Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 18:21:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 216610 пъти)
 
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: септември 28, 2012, 10:54:17 »

Да ви се похваля  girl_wink
Купих си обувки  yahoo
 Обикновенно обикалям седмица-две, за да намеря нормални обувки, които хем да ми станат (35.5 номер съм), хем да ми харесват, а и да са удобни. Мислех си, че и сега ще е така, обаче купих точно първите обувки, които премерих в първия магазин, в който влязох. На Кобел са и направо ми заспаха на крака. От някакъв материал като сатен са, но не са толкова лъскави като на снимката: http://www.kobel-bg.com/gallery/26.jpg
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: октомври 29, 2012, 14:55:22 »

Здравейте. Рокля вече си имам :-))) и то леко модифицирана( като видя нещо решавам че ще е точно това и като мине малко време ми хрумва някоя свежа идея и тотално променям концепцията - та роклята доста се видоизмени :-)) Но се отвличам от темата - сега ми трябват обувки - и то не какви а на ток 12-14 см. А сега де знам какво искам но не мога да го открия ( е открих едни но бяха 120 лв- а са ми множко )- и се рових , рових и открих - само че сандали и то сега са на страшно добри цени - та ако някой се интересува ето линка :-))

http://paolobotticelli.com/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B6%D0%B1%D0%B0/page/5/91/razprodazhba-na-stari-kolektzii-63/elegantni-chehli-i-sandali-91.html
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: октомври 31, 2012, 15:25:48 »

Да се похваля и аз - имам си обувки  yahoo yahoo yahoo
Избрах си и втори чифт и утре ще ги поръчам и тях. В този ред на мисли - Паоло Ботичели са изключително коректни и съм много доволна. Ето ги и обувките



А тези ще си поръчам за втори обувки

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: октомври 31, 2012, 16:31:48 »

да те питам нещо, защо си решила за втори обувки да си взимаш абсолютно същия модел без финтифлюшката отгоре, разлика във височина, ток, външен вид няма почти... По добре си вземи за втори обувки някой по-ниски и по-удобни като те заболят краката да се преобуеш, или ако ти станат пришки.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: октомври 31, 2012, 17:32:52 »

да те питам нещо, защо си решила за втори обувки да си взимаш абсолютно същия модел без финтифлюшката отгоре, разлика във височина, ток, външен вид няма почти... По добре си вземи за втори обувки някой по-ниски и по-удобни като те заболят краката да се преобуеш, или ако ти станат пришки.
абсолютно! Нямаш си на идея каква работа върши една ниска обувка след целия стрес, фотосесии и висене тук и там на крак. ДО ресторанта вече ми се искаше не да се събуя, а направо да се съблека. funnytooth
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: октомври 31, 2012, 18:23:44 »

да те питам нещо, защо си решила за втори обувки да си взимаш абсолютно същия модел без финтифлюшката отгоре, разлика във височина, ток, външен вид няма почти... По добре си вземи за втори обувки някой по-ниски и по-удобни като те заболят краката да се преобуеш, или ако ти станат пришки.

Роклята ми не позволява по-ниски обувки. Вторият чифт е ако с първия се случи беля :-)))
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: октомври 31, 2012, 19:00:43 »

Роклята ми не позволява по-ниски обувки. Вторият чифт е ако с първия се случи беля :-)))
в този случай бихме ти препоръчали платформи на същата височина smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: октомври 31, 2012, 21:04:50 »

в този случай бихме ти препоръчали платформи на същата височина smile

Ще си помисля, но аз по принцип нямам проблем с високите токчета :-))

Последно бях шаферка на една сватба и отговарях със милото за цялата организация- тичах повече от булката, бях и бременна в 6 месец и от 6 сутринта до 11 вечерта бях на 13.5 см ток:-))
Така че не е като да не съм свикнала :-))), но ще обмисля и платформата ама нещ с тази рокля не ми се връзва huhhuh.gif

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 01, 2012, 11:00:10 »

каква ти е роклята че ми стана интересно? Тя и моята уж не опзволяваше ниски ама да видиш как си ги сложих към 2-3 часа през нощта smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 01, 2012, 12:48:46 »

Дълга е при 12.5 см изцяло покрива обувките  леко пада на земята като накрая има и допълнителна дантела която при 12.5 см дава много добър завършек на роклята. С ниски обувки просто се губи ефекта и малко като чувал :-))
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 01, 2012, 12:58:10 »

и моята беше така, до ръбчето, а тюла дори малко по-дълъг...не ми пречеше, да кажем само малко да се е влачила, ама нали се сещаш че в 2-3 часа ми беше все тая дали се влачи или не...
Една моя дружка пък на нейната сватба си отряза роклята с ножицата защото й пречеше с ниските обувки като ги смени...така че всеки луд с номера си smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #311 -: ноември 01, 2012, 16:04:58 »

Аз ти подкрепям избора за обувки напълно!  good Браво, че си се ориентирала към платформа отпред.
За съжаление не намерих такива златисти. Моите бяха 10-тина сантиметрови токчета, но без платформа. След фотосесията в Стария град, усещах всяко камъче отпред на възглавничките на краката.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 01, 2012, 16:11:32 »

да за платформата няма спор и аз подкрепям избора, много са сладки, просто не ти трябват 2 чифта с еднакви характеристики smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 01, 2012, 18:12:22 »

Ще си помисля, но аз по принцип нямам проблем с високите токчета :-))

Последно бях шаферка на една сватба и отговарях със милото за цялата организация- тичах повече от булката, бях и бременна в 6 месец и от 6 сутринта до 11 вечерта бях на 13.5 см ток:-))
Така че не е като да не съм свикнала :-))), но ще обмисля и платформата ама нещ с тази рокля не ми се връзва huhhuh.gif


и аз съм така, но тук в този ден нервите оказват влияние и върху физиката. Все пак ще си е твоята сватба smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #314 -: ноември 01, 2012, 18:36:05 »

Роклята ми не позволява по-ниски обувки. Вторият чифт е ако с първия се случи беля :-)))
Ами вземи си платформа на същата височина. Така ако те заболят краката пак ще имаш алтернатива Wink
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines