Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 09:57:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 216596 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 07, 2012, 21:00:47 »

минавам да кажа че в саламандър в мол сердика има намаление - не са много красиви, но пък са адски удобни за танци в ресторанта като вариант, марките които днес видях в магазина им .
Ние се отчетохме с обувки за майка ми за сватбата оттам.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #256 -: август 07, 2012, 23:43:42 »

хихихи emmmmmy благодарение на дефектирал чифт сандалки, купени от там, сега имам 3ти чифт сватбени обувки, бели, затворени и с малко токче.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 08, 2012, 00:33:23 »

момичета, поръчах си едни обувки като ходих до Асеновград направо от Кобел, модел който аз си харесах с украса от камъчета както аз реших и ще ми ги доставят до 2 седмици smile А междувременно си купих от Пловдив и едни други обувки преди това, но те са си бели сандалки и нямат много вид на сватбени smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #258 -: август 13, 2012, 08:03:34 »

Момичета, не мога да не се похваля! Въпреки, че има почти година, рокля няма, аз имам най-вълшебните сватбени обувки. Събота, късен следобед, се разхождам в мола и съвсем непланирано попаднах на тях. След минутки колебание, бяха на краката ми, а след още 2-3 решението беше взето. Любов от пръв поглед  heart macituu, благодаря за вдъхновението.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 13, 2012, 08:14:32 »

оо тези ги видях и аз преди дни ! честито , много са нежни и ретро ! heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #260 -: август 15, 2012, 08:25:52 »

Да попитам по-запознатите от мен  blum Кобел в Асеновград само обувки ли предлагат или изработват и чанти? Вече имам 3 чифта сватбени (  crazy ), обаче баща ми много държи да имам и чанта. Идеята е да е нещо златисто
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 15, 2012, 09:27:29 »

Правят и чанти, да! Ето тук можеш да видиш основните им модели:
http://www.kobel-bg.com/partners.html
Доколкото разбрах от тях правят по поръчка всичко - може и в различни цветови комбинации smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 16, 2012, 09:04:07 »

няколко модела бели обувки за булки, но ги предлагат и в други цветове, според сватбата   blum

http://www.fashiontheories.com/shoes

Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 16, 2012, 09:19:37 »

Еми, страхотна е тази фирма, вторите и обувки почти сигурно ще са от там, и то платформичките smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 16, 2012, 09:24:16 »

 Bravo Bravo Еми,както винаги си е написала домашното.И аз се зарибих,ама се чудя дали няма да ям  beating ако си взема 3-ти чифт
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #265 -: август 16, 2012, 09:53:10 »

Bravo Bravo Еми,както винаги си е написала домашното.И аз се зарибих,ама се чудя дали няма да ям  beating ако си взема 3-ти чифт


 tease Аз неочаквано и за мен си купих вече трети чифт, ама това си е женска тайнаааа  tease Пък и имам много тесен крак и всичко, което ми стане, не е станало поне на 100 човека преди мен и вече е намалено. Еми, страхотен вариант си показала - няма да обяснявам колко време ми отне да търся златисти обувки във високосна година и то след балове  crazy
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 16, 2012, 19:19:26 »

Имам си вече още един чифт обувки и са точно това, което исках! Ще си умра от кеф biggrin
Сега само остава притеснението, че роклята ми вече е готова, а обувките са с един-два сантиментра по-ниски и може да се влачи много biggrin А роклята ми не е у нас, за да пробвам biggrin Ама нищо, ще го мисля следващата седмица Wink

Ще покажа снимка по-късно тази вечер!  Offtopic А бе тези галерии ще се появят ли някога обратно? smile
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #267 -: август 23, 2012, 15:42:47 »

Момичета и аз най-сетне си поръчах обувки  danceg Това за мен беше най-тежката задача, дори с булчинската рокля толкова не се колебаех. Причината идва оттам, че искам хем да са що-годе хубави, хем да не са много скъпи. Струват  50 лв, като тези на снимката са, но цвят екрю перла. Аз лично много харесвам с висока платформа (имаха страхотни моделчета), но тъй като съм бременна, реших да заложа на нещо по-ниско, за да мога да издържа максимално време с тях. Поръчах си ги от Джони 66 в Асеновград. Имат много хубави модели, не всичко, което е в магазина е изложено в сайта им. Бях и в Кобел, но калъпите им не ми ставаха, или ми бяха широки, или ми убиваха на пръстите.


* 008E5BAE5FAA-2.jpg (43.96 KB, 421x336 - видяно 4512 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #268 -: август 23, 2012, 15:54:35 »

Krisunny, честито! Много са хубавки give_rose Честно казано тази фирма не я бях чувала, а информацията не се губи. Аз с повод и без повод си купувам обувки и сега разгледах сайта им и занапред ще ги имам предвид  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 23, 2012, 18:58:45 »

няколко модела бели обувки за булки, но ги предлагат и в други цветове, според сватбата   blum

http://www.fashiontheories.com/shoes


Емчо, Емчо, защо не го постна този линк преди 4 месеца, а?  beating Щеше да ми сбъднеш мечтата за зелени обувки...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines