Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 06:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 216191 пъти)
 
pepitoo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #315 -: ноември 01, 2012, 21:53:39 »

Аз си купих два чифта обувки, разбира се едни равни и едни с токче. Тези с токчето ги обух за 2 часа и след това ги смених. Не че не ми бяха удобни но се измарях по-бързо с тях,а сега ги нося когато излизаме на вечеря например.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 02, 2012, 08:47:57 »

аз си взех високи и отделно си бях купила и едни с малко токче, както и съвсем ниски си носех(само че не бели) за всеки случай....в крайна сметка си бях с високите пред цялото време почти, до към 3 часа и накрая в 3 часа си сложих ниските и с тях откарахме до 5 и нещо до края на сватбата smile Супер удобни ми бяха обувките....но си ги продадох вече защото са си типично булченски и няма как да ги нося след това....но не бих се замисляла да си поръчам същите само че в друг цвят да ми направят. Бяха супер удобни, от Кобел, Асеновград.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: ноември 02, 2012, 20:32:14 »

Аз ти подкрепям избора за обувки напълно!  good Браво, че си се ориентирала към платформа отпред.
За съжаление не намерих такива златисти. Моите бяха 10-тина сантиметрови токчета, но без платформа. След фотосесията в Стария град, усещах всяко камъче отпред на възглавничките на краката.

Аз затова държах да има платформа отпред, защото от собствен опит знам как се набиват краката а натоварването е по-малко
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: ноември 21, 2012, 18:01:03 »

Айде да се похваля. В крайна сметка за резервно обувки си поръчах тези
и не съжалявам - вече два дни ги разхождам и са невероятно удобни - все едно не си на ток - вярно тока е висок, но кракът е обхванат от всички страни и сякаш са ми излети по крака.
Ей родих се с тях- чак вчера се смях че вече планирам кога по точно да махна другите :-)) ( че те са все пак по официални и представителни)Мисля милото като дойде да ме вземе да съм с първите и може би още в колата по път за ресторанта да си сложа тези. Ама то само ще си покаже
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 21, 2012, 23:05:04 »

Момичета, включвам се за да похваля обувките на Кобел. Взех си сатенени с ток около 7см. Не съм свикнала да ходя на високи токчета и реших и да не рискувам и на сватбата. Щях да ги разтъпквам преди сватбата, но не остана време и съм ги носила не повече от час вкъщи. Само да вметна, че много трудно си намирам обувки (35,5 номер съм) и трябва задължително да са с каишки или връзки, за да не ми хлопат, да не говорим че като си купя пък се почва ходене с лепенки 3-4 дни, след това махам лепенките и до 2 дни вече съм с рани, като минат раните вече нямам проблеми до следващия сезон.
И така, бях се подготвила с лепенки, които мислех да сложа някъде след ритуалната зала, че да нямам лепенки докато ми обуват обувките у нас. Обаче не се стигна до това. Обух обувките в 11ч сутринта и ги събух чак към 23.30 когато се преобличах за after party-то. Тогава погледнах само обувките, които бях придвидила(обувки, които съм носила и преди) и реших че не си заслижава да си сменям сватбените и си останах с тях до 4 сутринта. Нямах никакви ранички, дори миниатюрни, единствено ме боляха възглавничките отдолу, но и аз не спрях цяла вечер да танцувам. Мога смело да кажа, че това са най-удобните обувки, които съм обувала някога и даже смятам да си поръчам да ми направят някакви подобни, но друг цвят.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #320 -: ноември 22, 2012, 10:09:45 »

Хайде смели зимни булки, предизвиквам ви! UGG със специална сватбена колекция! tease



http://www.uggaustralia.com/i-do-wedding-shoe-collection/the-i-do-collection,default,sc.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 22, 2012, 10:29:42 »

Уау, искам зимна сватба ( в моя случай годишнина май  blush )
Уникални топли ботушки  heart
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 22, 2012, 12:04:22 »

О, защо чак сега!  Влюбена съм в Ъгг... Страхотни ботуши! lol)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 22, 2012, 12:10:01 »

О, защо чак сега!  Влюбена съм в Ъгг... Страхотни ботуши! lol)
good
Ето още един модел подобен, за дамите с по тесен джоб tease
http://5stars-styles.eu/product.php?id_product=2251
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 27, 2012, 09:48:04 »

Момичета, включвам се за да похваля обувките на Кобел. ..........
...... Мога смело да кажа, че това са най-удобните обувки, които съм обувала някога и даже смятам да си поръчам да ми направят някакви подобни, но друг цвят.

Това все едно аз съм го писала...на моята сватба си обух обувките към 10 сутринта и ги свалих в 1-2 през нощта....ходих по какви ли не чукари и камънаци из Несебър на първа фотосесия, голямо обикаляне, цяла вечер не седнах и от танци, просто няма такива удобни обувки, които да не ми направят никакви пришки. Вече ги продадох защото си бяха типично сватбени и с пандели сатенени и не вървеше да ги нося с нещо друго, но бих си поръчала да ми направят същите в друг цвят...супер удобни!
Активен
Sofiasta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #325 -: декември 17, 2012, 11:03:44 »

 Намерих сиобувките Много се вълнувам и ги поръчвам danceg
Момичета, смятате ли, че са актуални малко по-островърхи обувки? Наистина много ми харесва crazy
« Последна редакция: декември 17, 2012, 11:28:07 от Sofiasta » Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 17, 2012, 13:42:24 »

много са красиви- а и всички сватбени обувки по булченските магазини са островърхи така че според мен действай смело :-)
Активен
Sofiasta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #327 -: декември 17, 2012, 14:29:52 »

много са красиви- а и всички сватбени обувки по булченските магазини са островърхи така че според мен действай смело :-)

Благодаря Елчооо smile Не мога да реша между първите и тези Дали не са малко ...кичозни се чудя, то не че ще се виждат толкова много, но..Но определено ще са островърхи!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: декември 17, 2012, 14:49:22 »

На мен лично не ми допадат островърхи обувки, но всеки естествено си има вкус smile И двата чифта са хубави, може би първите ми допадат повече. Според мен вземи тези, които си отиват повече с роклята ти.

тия дни и аз тръгвам на лов за сватбени обувки. Решила съм да са боти, че януари няма как да съм с обувки, най-малкото, за да не се пързалям Wink
Нещо от този род си представям
« Последна редакция: декември 17, 2012, 14:53:39 от nikoletasss » Активен
Sofiasta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #329 -: декември 17, 2012, 15:37:34 »

На мен лично не ми допадат островърхи обувки, но всеки естествено си има вкус smile И двата чифта са хубави, може би първите ми допадат повече. Според мен вземи тези, които си отиват повече с роклята ти.

тия дни и аз тръгвам на лов за сватбени обувки. Решила съм да са боти, че януари няма как да съм с обувки, най-малкото, за да не се пързалям Wink
Нещо от този род си представям

Здрасти,
Права си, май в крайна сметка ще взема тях. Четох, че са на мода пак островърхите и гледах едно предаване по ТВ7 , сещате ли се "Кралица на шопинга".
А пък за ботите, прецени колко ще ходиш пеш, все пак друго си е с обувки, някак стилно и елегантно стои. Въпросът е да се добереш до ресторанта някак  smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines