Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 01:18:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siss -29.08.2009  (Прочетена 37371 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 13, 2009, 15:55:53 »

Менюто е пефектно и е предостатъчно! А как ми се дояде рибка сегаааааааа fish
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 13, 2009, 20:38:51 »

mucito  ами заповядай smile

Polia  вероятон аз не съм се изразила правилно, то не в края, по точно масите са 8-ци от две маси 4-ки събрани, та идеята ми беше една аранжировка в центъра на вяка 4-ка. Принципно няма опасност да се събори, така както ти казваш.

Момичета днес си взех тага дългоочакваният комплект за сервиранен а торта - ПРЕКРАСЕН Е! Ще го щракна и ще кача снимка
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 14, 2009, 09:38:08 »

Ето ги и тях - дългоочакваните ми прибори за торта. Сега имам това+чашите+рамка за снимка в комплект yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 14, 2009, 12:13:22 »

Честито страхотни са  Bravo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 14, 2009, 12:15:55 »

Честито siss,просто са прекрасни и много нежни give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 14, 2009, 12:40:23 »

Сис, честити да са ти. Много са хубавки.  yahoo
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 14, 2009, 23:02:54 »

Сис, всичко е страхотно  Bravo Bravo Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 17, 2009, 18:27:40 »

Привет, момичета. Аз имам малко да се хваля и малко да си пооплача....
първо имам си вече и обици, тези които си бях набелязала. Много съм доволна разбира се. Носих ги една вечер, да видя да не би да имам алергия, че аз имам такива проблеми и за това нося само злато и сребро висока проба. За мой късмет - проблем НЯМА.
второ - резервирахме стая в хотелската част към ресторанта. Там ще прекараме и първата брачна нощ - да видим какво чудо е това, че толкова го говорят Girl_hide Не исках да е там, но ме спечелиха с терасата с изглед към морето на която се надявам да пия щастлива кафе на 30 август  girl_wink В блозост е и се надявам там да мога да се дооправя и въобще спокойно да изчакам началото на церемонията.

Сега малко да се пооплача: Както бях споменала, а и както се вижда и от снимката на ресторанта местата са крайно ограничени. Има 40 места, ние сме 45 човека. Както и да е навиха се да качат още една маса по-малка за децата, но днес разбрах, че зет-а на Милен решил да ни направи изненада и на 17 т.е днес се прибира от рейс. Естествено че му се радваме много, ама няма къде да седне. Ужас ви казвам с тези места. Вярно че един стол ще се намери, ама на една страна ще се гъчкат 4 човека  nea не знам, направо ме страх  да не звънне телефона и брат ми да каже, че и той ще ни изненада...знаех си че тези ограничени места ще ни докарат главоболия.
Взе да ме гризе мисълта, че нещо забравям и пропускам sad
« Последна редакция: август 17, 2009, 18:37:49 от siss » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 18, 2009, 00:14:54 »

Ох Сис идеалното те разбирам,защото и ние до последно бяхме така с ограничени места,а ние вместо да махаме,само добавяхме и аз полудявах направо,така че знам какво ти е и ти съчувствам напълно,дано да няма повече изненади,за да не се притесняваш.Честито за обичките  give_rose,а така като обесни за апартаметчето,чак на мен ми се приска да съм там. good
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 18, 2009, 13:40:53 »

Днес агентката ми пусна един списък с нещата които принципно трябват за една сватба за да се успокя малко и се оказа, че нищо фрапиращо не съм изпуснала. На първо четене не съм мислила още за:
 - погача (незнам даже от къде да я поръчам) може би ще пиша във варненската тема, ако някой надниква тук моля да препоръча от къде да си поръчам)
 - чорапи- нали няма да съм със сандали, а със затворени обувки, та вероятон ще трябва да си взема чорапи
 - топлийки за ботуниерите
 - почерпка за уилкъм дрийма

Не мога да разбера колко вина, шампанко ми трябват?!? Едно украсено ясно за изнесеният ритуал, а после в ресторанта?!? за посрещане, за наздравица - нещо не мога да разбера....

Вчера случайно минавам през Амбелиното да помогна на една пирятелка за една торта и да оставя ленти за нашата, а от там като ме видяха подлудяха... Тази която взела поръчката забравил да ми запише телефона - щели да я уволнят, имало неща за уточняване и аз направо  Oh my ... Утре ме извикаха да говоря със сладкаря, пък аз мислих че всичко е уредено...
това за сега
« Последна редакция: август 18, 2009, 13:50:28 от siss » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 20, 2009, 13:36:21 »

siss аз съм решила да имам 2 бутилки шампанско- за ритуала и за в ресторанта по посрещането за всеки случай, а и дори да ми е останало от това в ритуална аз да съм си се засртаховала, а и няма да се хвърли я. Мисля ако остане да си го затворя и да си го изпием на годишнината.
 За тортата не се шашкай добре, че си разбрала навреме явно имаш късмет.
Да попитам и за малката Ники какво става разбрахте ли се за облеклото на племенницата ти?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 20, 2009, 14:14:28 »

bergeria   - казах и точно така както го обсъждахме -  че и кака и ще бъде с рокля, но тя е малката булка, тя ще хвърля цветенца...и така. Повторих го няколко пъти за да се уверя,ч е е наясно Wink

А за торта - ходих. Честно неможах да разбера за какво точно ме викаха, явно да си побъбрим - нищо ново и нищо неказано нямаше. Авно така са се шашнали с това че нямат обратна връзка с мен (вероятно се страхуват да не се откажа ли - незнам), че искаха пак всичко да преповторим. Луда работа!

шампанко   - значи 2 + 2 още за уилкъм дрийм-а

Между другото вече имам чорапки (само дето още не съм разтъпкала обувките) и топлийки, утре ще мина да поръчам погачата. Остава да размишлявам за почерпката за т.нар. уилкъм дрийм..Боже нямали българска дума за това нещо.
« Последна редакция: август 20, 2009, 14:16:16 от siss » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 25, 2009, 15:59:39 »

И аз да напомня за себе си - днес бях на проба за роклята и всичко е ок. Реших се и си поръчах було. Роклята имаше презрамки, които честон да ви кажа не си ги спомням, но реших да ги махна. Не че сотеше зле стях, но ми напомняха на презрамки от сутиен.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 25, 2009, 16:28:01 »

siss , кога ще е напълно готова роклята ?
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 26, 2009, 09:43:25 »

Да siss, то не остана, кога ще видим роклята smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines