогодишна баница, която въпреки плановете за проекти и сертификати пробутва бебета .... и готово smile

Като споменаваме Щъркелиците си мисля дали Мари не строи гнездо вече на дървото пред блока, че я няма никаква.
Тони, простено ти е сега. Направих допълнение към рецептата laugh
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 07, 2017, 17:44:22 »

Най-после ще си имам оправдание за глупостта  Yes danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 08, 2017, 06:33:33 »

Тони, да си здрава ! И бебси също !
Аз не очаквах, така че не съм много внимателна, явно от умора. За мен си беше изненада.
Оправдание ще си имаш още дълго, ако минават тия у вас. У нас не минаваха, така че се стегнах бързо. че ми писна да ми се усмихват като на дебил. blum

Фани, трикото стои супер на детето ! smile

Аз па не бях се постригала и не бях зела почивка от тук, взех я след като родих. Така че малко ви прецаках хаха blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 08, 2017, 07:37:31 »

Добро утро!Новината за Тони много ме зарадва!

Аз днес имам да оправям багаж, направо лошо ми става.И то не че ще носим много багаж за Бургас наш, ами всичките сувенири са в мен.Чаши, чадъри, торби за пазар, тениски.Ох, ужас!

Али,
в Бургас сме тази година.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 08, 2017, 07:41:44 »

Благодаря ви  heart heart heart

И аз не съм се подстригвала, а напротив.. Оставих косата ми да расте за първи път от 2 години, та явно и обратното действа  tease


Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #129 -: юни 08, 2017, 10:35:45 »

Аз нямам предчувствия за никой и никой не съм подозирала  blush

Инициативата на Маги е страхотна, за съжаление все повече двойки имат репродуктивни проблеми. До преди 20-тина година това се е смятало за срамно и още много време ще мине, докато хората си променят мисленето в тази посока.
Изживяла съм го с една приятелката, милата 2 години опити и нищо, не искаше и да чуе за лекар и процедури. Накрая с триста зора я убедихме и след година забременя чрез инсеменация. На сестра ми една приятелка е с неустановен стерилитет, 5 години опити и нищо, изследвания и на двамата, всичко е в норма, нямат несъвместимост и нищо. Нави се за инвитро, първата процедура и беше скоро - неуспешна. Но поне е сигурна, че ще пробва пак.
Един колега с жена му над десет години опити и три инвитро процедури се бяха отказали и подали документи за осиновяване, бяха одобрени и изведнъж тя забременя нормално.

Маги, сигурно си е доста организация и лично време, но това, което правиш, за да се дава гласност, а от там и да се промени мисленето на хората, е значимо и голямо  Bravo Bravo

Може ли да попитам софиянки да споделят хубав магазин за пердета и завеси, трябва да купя до неделя. Не искам да давам много пари, нещо по-бюджетно. Мисля да ги ползвам максимум три години, да не са и Made in China. Благодаря  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 08, 2017, 10:43:35 »

И тук да кажа, колко много се радвам за Тони. Желая ти много лека и спокойна бременност, но най-важното здраво човече около термин!
При толкова много бременни и на мен ми се прииска пакб малко откачено чак ми се струва. Ама явно имам много къса памет хахахах
Мери ми, желая ви в най-скоро време да видите двете черти.
Булче, излей си го ще ти олекне!
Маги, може да трябва още едно подстригване Wink
Киви, ти ми беше голяма.
 изнеда със появата на змей 2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 08, 2017, 10:46:01 »

Мери ми, ние нашите ги купихме от Айко, шият ги там.. Не са готови.. Или поне не помня да имаше.. Избират се платове, давате мерки и така.. Иначе в началото се хвърлих на един известен магазин на Симеоновско шосе, забравих как се казваше.. Дойдоха в нас мериха и тн, накрая като ММ ми каза сумата, че аз не бях в нас, му казах да ги изгони директно!! Казаха ни нещо от сорта на 3500лв.. Това за всекидневната и едната спалня.. За мен са прекалено много пари, за нещо което омръзва и не бих го използвала повече от 4-5 години  pardon

А за бебчето, желая когато го поискаш, да ти се случи  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #132 -: юни 08, 2017, 11:26:28 »

аз пердетата от икеа си ги купувах, скъсяват ти ги на място. Ето на мен вече ми омръзнаха и май ще ги сменям smile

Рат не ми се мрънка, писна ми... не съм негативен човек и с мрънкане имам чувство че в такъв се превръщам
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 08, 2017, 11:43:01 »

Мери ми, пердета съм поръчвала отедин голям магазин до Халите. Много съм доволна и не бяха скъпи, чекато видях на Тони кви цени са й обявили  girl_impossible
А аз колко неграмотно пиша, не е истина. Извинявам се, ама едно че пиша от таблета и второ едно мисля да пиша, докато го напиша го забравя и го преправя...
Булче, тогава ти пращам положителна енергия и да я посрещнеш с усмивка  girl_wink
Аз зябравих да се похваля и оплача, имам си нови очила. Ники реши, че явно ми е време и старите, които многк си харесвах и не исках дасменям рамките вече са в историята. Вчера в опитката си харесах едни детски очила (които идеално ми стават) слънчевии не чупливо, гънат се навсякъде. Може да ми ги направят с диоптър и мисля да си ги поръчам, от една страна няма да мижа на слънчето или да нося 2чифта както до сега, от друга Ники щеси ма чудна играчка.
« Последна редакция: юни 08, 2017, 11:48:08 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #134 -: юни 08, 2017, 12:41:45 »

Здравейте!
Много сте разнородни днес и кое запомних, кое - не.
Маги, благодаря! Ще говоря с жената, пък ако имат възможност, не е безумно трудно да дойдат. Аз пък много искам скоро да си и ти в статистиката.
Аз не се подстригах, не забегнах оттук, ама Свекърва ме ориса и ей го - големият мъж спи оттатък.
Булче, само така! Усмихни се и да се нагласят нещата по най-добрия начин.
В тази връзка ще кажа, че винаги ми е интересно за Н1 и Н2, защото са постигнали много, не са от типа тати носи, мама меси. Въпреки всичко гледат на живота през смешните очила. Много се възхищавам и вдъхновявам от такива хора и много ми се иска поне малко и аз да имам това качество.
Днес ми се размина разходката до Лидл, поне засега. Поръчах си 2 чифта обувки и нямам търпение да ги видя. За пердета - аз от години си купувам от едно неквалитетно място (пазара в Димитровград) и ги шием с майка. Бях обикаляла наскоро за ново перде - ами по магазините са същия тип, ама на тройна цена. Вярно - с включен шев, но най-тънките излизат колкото щори да сложиш. Един такъв детайл много променя стаята!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines